Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Evo, devojke, toliko od mene, malo mi se smucilo vise da gledam ovu belinu. Test sam uradila samo zato sto je T jutros skocila inace ne bih, ali eto verovatno skace od Utrogestana...

p6202135.jpg

Ne znam sta da ti kazem,evo meni vec muka kad treba da radim test,Boze mili kroz kakve stresove zena prodje ma stvarno bezveze,i kad uradim test onda tri dana buljim u njega nazor trazeci crticu a nje nema....A da nazoves dr.sta ce ti on reci?Anchy ja ovde kao da vidim neku senku,sad ne znam vidis li ti sta uzivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh ta vestica

ovde po obicaju nema testova,nabave po dva tri i te ja kupim nego mm otisao do grada pa ce da mi kupi jedan,kaze sramota ga pa sam mu dala sa prosle kutije naziv da im samo da da ne trazi...doci ce za 2 sata a ja do tada necu da piskim a moram tepihe da perem ne znam kako cu izdrzati na sam zvuk vode meni se piskiriski mada ne znam nemam nikakvih simptoma ni grudi me ne bole ni nista

Hajde hajde,samo ti trpi pa posle da parimo oke. :) a za simptome nema veze,docice posle ;)

Evo, devojke, toliko od mene, malo mi se smucilo vise da gledam ovu belinu. Test sam uradila samo zato sto je T jutros skocila inace ne bih, ali eto verovatno skace od Utrogestana...

p6202135.jpg

Ne znam sta bih ti rekla Anchy... Videcemo po bt ali kao sto je Luna rekla njoj je tek pokazao test dve crte posle dva nedelje kasnjenja.

Anchy izvadis sutra krv i zanas na cemu si

kako ja znam lepo da savetujem druge

Aha a ti izbegavala da uradiš betu :D

Slažem se sa čekalicom! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh ta vestica :angry:

ovde po obicaju nema testova,nabave po dva tri i te ja kupim :lol: nego mm otisao do grada pa ce da mi kupi jedan,kaze sramota ga pa sam mu dala sa prosle kutije naziv da im samo da da ne trazi...doci ce za 2 sata a ja do tada necu da piskim :P a moram tepihe da perem ne znam kako cu izdrzati na sam zvuk vode meni se piskiriski :P mada ne znam nemam nikakvih simptoma ni grudi me ne bole ni nista :huh:

Jedva cekam testic, a problem sa pikenjem cemo lako resiti - piski u jedan cist sud i preki ga gazom da ne pada prasina i kad tm donese test vuala uredno ga iskoristis!!!

Anchy, ja ovde vidm nesto, ne zelim da ulivam nadu ali stvarno vidim - crtice pokazuju oklen doklen

anchy-test.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta da ti kazem,evo meni vec muka kad treba da radim test,Boze mili kroz kakve stresove zena prodje ma stvarno bezveze,i kad uradim test onda tri dana buljim u njega nazor trazeci crticu a nje nema....A da nazoves dr.sta ce ti on reci?Anchy ja ovde kao da vidim neku senku,sad ne znam vidis li ti sta uzivo?

Ne znam sta bih ti rekla Anchy... Videcemo po bt ali kao sto je Luna rekla njoj je tek pokazao test dve crte posle dva nedelje kasnjenja.

Aha a ti izbegavala da uradiš betu :D

Slažem se sa čekalicom! ;)

Ma necu da trazim po njemu nikakve senke i da buljim da vidim dal se nesto nazire, danas mi vec zvanicno kasni i da sam trudna beta bi trebalo da bude bar oko 100 a to svaki test treba da detektuje bez obzira na osetljivost, ovaj moj je beo, nisam trudna i gotova stvar. Radim sutra betu da bismo bili 100% sigurni jer cu mozda morati da pijem orgametril zbog ciste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pih kako sam sugavo postavila, evo sada bi trebalo da je bolje

anchy-test.jpg

Nemam photo shop inace bih ja svasta nesto radila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma necu da trazim po njemu nikakve senke i da buljim da vidim dal se nesto nazire, danas mi vec zvanicno kasni i da sam trudna beta bi trebalo da bude bar oko 100 a to svaki test treba da detektuje bez obzira na osetljivost, ovaj moj je beo, nisam trudna i gotova stvar. Radim sutra betu da bismo bili 100% sigurni jer cu mozda morati da pijem orgametril zbog ciste.

Cekamo onda sutrasnju betu. NEMOJ DA MI SE NERVIRAS!!!!!! LJUUUUUUUUUUUUUUBIM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma necu da trazim po njemu nikakve senke i da buljim da vidim dal se nesto nazire, danas mi vec zvanicno kasni i da sam trudna beta bi trebalo da bude bar oko 100 a to svaki test treba da detektuje bez obzira na osetljivost, ovaj moj je beo, nisam trudna i gotova stvar. Radim sutra betu da bismo bili 100% sigurni jer cu mozda morati da pijem orgametril zbog ciste.

u pravu si....ljubim te!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo onda sutrasnju betu. NEMOJ DA MI SE NERVIRAS!!!!!! LJUUUUUUUUUUUUUUBIM

Ma iznervirala sam samu sebe sto sam uopste radila test, nista mi to nije trebalo u zivotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma necu da trazim po njemu nikakve senke i da buljim da vidim dal se nesto nazire, danas mi vec zvanicno kasni i da sam trudna beta bi trebalo da bude bar oko 100 a to svaki test treba da detektuje bez obzira na osetljivost, ovaj moj je beo, nisam trudna i gotova stvar. Radim sutra betu da bismo bili 100% sigurni jer cu mozda morati da pijem orgametril zbog ciste.

Joj opet lekovi... :( držim fige da ipak bude visoka beta a i da se rešiš te glupe ciste... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i ja sad kad mm donese ne znam da li da radim ili ne,imam neki jak osjecaj da je to,to a toliko se plasim da se opet ne razocaram.... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da potpišem Mare. Sredićemo mi tu drugostepenu komisiju

Uh, prokleta veštica. Ma sredićemo mi i nju

Nešto sam raspoložena za sređeivanje gamadi.

Prvo ću početi od šefice

:lol: a posle predji na moju!

Stefan mi pao u nedelju uveče, pa je bilo Uffff....

A gde nam je Sunce? Zar ne piše po ladovini, pa posle odmara?

Kako je to pao? Jel se povredio? Ufff ta deca, lepo ja kazem od dve crtice pa do kraja zivota ne prestajes d se brines.

uh ta vestica

ovde po obicaju nema testova,nabave po dva tri i te ja kupim :lol: nego mm otisao do grada pa ce da mi kupi jedan,kaze sramota ga pa sam mu dala sa prosle kutije naziv da im samo da da ne trazi...doci ce za 2 sata a ja do tada necu da piskim a moram tepihe da perem ne znam kako cu izdrzati na sam zvuk vode meni se piskiriski mada ne znam nemam nikakvih simptoma ni grudi me ne bole ni nista

E sta je sve muske sramota :P a ti ne moras da trpis, piski u casicu, mozes posle da koristis taj pisonjak za test.

Evo, devojke, toliko od mene, malo mi se smucilo vise da gledam ovu belinu. Test sam uradila samo zato sto je T jutros skocila inace ne bih, ali eto verovatno skace od Utrogestana...

p6202135.jpg

A koji ti je taj test? Meni se sve nessto pricinjava, ali vise verujem pogledu u zivo nego ekranu. Tebi ionako sutra sleduje beta po Rasinoj direktivi, pa ces znati sta se desava. Ko ce docekati petak za rezultate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma necu da trazim po njemu nikakve senke i da buljim da vidim dal se nesto nazire, danas mi vec zvanicno kasni i da sam trudna beta bi trebalo da bude bar oko 100 a to svaki test treba da detektuje bez obzira na osetljivost, ovaj moj je beo, nisam trudna i gotova stvar. Radim sutra betu da bismo bili 100% sigurni jer cu mozda morati da pijem orgametril zbog ciste.

E što će da mi bude drago kad se ispostavi da jesi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi sad ovo <_<

p6202138.jpg

Ti si, duso moja, TRUDNAAAAAA meni suze vec krenule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si, duso moja, TRUDNAAAAAA meni suze vec krenule :)

Jbt, ja sam mislila da sam zrela za očnog, vama se svima nešto nazire a meni ništa! :blink:

I čitam Nadoooo sad tvoj post i vidim i ja! I meni suze krenule jbt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si, duso moja, TRUDNAAAAAA meni suze vec krenule :)

Polako, Ljubo, nista ja ovome ne verujem...

A da me zeza zeza me i to propisno!

Ovo je Senso test, nasla sam ga u ovoj mojoj zabiti, a pre neki dan u Nisu nisam mogla da ga nadjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako, Ljubo, nista ja ovome ne verujem...

A da me zeza zeza me i to propisno!

Ovo je Senso test, nasla sam ga u ovoj mojoj zabiti, a pre neki dan u Nisu nisam mogla da ga nadjem.

A samo reci, poslaćemo brzom poštom test kad zatreba...za jedno 2 godine, taman lepa razlika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma iznervirala sam samu sebe sto sam uopste radila test, nista mi to nije trebalo u zivotu...

Čak i ja vako ćorava vidim crtu - bledu ali crtu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci ja kad trudna bila milion testova sam uradila i da ti kazem ovaj mi je pokazivao stalno negativno isti ovaj uradila sma ih 3 komada i svi su negativni bili sto te testove mrzim, isti taj samo plavi :angry:,a bila trudna...

Pa ja vise ne znam koji da uzmem, Reci mi nisam mogla sad da nadjem, radila dam BB, Gravi gnost i sad ovaj Senso. Ma trebalo je lepo da uzmem Baby rapid juce nego ja ajde reko ovaj da isprobam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja vise ne znam koji da uzmem, Reci mi nisam mogla sad da nadjem, radila dam BB, Gravi gnost i sad ovaj Senso. Ma trebalo je lepo da uzmem Baby rapid juce nego ja ajde reko ovaj da isprobam...

Nemam baš mnogo iskustva sa testovima ali je me meni Baby rapid pokazao ono što sam želela, posle 2 sekunde čini mi se. I to onaj na umakanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A samo reci, poslaćemo brzom poštom test kad zatreba...za jedno 2 godine, taman lepa razlika ;)

Čak i ja vako ćorava vidim crtu - bledu ali crtu :)

Ma ja sve imam utisak da sam ga buljenjem u njega (iako sam rekla da necu to da radim) naterala da pokaze nesto.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam baš mnogo iskustva sa testovima ali je me meni Baby rapid pokazao ono što sam želela, posle 2 sekunde čini mi se. I to onaj na umakanje :D

Pa i meni je prvi put, doduse posle 15 dana kasnjenja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sve imam utisak da sam ga buljenjem u njega (iako sam rekla da necu to da radim) naterala da pokaze nesto.. :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi sad ovo <_<

p6202138.jpg

Pa ja vise ne znam koji da uzmem, Reci mi nisam mogla sad da nadjem, radila dam BB, Gravi gnost i sad ovaj Senso. Ma trebalo je lepo da uzmem Baby rapid juce nego ja ajde reko ovaj da isprobam...

STA SAM REKLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

DVE CRTICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Posteno si me raspekmezila bwe!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to bas tamo gde sam vidO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.