Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja da se prijavim, danas mi je plodni dan pa idem pravo sa posla da berem trešnje.

I onda da čekam

I ja i ja!! Osjećam da će dobro da rodi i kod mene... Srećno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobila sam sinoc!ma nema vajde od mene! :(:( :(

Žao mi je jeko, ali ti pravim društvo u novom krugu. Ljubim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas prošla veštica i već sam obrala trešnje da je ispratim sa prtljagom :), da ne ode praznih ruku :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobila sam sinoc!ma nema vajde od mene! :(:( :(

Zao mi je... :(

Ne ocajavaj, ja vjerujem da ce mnoge od vas cekalica sledeci mjesec da nas obraduju! Drzim palceve svakoj od vas, i pratim ovu temu- radujem se sa onima koje su docekale dvije crtice, i nadam se sa onima koje ih zeljno iscekuju! g010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko glavu gore..sutra je novi dan ;) ..Viki čestitam ti..neka ti trudnoća bude laka i prelepa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj, jeko... tesko je stvoriti novi zivot.. Ni ja to nisam znala, dok nisam pocela da pokusavam... Jesi li bila skoro kod dr da izvadis nalaze, briseve?

Mozda je u pitanju neka infekcijica, koja zeza. Da li bi to moglo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se pridruzim i ja dosada sam imala dve trudnoce jedna se zavrsila misedom :angry: a do druge je jedva doslo jer sam imala i verovatno jos uvek imam policisticne jajnike,ta se zavrsila prevremenim porodjajem ali hvala Bogu imam sad zdravog sina od 14 meseci :) .Prvu M posle porodjaja sam dobila sada 4.oktobra i po nekom proracunu da ciklus traje 28 dana trebala sam da dobijem 31.okt ,kao i uvek do sad na sredini ciklusa javi mi se braon sekret koji jos uvek traje,tako da cu sa testovima da sacekam jos malo jer sam Bog zna koliko sam se puta razocarala......a mislila sam da ce to drugi put da ide lakse ono malo sutra :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evangelina...mozda ti je ovulacija tada kada ti se pojavi taj braon sekret?

A koliko se seca,...kod policisticnih jajnika je moguca blizanacka trudnoca :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se zna pojaviti pojačan sekret uz tragove tamnije boje...tada znam da mi je ovulacija...siggguuurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se zna pojaviti pojačan sekret uz tragove tamnije boje...tada znam da mi je ovulacija...siggguuurno!

Koliko samo to olaksava stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam se i ja prikljucim, mozda i nekom pomogne moja prica. Moja zelja za tim famoznim crticama trajala je 14 godina. Probali smo sve i svasta pa i vto 2008 i crtica nema. Da vas negnjavim celom pricom da kazem ono naj vaznije. posle svih muka digla sam ruke od svega kazem suprugu opusteno pa sta nam bog da. I napokon u septembru meni kasni kupim test i nemam hrabrosti da ga uradim bojeci se novog razocarenja. Kad sam napokon smogla snage ono DVE jasne crtice u roku od 3minuta . Sok neverujem kupujem jos jedan i uradim dva dana posle prvog. Opet dve jasne crte. Kad cekate ovoliko dugo kao ja onda su vam potrebni jaci dokazi. Elem nebudem lenja odem i izvadim krv na BETU. Sreci nikad kraja kad su mi rekli u ordinaciji CESTITAMO VI STE U DRUGOM STANJU naj manje 3 naj vise 5 nedelja srecno.Suprug i ja izadjemo kao udareni maljem po glavi i prva nasa recenica u istom momentu HVALA TI BOZE. Moja poruka za sve cekalice SAMO OPUSTENO VOLITE SE I NEMISLITE O BEBI DOK VODITE LJUBAV RADITE TO IZ LJUBAVI I USPEH JE ZAGARANTOVAN. Ja sam vam dokaz SVIMA SRECNO :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ima li sta novo???

vasa jeka vam drzi palceve i stalno misli na vas!!!

ljubim vas...

Novo ili staro nemam pojma.. ali trebaju mi vaša iskustva...14. dana ciklusa (prekjuče) osjetila sam da su grudi počele da me bole, a maloprije sam morala grudnjak da skinem koliko me je pritiskao, i evo bole me onim intenzitetom kao par dan pred menstr. ubiše me. :unsure: Nikad ovako rano nisu počele da me bole :huh:

Sad, jedina moja pretpostavka može biti da će M da mi urani pa su i simptomi ranije krenuli, a ono što me tješi je da smo MM i ja baš bili vrijedni...čim je stara svještica prošla...tako da smo dali sve od sebe...tj i dalje ćemo davati za svaki slučaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene ima li sta novo???

vasa jeka vam drzi palceve i stalno misli na vas!!!

ljubim vas...

Novo ili staro nemam pojma.. ali trebaju mi vaša iskustva...14. dana ciklusa (prekjuče) osjetila sam da su grudi počele da me bole, a maloprije sam morala grudnjak da skinem koliko me je pritiskao, i evo bole me onim intenzitetom kao par dan pred menstr. ubiše me. :unsure: Nikad ovako rano nisu počele da me bole :huh:

Sad, jedina moja pretpostavka može biti da će M da mi urani pa su i simptomi ranije krenuli, a ono što me tješi je da smo MM i ja baš bili vrijedni...čim je stara svještica prošla...tako da smo dali sve od sebe...tj i dalje ćemo davati za svaki slučaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Novo ili staro nemam pojma.. ali trebaju mi vaša iskustva...14. dana ciklusa (prekjuče) osjetila sam da su grudi počele da me bole, a maloprije sam morala grudnjak da skinem koliko me je pritiskao, i evo bole me onim intenzitetom kao par dan pred menstr. ubiše me. :unsure: Nikad ovako rano nisu počele da me bole :huh:

Sad, jedina moja pretpostavka može biti da će M da mi urani pa su i simptomi ranije krenuli, a ono što me tješi je da smo MM i ja baš bili vrijedni...čim je stara svještica prošla...tako da smo dali sve od sebe...tj i dalje ćemo davati za svaki slučaj :P

Draga navijam za tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj srce drzim palceve za bebca!

zar na ovoj temi nema nikog??? :blink:

ja cekam da vestica ode pa da krenem u napad!!!

cekalice puno srece od srca vam zelim!!!

ljubim vas!

Oteraj tu babuskaru pa u napad :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam se i ja prikljucim, mozda i nekom pomogne moja prica. Moja zelja za tim famoznim crticama trajala je 14 godina. Probali smo sve i svasta pa i vto 2008 i crtica nema. Da vas negnjavim celom pricom da kazem ono naj vaznije. posle svih muka digla sam ruke od svega kazem suprugu opusteno pa sta nam bog da. I napokon u septembru meni kasni kupim test i nemam hrabrosti da ga uradim bojeci se novog razocarenja. Kad sam napokon smogla snage ono DVE jasne crtice u roku od 3minuta . Sok neverujem kupujem jos jedan i uradim dva dana posle prvog. Opet dve jasne crte. Kad cekate ovoliko dugo kao ja onda su vam potrebni jaci dokazi. Elem nebudem lenja odem i izvadim krv na BETU. Sreci nikad kraja kad su mi rekli u ordinaciji CESTITAMO VI STE U DRUGOM STANJU naj manje 3 naj vise 5 nedelja srecno.Suprug i ja izadjemo kao udareni maljem po glavi i prva nasa recenica u istom momentu HVALA TI BOZE. Moja poruka za sve cekalice SAMO OPUSTENO VOLITE SE I NEMISLITE O BEBI DOK VODITE LJUBAV RADITE TO IZ LJUBAVI I USPEH JE ZAGARANTOVAN. Ja sam vam dokaz SVIMA SRECNO :P :P

Draga, suze su mi krenule. Znam kako sam se osećala kad sam posle 2 godine lečenja ugledala 2 crtice a mogu tebe da zamislim kako si se osećala. Ja još neverujem da sam mama iako imam dete od 4 godine. Sad se borim za drugu bebu već godinu dana i ništa. Ali ne odustajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima nas sad vec dovoljno za novi krug :)

Aha, ja obrala trešnje i to onako opušteno. Bez tenzije. Jer nisam osetila ovulaciju, pa se i ne nadam mnogo. Ako dobijem idem na dalja ispitivanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi smo vredni ovih dana,mada nije jos vreme,tako da imam osecaj kad bude da cemo posustati :blink: Inace,u sredu idem kod dr,cisto na pregled,papa, da vidim jel sve ok.

A ovulaciju ja kao osetim po bolu stomaka,al mi ni to ne pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobila sam sinoc!ma nema vajde od mene! :(:( :(

Nemoj tako Jeko,bice sigurno samo nemoj da se brines toliko!Znam kako je meni bilo,stalno nista nista i nista...pa mi je u avgustu prosle godine kasnilo 8 dana nikada nije toliko,bila sam sigurna da sam trudna ali kada sam deveti dan dobila znam da sam samo sedela i plakala!Toliki sam pritisak sebi stvorila da sam htela da izludim!A onda je u septembru ponovo kasnilo 10 i nisam htela da radim test dok nije proslo 15 dana a onda famozne dve crtice ja u transu!Sleeceg dana odem kod dr a ona kaze 4 nedelje!!!Sada moja beka ima skoro 5 meseci a ja sam vec krenula da se borim za drugo pa videcemo kakve cu srece biti ovog puta....Ljubim vas trudilice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice evo i ja idem u drugi krug...opet.

Sneska 73 cestitamo i bas mi je drago sto ste docekali dve crte...zelim vam lepu trudnocu i jos lepsu bebu......

ps. koliko kosta to vadjenje krvi na betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice evo i ja idem u drugi krug...opet.

Sneska 73 cestitamo i bas mi je drago sto ste docekali dve crte...zelim vam lepu trudnocu i jos lepsu bebu......

ps. koliko kosta to vadjenje krvi na betu?

ja sam pre dve godine platila oko 850 din u eurolabu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam pre dve godine platila oko 850 din u eurolabu

ok, hvala...a posle koliko vremena se radi to...koliko dana treba da ti kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok, hvala...a posle koliko vremena se radi to...koliko dana treba da ti kasni?

trebala sam u petak dobiti, pa mi je to jutro kasnilo, uradim test i on pozitivan, a ja onda u ponedeljak na vađenje krvi-rezultat i tu pozitivan :) eto toliko mi je trebalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, kako ne volim ovo iščekivanje. Čas mislim da sam trudna a onda sam uverena da nisam. Baš mi muka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam kako ti je, evo meni sad kasni 7 dana, imam razne simptome, al još nisam radila test.... čekam još malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.