Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće :lol:

:lol: :lol: :lol: Vrlo moguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ustala u 5.45h :blink: i razmišljam se da skuvam kafu, ma daj, reko, nisam normalna, daj da još odležim, da nisam ponovo legla, ja bi' tebe čekala jutros.

eeeeee....Pa jel si jutros ondak ranije merila bt? :huh: Bezveze sto te pitam ovde ali kad si vec rekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa devojke....odoh na posao, toliko od mene za danas...jedino je Sunce bila tu...kuckamo se kad se vrnem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeeee....Pa jel si jutros ondak ranije merila bt? :huh: Bezveze sto te pitam ovde ali kad si vec rekla...

Da, u 5.30h, misliš da to ima veze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je torta mojih ruku delo,pravila je komsinici za punoljetstvo,i to neki dan kad sam bila bolesna,jedva sam,nisam je mogla odbiti kad sam joj prije toga obecala,

Predivna bwe!!!

1.NEMOJ DA ME NERVIRAS !!!!!!!!!!

2.Veeeeliki P & P

Zasto vices na mene :(

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće :lol:

:lol::P

E pa devojke....odoh na posao, toliko od mene za danas...jedino je Sunce bila tu...kuckamo se kad se vrnem....

Pozdrav devojcice

Da, u 5.30h, misliš da to ima veze?

Pa samo upises to vreme, inace se uvek u isto vreme meri temp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa samo upises to vreme, inace se uvek u isto vreme meri temp

:huh: znam da se meri u isto vreme, ali ja računam, pola sata, sat, gore dole, ne može da poremeti vrednost. Nekad merim u 5.30h, nekad u 6h, nekad u 6.30h, zavisi kad se probudim i nisam znaO da treba negde da se upiše ako meriš u drugo vreme <_< Ma nije ova bazalna za glupake :angry: Ako ne uspem ništa ovaj mesec da uradim, sledeći ću biti disciplinovanija po pitanju merenja temperature, lo prometo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto vices na mene :(

:lol: ja jutros otvaram "plusiće" i to je prvo što sam videla :blink: ju, reko, šta je ovo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:huh: znam da se meri u isto vreme, ali ja računam, pola sata, sat, gore dole, ne može da poremeti vrednost. Nekad merim u 5.30h, nekad u 6h, nekad u 6.30h, zavisi kad se probudim i nisam znaO da treba negde da se upiše ako meriš u drugo vreme <_< Ma nije ova bazalna za glupake :angry: Ako ne uspem ništa ovaj mesec da uradim, sledeći ću biti disciplinovanija po pitanju merenja temperature, lo prometo :P

FF tolerise 15 minuta; samo upisi vreme i no problemo

:lol: ja jutros otvaram "plusiće" i to je prvo što sam videla :blink: ju, reko, šta je ovo :lol:

Eto vidis VelNes!!! Zasto vices na meneeeeeeeeeeeeeeee?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da cestitam i ovde:Myheart srecan ti rodjendan i da ove godine zabebis!!!!!t9305.gift3318.gif

Hvala,uciteljice.

Posluzenje je u zenskim pricama,ali evo i za vas je My Heart spremila nesto

files.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

smiley-scared004.gif

:lol: takav mi danas dan, smajlići su sve lepo opisali <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

files.jpg

Njan, njam, njam, njam :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart srećan rodjendan smiley-hug008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: takav mi danas dan, smajlići su sve lepo opisali <_<

Rano je još, možda bude bolji?! smiley-sad017.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k07114.gif k07072.gif k07051.gif k07078.gif k07116.gif b0402.gif b0401.gif m0921.gif p0201.gif

ISTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,uciteljice.

Posluzenje je u zenskim pricama,ali evo i za vas je My Heart spremila nesto

files.jpg

SRECAN RODJENDAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Njam njam njam

Rano je još, možda bude bolji?! smiley-sad017.gif

Ako se po jutru dan poznaje, jok! Bar kod mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

My heart evo i ovde SRECAN RODJENDANKOVIC!

Sunce pa sta je sad,sto si besna-tuzna-neraspolozena???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano je još, možda bude bolji?! smiley-sad017.gif

Jok, može da bude samo gori <_<

My heart evo i ovde SRECAN RODJENDANKOVIC!

Sunce pa sta je sad,sto si besna-tuzna-neraspolozena???

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati <_< a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim <_< ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih <_< To me najviše i dovelo u ovo stanje <_< Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram <_< Eto, zato sam ske**ana :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MY HEART, SRECAN RODJENDAN! I da sto pre, u zdravlju i veselju, ostanes trudnaaaa!!!

Evo je torta mojih ruku delo,pravila je komsinici za punoljetstvo,i to neki dan kad sam bila bolesna,jedva sam,nisam je mogla odbiti kad sam joj prije toga obecala,

Bravo Simona! Bas je lepa! I svaka cast kako si je bolesna pravila! Bas si drug!

1.NEMOJ DA ME NERVIRAS !!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: Pukoh od smeJa na ovo!

Sunce pa di ti ermanito, nema ga od jutros, obicno nas ceka???

Eve me, iCepala sam se od spavanja... :unsure: Ne pamtim kad sam odvalila ovoliko?! :blink: Izvinjavam se sto vas nisam sacekala. :P

Verovatno drži u gospodji toplomer, pa ne sme da mrda, ni da brboće

More sunce li ti tvoje, Sunce, ermano, de mi korason! :P:wub: Sad cu na bazalnoj da opisem fenomen od jutros.

k07114.gif k07072.gif k07051.gif k07078.gif k07116.gif b0402.gif b0401.gif m0921.gif p0201.gif

Jupi jej! Smajlici Suncetovi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, može da bude samo gori <_<

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati <_< a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim <_< ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih <_< To me najviše i dovelo u ovo stanje <_< Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram <_< Eto, zato sam ske**ana :angry:

Da... to moze da smori. I ja mrzim da se cimam-kad me mrzi. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dal da čekam Ljubinku da završi post ili da komentaričem posetu kod Sunce :lol::rolleyes: ....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka nestade...

A ti Sunce naše - izguraćeš jedan dan... ;)

Zamisli da nemaju gde, pa su ti tu svaki dan... U stvari, ne možeš da zamisliš ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da... to moze da smori. I ja mrzim da se cimam-kad me mrzi. :angry:

Ne da me smorilo nego ne mogu da ti opišem :angry: da mogu iz kože da iskočim <_< juče i jutros sam se posvadjala sa mm zbog toga <_< Muka mi je više da se ja večito prilagodjavam drugima. Danas sam planirala da idem kod mojih i sad su mi to poremetili <_< I to sve jer ujak hoće da vidi mm, ok, nek' mm ide tamo pa nek' se vide, a ne da meni remete planove, ja sam tu koleteralna šteta <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jok, može da bude samo gori <_<

Zato što mi se za danas najavljuju gosti koji će možda i prespavati <_< a ne radi mi se ništa, ne ide mi se u nabavku, ne kuva mi se gala ručak, ne prlja mi se dodatna posteljina, nemam svoj mir, ceo dan ću morati da oblećem i služim <_< ne bi mi to teško palo da je neko meni veoma drag, nego s/s i brat od svekrve, nemam niša protiv njih, taman posla, i ujak od mm je divan čovek, ali nisam raspoložena za druženje i služenje. I još, danas sam planirala da idem kod mojih, da vidim mog voljenog Leona, i sad ću morati da odložim zbog njih <_< To me najviše i dovelo u ovo stanje <_< Mislim, mogu ja da odem kući, ali, nema smisla, oni dodju a snajka zbrisala. A mm naravno, na poslu, pa posle posla fudbal, pa će kući doći tek uveče, oko 21h, boli ga d**e, a ja moram da ostanem da ih animiram <_< Eto, zato sam ske**ana :angry:

Lepo ti je Ivancica rekla. Jedan dan i Boze pomozi, ali zamisli da zivite zajedno!!!!!!!!! Uh

Eve me, iCepala sam se od spavanja... :unsure: Ne pamtim kad sam odvalila ovoliko?! :blink: Izvinjavam se sto vas nisam sacekala. :P

Pa to je bas dobro, napajala si svoja lepa oketa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.