Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

146fs495919.gif

m0718.gif Empreeeesssss!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ukrali je Kinezi kad su videli taku ribu! t2753.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ukrali je Kinezi kad su videli taku ribu! t2753.gif

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, pa prošlo nedelju dana, GDE SI B'E?? 66362.1078005.jpg

P&P

Ma ukrali je Kinezi kad su videli taku ribu! t2753.gif

P&P

Sutra ce ona verovatno, ko zna kada stizu veceras, pa raspakivanje, pa umor ... dusa nasa, a zna da mi ovde ocekujemo veeeeeeeeeeeeeeeliki raport sa sve slikama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo moram da podelim sa vama, mada nije za ovu temu. Pa zar nije predivno???

http://www.youtube.com/watch?v=dv_gOBi8Wpk

Joojjj, dušaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: suze su mi pošle od miline :rolleyes: :rolleyes: kad je Sajmon ustao da aplaudira onda je sve jasno!

P.S. Meni je Sajmon sooo hot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joojjj, dušaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: suze su mi pošle od miline :rolleyes: :rolleyes: kad je Sajmon ustao da aplaudira onda je sve jasno!

P.S. Meni je Sajmon sooo hot!

Pametni pas :wub:

O daaaaaaaaaaa, Sajmon, njami

Evo ga još jedan igrač, u ovom slulaju igračica :wub: :wub:

http://youtu.be/0Oe0t9ePeFM

Predivno bwe!!!! Padam na ovakve stvari.

Evo stavicu jos jedan po cenu da se admini naljute

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ukrali je Kinezi kad su videli taku ribu! t2753.gif

Eto i kinezi je videli ,a ja jook :angry:

Joojjj, dušaaaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: suze su mi pošle od miline :rolleyes: :rolleyes: kad je Sajmon ustao da aplaudira onda je sve jasno!

P.S. Meni je Sajmon sooo hot!

P&P HABABABAAt2824.gift2825.gift2825.gift2825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto i kinezi je videli ,a ja jook :angry:

P&P HABABABAAt2824.gift2825.gift2825.gift2825.gif

Pa nisam ni ja :( ali svi pricaju na forumu da je hooot nasa Empress. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viiidite ih :rolleyes::rolleyes: :rolleyes:

tx2-535128.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

viiidite ih :rolleyes::rolleyes: :rolleyes:

Ih bwe gde ih nadje ovako slatke? A zamislite nasu Jekic sa dva takva slatkisa i jednom medenom curicom! :wub: Ljubo bwe pa vas dve moz' da budete i prije.

Gde si ti VelNes? Nema te. Cekam izvestaj kako je Mila i kako se tm navikao na nju (pisi u onom za ljubimce, da ne davimo ovde)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, ermanito, DOŠ'O SIIIIIIIII h13003.gif t9305.gif k07061.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeeeeeeeee moje divne, drage, lepe!!!!

Nihao! (sto bi rekli chajnizi) :P

Evo me, dos'o sam!!! 1050043q0bb0ov6eh.gif

Pa vi ste mislili na mene svi! Ljubim vas ja jaaaaakoooooooo! :wub:

Prvo hocu da se zna da sam vas sinoc iscitala sve! NesUm se logovala jer sam kao konj umorna bila, pa nisam imala snage da pisem, a o predivnom Pekingu se moze pisati tri dana!

Vidim da se kod VelNes desavaju cudne stvari... :unsure: Ja bre, sto gledah testice, videh slabe crtice na nekoliko komaTa, pa mi je bas cudno!

GospoDzo jekic u zdravlju i veselju da nosite burmu i neka vam donese samo srecne trenutke! Ona klasicnu zeljicu- da imate puno dece, vi ispunjavate o jednom trosku, odjedared! :P Stvarno ti zelim svu srecu sveta!

Srculence, takice, drago mi je da trudnoce idu lepo! Srculence me malo prepalo, ali vazno je da je sve ok. Mazite tiberone!

Simona, nadam se da je krvarenje stalo i da se osecas bolje...

Devojcice moje, kucici, macici i zecici su vam preslatki! 'Ocem i jaaaaaaaaaaaaa!!!

Luna i Sunce... dva brata moja, grlim vas najjace na svetu!

Sole mio, mi ermano, eramnito kerido, te kijero muco, muco, mucisimo!!!

Ljubo zeno, care, zmajE! t4614.gif

Nedostajale ste mi sve! IvanaV, Ivancice (obe), Anchy... (i sve moje cekalice, koje nisam nabrojala sada, a volEm ih mnogo) Mozak mi je i dalje tamo.

Sada cu kratko da opisem kako je bilo, ali sam morala prvo da vam izjavim ljubav i da vas izgrlim i izljubim jakooooooooo!!!! t4624.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, ermanito, DOŠ'O SIIIIIIIII h13003.gif t9305.gif k07061.gif

Ermanito, muj kerido, de mi korason!!! Te kijero, breeeeeeeeeee!!!! 2117717of1jxl8o70.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeeeeeeeee moje divne, drage, lepe!!!!

Nihao! (sto bi rekli chajnizi) :P

Evo me, dos'o sam!!! 1050043q0bb0ov6eh.gif

Pa vi ste mislili na mene svi! Ljubim vas ja jaaaaakoooooooo! :wub:

Prvo hocu da se zna da sam vas sinoc iscitala sve! NesUm se logovala jer sam kao konj umorna bila, pa nisam imala snage da pisem, a o predivnom Pekingu se moze pisati tri dana!

Vidim da se kod VelNes desavaju cudne stvari... :unsure: Ja bre, sto gledah testice, videh slabe crtice na nekoliko komaTa, pa mi je bas cudno!

GospoDzo jekic u zdravlju i veselju da nosite burmu i neka vam donese samo srecne trenutke! Ona klasicnu zeljicu- da imate puno dece, vi ispunjavate o jednom trosku, odjedared! :P Stvarno ti zelim svu srecu sveta!

Srculence, takice, drago mi je da trudnoce idu lepo! Srculence me malo prepalo, ali vazno je da je sve ok. Mazite tiberone!

Simona, nadam se da je krvarenje stalo i da se osecas bolje...

Devojcice moje, kucici, macici i zecici su vam preslatki! 'Ocem i jaaaaaaaaaaaaa!!!

Luna i Sunce... dva brata moja, grlim vas najjace na svetu!

Sole mio, mi ermano, eramnito kerido, te kijero muco, muco, mucisimo!!!

Ljubo zeno, care, zmajE! t4614.gif

Nedostajale ste mi sve! IvanaV, Ivancice (obe), Anchy... (i sve moje cekalice, koje nisam nabrojala sada, a volEm ih mnogo) Mozak mi je i dalje tamo.

Sada cu kratko da opisem kako je bilo, ali sam morala prvo da vam izjavim ljubav i da vas izgrlim i izljubim jakooooooooo!!!! t4624.gif

Doooobro nam dosla nazad!!! Mi vec mislili da te kidnapovali Kinezi. :lol: I od mene zagrljaj t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ermanito, muj kerido, de mi korason!!! Te kijero, breeeeeeeeeee!!!! 2117717of1jxl8o70.gif

k07061.gif k07081.gif g1410.gif

ME EKSTRANJO MUCHOO, MUCHISIMO, PORFAVOR, NO TE VADJAS, NUNKA MAS! g1414.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusacu u kratkim crtama da opisem utiske iz Pekinga, koji me je potpuno, ostavio bez teksta.

Prvo smo leteli (ja nadrogirana bromazepamima) 9 sati (ukupno).

Stigli u presladak hotel u po noci, malo odmorili i ujutru krenuli u akciju, koja nije stala celih 6 dana. Na nogama smo bili po 15 sati. Moja paorska stopala (puna rana, zuljeva i otecena) su me dosta dobro posluzila, jedino sto od bolova nisam mogla da zaspim uvece, pa me je umor potpuno savladao juce.

Ave Grubinu! (da nije bilo Grubinovih papuca, umBro bih)

Elem, ono, po cemu cu pamtiti Peking su predivni parkovi (kojih ima mnogo), puni jezera i zaostavstina dve dinastije, starih preko 500 godina! Kinezi, predivan narod, nasmejan, pozitivan i srecan!

U tim parkovima,na svakom koraku cete naici na grupu ljudi (manju ili vecu), koji igraju, pevaju nacionalne kineske pesme i igre, tako da je to neverovatna atrakcija. A draz svemu daje to sto oni to rade za svoju dusu, jer u tome uzivaju, a ne da bi animirali turiste.

Sto se turista tice, mm i ja smo videli, brat bratu, 20 belaca... Ostalo su sve kinezi! Turisti iz cele Kine.

Ono sto je smesno, ljudi su nam prilazili i molili da se slikaju s nama! :blink: Da li zato sto smo belci, da li zato sto smo visoki, pojma nemam, ali osecala sam se k'o da sam neka poznata pevaljka! :lol: To mi je bilo mnogo smesno, jer su samo devojke (male, slatke kineskinje trazile da se slikaju sa mnom).

O njihovim palatama, hramovima, vidikovcima, zaista nemam reci. Okacicu par slika, ali nazalost, slika ni malo ne moze da docara lepotu svega, a kamoli koliko je sve to veliko. Od gradjevina do prostranstva. Parkovi (nekada letnja odmaralista kraljeva) su zapravo toliko veliki, da je potreban jedan ceo dan da bi se sve obislo, uslo u svaki hram, presao svaki mostic....

Mm i ja smo kupili knjizicu (mali vodic), ja na netu pronasla apsolutno sve informacije o atrakcijama, metrou, restoranima nacionalne kuhinje i jos gomili stvari, tako da, smo sve obisli sami i snasli se bez ikakvih problema. Bukvalno nam vodic i nije bio potreban.

Jeli smo pravu Pekinsku patku (dobili i sertifikat) :lol: sou! Hrana im je inace preukusna! Ja obozavam kombinaciju slatko-slanih ukusa, muz isto, tako da smo uzivali u svakom zalogaju.

Vozili se rikšom (dvosed koji vuce jedan covek). Sada to voze biciklom. Ja sam rekla muzu da necu da se vozim time jer mi je zao tog nekog cike koji mora da trci i vuce nas pozadi koji sedimo. Ali sada je modernizovano! :lol:

Takodje, interesentna stvar je sto biciklista ima vise nego automobila! Samo lete na sve strane i totalno su slatki! Uglavnom, idu na struju (mali akumulator koji pokrece tockove), jer je zagadjenost u Pekingu ogromna.

Mm i ja iznajmili camcic, pa se vozili po jezeru, slusali Kineze kako sviraju na nacionalnim instrumentima, pa je ta voznja delovala kao da sam u tom vremenu.

Isli smo da gledamo akrobate..... :blink: E to je haos!

Za kineski zid-ostajem bez teksta! Koliko je to veliko, visoko i neverovatno! Kako su oni to gradili-svaka im cast! U nekom momentu, stepenice dostizu ugao i do 60 stepeni. Dok smo se penjali, imali smo utisak da se penjemo vertiklano! Mm i ja smo ambiciozno prepesacili (citaj-penjali se i spustali) nekih 5-6 kilometara (to ni kinezi ne rade). Tresle su nam se noge dva dana! :lol:

Sve u svemu, da ne davim puno, ovo mi je najlepse putovanje u zivotu! Uzivala sam, u apsolutno svemu, od grada, ljudi, hrane... Vreme je bilo prelepo, suncano svaki dan, sem jednog, kada je nesto paduckala kisica, ali tada smo proveli vreme u sopingu, cenkajuci se sa Kinezima! :D

Zbog velike vlage, cesto su visine maglovite (videcete na slikama), mada uzivo ne deluje tako maglovito.

Jao, svasta bih jos mogla da napisem, ali detalje ostavljam za uz kaficu, kada se budemo nasle, za koju nedelju! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doooobro nam dosla nazad!!! Mi vec mislili da te kidnapovali Kinezi. :lol: I od mene zagrljaj t4614.gif

Hvala ti dusice moja!!!! :wub:

Za ono-empress dobra riba-pa je kidnapovali kinezi, imate poseban zagrljaj!

k07061.gif k07081.gif g1410.gif

ME EKSTRANJO MUCHOO, MUCHISIMO, PORFAVOR, NO TE VADJAS, NUNKA MAS! g1414.gif

Nunka mas! Te prometo, ermano! t4602.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeeeeeeeee moje divne, drage, lepe!!!!

Nihao! (sto bi rekli chajnizi) :P

Evo me, dos'o sam!!! 1050043q0bb0ov6eh.gif

Pa vi ste mislili na mene svi! Ljubim vas ja jaaaaakoooooooo! :wub:

Prvo hocu da se zna da sam vas sinoc iscitala sve! NesUm se logovala jer sam kao konj umorna bila, pa nisam imala snage da pisem, a o predivnom Pekingu se moze pisati tri dana!

Vidim da se kod VelNes desavaju cudne stvari... :unsure: Ja bre, sto gledah testice, videh slabe crtice na nekoliko komaTa, pa mi je bas cudno!

GospoDzo jekic u zdravlju i veselju da nosite burmu i neka vam donese samo srecne trenutke! Ona klasicnu zeljicu- da imate puno dece, vi ispunjavate o jednom trosku, odjedared! :P Stvarno ti zelim svu srecu sveta!

Srculence, takice, drago mi je da trudnoce idu lepo! Srculence me malo prepalo, ali vazno je da je sve ok. Mazite tiberone!

Simona, nadam se da je krvarenje stalo i da se osecas bolje...

Devojcice moje, kucici, macici i zecici su vam preslatki! 'Ocem i jaaaaaaaaaaaaa!!!

Luna i Sunce... dva brata moja, grlim vas najjace na svetu!

Sole mio, mi ermano, eramnito kerido, te kijero muco, muco, mucisimo!!!

Ljubo zeno, care, zmajE! t4614.gif

Nedostajale ste mi sve! IvanaV, Ivancice (obe), Anchy... (i sve moje cekalice, koje nisam nabrojala sada, a volEm ih mnogo) Mozak mi je i dalje tamo.

Sada cu kratko da opisem kako je bilo, ali sam morala prvo da vam izjavim ljubav i da vas izgrlim i izljubim jakooooooooo!!!! t4624.gif

Nihao t48108.gift48108.gift48108.gif

Dusice moja samo da si se ti fino provela!!! A da si nedostajala jesi i to puno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, po opisu deluje jako zanimljivo, nisam ni sumnjaO, Peking je divan! E sad, ono što mene zanima, jeste li probali nekog psa? :lol: I, pošto ste toliko bili umorni, kaži ti menE, jeste li vi radili nešto konkretno? B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nihao t48108.gift48108.gift48108.gif

Dusice moja samo da si se ti fino provela!!! A da si nedostajala jesi i to puno!!!!

Dusa moja lepa!!!! :wub:

I vi ste meni puuuuuuno nedostajale!

A nisam napisala glavnu stvar!

Budistickih hramova ima mnoooogo... Ne zna se koji je lepsi. Unutra kad udjes, celo jedno malo carstvo sa predivnim statuama Bude i njegovih cuvara, raznoraznih kicanki i slika!

Slikanje u hramu je zabranjeno, a i kazu da se Buda ne sme slikati jer to donosi nesrecu.

Ali sam se zato, po naski, poklonila i pozelala da moje cekalice ostanu trudne u godini Zmaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako mi je drago sto si se divno provela. Zasluzila si!!!! I provod i opustanje i uzivanje ...

Znala sam da ce tako da bude mila t48108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress, po opisu deluje jako zanimljivo, nisam ni sumnjaO, Peking je divan! E sad, ono što mene zanima, jeste li probali nekog psa? :lol: I, pošto ste toliko bili umorni, kaži ti menE, jeste li vi radili nešto konkretno? B)

:lol: Ermano! :lol:

Pa vi's 'vako! Psa nismo jeli, ali sada cete na slici videti sta smo sve mogli da jedemo, ali nesmo... Neka, hvala. Muzu nudili psa, malo se lomio, ali na kraju nije pojeo. Ma idi begaj!

Sto se tice iksica, omanuli smo... Beba nije zamucena sigurno. Imali smo samo jedan iksic, dok je u nama jos bilo snage, na pocetku, posle se nije znalo ko je prvi zaspao. Dva dana, posle tog iksica sam dobila (druga od kiretaze, na 29. dan) i krvarila sam bas dosta. Nosila sam i tampon i ulozak, nikada mi nije islo toliko :blink: A ceo dan napolju, ne pitaj kako mi je bilo. Tako da, ovog meseca od bebe ic, pa se nadam da ce ipak biti Made in Serbia. :lol:

Juce cim smo sleteli (ne znam odakle nam snage), dosli kuci, popili kafu i isli smo da gledamo stanove jer se selimo za 10ak dana.

Sad treba da raspakujem 4 kofera, da sve sklonim operem, pa da pocnem da pakujem u kutije knjige i ostalo sto je manje bitno.

Moramo da nadjemo stan u roku od 3 dana, pa cu onda znati tacan dolazak za Srbiju.

Svasta ja ispisah, rezime- dobro je sto ti ermano nije trudan, ceka me puno pakovanja i nosenja stvari.

Ali mene me interesuje kako ti napredujes? :lol: Vidim nosi se carevo novo odelo, gospodin radi punom parom, a kako je gospodja? Je l saradjuje?

Ja sam tebi rekO, bices trudan kada dodjem! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusa moja lepa!!!! :wub:

I vi ste meni puuuuuuno nedostajale!

A nisam napisala glavnu stvar!

Budistickih hramova ima mnoooogo... Ne zna se koji je lepsi. Unutra kad udjes, celo jedno malo carstvo sa predivnim statuama Bude i njegovih cuvara, raznoraznih kicanki i slika!

Slikanje u hramu je zabranjeno, a i kazu da se Buda ne sme slikati jer to donosi nesrecu.

Ali sam se zato, po naski, poklonila i pozelala da moje cekalice ostanu trudne u godini Zmaja!

Istop!!!!t4847.gif Hvala ti draga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.