Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

dobro jutro divne devojke....

ja vam juce nisam htela nista pisati jer sam bila jakoooo iznervirana.....zelim vam da uzivate u ovom suncanom danu.....

dodjem ja u DZ i da predam knjizicu,kazu vas doktor ne radi iducih mesec dana....ja kazem dobro ko mu je zamena trebala bi da obavim prvi pregled,a oni ce meni morate sacekati da dodje vas doktor(mesec dana :o )niste hitan slucaj(moram da krvarim da bi me neko pregledao?)Tako da sam sad zvala mog privatnog doktora(divan covek,ali stvarno)i zakazala danas u 17:45h....izvadila sam malopre krv i sad cu za pola sata po rezultate....pocele su mi mucnine ove jutarnje.....jedva cekam da vidim da li je sve ok.....smorih ja....

Znaci nema reci. Nemoj da se nerviras draga moja, molim te. Samo lagano. A nasa drzava je stvarno ... pazi kada ne postoje reci za to :(

Empress, mi kerida, vraćaaaaajjjj se 'vamoooo, me ekstranjoooooooo, muuuchoooo g1416.gif

Nemoj da mi i ti kukas; nedostaje mi samo tako, al' se pravim da je kao ok. k32026.png

Е девојке како сте.

Видим Анчи данас треба да се воли са мужем :lol: одличан је фоликул драга.

Сунце како иду радови.

Велнес ја бих на твом месту извадила бету, да се не мислиш више.

Ја сам опет упала у оно расположење, толико ми је досадно, мислим лежим по кући цео дан да сам постала мало асоцијална, па ме мрзи и да пишем било шта...

Duso nasa, nije ni cudo kada samo lezis. Probaj sa online igricama da razbijes razonodu. A tu smo i mi, pa ako oces da slusas jadanje na uvce, dobrovoljno se javljam k32037.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Идем да доручкујем па се враћам.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno stigla do kompa! Juhu!!!

Uciteljice, lep provod ti zelim!

Srculence, ne brini mnogo sad u tom stanju, snaci cete se sigurno nekako, a za sveki :angry:

Takice, stvarno nemam reci za ovo nase zdravstvo, katastrofa! Javljaj sta kaze privatnik!

Jekic, voleli smo se juce, pa danas pauziramo, sutra idem na UZ, ako folikul jos nije pukao sutra ponovo radovi ;) Kako si mi ti?

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji <_< , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu :D , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju ;) , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno stigla do kompa! Juhu!!!

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji <_< , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu :D , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju ;) , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

Anchy a zasto ne uradis jednostavno taj asa test i mirna si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji <_< , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu :D , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju ;) , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

Folikul je fenomenalan! Mora nečeg da bude ovog meseca, MORA!

Što kaže Raša, moglo je bolje, ali, jedan je dovoljan, jedan ali vredan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno stigla do kompa! Juhu!!!

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji <_< , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu :D , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju ;) , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

Najzad si dosla :wub:

Predivno za folikule, a sto se tice spermica hm. Zaista je steta sto tm nije uradio analizu sperme. Bice sve u redu, pa nisam ja kao pravi sinesteticar odmah tvoju gospoju videla blistavu ko' s reklame :P

Za boldovano trt, trt, trt previse sam to puta cula!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najzad si dosla :wub:

Predivno za folikule, a sto se tice spermica hm. Zaista je steta sto tm nije uradio analizu sperme. Bice sve u redu, pa nisam ja kao pravi sinesteticar odmah tvoju gospoju videla blistavu ko' s reklame :P

Za boldovano trt, trt, trt previse sam to puta cula!!!! :angry:

Luna i njeno velicanstveno TRT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy a zasto ne uradis jednostavno taj asa test i mirna si?

Pa verovatno bih morala da su svi spermici bili mrtvi, ovo nije bas toliko los rezultat na kraju krajeva.

Folikul je fenomenalan! Mora nečeg da bude ovog meseca, MORA!

Što kaže Raša, moglo je bolje, ali, jedan je dovoljan, jedan ali vredan ;)

Sunce, sto volim sto si tako optimisticki raspolozena :rolleyes:

Najzad si dosla :wub:

Predivno za folikule, a sto se tice spermica hm. Zaista je steta sto tm nije uradio analizu sperme. Bice sve u redu, pa nisam ja kao pravi sinesteticar odmah tvoju gospoju videla blistavu ko' s reklame :P

Za boldovano trt, trt, trt previse sam to puta cula!!!! :angry:

Nema to veze sa spermogramom, on je ocigledno dobar. E sad, moj sekret nije bas cist-mutan je, kaze Rasa da je to najverovatnije posledica neke ranije infekcije i tu se nista ne moze. S obzirom da spermica ima, ako ovog meseca nista ne bude sledeceg ili onog tamo radimo inseminaciju, ustvari cekamo da mi ponovo vodeci folikul bude na levom jajniku jer mi je leva strana bolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna i njeno velicanstveno TRT

k32036.png

Pa verovatno bih morala da su svi spermici bili mrtvi, ovo nije bas toliko los rezultat na kraju krajeva.

Sunce, sto volim sto si tako optimisticni raspolozena :rolleyes:

Nema to veze sa spermogramom, on je ocigledno dobar. E sad, moj sekret nije bas cist-mutan je, kaze Rasa da je to najverovatnije posledica neke ranije infekcije i tu se nista ne moze. S obzirom da spermica ima, ako ovog meseca nista ne bude sledeceg ili onog tamo radimo inseminaciju, ustvari cekamo da mi ponovo vodeci folikul bude na levom jajniku jer mi je leva strana bolja.

Nesto mislim da ti sve to nece trebati seretlek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure...baš ste me nasmijale jutros...

Evo malo prašine...

84150833_904746.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure...baš ste me nasmijale jutros...

Evo malo prašine...

84150833_904746.gif

Super, drago mi je da smo te nasmejale draga.

Hvala na prasinici, uhvatila sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure...baš ste me nasmijale jutros...

Evo malo prašine...

84150833_904746.gif

Hehe, a od jutros cak i nismo nesto preterano duhovite ;) Zvacemo te kad bude prava zurka!

Hvala za prasinu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa verovatno bih morala da su svi spermici bili mrtvi, ovo nije bas toliko los rezultat na kraju krajeva.

Sunce, sto volim sto si tako optimisticki raspolozena :rolleyes:

Nema to veze sa spermogramom, on je ocigledno dobar. E sad, moj sekret nije bas cist-mutan je, kaze Rasa da je to najverovatnije posledica neke ranije infekcije i tu se nista ne moze. S obzirom da spermica ima, ako ovog meseca nista ne bude sledeceg ili onog tamo radimo inseminaciju, ustvari cekamo da mi ponovo vodeci folikul bude na levom jajniku jer mi je leva strana bolja.

Moram i ja nekad :rolleyes: da, i ja mislim da nema potrebe za ASA, a i ostala si trudna jednom.

Cure...baš ste me nasmijale jutros...

Evo malo prašine...

84150833_904746.gif

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno stigla do kompa! Juhu!!!

Uciteljice, lep provod ti zelim!

Srculence, ne brini mnogo sad u tom stanju, snaci cete se sigurno nekako, a za sveki :angry:

Takice, stvarno nemam reci za ovo nase zdravstvo, katastrofa! Javljaj sta kaze privatnik!

Jekic, voleli smo se juce, pa danas pauziramo, sutra idem na UZ, ako folikul jos nije pukao sutra ponovo radovi ;) Kako si mi ti?

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji <_< , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu :D , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju ;) , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

Fala si Anchy!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fala si Anchy!!! :wub:

Jos nisi otisla? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o kakva smo mi kretenska država pa ovo nema nigde! Nema, samo ako imaš pare možeš da se lečiš u ovoj banana državi, privatnik il' ništa <_<

Boze pogledaj nas,to stvarno ima samo u nasoj drzavi i nigde vise.Veceras cekamo izvestaj od cika doce

Fala si, i bez nervoze please!!! ;)

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace nalaz krvi mi je odlican....mm kaze da mi je krvna slika ko kod bebe.... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

:o :o :o

Strasno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dodjem ja u DZ i da predam knjizicu,kazu vas doktor ne radi iducih mesec dana....ja kazem dobro ko mu je zamena trebala bi da obavim prvi pregled,a oni ce meni morate sacekati da dodje vas doktor(mesec dana :o )niste hitan slucaj(moram da krvarim da bi me neko pregledao?)Tako da sam sad zvala mog privatnog doktora(divan covek,ali stvarno)i zakazala danas u 17:45h....izvadila sam malopre krv i sad cu za pola sata po rezultate....pocele su mi mucnine ove jutarnje.....jedva cekam da vidim da li je sve ok.....smorih ja....

:angry: ovo mi je taako poznatoo

Е девојке како сте.

Видим Анчи данас треба да се воли са мужем одличан је фоликул драга.

Сунце како иду радови.

Велнес ја бих на твом месту извадила бету, да се не мислиш више.

Ја сам опет упала у оно расположење, толико ми је досадно, мислим лежим по кући цео дан да сам постала мало асоцијална, па ме мрзи и да пишем било шта...

jooj verujem ti...al sta ces tako mora da bude,uskoro ces drzati tvoje male pilice pa ti nece biti ni malo dosadno :wub:

Konacno stigla do kompa! Juhu!!!

Uciteljice, lep provod ti zelim!

Srculence, ne brini mnogo sad u tom stanju, snaci cete se sigurno nekako, a za sveki :angry:

Takice, stvarno nemam reci za ovo nase zdravstvo, katastrofa! Javljaj sta kaze privatnik!

Jekic, voleli smo se juce, pa danas pauziramo, sutra idem na UZ, ako folikul jos nije pukao sutra ponovo radovi Kako si mi ti?

Elem, juce folikul 22x20mm, raste malisa, endometrijum odlican 13mm. A sto se tice onog post-koitalnog testa, tu rezultati nisu bas najbolji , bio je jedan pokretan plivac, 4 slabo pokretna i 2 nepokretna, to je na jednom onom mikroskopskom necemu , kaze Rasa da nije opasno, bitno je da nije negativan rezultat, moglo bi da bude i bolje ali i par njih da se proguralo unutra trebalo bi tu da prezive bar 48 sati i da cekaju , nisam bas odusevljena ali Boze moj, znamo svi da je dovoljan i jedan za oplodnju.

najbitnije je da se nesto desava,i ima nade...bice plusica uskoro ;)

Cure...baš ste me nasmijale jutros...

Evo malo prašine...

84150833_904746.gif

hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

:o :o pa ovo je uuuuzas!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

:o :o :o pa ovo nema nigde, "šteta da se baci" a što ćeš ti posle da pokupiš neku infekciju, to nikom ništa??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o :o pa ovo nema nigde, "šteta da se baci" a što ćeš ti posle da pokupiš neku infekciju, to nikom ništa??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Izgleda da ima.... Strašno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam uspela sve da citiram... :angry:

ali cure hvala vama na podrsci,izvestaj dobijate cim se vratim....sad me uhvatila neka nervoza....

a zdravstvo... :angry:

najodvratnija stvar koju sam ja dozivela je bila kad sam imala spontani i nakon toga su trebali da mi daju rogham,i dodjem ja u bolnicu sestra nosi inekciju i padne joj na pod i razbije se ampula,a ona pametnica uzme spric i pokupi tecnost sa njim i kao nema to veze ona ce mi to dati.... :o ja joj nisam dozvolila da me bocne,nego pravac kod mog doktora(a ona mi na moje odbijanje terapije kaze da odem u apoteku i da ga kupim)...naravno doktor nazove bolnicu i kaze da pripreme novu bocu i on mi je licno da....zdravstvo nam je blago receno horor....

UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No comment!!!!!!!!

inace nalaz krvi mi je odlican....mm kaze da mi je krvna slika ko kod bebe.... :lol: :lol:

Fenomenalno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo brate pa gde si bwe ti??????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dodjem ja u DZ i da predam knjizicu,kazu vas doktor ne radi iducih mesec dana....ja kazem dobro ko mu je zamena trebala bi da obavim prvi pregled,a oni ce meni morate sacekati da dodje vas doktor(mesec dana )niste hitan slucaj(moram da krvarim da bi me neko pregledao?)Tako da sam sad zvala mog privatnog doktora(divan covek,ali stvarno)i zakazala danas u 17:45h....izvadila sam malopre krv i sad cu za pola sata po rezultate....pocele su mi mucnine ove jutarnje.....jedva cekam da vidim da li je sve ok.....smorih ja....

Sramota! I laze, krava jedna, zamena mora da te primi kao sto bi i tvoj dr. Ne sme pacijent da trpi sto on ladi j*j* u moru. Nego si ti fina i ne insistiras i ne pokazujes im da znas koja su tvoja prava a oni se ponasaju kao visa vrsta u odnosu na nas.

Evo i ja sam danas, po prvi put u zivotu naletela na baksuza doktora :angry:

Odem jutros na Institut za M i D da uradim briseve kako bih sledeci mesec uradila hsg i u ambulanti je neki drugi dr a ne onaj od prosle nedelje (svaki dan se smenjuju). Prozove me i odmah docek sa smrknutom facom - sta ja TEBI treba da radim, pa sto ti ne radi ta kod koje si bila, pa bris na ureaplazmu i mikoplazmu se placaju... Ali nisam ni ja od juce po lekarima i odmah sam zauzela gard i reko - ne placaju se kad imam uput, tu se nadoveze sestra i potvrdi mu da moze na uput, on se jos vise smrkne. A onda se meni smrkne pa mu odbrusim - sta se mrstite na mene, ko da je meni super da se godinama lomatam po lekarima, meni je receno da dodjem danas a vi ako necete da radite posaljite mi nekog drugog. Naravno, nastavio je da bude namrsten i rece mi da se skinem, nije mi bas bilo sve jedno, rekoh sad kad mi se dole osveti, ali nije bio je brz i prilicno nezan. Kad je cuo da merim bazalnu se nasmejao po prvi put ali podsmesljivo - meris bazalnu, pa to se radilo u proslom veku. Nije ni cudo sto ne zatrudnis kad sve radis sem sto pravis bebu. :huh: Ja sam mu promrmljala nesto u fazonu - e bas Vi znate sta ja radim :P Samo je napustio ordinacuju i ostavio me sa sestrom koja crce od smeha. Inace sestre su im sve divne i na salteru i ove sa lekarima. Sestra sa saltera mi je rekla da mogu sve hormone dzabe da uradim sa zelenim uputom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.