Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nemoj da te cujem da tako govoris ni slucajno ima da odes doktoru da vidis sta , kako , zbog cega se to dogodilo nemoj da te sanjam da tako pricas koliko ima gorih stvari u zivotu pa ljudi dignu glavu i guraju dalj nemozes iz te koze , nemoj da mislis da mi koji imamo decu nemamo sekiracije sta ja da ti kazem prvu sam rodila polumrtvu nije ni disala borili joj se za zivot 7 dana bog me pogledao i evoje sad divna devojcica, sa drugom kad je imala 6 meseci dobila je napade ido 6 godine sam odala po bonicama sa njom a svaki put kad je imala napad i daju joj adrenalin i kaze mi doktor ili zivi ili umire ...pa ti vidi dali mi je bilo lako 6 god tako sam provela al eto opet sam se izborila sa njenom bolescu hvala dragom bogu sve se to zavrsilo ...zato glavu gore jel ti jasno

Joj zvonka,nije ti bilo lako,majcinska je briga najteza,dobro je da je to sad sve iza vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj jeko da places ljubim te. Mlada si ti draga bice dece ihajjj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene...danas sam bila samo na kratko ali morala sam nazad ukrevet!

imam odliv!stomak me mnogo boli!

juce nije bilo toliko strasno,ali jutros ustanem da ide u wc i sednem na soljuonokao dasam cesmu pustilacuri li curi kao da piskim a jos nisam ni pocela da piskim.uplasila sam se sve sam pobledela u trenu!to mi se prvi put desilo!do malopre me boleo stomak!sad je proslo i ovo drugo se smirilo slabije ide!

jbm ti zensko!

uffffff.......

danas mi je jos teze nego juce!

sad sam stvarno pala u depresiju!ne prestajem da placem!

mnogo mi je tesko a kod kuce me niko ne razume!mnogo mi je tesko!

Draga, i meni liči na spontani...idi obavezno kod dr. nemoj da se zezaš!!!!Ako si zatrudnela sad, zatrudnećeš opet, a ako napraviš sebi s sa zdravljem onda definitivno nećeš!!! Idi ŠTO PRE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas sam njih malopre gledala na TVu ubila sam sam se plakajuci!

oci su mi naduvene od plakanja!

Onda si cula spicu emisije"Jutro ce promeniti sve" Jutro je pametnije od (jos malo) noci.Lepo otplaci,tj.dosta si plakala,osmeh na lice i kad ti prodje vestica,pravac kod ginekologa na razgovor.Bice i tebi lakse jer ces znati da si nacinila prvi korak ka zeljenom cilju.Ovako samo upadas sve dublje u depresiju i jos vise stetis zacecu,moras da budes pozitivna,trudnoca ne trpi negativnu energiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, i meni liči na spontani...idi obavezno kod dr. nemoj da se zezaš!!!!Ako si zatrudnela sad, zatrudnećeš opet, a ako napraviš sebi s sa zdravljem onda definitivno nećeš!!! Idi ŠTO PRE!!!

Nece joj Kiki nista sad gin.pomoci,pocela je obilno da krvari,ako je nesto bilo izaci ce sa menstruacijom,pogotovo sto je obilna,a i to ako je nesto bilo,bilo je toliko minijaturno da ce cas posla izaci.Jedino kad joj prodje da ode na jedan UZ,cisto da se vidi da l se sve iscistilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja cu da poludim na kraju...bice kao u spanskim serijama!

jos uvek placem i kad vidim trudnicu placem,i kad vidim dete na TVu placem i samo placem....joooooooj........

E sto puta sam pomislila da sam se navukla na ovaj forum kao na spansku (tursku) serijum03124.gif

Jeka Beka nam je glavna cica, mlada, lepa i stalno place; Vecito neka zapetljancija, ima crtice - nema crtice, kasni, povisena temperatura... Svi nestrpljivo cekamo sledecu epizodu da saznamo rezultate testa. Gomila drugarica organizovanih u borbi protiv glavne zloce - Vestice, koja se uvek nekako izvuce i ponovo pojavljuje. I, naravno, iskusne mame koje uvek imaju dobar savet.

A i trajemo preko 100 epizoda. Dajem nam fore jos oko 50-ak epizoda (koliko traje jedna postena serija) pa MEGA HAPPY END t9303.gif

U poslednjoj epizodi Vestica odlazi na par godina u zatvor, taman koliko treba da cekalice izradjaju gomilu decet6202.gift6206.gift6215.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Ljubinka sto mi se svidja ova tvoja pricica,bas zanimljivo,cekamo sledecu epizodu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Ljubinka sto mi se svidja ova tvoja pricica,bas zanimljivo,cekamo sledecu epizodu :D

Sledecu epizodu,ili onaj srecaj kraj ODMAH :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece joj Kiki nista sad gin.pomoci,pocela je obilno da krvari,ako je nesto bilo izaci ce sa menstruacijom,pogotovo sto je obilna,a i to ako je nesto bilo,bilo je toliko minijaturno da ce cas posla izaci.Jedino kad joj prodje da ode na jedan UZ,cisto da se vidi da l se sve iscistilo.

Pa da je gin pogleda na UZ baš zato i mislim da treba da ode što pre. Da ne bi slučajno nešto ostalo i napravilo problem. Ipak što je sigurno, sigurno je...dr. je ipak stručan da kaže da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki ti si jos ovde?p09041.gifMisli li taj malisan napolje?p09001.gifp09046.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da je gin pogleda na UZ baš zato i mislim da treba da ode što pre. Da ne bi slučajno nešto ostalo i napravilo problem. Ipak što je sigurno, sigurno je...dr. je ipak stručan da kaže da je sve ok.

Slazem se,ali to se radi tek kad prodje vestica,onda se ode na uz da se pogleda da li je nesto ostalo ako je bilo.Sad ne vredi jer proces ciscenja jos traje.I da ode sad dr.ce joj reci da dodje kad joj se zavrsi mentruacija,jer tad nema krvarenja u materici i moze dobro da se osmotri da li je nesto ostalo,ovako ce videti samo krvarenje,nista drugo.Tako to ide Kiki kad su isuvise rani pobacaji.E u kasnijim je vec drugacija procedura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,ja sam nova cekalica :rolleyes:Zelim sve da vas puno pozdravim,i da vam kazem da ste jako pozitivne cekalice!I takve da mi ostanete! :D Moj mm i ja radimo na bebi tri meseca,jos uvek nista sa zdravljem nam je sve ok,osim jedne stvari.Juce su mi na ginek.pregledu nasli neku malu infekciju,kaze lekar da nije strasno,dao mi je neku kremu,i nesto za ispiranje :mellow: Ovulaciju sam imala od 28.03.Da li je moguce da usred infekcije zena moze da ostane trudna ili ne :rolleyes: Jako zelimo bebca!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka mnogo je lepa tvoja verzija serije.Raduje me taj lep zavrsetak,a mi ovde lepo napredujemo sa epizodama tako da cemo brzo stici do 150! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,ja sam nova cekalica :rolleyes:Zelim sve da vas puno pozdravim,i da vam kazem da ste jako pozitivne cekalice!I takve da mi ostanete! :D Moj mm i ja radimo na bebi tri meseca,jos uvek nista sa zdravljem nam je sve ok,osim jedne stvari.Juce su mi na ginek.pregledu nasli neku malu infekciju,kaze lekar da nije strasno,dao mi je neku kremu,i nesto za ispiranje :mellow: Ovulaciju sam imala od 28.03.Da li je moguce da usred infekcije zena moze da ostane trudna ili ne :rolleyes: Jako zelimo bebca!!! :wub:

g20061.gif

Mislim da moze ako nije neka ozbiljna,ali svakako je bolje da nema nikakve infekcije,u svakom slucaju ostani s'nama da se druzimo dok ne ugledas plusic ili II :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se,ali to se radi tek kad prodje vestica,onda se ode na uz da se pogleda da li je nesto ostalo ako je bilo.Sad ne vredi jer proces ciscenja jos traje.I da ode sad dr.ce joj reci da dodje kad joj se zavrsi mentruacija,jer tad nema krvarenja u materici i moze dobro da se osmotri da li je nesto ostalo,ovako ce videti samo krvarenje,nista drugo.Tako to ide Kiki kad su isuvise rani pobacaji.E u kasnijim je vec drugacija procedura.

Aaa ja to nisam znala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jutro mojim dragim cekalicama g33001.gif

t29115.gif,davaj jutarnju dozu t2981.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 days to go b0263.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage!!! :wub: Mozda moja vestica ne dodje 15-og :rolleyes: Zvoncice hvala za prasinu,samo nam ostani tako vredna :D a i mi cemo biti vredni pa sta bude!!! :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe baby slazem se sa tobom.Jeko Beko,ako ti je za utehu na neki nacin,ja sam imala spontani pre tacno cetiri meseca,i to pocetkom 5og meseca,pola trudnoce je proslo.Ali eto me opet :rolleyes: Ne gubi nadu,i ne padaj u depresiju,jer imas cemu da se radujes i nadas.Doci ce bebica,videces,i sve to ce da ti bude smesno! :) Veruj mi :D Samo napred Jeko Beko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Temperaturu nisam merila,to nikad nisam ni radila,a grudi su pocele da boluckaju dva dana posle ovulacije,evo 4 dana do NEdolaska vestice bole jako na dodir i vece su za jedan broj.Mada,tako je isto i pred vesticu,videcemo,sto se tice tih simptoma trudnoce ne obracam ja puno paznju na to,sacekam lepo datum kad NE treba da dobijem i uradim test,to mi je najmerodavnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm,zvonka,sad si mi uterala crv sumnje sa tom temperaturom.Ustala sam i izmerila,bas da vidim,i imam sta da vidim,37.2 t2510.gif

b0225.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dugo nisam bila na ovim stranama, ima li novosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dugo nisam bila na ovim stranama, ima li novosti?

Imamo nove cekalice,nove trudnice,vise cekalica al' dobro,bice...Jeka beka nam je pre neko vece imala problem,pojavila joj se druga crta al' je ubrzo prokrvarila,sad je u bedaku,i to ce proci,mlada je ,ima vremena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se prikljuci i Aurora, dovodim vam tri dobre vile da oteraju zlu vesticu! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.