Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja samo da prijavim nisam jos dobila, mislim ni ne trebam tek za 4 dana ali meni nesto malo malo pa porani, tako da sam srecna pa makar sto nisam dobila ranije. A joj sad bi uradila test, ceo dan mi se mota po glavi. Uffff.

Ajde, radi :) Je l' imaš neki kod sebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da prijavim nisam jos dobila, mislim ni ne trebam tek za 4 dana ali meni nesto malo malo pa porani, tako da sam srecna pa makar sto nisam dobila ranije. A joj sad bi uradila test, ceo dan mi se mota po glavi. Uffff.

imas li koji pri ruci pa da malo mi pogledamo :P da damo strucno misljenje,kad ti je bila o ako znas ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo da prijavim nisam jos dobila, mislim ni ne trebam tek za 4 dana ali meni nesto malo malo pa porani, tako da sam srecna pa makar sto nisam dobila ranije. A joj sad bi uradila test, ceo dan mi se mota po glavi. Uffff.

Radi test pa da strucni tim oceni p12041.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi test pa da strucni tim oceni p12041.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: ovaj smajlić je baaš stručan :lol: :lol: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :P

:lol: gde ga iskopa samo, ne mogu da prestanem da se smejem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: ovaj smajlić je baaš stručan :lol: :lol: :P

:lol::lol: mislim da ce biti sve duple crtice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad ovo.... :lol:

Silovali babu. Kada je došlo do suđenja, pitaju je:

• Kada je bilo najteže?

Na to baba odgovara:

• Bogami, kad mi digoše noge, a sve trunje iz opanaka u oči..

:lol:
idem ja da postavim rucak doslo mi dijete iz skole ja se iskljucila iz stvarnog zivota ,vidim ja meni dobro :lol: caooossss navraticu posle da vidim Jackin test :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad ovo.... :lol:
Silovali babu. Kada je došlo do suđenja, pitaju je:

• Kada je bilo najteže?

Na to baba odgovara:

• Bogami, kad mi digoše noge, a sve trunje iz opanaka u oči..

:lol:
idem ja da postavim rucak doslo mi dijete iz skole ja se iskljucila iz stvarnog zivota ,vidim ja meni dobro :lol: caooossss navraticu posle da vidim Jackin test :P

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti rece da ides da kuvas rucak??? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broj korisnika koji čitaju ovu temu : 1, gost: 0 Anoniman: 0 <_< Sama sam, k'o luda Nasta k07051.gif E pa evo vam zbog togI k07071.gif b0914.gif b0932.gif b0937.gif t3613.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno si blesava do bola245.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad imaš društvo onda je i nekako podnošljivo, ali kad si sam, onda ti ne preostaje ništa drugi nego da k07114.gif

A gde je kuca?????

Ja samo da prijavim nisam jos dobila, mislim ni ne trebam tek za 4 dana ali meni nesto malo malo pa porani, tako da sam srecna pa makar sto nisam dobila ranije. A joj sad bi uradila test, ceo dan mi se mota po glavi. Uffff.

TEST TEST TEST TEST

Ajde, radi :) Je l' imaš neki kod sebe?

P&P

imas li koji pri ruci pa da malo mi pogledamo :P da damo strucno misljenje,kad ti je bila o ako znas ?

P&P

Radi test pa da strucni tim oceni p12041.gif

P&P

idem ja da postavim rucak doslo mi dijete iz skole ja se iskljucila iz stvarnog zivota ,vidim ja meni dobro :lol: caooossss navraticu posle da vidim Jackin test :P

To je najbitnije bwe!!!! Samo da si ti dobro.

Broj korisnika koji čitaju ovu temu : 1, gost: 0 Anoniman: 0 <_< Sama sam, k'o luda Nasta k07051.gif E pa evo vam zbog togI k07071.gif b0914.gif b0932.gif b0937.gif t3613.gif

E duparice jedna. Tuj sam ja, samo sam ovog malog drndavca vodila napolje u setnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi poprilično kasni :huh: kol'ko već?

hmmmmmmmm cek da se setim mmmmmmmmmm 13 dana :o

Ajde, radi :) Je l' imaš neki kod sebe?

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broj korisnika koji čitaju ovu temu : 1, gost: 0 Anoniman: 0 <_< Sama sam, k'o luda Nasta k07051.gif E pa evo vam zbog togI k07071.gif b0914.gif b0932.gif b0937.gif t3613.gif

i od mene istom merom :lol: sad sam ja sama :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P&P

Nasao se ko da joj kaze za test :angry:

i od mene istom merom :lol: sad sam ja sama :angry:

A gde su COka i Mila?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam, ali sutra cu sigurno cim odem do apoteke, elena je toliko vristala posle vakcine da smo odjurili pravac kuci nisam imala kad da utrcim u apoteku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet mene.. 10 damna je proslo i jos nisam dobila sutra idem kod ginosa da vidim sta me ceka :) Drzite mi fige :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam, ali sutra cu sigurno cim odem do apoteke, elena je toliko vristala posle vakcine da smo odjurili pravac kuci nisam imala kad da utrcim u apoteku :(

Mukica mala

Evo opet mene.. 10 damna je proslo i jos nisam dobila sutra idem kod ginosa da vidim sta me ceka :) Drzite mi fige :):D

NAravno da drzimo. Javi sta je bilo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A evo ga nase Sunce

yfl-540384.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo opet mene.. 10 damna je proslo i jos nisam dobila sutra idem kod ginosa da vidim sta me ceka :) Drzite mi fige :):D

srecno ti bilo,drzimo fige.neznam koliko ce ti on moci videti sta,a ides na uz ili na pregled.i jesi li radila koji test nesto sam zaboravila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EMPRESSSSS,

Ma ko je to nama dosooooo,jao kako si me obradovala,bar neka je nesto lijepo na ovako ruznom danu.....Dobro nam dosla nazad!!!!!!!TE AMO MUCHooooog1437.gif

Keridaaaaaaaaaaaaaaaa, hvala puno!!!! Uzvracam gomilom ljubavi!!!

Empress draga dobrodošla nam nazad, nedostajala si nam bighug.gif

baš mi je drago da si se lepo provela i nauživala, Kina je definitivno zemlja koju treba obići.. Tako da bolne noge, sve se to isplati :)

Idem sad da gledam slike

I vi ste meni puno nedostajale! Srecan sam sto smo tugedr agen! A sto jes' jes', isplatio se svaki zulj! :)

eeeeeeeej zeneee moje drageee!!! bila sam kod mame,a njoj iskljucili net pa nisam mogla da se javim a moj komp ostavili kuci sinoc sam stigla,al me toliko bolela glava,celo oci slepocnice nisam ocesala i posle popijene tablete..valjda od vremena...subota 35stepeni a nedelja 12 uzaas!!

EEEMPREES PA VRATILA SI SE!! VIDIM SUPER SI SE PROVELA,BAS MI JE DRAGO!! NEDOSTAJALA SI!!

Srce moje! :wub:

jao slatkisi da ti Bog da takve uskoro ;)

Empress aj nihao mada nisam bas razumela sorry sva sam olalala i nemoj da se brigas za mene nista sve je OK malo pre sam stigla kuci,bila kod dokija videli smo tu malu mrvicu i culi smo srculence zato sam sad olalalaa

Srculence, cestitam ti srculence! Predivno!!!

EMPRESSSSSSSS VRATILA SI SEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

Vidim da ste se divno proveli,odlicno,taman da se malo odmorite od svega.Slike su fenomenalne ali ja opet nisam upoznala tebe :unsure:

Pa ja uskoro dolazim, tako da cemo da kafenisemo, obavezno!

E, ovako će i kod nas svih nas da bude (samo izbacite deo oko surogat majke) http://zena.blic.rs/Porodica/11014/Nisu_mo...ju_cetvoro_dece

Joj Boze, kakva sreca! Bas mi je drago zbog njih!

Sole, ermano kerido, djo soj muj felis por tu senjora!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam, ali sutra cu sigurno cim odem do apoteke, elena je toliko vristala posle vakcine da smo odjurili pravac kuci nisam imala kad da utrcim u apoteku :(

:(

Evo opet mene.. 10 damna je proslo i jos nisam dobila sutra idem kod ginosa da vidim sta me ceka :) Drzite mi fige :):D

Cekamo izvestaj

A evo ga nase Sunce

yfl-540384.jpg

:lol: :lol: Vala bas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.