Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

vidim da cu ja pre na psihijatriju nego na ginekologiju...

:( :( :(

:unsure: :unsure: :unsure:

[/quo

Nasmija ti mene...Eeee draga moja i ja se to cesto pitam gdje cu zavrsiti,a najgore je ako na psihijatriju povucem i muza jer jadan kraj mene nece biti normalan:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu da budem t8318.gif!!!!!

m1524.gif

m1505.gif

m1515.gif

I jaaaaaaaaa...:).Uh jos kad me neko pita sta cekate ubila bi seee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VIKI ČESTITAM OD SRCA!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viki i od mene iskrene cestitke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko...hajde lijepo kupi čaj od macine trave i pij ga po uputama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam javim jutros sam tadila test i nisam trudna... :( :( :(

Zao mi je sto si se razocarala mada draga moja ne mora da znaci da nisi trudna mozda jos ne pokazuje test...Nisi jos dobila pa postoji nada a iako dobijes(a nadam se da neces),krecemo zajedno u novi krug..

I ja imam neke jos sitnice obaviti pa da se konacno prepustim bas uzivanju u tome.

Zajedno smo jace;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja jedva nekako da udjem na forum nece, pa nece vec nekoliko dana, a stalno kontam sta je sa tobom....ma daj ima jos fore cekaj nisi jos dobila polako( ne mora da znaci da su tebi plodni dani tamo 14.15 dan, sve je to razlicito to je kao prosjek kod zena, mozda su ti bili kasnije pa test jos ne moze pokazati), a i sto kaze filipa po caj i sve ce biti ok,mozda si se malo i prehladila, znam da je najlakse reci, ali pokusaj misli na nesto drugo usmjeriti, vidjeces ti kad ti dobijes najlepsi moguci pokloncic za novu godinu, ma sigurnooo :*

Ooo i kod mene forum nece,ja mislila nesto do mene i konekcije:)..Bas nas zeza a uvijek mislim na trudilice imal novosti i trudnice kako su nam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam javim jutros sam tadila test i nisam trudna... :( :( :(

Šmrc :(. Ako ne dobiješ, a nadam se da hoćeš, bodrićemo se međusobnom u sledećem krugu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko...hajde lijepo kupi čaj od macine trave i pij ga po uputama...

A gde ima tog čaja i ima li vajde od njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazila sam po netu o toj travi i ima pozitivnih iskustava. Jedino što savetuju da se bar mesec dana pauzira sa bebom dok se pije taj časj jer piše da se ne pije za vreme ciklusa i kad se sumnja u trudnocu. Pa kad onda koji djavo da ga pijem ako radim na bebi :(? Ima li koji doktor ovde :) da nas posavetuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazila sam po netu o toj travi i ima pozitivnih iskustava. Jedino što savetuju da se bar mesec dana pauzira sa bebom dok se pije taj časj jer piše da se ne pije za vreme ciklusa i kad se sumnja u trudnocu. Pa kad onda koji djavo da ga pijem ako radim na bebi :(? Ima li koji doktor ovde :) da nas posavetuje?

Ta trava pravi dobar uslov za trudnocu poslije..To je kao neka priprema zato se ne pije u trudnoci nego dok je planiramo da obezbijedimo potrebne uvjete...Eh sad koliko je dobra ne znam mada sam cula dosta iskustava koji kazu da im je ona bas pomogla,nadam se da tebi nece trebati i da ces ti i bez nje uspjeti u svojim namjerama..Sretnoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljiva sam ,nestrpljiva JAKO!!!

Sta da radim? Spremam se da ujutro uradim test,ali sta ako ne bude druge crte?

Grudi me jako bole,a meybe baby stalno pokazuje paprat.... Da li da sacekam do subote,kad treba da dobijem ili ujutro na "posao",pa sta bude.......

Sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nestrpljiva sam ,nestrpljiva JAKO!!!

Sta da radim? Spremam se da ujutro uradim test,ali sta ako ne bude druge crte?

Grudi me jako bole,a meybe baby stalno pokazuje paprat.... Da li da sacekam do subote,kad treba da dobijem ili ujutro na "posao",pa sta bude.......

Sta da radim?

Šta ti god mi ovde rekle nećeš nas poslušati :). Verujem da si nestrpljiva tako da ne znam šta da ti kažem S obzirom da u subotu treba da dobijem velika je verovatnoća da će ti test sutra pokazati tačan rezultat. A ako ne budu dve crte ne očajavaj! zajedno idemo u drugi krug ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ta trava pravi dobar uslov za trudnocu poslije..To je kao neka priprema zato se ne pije u trudnoci nego dok je planiramo da obezbijedimo potrebne uvjete...Eh sad koliko je dobra ne znam mada sam cula dosta iskustava koji kazu da im je ona bas pomogla,nadam se da tebi nece trebati i da ces ti i bez nje uspjeti u svojim namjerama..Sretnoo

Znam da se ne pije u trudnoći. Nego ne znam smem li je uzeti na svoju ruku i do kada mogu da je pijem. Veštica mi upravo prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ,drage moje!!!!!Ljubim vas sve puno!!!!A nasim trudilicma drzim palceve i brzo na posao,pa sledeci mesec sve zamnom....I da,meni su plodni dani izmedju 10 i 12,tako da treba probati sve varijante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ,drage moje!!!!!Ljubim vas sve puno!!!!A nasim trudilicma drzim palceve i brzo na posao,pa sledeci mesec sve zamnom....I da,meni su plodni dani izmedju 10 i 12,tako da treba probati sve varijante

Hvala! Ma čim me prodje v odmah na posao !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nista od druge crtice..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,glavu gore,i dalje idemo...I ja sam zadnja dva meseca bila ubedjena da necu dobiti,cak je i zadnji put moj muz rekao cini mi se da neces dobiti...i nista od tog.Cim me sad prodje,idem kod ginekologa,cisto da potvrdim da je sve ok,al ne znam dal da joj kazem da nam ne ide,jer kazu tek godinu dve redovnih odnosa krenu ispitivanja,a meni se cini da mi nismo bas redovni,sve zavisi,nekad manje nekad vise.

Nov mesec i prlika za uzivanje u radu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,glavu gore,i dalje idemo...I ja sam zadnja dva meseca bila ubedjena da necu dobiti,cak je i zadnji put moj muz rekao cini mi se da neces dobiti...i nista od tog.Cim me sad prodje,idem kod ginekologa,cisto da potvrdim da je sve ok,al ne znam dal da joj kazem da nam ne ide,jer kazu tek godinu dve redovnih odnosa krenu ispitivanja,a meni se cini da mi nismo bas redovni,sve zavisi,nekad manje nekad vise.

Nov mesec i prlika za uzivanje u radu... ;)

Pa, da! idemo dalje...

Bacam MB i sve sto me opterecuje i krecem bez razmisljanja da uzivam sa svojim muzem!

Cekamo plusice i sledeci mesec!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ,drage moje!!!!!Ljubim vas sve puno!!!!A nasim trudilicma drzim palceve i brzo na posao,pa sledeci mesec sve zamnom....I da,meni su plodni dani izmedju 10 i 12,tako da treba probati sve varijante

Ja sam na posldnjem pregledu kod ginek. bila 13. dana ciklusa i baš mi je na ultrazvuku dr pokazala "punu" jajnu ćeliju koja se sprema da pukne....i kaže evo taman vidimo da su ti plodni danu sad u ovom periodu, znači negdje 14. ili 15 dan E pa mene sad interesuje da li su plodni d. uvijek istog datuma, znači meni sad oko 14. dana ili se to strogo može uzeti samo ako ti je M tačna u bocu. Meni se sad M poremetila, bila mi je na 28 dana, a sad na 25 ili kao poslednji put 36. dan dobijem.

Ovo čisto me interesuje, jer sam ja sebi odredila da su mi plodni svaki dan :P i to u inat vještici :angry: vidjećemo ko će prvi popustiti :D . Ima da od straha zaboravi na mene ovaj mjesec hi hi hi.

E da opuštena sam, i uopšte se ne nadam, tj. sad se najmanje nadam, ;) pa valjda sam ispunila sve uslove za trudnoću :blink: a jooooj pukla sam

nista od druge crtice..... :(

Žao mi je....svi smo uz tebe...odmori se dok ti traje M pa ponovo u napad...16.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se trudili 5 meseci, i sestog ugledali dve crtice. Sada je nasa bebica sa nama vec (takodje)- 5 meseci :D

Nemojte gubiti nadu, polako... Ima vremena, jednom kada dobijete pozitivan rezultat, ceo zivot dobija novu dimenziju i menja se iz korena! :wub:

Uzivajte! ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej, ima li novosti kod jeke beke? Cini mi se da je radila test, ali da nije jos dobila, tako da... mozda je jos u ovom krugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki i ostalim bivšim čekalicama čestitam i želim da im kažem da nas povuku za nos da se i mi prebacimo u trudnice.

Ja da se prijavim, danas mi je plodni dan pa idem pravo sa posla da berem trešnje.

I onda da čekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobila sam sinoc!ma nema vajde od mene! :(:( :(

Glavu gore, ide sledeći mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavu gore, ide sledeći mesec

Ima nas sad vec dovoljno za novi krug :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.