Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Hvala na podrsciii...Znaci mi to punoo

Vec je malo boljee,muzic je tu pa tjesi...Bas kad sam se malo smirila nasla se jedna pametnica da pita a kad vi mislite praviti djecu a koliko mislite imati a sta cekateee...Joooj---i da sve bude jos gore pita a hocemo li sljedece sedmice zajedno na rucaakk...Ne mogu da pricam ni sa kim a kamoli na tu temu..Ovdje je meni s vama najljepse i najbolje.Svi se razumijemo i pazimo...Ljubim

joooj mrzimmm crvenoooo:(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene sve po starom :D Ako nista ne bude do cetvrtka radicemo testic.

Inace,ja nikad nesto nisam posebno tuzna kad dobijem.Meni ovo dodje neswto kao igra ne srecu-novi tiket i idemo u sledeci krug.Bice kad-tad :D

Devojke,koje ste jos u igri za ovaj mesec,drzim fige.Drzim i svima drugima za sledeci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila saaaaaammm :( .......Ev bila je jedna tura plakanja.....Nadam se da ce sljedeci mjesec biti bolje...Pitam se sto je kasnilooo:((((((

Obriši suze mala moja...Čitav je život pred vama...

Mora biti bolje! Čim prođe m ti odma hopa/cupa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1544.gif

Drzte ih cure i ne ispustajte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nista drugo, imace lepe okice ^_^ (plavo/zelene) i duge trepuskice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t1544.gif

Drzte ih cure i ne ispustajte ;)

Uf, zamalo da mi jeka beka nije pokupila sve, taman sam ćapila zadnjeg :). Idem da ga zamrznem ako mi bude trebao za sledeći krug :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko se beba "pravi" duže od 6 meseci, znači da postoji neki zdravstveni ili psihički problem...ja koliko vidim ovde nema takvih problema ili bar neka od vas još to ne zna...htela sam ovim reći da se previše psihički iscrpljujete i tempirate kada ćete voditi ljubav.

pa naravno da se psihicki iscrpljuju kad zele nesto a ne ide....najvise mrzim one savete : opustite se i nemojte da razmisljate o tome!!!!!

mislim kako da takve zene ili devojke koje cekaju ne razmisljaju o tome?!?!!

ja sam sigurna da ce sve one ugledati svoje druge crtice, ali dajte malo podrske, a ne........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki, drzim ti fige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki, drzim ti fige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na cekanju....

gde je bre ona bebi prasina,ja bi uzela jos malo ako nije problem :P

Evo zene, stize puna kofa. Navaljuj!

kcf-bebi-p.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila saaaaaammm :( .......Ev bila je jedna tura plakanja.....Nadam se da ce sljedeci mjesec biti bolje...Pitam se sto je kasnilooo:((((((

Cici, muza za ruku pa u setnju parkom (ili kejom) da gledate sareno jesenje lisce u 10 boja. Zagrlite se, korak po korak, nogu pred nogu... Slikate se mobilnim (bices malo bleda od mece i plakanja ali i nekako lepa) i uzivate sto imate jedno drugo da medjusobno pruzite podrsku bez suvisnih reci i suvisnih pitanja, jer sve odlicno znate Tako raste vasa ljubav a vi uzivate u njoj.

Bez sale, organizujte bar pola dana za sebe, da se izbalansirate i normalizujete.

P.S. - posluzi se i prasinom koju sam donela ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam tu sam...

mama bojana pa ja te covece cekam celi dan da nam podelis malo prasine...

dajte mi molim vas dve sake prasine...jedna za ovaj mesec...a jedna za rezervu...mislim nikad se nezna....a ako mi ne bude potrebna druga saka poklonicu je nekome...

sacuvajte mi malo i za bubamaru...

drugarski!

Daj Boze da ti ne zatreba rezerva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,mama Bojana,ali veceras sam nesto bas nervozna i gladna-sve mi lici na PMS :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cici, muza za ruku pa u setnju parkom (ili kejom) da gledate sareno jesenje lisce u 10 boja. Zagrlite se, korak po korak, nogu pred nogu... Slikate se mobilnim (bices malo bleda od mece i plakanja ali i nekako lepa) i uzivate sto imate jedno drugo da medjusobno pruzite podrsku bez suvisnih reci i suvisnih pitanja, jer sve odlicno znate Tako raste vasa ljubav a vi uzivate u njoj.

Bez sale, organizujte bar pola dana za sebe, da se izbalansirate i normalizujete.

P.S. - posluzi se i prasinom koju sam donela ;)

Hvala ti,ev odoh u setnjuu:))...Vec je sve bolje.....

Bila bi ja super i nadala bi se da nisam cula lose vijesti...Ipak vama svimaaaa hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam tu sam...

mama bojana pa ja te covece cekam celi dan da nam podelis malo prasine...

dajte mi molim vas dve sake prasine...jedna za ovaj mesec...a jedna za rezervu...mislim nikad se nezna....a ako mi ne bude potrebna druga saka poklonicu je nekome...

sacuvajte mi malo i za bubamaru...

Hvala što misliš na mene! Cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ,sta ima novo?Nadam se nista,kao i kod mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,jeko beko,i ja tebi draga.Dokle ste vi stigli ovaj mesec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeee držim fige i za jeku beku i za viki :rolleyes:

a ja dobila :angry: tako da mogu da tugujem sa iskrenom - ali nedaj se iskrena biće bolje sledeći mesec idemo zajedno u još jedan krug pa možda ga i zajedno osvojimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s4271.gif

HM ja kao pokušavam da utešim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Glavu gore,zenska,i na posao za 5-6dana.Evo,javlja mi se da bebac stize sledeci mesec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeee držim fige i za jeku beku i za viki :rolleyes:

a ja dobila :angry: tako da mogu da tugujem sa iskrenom - ali nedaj se iskrena biće bolje sledeći mesec idemo zajedno u još jedan krug pa možda ga i zajedno osvojimo ;)

Zao mi je sto tugujes ovaj mjeseca al et nada se nikad ne smije gubiti....Vidis svaki mjesec je sve manje trudilica a sve vise trudnica....Docemo i mi na red da kupimo kartu za ulazak u novu fazuuu zivota....

A do novog naseg mjeseca ja navijam za jeku beku i viki da su uspjele ovog....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja iscekujem za cetiri dana mens,ne nadam se,cak nemam ni simptome PMS,dok me je npr prosli mesec rasturao.Tako da mogu unapred da se prijavim za sl krug i pruzim od sveg srca podrsku razocaranima ovod meseca.Idemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mile moje trudilice, da znate samo da sam svaki dan uz vas i da vam saljem svu mogucu pozitivnu energiju, veru i optimizam!

Volite sebe, cuvajte svoje telo, negujte se, volite se sa muzima puzima :) i vremenom ce se stvari dovesti u red.

Interesuje me da li ste radile detaljne pretrage krvi, hormonski status, prisustvo nekih antitela u krvi, folikulometriju i slicno, kako biste odrstranile sumnje o mogucim remetilackim faktorima?

Da li su vasi muzevi radili spermograme?

Doduse, ovo se sve radi posle godinu i vise dana bezuspesnih pokusaja, ali neki lekari hoce i ranije da krenu sa tim analizama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cesto svratim na ovu temu da vidim ima li sta novo... Svim trudilicama zelim da se sto prije prebace na trudnicke teme! U drustvu je sve lakse, meni je zao sto nisam bila na forumu u vrijeme dok smo radili na bebi, bio bi mi velika podrska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mile moje trudilice, da znate samo da sam svaki dan uz vas i da vam saljem svu mogucu pozitivnu energiju, veru i optimizam!

Volite sebe, cuvajte svoje telo, negujte se, volite se sa muzima puzima :) i vremenom ce se stvari dovesti u red.

Interesuje me da li ste radile detaljne pretrage krvi, hormonski status, prisustvo nekih antitela u krvi, folikulometriju i slicno, kako biste odrstranile sumnje o mogucim remetilackim faktorima?

Da li su vasi muzevi radili spermograme?

Doduse, ovo se sve radi posle godinu i vise dana bezuspesnih pokusaja, ali neki lekari hoce i ranije da krenu sa tim analizama...

Hvala, hvala, hvala!

Nismo radili ni[ta od tih pretraga. Ovo je tek tre'i mesec da radimo na bebi, pa mislim da nije bilo potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.