Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Viki77 ne zabusavaj!

Ma,ne zabusavam ja,nego ovaj moj opet spava :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,ne zabusavam ja,nego ovaj moj opet spava :lol::lol::lol:

oces da kazes da on zabusava ;)

uvali ti ceru na vikend baki, deki, teti... kome god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj je namcor zivi kad se probudi ,tako da bi tu pre pao neki fajt nego sex.Mada,prosli mesec mi je kukao kako ga nisam probudila kad su mi bili plodni dani :lol: :lol: :lol: Rekoh,imas komp,on ce ti sve reci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam danas test.... :(

kod mene opet nista.... :(

prijavljujem se i a sledeci mesec... :( .

mnogo sam se skenjala...strasnooooooo..... :(

CURE SRECNO!!!!!!!!!!!

Jeko... Ne smes da se skenjas. Znam da si nestrpljiva i da sto pre zelis da se prebacis iz ovog u podforum trudnice a da ovde dolazis da bodris ostale trudilice.

Koliko vec radite ne bebi? Jeste zavrsili potrebne analize. Ako su analize ok onda nemoj da brines.

Glavu gore i cim prodje meca, vi na nezni posao. Rekla sam vec trista puta - nemojte da pravite bebu nego vodite ljubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam danas test.... :(

kod mene opet nista.... :(

prijavljujem se i a sledeci mesec... :( .

mnogo sam se skenjala...strasnooooooo..... :(

CURE SRECNO!!!!!!!!!!!

Jeko, opusti se... nemas razloga da klones... Samo na pred i da uzivate u tome ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao i za sve u zivotu,sto se vise nadas manje dobijes..Kad najmanje ocekujes uvijek te nesto iznenadi...E pa tako i ovo nase,kad se opustimo ne mislimo prodjemo bolje cim naprezemo glavu i svakih 5 minuta letimo u wc ona vjestica namjerno dodje..Jeko opusti se ne misli,jooj znam da je tesko al ti cim pomislis idi da radis nesto drugo da skrenes misli...Moja rodica kaze uvijek mi kasni cim kupim test dobijem, ko da ona zloca zna da sam kupila hehe...Kad ga nisam kupila jer nisam imala sitna para nije dosla...Tako cemo i mi: mir u glavi,vatra u krevetu..Rezultat mora doci:)Ljubim vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mir u glavi,vatra u krevetu..Rezultat mora doci:)

Savrsena mantra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,da bi ostao trudan samo treba da to ne zelis da ti bas tad ne odgovara.Tako je bilo kod nas prvi put.Sad bi mi bas odgovaralo,ali nista...Mozda ako ima neko slobodnog muza da mi pozajmi,ovaj moj preumoran :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

radila sam danas test.... :(

kod mene opet nista.... :(

prijavljujem se i a sledeci mesec... :( .

mnogo sam se skenjala...strasnooooooo..... :(

CURE SRECNO!!!!!!!!!!!

Kuuuukuuuuu m1501.gif.. Evo ja ti preko veze dajem kartu za sledeći mjesec ali nema više.... još ovaj krug i ima da plusevi frcaju....

Hvala za good vibrations t2028.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad treba da dobijes? Ne gubi nadu, ako ti ona djubretara još nije došla možda te test vara. ja treba da dobijem 2. i nadam se da necu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ima li šta novo kod neke od vas ?

Ja isto pokušavam ali zasada sam samo :blink: tri testa bacila... ali ne gubim nadu... Javljajte šta ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

....ZAJEDNO SMO JACE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da se pokvario :). Ja sam radila dva testa, oba negativna, drugi sam radila u utorak. Trebam da dobijem sutra, u stvari danas na sutra :) jer sam tako i prošli mesec oko ponoći dobila. Prošli mesec sam bila ubeđena da smo uboli, a inače to je bio prvi put da smo radili na bebi. Ali valjda sam navikla da mi sve uspe iz prve, ali dete opet ne može da se meri sa ničim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SituJacija kod mene sledeća.... U po sam ovulacije, udarnički radimo čitav mjesec, još samo nekako vrijeme da ubrzam da mi ovih 14 dana prođe vuuuuuš i da aždaha zakasni, i da ne uradim test od silnog nestrpljenja prerano jooj jooj jooj, ali ja sam ooopuštena ladoviiiiina www_MyEmoticons_com__fishing.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamarooo držim ti fige da te aždaha zaboravila 2uge4p4.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! valjda me je zaboravila! Trebam dobiti danas na sutra :) jer sam i prošla dva puta dobijala oko ponoći. Ako ne dobijem do ujutro planiram da uradim test kad ustanem jer ako bude negativan da ne razbijam glavu i sutra ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To čekanje je stvarno najgore, a baš bi tada trebale da budemo opuštene. zaposli sebe nečim, ne dozvoli sebi da imaš vremena za mnogo razmišljanja. Mada znam da nije lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SituJacija kod mene sledeća.... U po sam ovulacije, udarnički radimo čitav mjesec, još samo nekako vrijeme da ubrzam da mi ovih 14 dana prođe vuuuuuš i da aždaha zakasni, i da ne uradim test od silnog nestrpljenja prerano jooj jooj jooj, ali ja sam ooopuštena ladoviiiiina www_MyEmoticons_com__fishing.gif

To čekanje je stvarno najgore, a baš bi tada trebale da budemo opuštene. zaposli sebe nečim, ne dozvoli sebi da imaš vremena za mnogo razmišljanja. Mada znam da nije lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma,da bi ostao trudan samo treba da to ne zelis da ti bas tad ne odgovara.Tako je bilo kod nas prvi put.Sad bi mi bas odgovaralo,ali nista...Mozda ako ima neko slobodnog muza da mi pozajmi,ovaj moj preumoran :lol: :lol: :lol:

Hi, hi , hi... Pamti pa vrati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao...jao...jao jos dan i vestica bi trebalo da dodje :( ...NECUUUUUUUUU..... :angry:

o daj boze da ne dodje... :unsure:

izgleda da sm odlepila....ne ne nema mi spasa ja sam poludela..... :blink:;):P

Ne brini se,svi smo mi pomalo :blink: kad iscekujemo...Da me neko ne shvati pogresno.Drzim ti palceve,javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj joj joj t0803.gif za bubamaru i jeku beku i sve ostale koje (ne)očekuju aždahu toyou.gif

ja odbrojavam još 10 dana do testa a ako dođe prije ima da je uf t1943.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da javim da sam dobila juče :( ali do sad nisam bila u prilici da kuckam... Šmrc...

Jeko i dalje navijam za tebe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,bas mi jezao....Ma,idemo zajedno u sledeci krug,bice bolje ovaj put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro zao mi je iskreno sto si se razocarala,al bice bolje drugi put et sad imas mjesec dana da se opustis i da ne mislis na vjesticu i vidjeces da ce te zaobici jer joj nisi "interesantna " vise ;) ...Svima vama drzim fige...Ja i moje dvije najbolje prijateljice takodjer ocekujemo plusice i nadamo se...Zajedno do bebi pobjede..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e,bas mi jezao....Ma,idemo zajedno u sledeci krug,bice bolje ovaj put.

Tako je, samo pozitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.