Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nisam ga radila pa idem na uz..kako sam ja zapisivala i racunala ako je doslo do oplodnje to bi bilo treceg jer smo radili pre ali su mi testovi pokazivali negativno...pa ako jeste trebalo bi da se vidi makar nesto a ako ne onda cu da vadim betu. ma da ja mislim da nema sumnje da jesam pocela sam da budem gadljiva na hranu,tipa meso salama i muka mi je kad pojedem nesto cesto idem u vece i grudi me bole i malo su otekle. lesnici mi se uzasno jedu zadnjih 4 dana morala sam da kupim pola kile da imam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam ga radila pa idem na uz..kako sam ja zapisivala i racunala ako je doslo do oplodnje to bi bilo treceg jer smo radili pre ali su mi testovi pokazivali negativno...pa ako jeste trebalo bi da se vidi makar nesto a ako ne onda cu da vadim betu. ma da ja mislim da nema sumnje da jesam pocela sam da budem gadljiva na hranu,tipa meso salama i muka mi je kad pojedem nesto cesto idem u vece i grudi me bole i malo su otekle. lesnici mi se uzasno jedu zadnjih 4 dana morala sam da kupim pola kile da imam xD

ako mislis 3 maja tesko da ce se nesto videti na uz tako da mislim da je beta ovde najmerodavnija ali videcemo sutra.To sto si nabrojala svakako jesu simptomi trudnoce,meni su se javili dosta kasnije oko 6 nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako mislis 3 maja tesko da ce se nesto videti na uz tako da mislim da je beta ovde najmerodavnija ali videcemo sutra.To sto si nabrojala svakako jesu simptomi trudnoce,meni su se javili dosta kasnije oko 6 nedelje.

pa uradicu oba pa cu videti :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ko je rekao da Severina nije videla sneg u maju ???? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je reci pun frizider :lol:576773_305829679499760_252414188174643_7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je reci pun frizider :lol:576773_305829679499760_252414188174643_7

sve sami vitamini za zdrv i dug zivot :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve sami vitamini za zdrv i dug zivot :lol:

ma naravno :lol: ima i za nazdraviti,za uz kaficu,za "probleme" za tugu ma sve sto ti treba je tu :lol:

Barbarita hajde nas obraduj sutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je reci pun frizider

Auuuuuuuuuuuuuu. Da li je ovo frizider jedne trudnice????

sve sami vitamini za zdrv i dug zivot :lol:

Hihihi

Sladjo vidim da ti trudnoca godi, tach za humor ti radi punom parom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuuuuuuuuuuu. Da li je ovo frizider jedne trudnice?

ne,ne ovo je za nas sto smo zamalo bile trudne,pa spas trazimo u ovome....uh kako bi mogla ona jedna zuta sad :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuuuuuuuuuuu. Da li je ovo frizider jedne trudnice????

Hihihi

Sladjo vidim da ti trudnoca godi, tach za humor ti radi punom parom

pa malo sam mirnija mada djavo meni neda mira mozak mi radi sto na sat ali ja obozavam da se salim pa pustim malo mozak na pasu.sutra idem ne ekspertni uz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne,ne ovo je za nas sto smo zamalo bile trudne,pa spas trazimo u ovome....uh kako bi mogla ona jedna zuta sad :lol:

Koja zuta????

Meni pogled luta i ne znam sta bih pre, njami

pa malo sam mirnija mada djavo meni neda mira mozak mi radi sto na sat ali ja obozavam da se salim pa pustim malo mozak na pasu.sutra idem ne ekspertni uz

Obavezno javi kad se vratis.

Bice sve u redu, da znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusacu u kratkim crtama da opisem utiske iz Pekinga, koji me je potpuno, ostavio bez teksta.

Prvo smo leteli (ja nadrogirana bromazepamima) 9 sati (ukupno).

Stigli u presladak hotel u po noci, malo odmorili i ujutru krenuli u akciju, koja nije stala celih 6 dana. Na nogama smo bili po 15 sati. Moja paorska stopala (puna rana, zuljeva i otecena) su me dosta dobro posluzila, jedino sto od bolova nisam mogla da zaspim uvece, pa me je umor potpuno savladao juce.

Ave Grubinu! (da nije bilo Grubinovih papuca, umBro bih)

Elem, ono, po cemu cu pamtiti Peking su predivni parkovi (kojih ima mnogo), puni jezera i zaostavstina dve dinastije, starih preko 500 godina! Kinezi, predivan narod, nasmejan, pozitivan i srecan!

U tim parkovima,na svakom koraku cete naici na grupu ljudi (manju ili vecu), koji igraju, pevaju nacionalne kineske pesme i igre, tako da je to neverovatna atrakcija. A draz svemu daje to sto oni to rade za svoju dusu, jer u tome uzivaju, a ne da bi animirali turiste.

Sto se turista tice, mm i ja smo videli, brat bratu, 20 belaca... Ostalo su sve kinezi! Turisti iz cele Kine.

Ono sto je smesno, ljudi su nam prilazili i molili da se slikaju s nama! :blink: Da li zato sto smo belci, da li zato sto smo visoki, pojma nemam, ali osecala sam se k'o da sam neka poznata pevaljka! :lol: To mi je bilo mnogo smesno, jer su samo devojke (male, slatke kineskinje trazile da se slikaju sa mnom).

O njihovim palatama, hramovima, vidikovcima, zaista nemam reci. Okacicu par slika, ali nazalost, slika ni malo ne moze da docara lepotu svega, a kamoli koliko je sve to veliko. Od gradjevina do prostranstva. Parkovi (nekada letnja odmaralista kraljeva) su zapravo toliko veliki, da je potreban jedan ceo dan da bi se sve obislo, uslo u svaki hram, presao svaki mostic....

Mm i ja smo kupili knjizicu (mali vodic), ja na netu pronasla apsolutno sve informacije o atrakcijama, metrou, restoranima nacionalne kuhinje i jos gomili stvari, tako da, smo sve obisli sami i snasli se bez ikakvih problema. Bukvalno nam vodic i nije bio potreban.

Jeli smo pravu Pekinsku patku (dobili i sertifikat) :lol: sou! Hrana im je inace preukusna! Ja obozavam kombinaciju slatko-slanih ukusa, muz isto, tako da smo uzivali u svakom zalogaju.

Vozili se rikšom (dvosed koji vuce jedan covek). Sada to voze biciklom. Ja sam rekla muzu da necu da se vozim time jer mi je zao tog nekog cike koji mora da trci i vuce nas pozadi koji sedimo. Ali sada je modernizovano! :lol:

Takodje, interesentna stvar je sto biciklista ima vise nego automobila! Samo lete na sve strane i totalno su slatki! Uglavnom, idu na struju (mali akumulator koji pokrece tockove), jer je zagadjenost u Pekingu ogromna.

Mm i ja iznajmili camcic, pa se vozili po jezeru, slusali Kineze kako sviraju na nacionalnim instrumentima, pa je ta voznja delovala kao da sam u tom vremenu.

Isli smo da gledamo akrobate..... :blink: E to je haos!

Za kineski zid-ostajem bez teksta! Koliko je to veliko, visoko i neverovatno! Kako su oni to gradili-svaka im cast! U nekom momentu, stepenice dostizu ugao i do 60 stepeni. Dok smo se penjali, imali smo utisak da se penjemo vertiklano! Mm i ja smo ambiciozno prepesacili (citaj-penjali se i spustali) nekih 5-6 kilometara (to ni kinezi ne rade). Tresle su nam se noge dva dana! :lol:

Sve u svemu, da ne davim puno, ovo mi je najlepse putovanje u zivotu! Uzivala sam, u apsolutno svemu, od grada, ljudi, hrane... Vreme je bilo prelepo, suncano svaki dan, sem jednog, kada je nesto paduckala kisica, ali tada smo proveli vreme u sopingu, cenkajuci se sa Kinezima! :D

Zbog velike vlage, cesto su visine maglovite (videcete na slikama), mada uzivo ne deluje tako maglovito.

Jao, svasta bih jos mogla da napisem, ali detalje ostavljam za uz kaficu, kada se budemo nasle, za koju nedelju!

Jaooo diiivnoo Empress...mogu misliti kako ti je bilo lepo.

Pa i mi smo bili s tobom u Kini mislima... :wub:

Mogu misliti kakva je priroda...a mene odusevljava sto ima vise bajseva nego automobila, to je super stvar!!! :rolleyes:

Jos ces ti nama detalje ispricati na jednoj kafici!!! Jedva cekam!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti dusice moja!!!! :wub:

Za ono-empress dobra riba-pa je kidnapovali kinezi, imate poseban zagrljaj!

Nunka mas! Te prometo, ermano! t4602.gif

m04112.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusa moja lepa!!!! :wub:

I vi ste meni puuuuuuno nedostajale!

A nisam napisala glavnu stvar!

Budistickih hramova ima mnoooogo... Ne zna se koji je lepsi. Unutra kad udjes, celo jedno malo carstvo sa predivnim statuama Bude i njegovih cuvara, raznoraznih kicanki i slika!

Slikanje u hramu je zabranjeno, a i kazu da se Buda ne sme slikati jer to donosi nesrecu.

Ali sam se zato, po naski, poklonila i pozelala da moje cekalice ostanu trudne u godini Zmaja!

A ja taman htela juce umesto te kradje Kineza da stavim da nisi mozda ostala u nekom budistickom hramu, presla u budizam... :lol:

Jaaaaaw :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasao se ko da joj kaze za test :angry:

A gde su COka i Mila?????

eee oni se igraju sami sa sobom.Mislila sam da sam sama na forumu :lol: Eno postavicu neke slicice da vidite kako mi uzivamo,u onoj temi za zivotinjice

sve sami vitamini za zdrv i dug zivot :lol:

mmmmmmmmmn njama,njama,njam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee oni se igraju sami sa sobom.Mislila sam da sam sama na forumu :lol: Eno postavicu

Cekam vec danima da vidim slicice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress za tebe i ostale cekalice - moji prvi bozuri iz baste

sqv-Photo0.jpg

Jedva cekam kafenisanje, a ti kada se sredis za stan i odredis datum dolsaka, reci datume kada si slobodna za kafenisanje, da se dogegam do BGa

Jaaaaw divni su!!! Fala kolega!!! A za to kafenisanje jedva cekam!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde sad ona ode, a toliko smo je cekale??? I gde je SUnce??? :angry:

Uciteljice??? Gde su ostale cekalice bwe????? Sta je ovo????

Eve sad sam tuuu!!!

Radila danas punom parom, klinci me ubise a meni se spava!!!

Kazem ja da imam najbolje gazde, sutra free day, klinci kod bake i deke na bakin rodjendan, u stanu krece pa sam ja (sva sreca)visak u toj organizaciji.

Sutra opsedam forum!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ko je rekao da Severina nije videla sneg u maju ???? :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se fino raspisale za vikend :D

Ja dosla da vam posaljem prasinice, nisam dugo..

v66-images.jpg

ofs-dust.gif

Faaalaaa!!! :wub: Uhvatila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

Juuupiii za mrvicu!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasao se ko da joj kaze za test :angry:

A gde su COka i Mila?????

More videcu tebe za koji dan,dal ces rado raditi test ili ces da se femkas kao i prosli mesec :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broj korisnika koji čitaju ovu temu : 1, gost: 0 Anoniman: 0 <_< Sama sam, k'o luda Nasta k07051.gif E pa evo vam zbog togI k07071.gif b0914.gif b0932.gif b0937.gif t3613.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve sad sam tuuu!!!

Radila danas punom parom, klinci me ubise a meni se spava!!!

Kazem ja da imam najbolje gazde, sutra free day, klinci kod bake i deke na bakin rodjendan, u stanu krece pa sam ja (sva sreca)visak u toj organizaciji.

Sutra opsedam forum!!! :lol:

E bas da vidim kako to izgleda :P

More videcu tebe za koji dan,dal ces rado raditi test ili ces da se femkas kao i prosli mesec :P

Nisam se femkala, nije bilo testova, sada imam :lol: samo cekam pravi dan, necem da radim unapred nista ionako mi tada nece pokazati nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas da vidim kako to izgleda :P

Nisam se femkala, nije bilo testova, sada imam :lol: samo cekam pravi dan, necem da radim unapred nista ionako mi tada nece pokazati nista

:huh: to ti mislis :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.