Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

viki baci pogled tamo u pasulj pa vidi da li ima mene negde medju trudnicama...inace ja sam trenutno na cekanju...do treceg bi trbalo da znas jesam ili nisam...

Bravo, još sa pasuljem nismo probale :). Držim fige svima koje su na čekanju, a i ja sam među njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko ,moj pasulj kaze da si vec trudna,a termin ti je05.06 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno,vreme je da se javis,da se radujemo bar zbog tebe.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno,vreme je da se javis,da se radujemo bar zbog tebe.... :rolleyes:

E stvarno Viki, mi nestrpljivije nego ti!!! Uradi li više taj test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki gde si ti sa vestima? Imaš neporavdani za danas ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudilice nesto novo?????mozda????? :huh: :huh: :huh:

:blink: :blink: :blink:

Evo mene. Kao da grudi prestaju da me bole :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nista novo.Ja krmaca sinoc uradila test,NEGATIVAN...danas iscekujem menstr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nista novo.Ja krmaca sinoc uradila test,NEGATIVAN...danas iscekujem menstr.

daj Bože da je pogrešio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi objasni onu foru sa cajem od macine trave...kada se pije koliko i da li deluje.....u cemu je fora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nista novo.Ja krmaca sinoc uradila test,NEGATIVAN...danas iscekujem menstr.

Nisi krmaca... Zasto kritikujes samu sebe?! Mozda si ga ranije uradila? Za par dana (naravno ukoliko ne dobijes, a nadam se da neces) uradi ponovo test ;) pa da castis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko moze da mi objasni onu foru sa cajem od macine trave...kada se pije koliko i da li deluje.....u cemu je fora?

Vidi u podtemi Kako se najbolje pripremiti za trudnoću, malo su i tu travu spominjali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam jos na cekanju!jos neki dan i znacu na cemu sam ako ne uradim test pre toga!mada sve mi se cini da ce test da bude pre!

natasa drzim ti palceve i navijam za tebe!

A ja navijam i za tebe i za Natasuuu....Navijam i za Vike ali nje nigdjeeee..Nadamo se da slavi pa nema vremena za nas..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,ja verujem tom negativnom testu,jos nisam dobila,ali onaj odvratni sekret mi se pojavio i nagovestava,ne znam ,opet sam dozvolila sebi da se ponadam i to u zadnnja tri dana.Ne shvatam kako ne mogu kao neke zene prihvatiti to,i opustiti se,biti srecna,imam zdravu i pravu devojku,a drugo kad bude i ako bude.

A viki bas uziva da nas drzi u neizvesnosti,neka...samo da ona je ispunila svoju zelju.

Jeko,bubi,samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,ja verujem tom negativnom testu,jos nisam dobila,ali onaj odvratni sekret mi se pojavio i nagovestava,ne znam ,opet sam dozvolila sebi da se ponadam i to u zadnnja tri dana.Ne shvatam kako ne mogu kao neke zene prihvatiti to,i opustiti se,biti srecna,imam zdravu i pravu devojku,a drugo kad bude i ako bude.

A viki bas uziva da nas drzi u neizvesnosti,neka...samo da ona je ispunila svoju zelju.

Jeko,bubi,samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja navijam i za tebe i za Natasuuu....Navijam i za Vike ali nje nigdjeeee..Nadamo se da slavi pa nema vremena za nas..:)

A za mene :)? Ja treba sutra da dobijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,ja verujem tom negativnom testu,jos nisam dobila,ali onaj odvratni sekret mi se pojavio i nagovestava,ne znam ,opet sam dozvolila sebi da se ponadam i to u zadnnja tri dana.Ne shvatam kako ne mogu kao neke zene prihvatiti to,i opustiti se,biti srecna,imam zdravu i pravu devojku,a drugo kad bude i ako bude.

A viki bas uziva da nas drzi u neizvesnosti,neka...samo da ona je ispunila svoju zelju.

Jeko,bubi,samo napred.

Hvala! Ipak ti ja držim fige!!! Možda je test pogrešio. Ja ga juče kupila, ali ću ga raditi tek ako sutra ne dobijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za mene :)? Ja treba sutra da dobijem...

Ooooo dragaaa izvini i za tebe naravno od srca navijam....Ma za sve trudilice a posebno za one ovdje koje poznajem i koje me dignu kad padnem....Daj Boze da ne dobijete ove godine nikako;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooooo dragaaa izvini i za tebe naravno od srca navijam....Ma za sve trudilice a posebno za one ovdje koje poznajem i koje me dignu kad padnem....Daj Boze da ne dobijete ove godine nikako;)

Hvala :)! Kakovo je stanje kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :)! Kakovo je stanje kod tebe?

Hmmmm kod mene...Iskreno teskooo..Dobila sam M proslo mi al ne smijem pokusati bar ne jos...Teska tema...Al bar ovdje vama drzim fige i vibram za plusiceeee...A nadam se da ce se i kod mene sve dobro rijesiti;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmmm kod mene...Iskreno teskooo..Dobila sam M proslo mi al ne smijem pokusati bar ne jos...Teska tema...Al bar ovdje vama drzim fige i vibram za plusiceeee...A nadam se da ce se i kod mene sve dobro rijesiti;)

I mi se nadamo sa tobom! Uz tebe smo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi se nadamo sa tobom! Uz tebe smo!

Hvalaa od srca....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena, nadam se da ces brzo biti u mogucnosti da nastavite dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrena, nadam se da ces brzo biti u mogucnosti da nastavite dalje.

Hvala ti na podrsci i ja se nadam...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Narode, dobila sam. I to dan ranije. I ovo je neverovatno, od kada sam počela da radim na bebi svaki mesec su mi drugačiji simptomi. Obično prvi dan kad dobijem bude braonkasto, a sad bledo crveno, svetlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( e neka joj je na cast!!! Bubamaro, rezervisem te za sledeci mesec, ;) nemoj da se nerviras... nova sansa je pred vama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.