Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cestitam,Milky!!!!!!!!!!!!Koliko si trudna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,sorry,tek sad videh ticker :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milkyway čestitam s2760.gif

A ja opet dobila - kasnilo mi je 4 dana s6447.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeej, ima li koga ovde... nadam se da ste se preselile u prvi trimestar sve s0221.gif ..

Da update-ujem :) radno i vrijedno i temeljito pravimo našu bebicu već četvrti ili peti mjesec, malo je tvrdoglava pa nikako da popusti da nam se pridruži ali sve se nadam sad će t1317.gif.

Još 9 dana odbrojavam (5. treba da dobijem) uf uf uf t4825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke svim trudnicama i da imaju laku i lepu trudnocu.Ja treba da dobijem 7.na Bozic tj. nadam se da necu.Ovo mi je druga kutija cikloproginove i nadam se da ce mi sad uspeti.Plodni dani su prosli i bila sam jako vredna :P .Ako mi je uspelo ovo bi trebao da bude pocetak 4 nedelje i imam jako cudan nespecifican simptom a to je konstantno povisena telesna temperatura 37.4 negde sam videla da hoce to u prvim nedeljama trudnoce a posto ne kijam ne kasljem i niko u mojoj blizini nije bolestan nadam s3e da je to to :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno brojim nadam se do izostanka M test sam spremila i dodje mi da ga upotrebim ali je rano jedva se suzdrzavam.Gde su ostale cekalice ima li kakvih novosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nista.....znala sam da ce ovako da bude i prvi put su bile muke zive....sada su mi plodni dani i bas sam bila vredna ali cisto sumnjam, nece pa nece m1507.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nista.....znala sam da ce ovako da bude i prvi put su bile muke zive....sada su mi plodni dani i bas sam bila vredna ali cisto sumnjam, nece pa nece m1507.gif

Dunja i ja sam bila nestrpljiva i prilicno razocarana u pokusajima i na kraju se sve desilo tako iznenada da sam bila u soku! Ne daj se crnim mislima, bice vrlo uskoro samo pozitivno razmisljaj i uskoro ces videti dve crtice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunja i ja sam bila nestrpljiva i prilicno razocarana u pokusajima i na kraju se sve desilo tako iznenada da sam bila u soku! Ne daj se crnim mislima, bice vrlo uskoro samo pozitivno razmisljaj i uskoro ces videti dve crtice :rolleyes:

Joj Ana ne znam vise sta da mislim,vec sam jednom prosla kroz ovo zato smo i resili odmah drugo iako nam devojcica ima samo 6 i po meseci za nju smo se namucili!Evo vec treci put nista, od oktobra pokusavamo ja svaki put u sve gorem stanju! t2320.gif Odusevim se kada cujem da neko kaze "nismo planirali eto desilo se" a ja se ubih vise i nista!t2340.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kakav je osecaj ali vidis da nemas razloga za brigu kad je bilo jednom bice opet :rolleyes: Nekima od nas je malo teze, i nije vazno kakav put predjemo do svoje srece bitno je da do nje dodjemo! Glavu gore, osmeh na lice uzivaj sa svojom devojcicom i bice uskoro bata ili seka videces!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke svim trudnicama i da imaju laku i lepu trudnocu.Ja treba da dobijem 7.na Bozic tj. nadam se da necu.Ovo mi je druga kutija cikloproginove i nadam se da ce mi sad uspeti.Plodni dani su prosli i bila sam jako vredna :P .Ako mi je uspelo ovo bi trebao da bude pocetak 4 nedelje i imam jako cudan nespecifican simptom a to je konstantno povisena telesna temperatura 37.4 negde sam videla da hoce to u prvim nedeljama trudnoce a posto ne kijam ne kasljem i niko u mojoj blizini nije bolestan nadam s3e da je to to :rolleyes:

Nadam se da neces da dobijes, drzim ti fige! Nego reci mi za cikloproginovu. Zasto se ona pije i sme li se uzeti na svoju ruku? Ja se evo vec pola godine mucim pa nista, a dr kaze da je sve u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to vec ne znam sta da ti kazem meni je dr preporucio jer tesko ostajem u drugom stanju najvise zbog disbalansa hormona.u principu,ona imitira hormone zdrave zene pa ovulaciju i menstruaciju imas uvek u isto vreme.Uzimaju je i zene u klimaksu kako bi imitirala prirodan ciklus radi ocuvanja jajnika i prevencije osteoporoze.Meni konkretno nikakve preglede nije obavljao vec mi je samo dao da pijem tako da ne verujem da postoje neki veliki rizici,s tim da bi koliko sam videla u upustvu ukoliko zene imaju migrene ne bi smele da je koriste a ukoliko se pojavi prva glavobolja odmah bi trebalo prekinuti.E tu sam ja malo neodgovorna jer sam imala nekolko glavobolja u prvom delu ciklusa ali ne odustajem.Zaboravih da kazem,veliki je broj zena u klimakterijumu kojima je propisana cikloproginova i da ne poverujes ostaju u drugom stanju.Nasla sam nekoliko postova gde sam procitala da su zene vec uz prvu kutiju ostale trudne nadam se da ce mi se posreciti a i svima vama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa to vec ne znam sta da ti kazem meni je dr preporucio jer tesko ostajem u drugom stanju najvise zbog disbalansa hormona.u principu,ona imitira hormone zdrave zene pa ovulaciju i menstruaciju imas uvek u isto vreme.Uzimaju je i zene u klimaksu kako bi imitirala prirodan ciklus radi ocuvanja jajnika i prevencije osteoporoze.Meni konkretno nikakve preglede nije obavljao vec mi je samo dao da pijem tako da ne verujem da postoje neki veliki rizici,s tim da bi koliko sam videla u upustvu ukoliko zene imaju migrene ne bi smele da je koriste a ukoliko se pojavi prva glavobolja odmah bi trebalo prekinuti.E tu sam ja malo neodgovorna jer sam imala nekolko glavobolja u prvom delu ciklusa ali ne odustajem.Zaboravih da kazem,veliki je broj zena u klimakterijumu kojima je propisana cikloproginova i da ne poverujes ostaju u drugom stanju.Nasla sam nekoliko postova gde sam procitala da su zene vec uz prvu kutiju ostale trudne nadam se da ce mi se posreciti a i svima vama :rolleyes:

Nadam se i ja da ce ti se posreciti! Meni je dr rekao da s obzirom da su mi ciklusi na 28 dana i m redovne samo budem opustena i dao mi foru godinu dana, narovno dao mi je da pijem i folnu. Evo vec pola godine radimo na bebi i nista. Pokusala sam sa merenjem temperature, ali nje mogu da provalim ovulaciju. kupila sam lh tracice i prosli mesec mi je na deseti dan i druga crta pocrvenela, a ovog meseca na 5 dan se druga crta nazirala pa je nije bilo do devetog dana kada su obe pocrvenele. sutra se druga nije ni nazirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nista.....znala sam da ce ovako da bude i prvi put su bile muke zive....sada su mi plodni dani i bas sam bila vredna ali cisto sumnjam, nece pa nece m1507.gif

Eeee moja Dunja nisi jedina veruj mi - ja isto pokušavam da ostanem trudna od nekih Davidovih 9 meseci, baš zato što smo se i oko njega baš namučili ali eto neće pa neće.... a baš se trudim, bilo je i suza i baš se razočaram kad dobijem a bila vredna - najgore mi je isti dan kad treba da dobijem a ne dobijem onda me ubi neizvesnost ali ubrzo se razočaram... Tako da sam uz tebe i uz sve kojima ovo teže ide - nedejte se - ZAJEDNO SMO JAČE

s3658.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje držite se! Nije to ništa strašno, boljeda se malo naradite, he he...biće bebica malih, daće Bog, samo opušteno, jer kada ste pod stresom ne bude ništa. Opustite se i biće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje držite se! Nije to ništa strašno, boljeda se malo naradite, he he...biće bebica malih, daće Bog, samo opušteno, jer kada ste pod stresom ne bude ništa. Opustite se i biće...

Ja sam resila da odustanem "privremeno" da malo odmorim mozak videcemo sta ce biti... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Dunja mislim da dobro razmisljas. I ja sam imala dugotrajnu borbu do potomstva i tek kada sam pustila mozak na pasu,ali stvarno,cudo se desilo.Jos ne pokusavamo drugo,ali nesto se pribojavam da ce isto biti muka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam dobila opet nista !ali nije bilo plakanja!sto rece dunja pravicu malu pauzu!

mozda je tako bolje,necu da se nadam niti vise razmisljam o plodnim danima niti znam dan kad treba da dobijem!mislim da je tako najbolje!sto manje obracam paznju valjda ce put do bebe biti laksi!eto nisam ni znala da trebam da dobijem dobila sam pre dva dana i to sasvim mirno prihvatila!samo od boga zdravlje i znam da ce beba da dodje!

zato cekalice verujte mi kad sam ja uspela da pustim mozak na pasu uspecete i vi pokusajte da se opustite!a i ako ne uspete da se opustite ne brinite bice sve ok!

drzim vam palceve mile moje cekalice i ljubim vas punooooooo............

Slažem se sa tobom. A baš sami mislila o tebi ovih dana :). Obično dobiješ par dana posle mene, pa sam čekala tvoju objavu dolaska ili izostanka veštice. I ja sam u novom krugu. Daće Bog i nama da se ostvarimo na tom polju. Ljubim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam brojila plodne dane ali prema trudnoći ti plodni dani uopšte se nisu potrefili sa onim kad je bilo začeće. Tako da berite trešnje svaki dan, svaki drugi dan i biće to ok! Držim vam palčeve!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej žene moje ljubima vas sve i sve najbolje želim u ovoj 2011....., evo ja treba danas da dobijem...nikakva sam.... Inače me pred ciklus grudi bole 15 do 10 dana prije.. Ali evo sad nikako počele juče da bole... uf uf kažem nikakva sam sva cmizdrava evo i sada mi suze teku ni sama ne znam zašto... čitam vaše postove i cmizdrim... odoh van na kafu da se malo razbistrimm... e da idem i badnjak da uzmem... pusa svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam novim trudnicama .... rad se ipak isplatio....i zelim im da imaju lepu trudnocu i lepue bebe

Zelim svim cekalicama da se ove godine zajedno debljamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Dunja mislim da dobro razmisljas. I ja sam imala dugotrajnu borbu do potomstva i tek kada sam pustila mozak na pasu,ali stvarno,cudo se desilo.Jos ne pokusavamo drugo,ali nesto se pribojavam da ce isto biti muka

Ne mogu Baca vise majke mi bas je postalo grozno...Pokusacu da ne mislim vise na bebu,pa kada se desi i ako se desi dobro je! Najgore mi je bilo kada mi je doktorka rekla: sa ginekoloske strane je sve u redu ja stvarno ne znam sto ti ne mozes da zatrudnis,ja sam sve proverila i uradila sto je do mene i ne cmizdri vise nisi ti jedina znas koliko takvih ima - ja odlepila...... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dunjice,samo opusteno i sve ce doci na svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Nista od bebca,toliko o teoriji plodnih dana a bas u to vreme sam bila vredna.......ali ne dam se idemo u drugi krug ko ceka taj doceka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Nista od bebca,toliko o teoriji plodnih dana a bas u to vreme sam bila vredna.......ali ne dam se idemo u drugi krug ko ceka taj doceka ;)

Biće sledeci put! Mozda i tebi plodni dani šetaju. Samo no sikiri i sticemo ih ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.