Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cano, dobro došla...biće ti lakše uz nas...držim palčeve. :)

Nina, Citana, i vi ste ovde u "čekalicama"-nisam znala...srećno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim čekalicama-srećno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cano, dobro došla...biće ti lakše uz nas...držim palčeve. :)

Nina, Citana, i vi ste ovde u "čekalicama"-nisam znala...srećno! :)

Ja nisam jos...mozda od sl.meseca ako budu gotovi svi rezultati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam zene na dobrodoslici. evo ja danas dobila, pozurila mi citava 3 dana, to mi se nije desilo vec jedno vreme, al kontam da je prehlada. cuvam se ja, al kanda me bas oce ove prehlade ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali ja nekontam kako ovaj moj test(onaj stari, sto sam pricala) nakon nekoliko dana izadje jedna crta hhahaha, ovaj nije u redu :lol:

ja jos neki dan da sacekam pa vidjet cu, ako Bog da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno u sledecem krugu :) Drzim palceve

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas uradila dva testa. Na oba su se pokazale dve crte ali blede....Koliko znam to nema veze sto je bleda i bitno je da je pozitivan....Danas bi trebalo da dobijem. Jaoooooo jedva cekam termin kod dr da vidim da li smo uspeli.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brinet, držim palčeve...javi čim saznaš! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ruskinjo i mi smo u ovom klubu....hihihihih :rolleyes:

brinet srecno !!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da ruskinjo i mi smo u ovom klubu....hihihihih :rolleyes:

brinet srecno !!!!!!!!!

EEEEEEEeeeeeee, pa nisam ni ja znala, ne svracam na ove teme :)

Zelim i tebi i Citani, i svim drugim buducim mamama da to sto pre budu (po prvi, drugi, treci...put) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a moze li test pokazat negativno, a iako imas neke simptome??? :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ukoliko si npr. pila dosta tecnosti (govorimo o abnormalnim kolicinama- litrima i litrima i ima jos nesto ali se ne secam). Ukoliko je negativan preporucujem da se vec sutra dan ponovi test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti na odgovoru :)

a jel se to nekom desilo? nekako ne vjerujem sada negativno a sutra recimo pozitivno,a simpomi ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a moze li test pokazat negativno, a iako imas neke simptome??? :rolleyes::rolleyes:

Moze ako test radis jako rano i nemas dovoljno hormona HCG. Taj hormon pocinje najbolje da se "razvija" oko 6 nedelje trudnoce (kad ti period kasni nedelju dana i vise)....Neke zene ga proizvode ranije neke kasnije pa je to individualno. Najbolje je test raditi kada ti izostane menst. par dana, tada ti sigurno pokaze da li si trudna.

Evo ja sam test radila na dan kad sam trebala dobiti i bio je pozitivan i linija je bila jako svetla sto je sigurno razlog sto je trudnoca "mala" i nema dovoljno tog hormona koji test prepoznaje....Zvala sam danas mog dr. i rekao je da je za pregled (pogotovo ultrazvuk)prerano i da dodjem u oktobru jer ce tada "plod" da se vidi i moci cemo da obavimo neke bitnije testove a da do tad pijem elevit vitamine i da se pazim.

Ako je test negativan i posle par dana kasnjenja menst. perioda, verovatno nije doslo do trudnoce i treba posetiti lekara....ili ponoviti test za svaki slucaj. a kad ukaze pozitivan i pre perioda uglavnom se radi i trudnoci jer test tada ne gresi (osim u slucaju nekih zdravstvenih poremecaja i problema koje opet samo dr moze da utvrdi).

Nadam se da sam ti malo objasnila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti na odgovoru :)

a jel se to nekom desilo? nekako ne vjerujem sada negativno a sutra recimo pozitivno,a simpomi ima.

Tesko da ce pozitivno biti od danas na sutra....Jel ti kasni menstruacija uopste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno da jesi , hvala ti, da kasni mi mens. vidjet cu za neki dan opet ako Bog da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravila sam davam kazem drzite mi palceve molim vas

ljubim vas!!!!!!!!!!!!!!!

DRZIMO !!!!!!!!!!!!! A drzi i ti nama .... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sto volim kad ovako neko lepo ko covek objasni kako i zasto. Brineta svaka cast.

Drzim vam fige i da to sve dodje veooooma brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod nas dve crte !!!

u subotu 18-og sam radila test.. druga crta jeste malo svetlija od prve ali to je to .. znam da jeste !!! trebala sam dobiti 15-og. jos koji dan pa cu kod dr. moj Luka ce dobiti drustvo JUPIIIIIIIII !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i kod nas dve crte !!!

u subotu 18-og sam radila test.. druga crta jeste malo svetlija od prve ali to je to .. znam da jeste !!! trebala sam dobiti 15-og. jos koji dan pa cu kod dr. moj Luka ce dobiti drustvo JUPIIIIIIIII !!!

cestitamo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, pa ja u opste nisam ni znala da si i ti "u ovoj prici" aaa pa cestitamo i neka je sa srecom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ja znam...test moze da bude lazno negativan, ali jako,jako retko bude lazno pozitivan.

Ivana :) Cestitam od srca i nek je sa srecom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ana nikolic...pa gde si ti covece?

slabo te vidjam

Jeko beko evo me.... Vidi kol'ka sam :lol: sa celih 75kg :P;)

Nego, tebi se priblizava kraj meseca, kad ces raditi test? Cini mi se da si napomenula da ces krajem meseca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e , drage moje hvala vam puno !!!

zelim vam svima srecu koju sam i ja imala..

sa Lukom uboli iz prve , sad ova beba .. pa nekih pola meseca truda.. valjda se sve pogodi kako treba..

pisala sam u nekim drugim temama kako je tesko steci sve uslove za porodicu ali je najbitnije da zelimo i trudimo se..

pozdrav svima i jos jednom hvala :rolleyes:

i da nas je sto vise !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa bre srce ja bi sacekala jos malo...sve me strah da ne uradim test a on negativan...ma uradicu ga za nedelju dana sigurno...ili da cekam da vidim da li ce da kasni...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooo...neznam.....pomagaj sestro ako boga znas....

Sacekaj jos malo. Pa bice onako kako treba da bude. A cekanje skrati tako sto ces se lagano privuci muzicu puzicu, cisto da potvrdite ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.