Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nemam, ne znam ni ja. Da nisi nekom dugom, greškom poslala? :)

Ma jok tebi sam,jer sam ušla prvo u tvoj profil pa onda pritisla onu opciju pošalji mi poruku i tako. Ko ce ga znati,nema veze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mah, mah buduće moje mame.... Evo ja mašem a S se budiiiii :) A taman sam seO....

Jeste mi dobje? :-*****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mah, mah buduće moje mame.... Evo ja mašem a S se budiiiii :) A taman sam seO....

Jeste mi dobje? :-*****

Eve nije loše draga. Sad upravo sela,a do sad peglanje,sređivanje kuce i tako to. Idem sad da kupim one magične kapi Femisan A kapi.

Kako si mi ti?

Ljubi S :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učo, koliko koštaju te kapi? Jel još jedete mućkalicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učo, koliko koštaju te kapi? Jel još jedete mućkalicu?

Evo upravo ih kupila, 906 din. su, al vidiš da kaze Joca da variraju od grada do grada. Bas deluju obećavajuće i sastav je virak,hajducka trava, zdravac,neven,peršun i ima jos nesto zaboravih.

Aha jedemo jos i nastavićemo. :) jos malo pa pravim treću turu.

Jel jedete vi mućkalicu? Čini mi se da si rekla da si pravila. Ces i ti kapi da kupis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sama ko list na vetru, sama na ovom svetu...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sama sam i lepo mi je bas

Ma dokle da se lažem

Sama sam a trebas mi bas ti

da ti sve tajne kazem...

:D

Mozda ovako uspem da vas prizovem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čekalice sta se radi? :) jel prolazi veštica?

Aha srecan joj put

Sama ko list na vetru, sama na ovom svetu...

:lol:

:lol:

Maro lepo se provedi i ti Anchy takoDZe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uco, cekalice, natadjuro, pozdrav! Samo da dodam jos nesto protiv kapi- cula sam da je persun kontraindikovan u trudnoci. Ja vitamincicima dopingujem moje sisteme, a redovnu zdravu ishranu praktikujem kad god stignem. Kako odmor puno pomaze zdravlju osvedocila sam puno puta ali on mi trenutno najveci luksuz. Poljupci mile moje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uco, cekalice, natadjuro, pozdrav! Samo da dodam jos nesto protiv kapi- cula sam da je persun kontraindikovan u trudnoci. Ja vitamincicima dopingujem moje sisteme, a redovnu zdravu ishranu praktikujem kad god stignem. Kako odmor puno pomaze zdravlju osvedocila sam puno puta ali on mi trenutno najveci luksuz. Poljupci mile moje!

Pozdravcic :)

Pa ko ce ga znati,peršun je zdrav i dobar za mokracne puteve ne verujem da bas moze da odmogne, znaju ovi sto prave kapi. Mozda u kombinaciji sa tim biljkama pravi čuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha srecan joj put

:lol:

Maro lepo se provedi i ti Anchy takoDZe :)

E bas to,i ne dolazi vise :D

Sta si radila ceo dan,nema te? Skitas? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uco, znam to al npr. i caj od uve ima isto dejstvo i isto je kontraindikovan -cak zabranjen od strane nekih autora! Volela bi da se bolje obavestim o kapima ali to cu moci tek u pon. kad cu ici u drugu apoteku koja je bolje opremljena pa cu traziti da procitam uputstvo. Ova recenica ce sigurno stajati- trudnice posavetujte se sa lekarom pre uzimanja! cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, budi dobra pa obriši malo inbox, ne mogu da ti pošaljem pp.

Puna si :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uco, znam to al npr. i caj od uve ima isto dejstvo i isto je kontraindikovan -cak zabranjen od strane nekih autora! Volela bi da se bolje obavestim o kapima ali to cu moci tek u pon. kad cu ici u drugu apoteku koja je bolje opremljena pa cu traziti da procitam uputstvo. Ova recenica ce sigurno stajati- trudnice posavetujte se sa lekarom pre uzimanja! cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ladno mi nema odgovara na post :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh reci Mackice, ja imam lek i nema tog naznačenja u uputstvu da trudnice ne piju ili da se posavetuju sa lekarom pre uzimanja leka,ali i koji ce to trudnicama.

Lek je za regulisanje ciklusa,protiv cisti,kod izostalih ili bolnih menstruacija, za lečenje steriliteta i te stvari.

Meni ovde sve deluje ok tako da cu piti bez bojazni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Htedoh reci Mackice, ja imam lek i nema tog naznačenja u uputstvu da trudnice ne piju ili da se posavetuju sa lekarom pre uzimanja leka,ali i koji ce to trudnicama.

Lek je za regulisanje ciklusa,protiv cisti,kod izostalih ili bolnih menstruacija, za lečenje steriliteta i te stvari.

Meni ovde sve deluje ok tako da cu piti bez bojazni :)

Tako je Učo, kad budemo trudne, nećemo da ih pijemo.

Ja sm dobila dozvolu od doktorke, odnosno ona mi ih je i preporučila. Prenela mi je iskustva nekih njenih pacijentkinja koje su ih koristile i kojima su pomogle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cu da pocnem da ih pijem,kad vec ne moze da skodi,a i imam jake bolove tokom mens. Danas umitem,jedva sam izdrzala dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Učo, kad budemo trudne, nećemo da ih pijemo.

Ja sm dobila dozvolu od doktorke, odnosno ona mi ih je i preporučila. Prenela mi je iskustva nekih njenih pacijentkinja koje su ih koristile i kojima su pomogle.

Pa to.

Meni nije preporucio moj doktor a s obzirom da je tuta muta verovatno bi to uradio samo ako ja predlozim kao i sve do sad. <_<

Tako da ima samu sebe da lecim ubuduće :lol:

I ja cu da pocnem da ih pijem,kad vec ne moze da skodi,a i imam jake bolove tokom mens. Danas umitem,jedva sam izdrzala dan.

E piše da je i za bolne menstruacije tako da udri na kapi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to.

Meni nije preporucio moj doktor a s obzirom da je tuta muta verovatno bi to uradio samo ako ja predlozim kao i sve do sad. <_<

Tako da ima samu sebe da lecim ubuduće :lol:

E piše da je i za bolne menstruacije tako da udri na kapi :D

Ima da ih pijem :).Inace,i moja doktorka je bas bezveze.Mada kod mene u gradu,ni oni privatnici nisu od koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima da ih pijem :).Inace,i moja doktorka je bas bezveze.Mada kod mene u gradu,ni oni privatnici nisu od koristi.

Znači u sličnoj smo situaciji,i ovde kod mene nema pravih privrženih doktora,samo gledaju kako pare da ti uzmu a ne pomažu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka,koja se jako dugo,nekih 15 godina bori sa rakom,imala je bolove u donjem delu stomaka.Sumnjala je da je sugava bolest i jajnike zahvatila,ali je otisla kod ginekologa i kao sve je ok.Kasnije je od prijateljice cula da pokusa da mu ponudi novac,jer nalazi markera su rasli.I na kraju je tako i uradila.Ponudila novac,i covek je operisao.Katastrofa. A nece da te upute dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka,koja se jako dugo,nekih 15 godina bori sa rakom,imala je bolove u donjem delu stomaka.Sumnjala je da je sugava bolest i jajnike zahvatila,ali je otisla kod ginekologa i kao sve je ok.Kasnije je od prijateljice cula da pokusa da mu ponudi novac,jer nalazi markera su rasli.I na kraju je tako i uradila.Ponudila novac,i covek je operisao.Katastrofa. A nece da te upute dalje

O Boze strašno. Žalosno veoma žalosno.

Jadna tvoja baka... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13 član(ova) čita ovu temu

3 članova, 3 gostiju, 0 anonimnih korisnika

dunjasuki, učiteljica, natadjuro, Facebook

??? 13?? :) dobro vece drage dame sta mi lepo radite??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka,koja se jako dugo,nekih 15 godina bori sa rakom,imala je bolove u donjem delu stomaka.Sumnjala je da je sugava bolest i jajnike zahvatila,ali je otisla kod ginekologa i kao sve je ok.Kasnije je od prijateljice cula da pokusa da mu ponudi novac,jer nalazi markera su rasli.I na kraju je tako i uradila.Ponudila novac,i covek je operisao.Katastrofa. A nece da te upute dalje

jaoo nemam reci :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.