Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Marice...skidam ti kapu za strpljenje :) SEDAM DANA kasni...ja ziva nisam 7 dana pre ocekivane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marice...skidam ti kapu za strpljenje :) SEDAM DANA kasni...ja ziva nisam 7 dana pre ocekivane...

Da znaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pravo da vam kažem nije lako, al lakše mi je sačekati još malo nego videti opet jednu crticu na testu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pravo da vam kažem nije lako, al lakše mi je sačekati još malo nego videti opet jednu crticu na testu....

Da znaš.

Ja sam sa prvom trudnoćom ugledala 2 crte 9 dana od odnosa.

A sad sam 9 puta ugledala jednu crtu, tako da nemam više snage za to.

Ali ne dam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj čekalice neočajavajte - za sve postoji pravo vreme pa valjda nam još nije došlo to pravo vreme - ja sam naravno u svemu sa vama iste muke mučim ali daće Bog...

LMxDp1.png

LJirp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li šta novo kod meggie?

Jedna po jedna, osipajte se čekalice! Mudite mi dobro! Ljubim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da znate koliko mi je lakse od kad sam na ovoj temi. Mi se trudimo vec 16 meseci i nista, vestica uvek stigne i to i po 10-tak dana ranije. Ali nema posustajanja, ja cekam moje II crtice i docekacu ih. Veliki pozdrav cekalicama a i onima koji to vise nisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej hej hej žene moje, kod mene još ništa nema, još je rano, tek je 18 dan ciklusa...Hvala što mislite na mene t4617.gif....Osim što me grudi ubiše od prije par dana, ostalo isto, bukvalno ali bukvalo odbrojavam dane, sve na prste hi hi hi, već sam umislila pokoji simptom, ništa specijalno kao i obično s1021.gif ubi me čekanje, nismo u ovih 18 dana 2 puta imali odnos pa mi je sad najnovija zanimacija - čitaj izluđivanje same sebe - šta ako smo "promašili"t3610.gif i tako to .

Ovih dana strka frka pripreme i sve to, slava mi danas bila s0826.gif pa se počastite, malo zamezite :D ljubim vas sve t4813.gif

post-31169-1289254186_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemam vise zivaca,nemam vise suza sve sam ih isplakala,nemam vise snage ako mi verujes...poudecu...cini mi se da samo mene nece...a sto breeeeeee.....

Ne zaboravi na mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej hej hej žene moje, kod mene još ništa nema, još je rano, tek je 18 dan ciklusa...Hvala što mislite na mene t4617.gif....Osim što me grudi ubiše od prije par dana, ostalo isto, bukvalno ali bukvalo odbrojavam dane, sve na prste hi hi hi, već sam umislila pokoji simptom, ništa specijalno kao i obično s1021.gif ubi me čekanje, nismo u ovih 18 dana 2 puta imali odnos pa mi je sad najnovija zanimacija - čitaj izluđivanje same sebe - šta ako smo "promašili"t3610.gif i tako to .

Ovih dana strka frka pripreme i sve to, slava mi danas bila s0826.gif pa se počastite, malo zamezite :D ljubim vas sve t4813.gif

Hvala, baš sam lepo večerala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemam vise zivaca,nemam vise suza sve sam ih isplakala,nemam vise snage ako mi verujes...poudecu...cini mi se da samo mene nece...a sto breeeeeee.....

Draga, nemoj tako. :( Glavu gore. Znam kroz šta prolaziš. Ja sam tako 2 godine.

Isplači se i ne daj se. Novi mesec i ide nova nada. Nemoj da se predaš.

Ja sve to već prolazim drugi put. A za 3 meseca punim 40 godina. To mi je još jedna stavka protiv koje moram da se borim. Od srca se nadam da će te te tvoje 2 crtice uskoro obradovati i da ćeš od tog momenta biti najsrećnija žena. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih dana strka frka pripreme i sve to, slava mi danas bila s0826.gif pa se počastite, malo zamezite :D ljubim vas sve t4813.gif

Hvala, obožavam slave. A moram na dijetu, uh.

Ma posle slava ću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me ipak u novom krugu......došla veštica malopre...... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala u Aprilu, i onda smo počeli da radimo na bebi. Pošto imam 26 godina mislila sam, mlada sam, ubošćemo brzo. S tim da u teoriji je brzo i 6 meseci ali kada ti idu dan za danom i minuti se vuku kao sati 6 meseci je jaaako dug period. Na medenom mesecu smo bili skroz opušteni a kako se keksamo svaki dan i bez pravljenja bebeponadala sam se e, sad će. Kad sam dobila bilo mi je baš bzvz, ali kao prvi pokušaj pa valjda će biti bolje u drugom krugu. Međutim i kad je sledeća M stigla počela sam gadno da se tripujem, te jel meni nešto fali ili mom mužu, što neće...A još svi su prvo pitalii na svadbi jesam li trudna, a onda i posle svaki dan bi me bar neko pitao...i...šta ima novo? Od tog pitanja "Šta ima novo?" bilo mi je muka!! U treći mesec sam ušla skenjana i sa mislima, dobro moraćemo da se borimo da napravimo bebu, neće to ići lako, neću da očekujem M, kupila sam gomilu testova za sve mesece koje ću provesti u borbi. Naoružala sam se kao Rambo ;) i zatrudnela :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se udala u Aprilu, i onda smo počeli da radimo na bebi. Pošto imam 26 godina mislila sam, mlada sam, ubošćemo brzo. S tim da u teoriji je brzo i 6 meseci ali kada ti idu dan za danom i minuti se vuku kao sati 6 meseci je jaaako dug period. Na medenom mesecu smo bili skroz opušteni a kako se keksamo svaki dan i bez pravljenja bebeponadala sam se e, sad će. Kad sam dobila bilo mi je baš bzvz, ali kao prvi pokušaj pa valjda će biti bolje u drugom krugu. Međutim i kad je sledeća M stigla počela sam gadno da se tripujem, te jel meni nešto fali ili mom mužu, što neće...A još svi su prvo pitalii na svadbi jesam li trudna, a onda i posle svaki dan bi me bar neko pitao...i...šta ima novo? Od tog pitanja "Šta ima novo?" bilo mi je muka!! U treći mesec sam ušla skenjana i sa mislima, dobro moraćemo da se borimo da napravimo bebu, neće to ići lako, neću da očekujem M, kupila sam gomilu testova za sve mesece koje ću provesti u borbi. Naoružala sam se kao Rambo ;) i zatrudnela :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo me ipak u novom krugu......došla veštica malopre...... :angry: :angry: :angry:

Glavu gore, i nadam se da ti je ovo zadnji krug na ovoj temi

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glupo je reći..opusti se jer kad je nešto tako bitno u životu trebaš da imaš konjske živce pa da se opustiš. Meni je pomoglo da se opustim to neko razmišljanje da neće ići lako, i da neću zatrudneti tako brzo. Odnosno, prestala sam da očekujem. A prva tri meseca nisam mogla da dočekam 10 dana od ovulacije pa da se testiram.

Jbg žene, živimo u nezdravim uslovima i nemamo 16-17 godina kada je optimalno da se zatrudni barem što se tiče biologije, dolaze nam stresovi, poslovi, školovanja...i onda se još natripujemo oko ovog. Svašta se nešto očekuje od nas i sve sad i sve odmah, pa i mi krenemo da očekujemo od našeg tela da radi po našem planu, a to ne ide baš tako.

Borite se, ne posustajte jer je ljubav vaših muževa i vera na vašoj strani a ko sam sebi pomaže njemu i bog pomaže.

Biće beba, biće stomačića i srca koja kucaju dok ih slušamo na ultrazvuku!!!

Da sam znala za ovaj forum kada smo pokušavali da zatrudnimo obavezno bih bila tu, jer je lakše kada imate sa nekim da podelite strahove i brige i da znate da vas taj neko razume.

Želim vam svima puuuno sreće i da vam se u skorije vreme zaoble stomačići!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavu gore, i nadam se da ti je ovo zadnji krug na ovoj temi

:P

Ma opušteno, ne nerviram se ja previše....znam ja da će doći u pravo vreme.... ko zna zašto je to dobro... :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opušteno, ne nerviram se ja previše....znam ja da će doći u pravo vreme.... ko zna zašto je to dobro... :D :D

Naravno, moraju kockice da se slože pa da rodiš svoju bebu baš takvu kakva će da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,draga jako je tesko dati savet,i sama sam takva...Uhvatila sam sebe da nisam mislila o tome kad sam bila u fazi krecenja,farbanja itd...kad mi je svekrva bila tu,pa svaki dan smo nesto radile takodje..ili kad mi je muz bio u bolnici pa trcala na sve strane,po kuci,malu u zabaviste,u bolnicu...znaci zaposli se necim,valjda ce smisliti cime,nesto sto ce ti se svidjati da radis,fizicki posao neki,cemu trebas i vremenski da se posvetis...ili idi lutaj,izlazi,samo da vreme prodje,a i uzivaces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jos nesto,npr sad sam opustena,ne ramisljam puno,cekam trenutke neznosti s muzem stvarno zato sto zelim,ne reda radi,iscekujem noc...ali...nedelju dana pre termina za mestruaciju tad LUUUUDIIMMMM.... :o tako da mislim da smo sve iste..i ovde se izjadamo,zato sto znamo da je neko u istim razmisljanjima...

Polako,sve cemo stici na red...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marice bas mi je zao :(

novembar i jesen generalno vaze za jako plodne...

u mom slucaju se ispostavilo kao tacno,oba puta sam zatrudnela bas u novembru...daj Boze pa cu i treci... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko... na ovom svetu ima puno stvari koje ti mogu biti zanimljive i koje ti mogu privući pažnju i misli, osvrni se oko sebe i pronađi nešto.... biće ti barem malo lakše....

Evo šta ja radim.... radim stalno pre podne, kad dođem kući poobavljam poslove, spremim ručak, izađem sa detetom u šetnju, vožnju biciklom ili šta već on hoće, kad se vratimo kući već idu polako pripreme za večeru, kupanje, uspavljivanje... i eto ti 20h.... ako mm radi prvu, onda nas dvoje uživamo.... a ako radi drugu, ja malo pogledam tv ili odem i ja u krevet.... :) i ujutro ajd jovo na novo.... Vikendom stalno nešto organizujemo tako da ne stižem toliko razmišljati o novoj bebani....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marice bas mi je zao :(

novembar i jesen generalno vaze za jako plodne...

u mom slucaju se ispostavilo kao tacno,oba puta sam zatrudnela bas u novembru...daj Boze pa cu i treci... :)

e to nisam znala...mislim za novembar... :)

mi smo u decembru počeli sa novim željama za bebu... :)

znači za par dana u "akciju" :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

veceras krecem u napad!

kazite mi samo moooolim vas ako neka od vas zna sta da radim da skrenem misli sa trudnoce!!!

ako nastavim ovako mislim da cu sama sebi da napravim blokadu i tek onda nisam nista uradila... :(<_<

Nijedna od nas ne može da ti da pravi savet kako da se opustiš i skreneš misli sa problema. A svi smo u istim problemima. Meni lično je bilo bar malo lakše kad sam pretraživala forume sa temom roditeljstva i steriliteta. Ili kako ti reče Marica, uposlise što više da bar malo skreneš misli. Koje se vrate kad legneš da spavaš. I koje te guše da ne ožeš da dišeš.

A imaš i ovaj naš sjajni forum i nas ćurke pa se izjadaj kad god ti dođe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.