Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

1. Nemoj tu da mi se stresiras, pa ne bole siske sve vreme trudnoce isto, ja ih cesto nisam ni osecala a sve bilo u redu. To zuto ti je onaj suncani iscedak od suncokretica :rolleyes:

Bez brige i meni je sa Savom bio tako neki zuckasti iscedak, meni rekose da se to isto smatra za krvarenje, a od nekog malog hematoma je, sto bi trebalo da znaci da je suncokretic definitivno u materici. Bez brige pokrivena si utrogestanom a i sutra ides u NF pa ce sve lepo da se vidi. Jel pijes neke komplekse vitamina za trudnjace? To bi svakako trebalo.

297.gif4fvgdaq_th.gifshame.gif

2. Ne racunaj da ce da te prodju dok mrvice ne napune 2 godine. Uposli malo tm za masazu

3. Empress nam je sad u aviJonuuuuu. Nadam se da ima srece sa pilotom :lol:

1. Jao SUNCOKRETIC!!! :wub: Da, sada je u materici gde ce fino da raste i uziva do tamo nekog februara sledece godine

2. Oho, masaza. Dal' bi mogla i ja da uposlim mm unapred? Mislim nece da se baci :P

3. Pilot b0201.gif gde se seti tog sna?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tu da mi se stresiras, pa ne bole siske sve vreme trudnoce isto, ja ih cesto nisam ni osecala a sve bilo u redu. To zuto ti je onaj suncani iscedak od suncokretica :rolleyes:

Bez brige i meni je sa Savom bio tako neki zuckasti iscedak, meni rekose da se to isto smatra za krvarenje, a od nekog malog hematoma je, sto bi trebalo da znaci da je suncokretic definitivno u materici. Bez brige pokrivena si utrogestanom a i sutra ides u NF pa ce sve lepo da se vidi. Jel pijes neke komplekse vitamina za trudnjace? To bi svakako trebalo.

Vučem strahove od prethodnih trudnoća, čim su siske prestale da bole ja sam ubrzo imala spontani. Da je meni ovo prvi put ne bi' 5 para dala na to, ali loše iskustvo je u pitanju. A nije ovo sunčani iscedak, znam šta je to, to je baš jarko žuto, ovo je bilo više oker, više žučkasto nego braon. Pijem vitamine, napisah u utorak : Vitamin C 500 3x1. Folnu 2x1 i Vitamnin E.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vučem strahove od prethodnih trudnoća, čim su siske prestale da bole ja sam ubrzo imala spontani. Da je meni ovo prvi put ne bi' 5 para dala na to, ali loše iskustvo je u pitanju. A nije ovo sunčani iscedak, znam šta je to, to je baš jarko žuto, ovo je bilo više oker, više žučkasto nego braon. Pijem vitamine, napisah u utorak : Vitamin C 500 3x1. Folnu 2x1 i Vitamnin E.

E, nemo me sikiriš... :mellow: Biće sve fine. :)

Ajde, ajde, nema mestu razmišljanjima o tome, treba ja da tipujem da se suncokret junior rodi kad i moje dete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, nemo me sikiriš... :mellow: Biće sve fine. :)

Ajde, ajde, nema mestu razmišljanjima o tome, treba ja da tipujem da se suncokret junior rodi kad i moje dete :)

Kao što već rekoh, šta bude biće, ako već nešto mora da se desi, nek' se desi što ranije, da ne moram na kiretažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predlog: neka ti upisu i taj ispit sto nisi polozila kao kompenzaciju sto si ovaj drugi dva puta polozila

Ali je tu 1001. Uzivaj i da uskoro ovde dolazimo samo kao gosce

Da, to bi bilo posteno :rolleyes:

Salim se ne bih, jelo bi me ceo zivot. Ako si vec spremila taj ispit, polozi ga, zbog sebe najvise. A verujem i da ce profesorka da bude blaza kad vidi kako si se ponela posteno.

Nece ta biti blaza ni za 1000 godina, veruj mi, a da je bilo koji drugi profesor u pitanju ne bih razmisljala ni minut, nego s ovom ne smem da se zezam, luda je kao struja!

Cuti i uzivaj ,pa nisi ti jedii student pa da joj sad dodje da kopa po tvojim testovima,a i tom sitnom prevarom neces ugroziti niciji zivot,ne studitas medicinu,pa da si nesto propustila s tim ;)

Ja nisam nista uradila! Profesorka je ta koja mi je upisala ocenu za taj ispit, tj ne meni nego odnela u studentsku sluzbu. Ma pravicu se luda, reci cu da ne znam sta se desilo i da provere, ako otvore testove ukapirace ako ne otvore dobijam ocenu i kraj. Ja nista pogresno nisam uradila, osim sto se sad pravim luda da ne znam sta se desilo :P

Vučem strahove od prethodnih trudnoća, čim su siske prestale da bole ja sam ubrzo imala spontani. Da je meni ovo prvi put ne bi' 5 para dala na to, ali loše iskustvo je u pitanju. A nije ovo sunčani iscedak, znam šta je to, to je baš jarko žuto, ovo je bilo više oker, više žučkasto nego braon. Pijem vitamine, napisah u utorak : Vitamin C 500 3x1. Folnu 2x1 i Vitamnin E.

Sunce, sad bih ti rekla da ne mracis, al znam da ti nije svejedno zbog prethodnog iskustva, sutra ides na UZ, valjda do tada nista nece da se desi :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to bi bilo posteno :rolleyes:

Nece ta biti blaza ni za 1000 godina, veruj mi, a da je bilo koji drugi profesor u pitanju ne bih razmisljala ni minut, nego s ovom ne smem da se zezam, luda je kao struja!

Ja nisam nista uradila! Profesorka je ta koja mi je upisala ocenu za taj ispit, tj ne meni nego odnela u studentsku sluzbu. Ma pravicu se luda, reci cu da ne znam sta se desilo i da provere, ako otvore testove ukapirace ako ne otvore dobijam ocenu i kraj. Ja nista pogresno nisam uradila, osim sto se sad pravim luda da ne znam sta se desilo :P

Sunce, sad bih ti rekla da ne mracis, al znam da ti nije svejedno zbog prethodnog iskustva, sutra ides na UZ, valjda do tada nista nece da se desi :huh:

Na ovo sam mislila kad sam rekla sitna prevara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Зависи од професора шта би било кад би сазнала, али ја бих искрено прећутала, ко је шиша што греши ни оне нама не праштају грешке на испиту :P:lol:

Pa vec sam rekla, greska je njena, ja nista nisam zgresila, a za ovo drugo si u pravu, nista ne oprastaju <_<

Kako si mi ti? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na ovo sam mislila kad sam rekla sitna prevara ;)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao što već rekoh, šta bude biće, ako već nešto mora da se desi, nek' se desi što ranije, da ne moram na kiretažu.

Sad bih te samo jako jako zagrlio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce, sad bih ti rekla da ne mracis, al znam da ti nije svejedno zbog prethodnog iskustva, sutra ides na UZ, valjda do tada nista nece da se desi :huh:

:) da.

Сунце тако је и мени било на почетку, нити је онај сунчани исцедак нити је браон, на крај се испоставило да је од хематома а и једна др ми је рекла да док се плод не учврсти првих петнаестак дана могуће је мало тако то да цурка, користи утрогестан и лежи доста, то је једини лек за хематом ако га имаш, шзто је у неку руку повољан знак јер значи да је плод у материци.

Samo mi još to Hvali :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad bih te samo jako jako zagrlio :)

t4617.gif kao da jesi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Срцуленце ја тебе нешто нисам разумела, јел си и ти имала три плода на почетку :unsure:

Ni ja bas nesto nisam razumeo,al bitno je da je bar jedna beba sasvim ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, je l' Empress stvarno na putu za 'vamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja bas nesto nisam razumeo,al bitno je da je bar jedna beba sasvim ok

Trudnica ili trudnic? :o:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao što već rekoh, šta bude biće, ako već nešto mora da se desi, nek' se desi što ranije, da ne moram na kiretažu.

Nemoj o tome da razmisljas, molim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnica ili trudnic? :o:huh:

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja propustila 1000 i 1001 sranicu :angry: :angry: :angry: :angry: definitivno ostajem 20000000 stranice,osim ako me ne primoraju da predjem u temu za sterelitet :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic opet si nekog uspanicila :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, to bi bilo posteno :rolleyes:

Da, i ja isto mislim!

Срцуленце ја тебе нешто нисам разумела, јел си и ти имала три плода на почетку :unsure:

Ja sam tako razumela, a i po beti bi se reklo; sada mi je i razumljiv onaj pad i stagnacija bete. Bitno je da je plod dobar

Ево лешкарим и читам вас, ма бре немој да си луда прећути бре :rolleyes: знаш шта је један испит нмање, скоро сам читала да је стрес излажења на испит једнак оном као кад имаш саобраћајку. Анчи то је једна саобраћајка мање :lol:

Jao bleso jedna; saobracajka manje b0206.gif

Ljubo, je l' Empress stvarno na putu za 'vamo?

Koliko se secam ona je rekla da 31og dolazi, tako da DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EMPRESSSSSSSSSSSS NAM STIZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

TA NA NA NA NA NA NA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja propustila 1000 i 1001 sranicu :angry: :angry: :angry: :angry: definitivno ostajem 20000000 stranice,osim ako me ne primoraju da predjem u temu za sterelitet :angry:

m1325.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма добро, немој да си због тога успаничена, то је прилично често у трудноћи, ја сам имала нон стоп до 13-14 недеље, ако мало одмараш све ће да буде у реду, а вероватно није од тога него се плод гнезди у материци.

Sunce, evo lepo ti kaze Jaka da se bebac gnezdi u materici!!!!!

JEL' JASNO??????!!!!!!!!!!!

i ja propustila 1000 i 1001 sranicu :angry: :angry: :angry: :angry: definitivno ostajem 20000000 stranice,osim ako me ne primoraju da predjem u temu za sterelitet :angry:

I TI NE PRICAJ KOJESTA! SSta je Suncu i tebi??? Ocete praher da vadim??? t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,cesto vas pratim pa se jako i radujem vasim crtcicama...Suncokretu ovaj put stvarno verujem da mora biti sve u redu,cini mi se da sam neki dan procitala da ides kod Cerovica,i sa njim imam iskustva i ja ga pamtim kao jako finog coveka,drugarica moje zoave je vodila ove trudnoce,mislim da ima isti problem kao ti(nisam bas sigurna),ali znam da je cele trudnoce primala inekcije neke....i bilo je sve ok,tako da zelim ti da sl takav primer budes bas ti.....ja se ne javljam jer malo pauziramo,radila sam briseve na hlamidiju i jos one dve....negativni....aali imam drugi problem,a to su nesnosni bolovi u zglobovima,povremeno mi se javljaju jos od osnovne skole,prodju i godine dok se ne ponove ali poslednja tri meseca me bas muce....sve sam sto se tice reumatologije proverila vise puta i tu je sve u redu,pa sam tek sada saznala da ti bolovi mogu da imaju velike veze sa stitnom zlezdom,a rekla bih da je Ljuba tata mata za hormone....kaqda uzmem u obzir i ovoliko ne ostajanje u drugoms tanju kao i prethodni prevremeni porodjaj nesto mi sve ukazuje na to......elem interesuje me sta treba da trazim da urade od analiza da bihz nala da li je to u pitanju,da li mogu bilo koji dan ciklusa da idem na analize......Malo sam oduzila,i mozda ovo nema puno veze sam crticama ali hvala na odgovorima unapred....i da sve brzo brisnete u prvi trimestar :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce, evo lepo ti kaze Jaka da se bebac gnezdi u materici!!!!!

JEL' JASNO??????!!!!!!!!!!!

I TI NE PRICAJ KOJESTA! SSta je Suncu i tebi??? Ocete praher da vadim??? t1940.gif

Ma meni ni us...a motka ne pomaze a kamoli praher :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ето попет дижем панику :lol: изгледа ми да нисам права особа дан неког умирим <_<

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.