Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

sta se desava, milice? si dobila? il konacno ugledala dve crtice?

ja radila prekjuce test. iako treba treba da dobijem tek za tri dana

jbga, radoznalo prase se razocaralo ;(

ali radicu opet kad mi bude kasnila

pozdrav

i ajmo mallo da ozivimo temu. nemoguce da niko ne ceka crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Opet da se prijavim na čekanje plusića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske,psihicki se opustite,i bice sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske,psihicki se opustite,i bice sve ok

Devojke, zelim da se pridruzim ovom forumu, mnogo bih volela da se druzimo i medjusobno podrzavamo dok željno čekamo drugu crticu!!! Ovo je moj prvi post u bilo kojem forumu! Drago mi je sto ste sve NESTRPLJIVICE kao i ja, pa sam se odmah osetila kao kod kuće. Sve sto ste opisale /nesigurnost, cudni simptomi i prerana testiranja/ i ja prozivljavam u poslednjih tri meseca, od kako smo MM i ja pozeleli da "pravimo" bebu! Priznajem da mi je najteze da se opustim kad sam toliko "zagrizla", a opravdaćete me kad me upoznate: ja sam ambiciozna visoko strucna prezaposlena mlada zena, u braku tek 7. meseci, koja uz sve kucne obaveze brine i o psu, papagaju i majci koja je invalid. U svim poljima sam uspesna pa zelim da se ostvarim i u ovom. Molim Vas za komentare jer sam za "timski rad" a pomoć našeg "forumskog tima" moze značiti MNOGO, uverena sam u to!

Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma dobila sam smrc...kasnilo mi je bas dosta oko 10 dana..sve je to psiha...kao i sve u zivotu tako i ovo doce kad se budemo najmanje nadale..odlucila sam zaista bicu opustena obecala sam necu ni jedan test uraditi dok mi ne zakasni bar 5 dana :)po prirodi sam jakoooooooooooooo nestrpljiva osoba "ako nije juce kasno je"zato se nama malim nestrpljivicama sve ovo vraca:) nista cure moje volite svoje muzice, uzivajte, opustite se i naoruzajte se strpljenjem bez ocajavanja razocarenja i slicnih stvari.....to nam je recept do uspjeha:) :*

Milice hvala na dobrodošlici! Čitaš mi misli, i ja sam isto sebi obećala da onaj testić iz toaletnog ormarića ne diram dok se ne bude isplatilo raditi ga, tj. dok mi ne pokaže ono što želim da vidim! Ako upadnem u krizu i počnem da se predomišljam, ja ću doći na ovaj forum i znam da će mi to pomoći da preguram taj neobični osećaj nestrpljivosti, samo-preispitivanja sopstvene reproduktivne sposobnosti i zebnje da je došao /ipak!/ taj prelomni trenutak u životu kada više ništa neće biti kao pre!

Biti nestrpljivica je uvek pozitivna osobina u životu, smatram ja, dok god sam ja ta koja kroji svoj život kako hoće, koja ima volju i želju koja pokreće stvari da se dese i da se ostvare upravo onako kako mi odgovara. Na sreću, kod čekanja plusića/ crtica, nije sve do mene. Ostaje mi da naučim da "predam kontrolu" Milom Bogu, i da se uzdam da će majčinstvo biti sastavni deo moje budućnosti!

Stvarno je teško opustiti se, jer to savremeni život ne prašta. Konkurencija će to iskoristiti i preoteti ti sve što nije dobro čuvano!

Svim devojkama želim da što lakše preguraju brojne svakodnevne obaveze bez gubljenja iz vida ono što nam je trenutno najvažnije: da zatrudnimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cim je preskocila 1 dan,znala sam da sma trudna :lol: bebu smo planirali,ali nismo ocekivali da ce nam poci za rukom odmah.posle par dana iscekivanja da se mesecnica NE desi,otisal u apoteku,kupila ``aparaturu`` , ujutru,cim sam umocila test poiskakale su obe crtice,predivan osecaj.zelim ti da ga i ti uskoro iskusis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, mora ti kasniti BAREM nedelju dana da bi se mogla osloniti na test. Sacekaj jos, a ako dobijes, no sikiriki, pa bice sledeci put ;)

test ``bebirapid`` navodno tetektuje trudnocu cak i nedelju dana posle navodnog zaceca,a kamoli odtermina menzesa,doduse ,tako kazu (ako se dobro secam)da su tad crtice slabije vidljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, ne razmisljaj te ni o cemu. Opusti te se i eto 2 crtice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam svima koji su upravo saznali najdivnije vesti.

A onima koji jos uvek cekaju, zelim da sto pre vide one najlepse 2 crtice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame i drugarice,ja sam odavno na ovom sajtu,ali sam nova na forumu

Zelela bih sa vama da podelim i lepa i losa iskustva

Za pocetak da vam kazem da ja pokusavam da ostanem trudna vec 3god.

Nezaposlena sam i nemam finansijske mogucnosti da obavim sve potrebne preglede.....tako da se nadam samo cudu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzimo ti palceve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana i Rade, ima dosta testova koji se ne plaćaju uz uput iz Doma zdravlja. A koji mogu dosta da ti pomognu. ja sam lečila sterilitet 2 godine i dosta pretraga se plaćalo a koje se sad ne plaćaju. A problem koji sam imala rešila sam uz folikometriju koji se ne naplaćuje. Moj iskreni savet je da posetiš dr. Babić u Frontu i ako ima delić mogućnosti da rodiš ona će ti u tome pomoći. Radi u ambulanti br.3 ponedeljkom od 12h ili od 13h. zaboravila sam. Zna i kasnije da siđe u ambulantu ako ima neki hitan slučaj u porodilištu. Inače dosta se čeka kod nje ali se isplati. Stvarno je stručnjak, nije samo moje iskustvo takvo, par drugarica i poznanica je ostvarilo najdivniju ulogu u životu pomoću nje. Vredi bar probati, zar ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice sta se desava sa vama?! ja kao mama , rekoh da vam ponudim malo podrske i pospem vas bebecom prasinom :)

cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora............drago mi je sto si mi ponudila podrsku,bas lepo od tebe.....vidim da si ti iz Beograda,a ja zivim u Novom Sadu i ovde neznam ni jednog lekara koji bi mi pomogao.......u svakom slucaju hvala ti puno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se javim čekalicama, i da poželim svima da budu "dočekalice" željene trudnoće /pretpostavljam da je to najlepši osećaj na celom svetu/!

Držite mi palčeve, sledeće nedelje treba da me menzes "zaobiđe" i mnooooooogo bih volela da se to desi! Ne smem ni da merim redovno temperaturu, da se ne nadam za džabe. Pre par dana sam merila uveče, bila je 37 sa 3 /a po matematici ovulacija je već bila/, ne znam... U zadnjih par dana osećam težinu u stomaku kao da ću da dobijem (dobar znak valjda...).

Pitala bih Yoru za dr Babić iz Narodnog fronta, da li treba uput od lekara iz DZ za nju /živim na teritoriji Beograda/, i da li ona može da bude preporuka za vođenje moje buduće trudnoće /ne lečim se/?

Ivani i Radetu želim svu sreću i da ubrzo /ali brzo, brzo, veoma brzo/ počnemo da živimo za svoje bepce!

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, TRUDNA SAM! JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O, KAKO SAM UZBUĐENA I PRESREĆNA!

Juče sam uradila test, jer mi je par dana kasnila, a to se do sada nikada nije desilo. Istog sekunda sam videla drugu liniju! Vau! Još sam u oblacima, teško se koncentrišem na bilo šta drugo!

Sada treba ići po laboratorijama i lekarima,... držite mi palčeve da ih dobro odaberem /iako sam u Bg-u, kvantitet ne znači kvalitet kako sam čula/.

I saopštiti vest na poslu...

Cmok svima!

jelka1 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se i ja pridruzim cekanju II crtice. muz i ja radimo na bebi treci mesec pa se nadam da ce biti uspesno ovaj put.

pozdrav za sve cekalice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mačkice..čestitam ti od srca..joj kada se setim samo svog uzbudjenja od pre nekog meseca..hehe

Sunčice..samo opušteno i želim ti što pre da ugledaš te čudesne dve crtice.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Clara82, mnogo mi znači! Baš divno od tebe! Malo se mučim sa gorušicama i mučninama ali vredi truda! Sunčice, samo napred, pa i tebe da učlanimo i trudnjačice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Clara82, mnogo mi znači! Baš divno od tebe! Malo se mučim sa gorušicama i mučninama ali vredi truda! Sunčice, samo napred, pa i tebe da učlanimo i trudnjačice!

Mučnine prolaze..uglavnom ih ima samo na početku..Gorušicu sam ja tek imala krajem prve trudnoće i ...bilo je gadno heheh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gadno, gadno, znaš, baš mi je teško, iz kreveta mi se ne izlazi... Ovako lep dan a ne mogu da se nateram da prošetam, iako znam da bi trebalo... Uf, ne žalim se... Sama sebi delujem nezahvalno, jer sam jedva čekala da mi se sve ovo desi a sad kukam! Ma, samo malo kad me popusti aktiviraću se više, biću uzorna trudnica, bićete ponosne na mene, obećavam! Nemoj da sam neku demotivisala sad, ovo mi je samo faza, časna reč! Uskoro će me proći i onda ću i dalje širiti optimizam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opušteno mačkice, mene i dan danas drmaju hormončići hehe..uživaj u svojoj trudnoći, to je najvažnije..začas će proći ovi meseci i mi ćemo držati naša mala bogatstva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mackice ceeeeestitaaaam! :D drago mi je zbog tebe!uzivaj u trudnoci,predivan je osecaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, trudnoca je prelazna! :lol: Sad ce i cekalice da ugledaju dve crtice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, trudnoca je prelazna! :lol: Sad ce i cekalice da ugledaju dve crtice :)

Opšta zaraza heheh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.