Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:( e neka joj je na cast!!! Bubamaro, rezervisem te za sledeci mesec, ;) nemoj da se nerviras... nova sansa je pred vama

Ma ne nerviram se, nema šta tu da se radi, novi mesec-nova šansa. Nego me nerviraju moji pms simptomi ili šta već, svaki put drugačije. Pa se onda ponadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Narode, dobila sam. I to dan ranije. I ovo je neverovatno, od kada sam počela da radim na bebi svaki mesec su mi drugačiji simptomi. Obično prvi dan kad dobijem bude braonkasto, a sad bledo crveno, svetlo.

Samo onome ko je dozivio je jasno kakav je osjecaj kad ugledamo tu "izdajicu"...Vidis ipak da se u tvom tijelu desavaju promjene i da se ono bori da se zacne zivot dok imas razlicite simptome i reagujes drugacije...Vise srece sljedeci mjesec,a onda u akciju i obavezno pola sata nakon toga nemoj ustajati i digni noge(kazu nema to veze),ma ima kako nema ako sperma ne moze da nadje put mi cemo joj pomoci jel takoo...Od srca i meni i tebi i svima nama da vise ne dobijemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo malo podrske i od mene.Nemojte se tako opterecivati, jer taj pritisak u glavi zna cudo da napravi.

Mi smo bili u braku god dana, nismo se cuvali i nista, ja vec pocinjem da se brinem, odem kod gin ( strina mm) i ona lepo mi objasni neke stvari, elem izmedju ostalog puno smo radili nismo se ni vidjali posteno tako da nije ni cudo sto nema bebe.

Odemo mi na more 20 dana, prvih 7 mi je proslo u druzenju sa vesticom, a ostatak u sexanju, danju nocu kad god i gde god smo stigli, bez pritiska jednostavno smo uzivali u odmoru.

I naravno ostala sam trudna, ali ..uvek ima ono ali ...po povratku kuci desilo se nesto sto nikom ne bih pozelela.

Od vrhunca srece pala sam na dno tuge i bola.

I ne razmisljajuci o tome na sex zivot se nastavio i vec sledeceg meseca sam ponovo ostala trudna, kada sam se najmanje nadala.

Tako da decu pravite iz ljubavi a ne iz potrebe, pokusajte da ne razmisljate vec se prepustite uzivanju, zadovoljstvu i svom i svog partnera.

A roda ce doleteti, mozda vec sa prvim pahuljama snega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

Više nisi trudilica nego trudnica!!!!

Jupi jupi jupi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,Jeko,i ti ces mene-znas sta je pasulj rekao,on nikad ne laze :lol: Cmokic!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

Jao draga,sto volim kad ujutro procitam nesto lepo...CESTITAMMMM...mislili smo na tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

t9305.gif

Viki77 mnogo lepe vesti a122.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego Millar menjaj ticker :lol: vreme je da ubacis blizancice :wub:

E i zivo me interesuje kako ti je muzic reagovao i okolina kada su saznali da imas blizanacku trudnocu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurna sam da su bili u soku i super je sto su tako brzo prihvatili da ce te imati blizance... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

Čestitam! Čestitam! Čestitam! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e bubamaro jbg!ne brini verovatno cemo zajedno u sledeci mesec,ja nesto nikakve simptome nemam!sem sto me grudi bole!ali mene grudi bole uvek kad treba da dobijem!

samo budi jaka!zivot tece dalje ima vremena vazno da smo mi zive i zdrave!sledeci mesec ce biti bolje!ljubim te!

Tako je! Novi mesec-nova šansa! Nego me ti simptomi nerviraju, već sam pisala. I to juče kao krene (negde oko 8 ) i evo da sad ništa više, samo to sinoć!!! Od kad radim na bebi svaki mesec drugačiji! Ranije dobijem, krene braon, menja boju ali ne prestaje, samo se jačina pojačava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga,verujem ti,to nervira,zbunjuje,opterecuje...kako bi bilo lepo kad bi mogle samo jednom u mesec dana pomisliti na to.

Ja jos nisam dobila,trebala 28,a verujem da sve to radi moja glava,jer i ja sam do sad dobijala ili ranije,ili sa jakim pms,ili nikakvim,ide iz krajnosti u krajnost...

Zato odmori malo glavicu,par dana,kreni da uzivas...Ljubac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cestitke buducim mamicama!!!!Zelimo vam divne trenutnke sledecih devet meseci,samo opusteno, definitivno najlepsi period u zivotu!A za one koje i dalje pokusavaju SRECNO i da sto pre vidimo te pulsice!!!!Poljubac od novih clanova bebe Dunje i mame Marijane! :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

CESTITAM VIKI....i yelimo vam puno srece i lepu trudnoci i jos lepsu bebu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaa Viki cestitam ti od srca...To su prelijepe vijesti..Samo naprijed i uzivaj u trudnocii..Nadam se da ce ti muka brzo proci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k005.gifk005.gifk005.gif

CESTITAMO na bebcima, ajde vucite za nosic drugarice da i one sto pre ugledaju te dve crtice na testu.

Laku i bezbriznu trudnocu vam zelim.

Stizu bebice u010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar čestitam - ja sam oduvek želela blizance....

Viki takodje čestitam

s3998.gif

a svim ostalim trudilicama želim mnogo sreće u ovom krugu

s10494.gif

...malo čarolije :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej,drage moje,ja samo da vam se javim na brzinu-ne radi mi internet,pa sam preko mbilnog ,koji je bas los :( .Danas sam radila test i TRUDNI SMOOOOOOOOOOOOOOOO :D .I bas mi je nesto bezveze-vec mi je muka,pa zeludac boli,pa kiselina...\Nesto mi mnogo rano sve to pocelo,prosli put nije bilo tako.

Jeko beko drzim ti palceve,javi cim uradis test,a svi drug-odmah na posao ,pa da se svi zajedno prebacimo na temu I trimestar :) Uz vas sam ,cak i ovako sva nikakva :D

47b20s0.gif Čestitam Viki clap.gif prelijepe vijesti.....19.gif žalim ti što udobniju trudnoću jeeeeee...congratualtions.gif

Ja sam u novom krugu priprema pozor sad inlove2.gif ima ljubav sa pršti na sve strane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos neznam da li sam trudna!

dal da cekam treci ili da radim test?

radila bih ujutru test ali se plasim da se ne razocaram!

joj opet neznam sta da radim!

svaki mesec ista prica!

pomagajte! :blink: :blink: :blink:

Ah pa najbolje bi ti bilo da se malo strpis i sacekas jer vrijeme ce ti pokazati,ali naravno ako ne mozes i razumijem te znatizelja je prisutna onda ti fino uradi test sta te kosta mislim osim cijene testa,al ok ona je neznatna u odnosu na radost koja bi mogla biti poslije...Sve u svemu sretnoooo od srca ti zelim i radi test i zna ces...Navijammm za tebe

ev upravo sam saznala da mi je prijateljica trudna,hajd i ti nas sutra obraduj ..

SRETNOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki (evo i javno;)) ,cestitam ti od srca :wub::wub: :wub:

a ostalim cekalicama vise srece u novembarskom kolu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VIKI CESTITAM !! JA TEK SAD VIDELA !! JUPI

I SVIM CURAMA KOJE POKUSAVAJU ZELIM PUNO SRECE I MNOGO SEXA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos neznam da li sam trudna!

dal da cekam treci ili da radim test?

radila bih ujutru test ali se plasim da se ne razocaram!

joj opet neznam sta da radim!

svaki mesec ista prica!

pomagajte! :blink: :blink: :blink:

Ne znam šta bih ti pametno rekla... Meni je sad zadnji put kasnilo 6 dana i mislim da sam uradila jedno 5-6 testova...Bilo je jeadm li trudna sad... a sad... a SAD ugly_irre.gif Sve se vraćam kući sa posla i vidim apoteku i mislim se kako ću zažmiriti i proći pored nje, a već u sledećem trenutku kupujem dva testa...I to mi je bio vrhunac izluđene nestrpljivosti, jedan sam uradila čim sam ušla u kuću, a drugi odmah ujutru (kao promjeniće se nešto za tih 12 sati) i sutradan dobijem.... :(

Ja sam super opuštena tokom ovulacije i tih najvažnijih dana "pravljenja bebe", ali oko 7 dana pred m totalno pošizim, pipkam grudi da li me bole ( to mi je 100% simptom za M), osluškujem tijelo da li mi je muka, da li mi se gadi nešto, jel me to krsta bole od stajanja ili trebam dobiti..ili .. ili Pitam se da li jesam ili nisam trudna, a ako jesam onda ovo ili ono, totalno budem aaaa confused0078.gif šizika f_sabzmoom_58d78cf.gif.....

Tako da, moja ti jeko beko ako imaš i mrvicu strpljenja sačekaj još malo, barem do 3. ili 4. kad ti zakasni, a ako ne možeš, onda udri brigu na veselje i trč u apoteku....

Moj je cilj ovaj mjesec da se opustim i da ne poludim tih 7 dana do m... Natjeraću se da se opustim aaa hahah .. biće zanimljivo.. i da izbjegavaću apoteke ;)

Pusa i srećno t61002.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hocu da budem t8318.gif!!!!!

m1524.gif

m1505.gif

m1515.gif

Draga,ne ocajavaj desice se kad se najmanje budes nadala...znam kako ti je...Ja sam godinu dana svaki mesec radila test za trudnocu i nista,bila se razocarala u ceo svet.I prvi mesec kad sam odustala od "testiranja" ja TRUDNA :) Nisam verovala doktoru,otisla na redovan pregled kad ono bebce 5,5 nedelja.Opusti se i uzivaj sa dragim,puno srece ti zelim!!!!

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.