Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

HM, zanimljivo :-D mislim da neko ko je u braku duže od godinu dana neradi to baš svaki dan... Jednostavno pored svih obaveza i dešavanja u toku dana uveče mi i nije do toga... Nekažem da netreba ali ovako kad znam kada su mi plodni dani jednostavno se uživim u to što radim....

s9113.gif

Šaljem vam malo ovih nevaljalih.... :P i srećno sa hvatanjem

s11340.gif

Slažem se sa tobom. Evo uhvatila sam ih :), nadam se da će mi doneti sreću :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz drage moje trudilice...Prosla M 13.9. ,ev vec 20-ti a ja nisam dobila..Poslije kiretaze dvije uredne M tacno u dan a sad ovo,ma ne znam sta mislim:((,,

Moze li mi neka mama ovdje koja je vec dozivjela ljepotu trudnoce reci jel imala sipmtom jakog bola u ledjima....Jooj imam osjecaj da ce doci vjestica..

A sto se tice planiranja---kako se neko najbolje osjeca neka tako i radi..

Ruskinja vjeruj mi kad imas odnos iz ljubavi godinu dana pa ocekujes bebu pa nista,onda stvarno moras da prihvatis neke druge metode jer onda imas jaku zelju za bebom i sve druge su stvari nebitne...Naprijed pa kako god i s cim god...Ovulacija,dizanje nogu,mjerenje temperature,ma zasto nee sve probati to nije mucenje to je postizanje srece...Djeca ce nam biti zahvalna hhihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam test uradila posle 6 dana kasnjenja,tako da bi i tebi sad pokazao dal postoji trudnoca.Posle kasnjenja su mi se ubrzo pojavili grcevi u stomaku,sad kad je sve to iza mene,skoro pa mogu reci da su licile na kontrakcije.I naravno imala osecaj kao da cu svekog trena dobiti,kad bi se kao malo jace napela da bi krenulo. :lol:

Drzim ti fige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tice planiranja i komentara ovde,mislim da su u pravu i jedni i drugi.Ja redovno obilazim ovu temu,razumem zene koje su aktivnije u temi,jer i ja npr nemam sa kim da razgovaram,pozalim...svi me upitaju kad ce biti bate i seke,bocnu,a kad bi krenuli duzi razgovori,nemaju strpljenja a ni razumevanja.Zato sam se okrenula zenama koje prolaze kroz isto,koje svoja razmisljanja i kukanja prebace ovde,olaksaju sebi.

Drugo je,prvo dete je zaceto iz jednog odnosa,Htela sam da napravim razliku tri god.prestali smo da se cuvamo ali nista se ne desava.ovulaciju osetim po bolu stomaka,ali nikad nissam merila temp,Mb i td..Jednom sam da komentarisala da nemamo odnose svaki dan,to mi ne odgovara,kad bi pocela tako tek bi bila opterecena.Nego svaki drugi,treci dan,nekad i jednom nedeljno i onda kad dobijem mens ubedim sebe da se nisam dovoljno ni trudila.Tenzija krene nekoliko dana pre menstruacije kad ocekujem da ne dobijem,tad sam opterecena.Jer nekako uvek pomislim kao da kasnim negde,razlika je vec skoro pet god.Ali bice,jenog dana,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje....Samo da vam se izjadam... Ja sam se ušutila da me vještica ne pronađe... 4 dana mi kasni, baby rapid ima da profitira od mene... jutros sam uradila test i (-) samo jedna..... :(

Zašto me mučiiiiiiiiiii :unsure: . ako već nisam trudna pa hajde da dobijem onda, a ne ovako aaaaaa šmrc šmrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje....Samo da vam se izjadam... Ja sam se ušutila da me vještica ne pronađe... 4 dana mi kasni, baby rapid ima da profitira od mene... jutros sam uradila test i (-) samo jedna..... :(

Zašto me mučiiiiiiiiiii :unsure: . ako već nisam trudna pa hajde da dobijem onda, a ne ovako aaaaaa šmrc šmrc

Maggie, bice bolje sledeci mesec, ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje....Samo da vam se izjadam... Ja sam se ušutila da me vještica ne pronađe... 4 dana mi kasni, baby rapid ima da profitira od mene... jutros sam uradila test i (-) samo jedna..... :(

Zašto me mučiiiiiiiiiii :unsure: . ako već nisam trudna pa hajde da dobijem onda, a ne ovako aaaaaa šmrc šmrc

s5466.gif

Joooj ja treba 24 ali već osećm simptome :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, i kod mene ista situacija....vec 14.meseci se trudimo ali nista, svaki mesec dodje. Sad mi je prvi put kasnila 7 dana i ja se ponadala ali je ipak stigla. Nadam se da cu i ja u skorije vreme videti dve crtice a ne samo jednu :( .

Nema ocajavanja, idemo u sledeci krug :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojjj bre... Kad citam ovde samo se rastuzujem .. Ja nisam imala takvih problema.Naprotiv,nisam planirala i doslo...

I ja mislim da je najbolje da se opustite maximalno (ako pokusavate manje od godinu dana),a ne bi bilo lose da pre no sto pocnete sa decom da odete kod lekara cisto na pregled da bi bile sigurne da ste zdrave i vi i vm ..

Ja vam zelim punoo punooo punoooooo SRECE !!! I da nam za koj mesec javite lepe vesti ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, da vam napišem i svoje iskustvo, možda će vam pomoći da budete optimisti i ne odustanete. Dugo sam se zabavljala sa mm i nismo planirali decu, mislili smo da je to jednostavan posao. Međutim, kada smo se bacili na posao, ispostavilo se savim drugačije. Skoro dve godine smo bezuspešno pokušavali, počela sam da gubim svaku nadu, a onda, sasvim neočekivano, ostala sam trudna. Znam kako izgleda čekanje, neizvesnost, patnja i želja. Beba dolazi onda kada ona to reši, kada se neke kockice bog zna gde slože. Trudnoća mi je prošla bez ijednog problema i porodila sam se lako. Želim vam svu sreću i držim vam palčeve :) .

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na podršci....ne gubim nadu, ni ja ni druge čekalice, ali ovih par dana :( ah moram biti malo tužna, ali znam da će beba doći jednog dana...

Kristal i kod mene je slično, zabavljali smo se 9 god, i ja sam bila ubjeđena da će to biti čas posla....ali tek smo na početku (četvrti mjesec)...biće...da mi je samo da virnem kad ;) ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni danas nisam dobila :P I vec sam pocela da umisljam neku muku :lol: ,ma skroz se osecam trudno :lol: :lol: :lol: A i Mina kaze da imam seku u stomaku :D Javljam se sutra u isto vreme,sa novim vestima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki zelim ti da se tako osecas jos 9 meseci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf,samo kad ne bi bilo gore,onu muku od 9 meseci ne znam kako cu ponovo preziveti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni danas nisam dobila :P I vec sam pocela da umisljam neku muku :lol: ,ma skroz se osecam trudno :lol: :lol: :lol: A i Mina kaze da imam seku u stomaku :D Javljam se sutra u isto vreme,sa novim vestima....

Jupi! Držim fige! Ja mislim da je Mina u pravu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki ni ja jos nisam dobila....Kad ti je bila zadnja M??..Hehe i ja sam pocela umisljati simptome mada znam da ih nemam.Puno srece ti zelim da se ukazu dvije crtice;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Viki ni ja jos nisam dobila....Kad ti je bila zadnja M??..Hehe i ja sam pocela umisljati simptome mada znam da ih nemam.Puno srece ti zelim da se ukazu dvije crtice;)

Onda i tebi iskrena iskreno držim fige :). Viki, kakva je situacija kod tebe?

Ja sam za ovaj mesec završila sa radnom akcijom i sad čeeeeeeeeeeekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima....

Bubamaro zelim ti da dobijes najvrijedniju platu od te radne akcije;)...Nek se isplati raditi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

19.gif

hajmo plu-si-ći aleeeeeeee navijam za sve vas.... clap.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima....

Bubamaro zelim ti da dobijes najvrijedniju platu od te radne akcije;)...Nek se isplati raditi..

Hvala! Valjda će se jednom rad isplatiti u ovoj državi ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm i ja smo stvarno bili vredni ovaj mesec...i nastavicemo da budemo vredni jos jedno nedelju dana...pa onda cekanje....ono cekanje koje ubija....

i dok smo na cekanju po malo ce mo da utvrdjujemo gradivo... :P

mogu samo da vam kazem da ovaj mesec koliko se nadam da ce da se zakaci neka mala mrvica toliko se i ne nadam...

plodne dane nisam racunala....nisam se mnogo opterecivala tim stvarima

sad vodimo ljubav kad god mozemo valjda ce jednom da se zakaci...

Ma ja dane ni ne moram računati jer mi je m u sat tačna, pa već i bez računice znam. Uživala jesam, uživajući ću i da razbijem ovo čekanje :).

Tebi srećno!!! Nadam se da smo mi dobitnici ovog kola sreće :). ja sam kupovala tikete svakog dana :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srce i ja se iskreno nadam da je ovo nas mesec!!!!

drzim ti palceve pa sta nam bog da!

ljubim te,i navijam za tebe!!!! :rolleyes:

I ja za tebe, iz sveg glasa: Jeko- beko, Jeko- beko... !!!

Dražim palčeve! cmok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila saaaaaammm :( .......Ev bila je jedna tura plakanja.....Nadam se da ce sljedeci mjesec biti bolje...Pitam se sto je kasnilooo:((((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobila saaaaaammm :( .......Ev bila je jedna tura plakanja.....Nadam se da ce sljedeci mjesec biti bolje...Pitam se sto je kasnilooo:((((((

:( :( :( bice drugi put....e nebrini idemo zajedno u drugi krug, glavu gore a suze zaboravi...one nista dobro nemogu da donesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.