Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

veceras krecem u napad!

kazite mi samo moooolim vas ako neka od vas zna sta da radim da skrenem misli sa trudnoce!!!

ako nastavim ovako mislim da cu sama sebi da napravim blokadu i tek onda nisam nista uradila... :(<_<

Probaj da nađeš neku zanimaciju u smislu da kreneš na neki kurs ili jezik ili plesa ali počni da učiš nešto novo i nađi neki izazov u tome i zainteresuj se za to.

Idi u šoping, kafa sa drugaricama, bioskop...knjige, pozorište, galerije...

Ali zacrtaj sebi cilj koji "moraš da dostigneš" za šta god se odlučiš.

Mlada si biće plusića, imaš svo vreme ovog sveta da dostigneš sve što želiš!!!

Držim ti palčeve da već od sledećeg meseca u sebi nosiš nekog mališu!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo drage moje,meni je ovulacija bila 10 tog dana ciklusa,sto mi je i ginekolog potvrdio,ali taj dan nismo imali odnose,vec 11.i veceras cu.Ne znam dal ima efekta.

To mi onako bas brzo,nije sredina ciklusa kao sto kazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene nista ali bukvalno nista ni trudnoce ni menstruacije tako da cu sutra kod lekara da mi opet da orgametril da izazovem vecu vesticu pa mozda pokusam opet sa diane 35 prosli put mi je uspelo nego mi se ne ceka 3 meseca bas sam u nedoumici da li sacekati 3 meseca pa dobiti kao vecu sansu za zacece ili ne cekati i truditi se za to vreme a od toga mozda ne bude nista ne znam sta da radim najzalije mi kad pogledam ovog mog malog sincica kako voli decu bas bih volela da mu podarim brata ili sestru suze mi krenu pri pomisli da ce ostati sam.......... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej, ja sam uradila test, ali ona druga crta je jedva, jedva vidljiva, pa sta mislite?

prvo je izasla samo jedna debela crta,i nakon nekog vremena pogledam opet i ta druga se jedva, jedva, vidi :rolleyes:

ponovo cu uradit test, samo sad ovih dana ne mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crna-ružo...tako je kod mene bilo, ja bih odmah uradila još jedan, nekog drugog proizvođača...

Kod mene je bilo pozitivno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je isto tako bilo, jer sam ja uradila isti dan kad sam trebala dobiti a nisam. Samo ja nisam radila drugi test već sam vadila krv na BetaHCG i tako potvrdila test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej, ja sam uradila test, ali ona druga crta je jedva, jedva vidljiva, pa sta mislite?

prvo je izasla samo jedna debela srta,i nakon nekog vremena pogledam opet i ta druga se jedva, jedva, vidi :rolleyes:

ponovo cu uradit test, samo sad ovih dana ne mogu

Tako je bilo kod mene. Na tri testa koja sam radila svaki drugi dan jedva vidljiva druga crtica a kad sam uradila test na dan kad sam trebala da dobijem videla se jasno i ta famozna druga crtica.

Držim fige da i kod tebe bude tako. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo kakvo obojenje na mestu druge crtice,znaci trudnocu :) Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej, ja sam uradila test, ali ona druga crta je jedva, jedva vidljiva, pa sta mislite?

prvo je izasla samo jedna debela srta,i nakon nekog vremena pogledam opet i ta druga se jedva, jedva, vidi :rolleyes:

ponovo cu uradit test, samo sad ovih dana ne mogu

ijao!!! Super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj, nemogu vjerovat da je to to hehe, mada i da nije, nije tako strasno, tek smo u braku 4 mjeseca,a uradila sam samo dva testa , ovaj treci.

jojj, ali sad ima ta crta jedva vidljiva :unsure:

pisacu kad uradim drugi,a kad da uradim, za nekoliko dana ili sutra, prekosutra...

juce sam radila ovaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavi si koji test koristis. baby rapid je osetljiv vec sedam dana od zaceca. Ako mozes da budes strpljiva, sacekaj bar termin menstruacije. Kad sam ja radila test u prvoj trudnoci, koristila sam njega i uradila sam ga dva dana pre termina menstruacije. Bila se pojavila neka bleda linija, ali ja nisam ni sumnjala da sam trudna. Znala sam da je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooooj, nemogu vjerovat da je to to hehe, mada i da nije, nije tako strasno, tek smo u braku 4 mjeseca,a uradila sam samo dva testa , ovaj treci.

jojj, ali sad ima ta crta jedva vidljiva :unsure:

pisacu kad uradim drugi,a kad da uradim, za nekoliko dana ili sutra, prekosutra...

juce sam radila ovaj

Cestitam,draga!!!To je to.I meni je bila druga ctica jedva,ali jedva vidljiva i to jedno 5 dana po izostanku menstruacije,a vidi nas sad...Srecno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde sad crna ruža i viki 77 u temu prvi trimestar :)

Cini mi se da je jos neko prijavio trudnocu... Predivno predno! Bacite malo bebi presinu na ostale trudilice ;)

Poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BRAVOOOOOOOO za crnu ruzu i viki 77!Ja sam imala problema prvi put da ostanem trudna,imamo devojcicu 5 meseci i krenuli smo vec da se borimo za drugu bebu....ali jutros je dosla vestica,poranila u 6 sati i skroz me dotukla.Podsetila me je onih uzaludnih,mnogobrojnih pokusaja...bice ovo jos jedna teska borba ali ne dam se... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej, ja sam uradila test, ali ona druga crta je jedva, jedva vidljiva, pa sta mislite?

prvo je izasla samo jedna debela crta,i nakon nekog vremena pogledam opet i ta druga se jedva, jedva, vidi :rolleyes:

ponovo cu uradit test, samo sad ovih dana ne mogu

neka je sa srecom eh da mozes da nas sve odreda povuces za noseve.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

loveshower.gif jooooj čestitam trudnjačama dancing1.gif u la laaa neka je djece, i ja i ja hoću jedno-za početak

By the way bila sam zložesta pa sam već uradila test (21. dan ciklusa m1327.gif ) naravno samo -. Sad sam malo ubiVena u pojam.... Ali biće bebaća na sve strane t6206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jos nisam uradila drugi test, nekako mislim da ce biti negativ pa me je strah heh, a ta crta se stvarno vidi,tj ima je jedva vidljivu, na svetlu danju se vise vidi.

ali morat cu opet uradit da budem sigurnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odbrojavam tik tak tik tak još 4 dana do neželjene gošće 155fs505059.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih,ja imam cekanja jos 10 dana...a mozda stigne i ranije,jer i ovulacija mi je bila dosta ranije.Drzim vam palceve...da bar jos dve cekalice prebacimo u druge teme,kao i prosli mesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja brojim još 6 dana. Rekla sam sebi da uopšte neću raditi test dok mi ne kasni bar 7 dana.

Ko će toliko da izdrži.

Viki77 i Ruži želim školsku trudnoću i da nas povuku za nos pa da i mi pređemo na temu trudnoća ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim ti da odbrojavaš minimum 320 dana do one prokletinje VVVVVV.... :)

Imaš moju podršku u čekanju!!!

Držim ti fige da nakon kašnjenja ugledaš dve crtice :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tik tak još 3 dana...s1013.gif

A samo da se pohvalim, u ovom krugu sam uradila samo jedan test (i to malkice ranije - jš prije 5 dana t1831.gif ) inače bi meni sve frcalo od baby rapida... Sad čekam da ona V :angry: zakasni pa se testiram.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim ti da odbrojavaš minimum 320 dana do one prokletinje VVVVVV.... :)

Imaš moju podršku u čekanju!!!

Držim ti fige da nakon kašnjenja ugledaš dve crtice :D :D :D

Hvala, hvala.

Juče sam malo krizirala, htedoh da kupim test. Ali bilo je 10h uveče pa me mrzelo da trčim po gradu do dežurne apoteke.

Inače svima želim da što pre pređemo na neke druge teme a da se ova ovde ugasi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1317.gif

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.