Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ma znam da ne mora, a i da imam, to bi mi bio najmanji problem. Tura antibiotika i gotovo.

Znam da se test radi iz krvi, mm mora i krv i plivace da da na analizu, nego me nervira sto moram da cekam jos 12 dana do testa.

Da,tako bi najbolje bilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco ne mora da znaci da iams i ti te bakterije,kazem ti to jer evo sad mm ima na brisu a ja ne.ASA test svekako mislim da treba uraditi jer je to jedno obicno vadjenje krvi,a ako postoji problem resi se ocas posla.Navijam da vestica ne dodje u sredu ;)

I ja bih pp :rolleyes:

secer

Kako to mislis -srela si s i ona ti je na ulici rekla"e da znas treba da se iselite iz mog stana"??????Ne razumem

zena je takva sta ces,nebira reci pa je samo tako rekla citiram doci ce mi cerka sa decom pa bi ste vi morali da sebi nadjete stan,morate se iseliti iz mog stana jer moj sin radi pa ce vama biti lakse a moja cerka ne radi nigde a toliko deca,tesko joj je

rekla sam mom muzu to sto je ona rekla i on mi samo rekao da se nebrinem i da ce biti sve u redu,a kad mi izadjemo iz njenog stana ona ce se na$ bati zbog toga,jer njena plata ne moze pokriti ni pola troskove za dadzbine za stan a gde je hrana i pice? al sta trazi dobice zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, salis se ili stvarno???? Zar se ne raspitaju pre toga??? Pa ni isti sampon nije za sve a kamoli za kuce. Saznala sam da imaju i svoj asortiman sampona. Mi uzeli bas taj specijalni za stence, kad je to preporuka da je taj dobar za njih ondak je to tako., zar ne?!

Smesan je za medalju kada se kupa, drhtura i kuka po malo. A nas dvoje smo jos ludji od njega, drezdimo i gledamo da mu se usesa ne pokvase i da se fino ispere, pa ondak da se dobro isusi pesirom, pa ga zamotam u dekicu i u krilo kod mene - a onda je posebno smesan, kobojaki uzdise i kao kuka i onda se upajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozes da mu radis onda sta hoces. A izgleda da me skontao kao da sam mu mama, jer kada mu se pripaja ona dodje do mene i hoce da ga uzmem u narucje i upajam :wub:

Vidim da i ti isto radis, samo sto sam ja bas taza u ovome :P

Jaaaaaaaw koja dusa...meni sad krivo sto nemamo nijednu zivotinjku ali kad nema ko da vodi racuna o njemu, nikad nismo kod kuce, posao ubi... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahhahahha e bas to

jooj dusa jedna,stavicu ti slike danas

Mi koristimo posebne sampone za macu a sad sam kupila i za kucu.Ja sam za otvaranje teme ;)

I STA VAM YNACI TO OT?

Divno za folikule,jooj jedva cekam tvoj test

hahha ,more ona je mlada zena tek joj je 47. ali posesivnost je cudo ...u svakom slucaju JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

Juuuuupi za kuce!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuupi za kuce!!! :wub:

jupiii za kucu sad se nemorate svadjati imate oboje po jednu kucu heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri den zene drage,

probudila sam se jutros u 10:30 pa smo se nabrzake spremili i pravac bolnica,vodili smo srculence kod pedijatra jer kasljanje se nesmiriju ujutru i uvece i promukla je sva dusica slatka,al je plakala dok su je pregledali :( uzput smo sreli mog dokija nismo nista pricali,jer se vidimo u ponedeljak i nadam se na mrvicu i naravno pitaci za utrogestan da mi ispise na recept jer je 5e a bez recepta je 25e pa bolje je sa receptom heheh

stigli smo kuci ,malo jeli pa izasla do apteke po lek za srculence ali trebam ici kasnije po lek jer ga moraju napraviti,uzput sam srela sveki pa mi rekla da cemo trebati da izadjemo iz njenog stana ufff to mi najteze palo tek kad sad kazem mm za to kosa ce da mu odpadne :( al sta cemo nema nam druge

Znaci nema reci. Procitala sam i sta si kasnije napisala. Sredice se situacija najbolje moguce za vas a nju ko sisa, sram je bilo!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zena je takva sta ces,nebira reci pa je samo tako rekla citiram doci ce mi cerka sa decom pa bi ste vi morali da sebi nadjete stan,morate se iseliti iz mog stana jer moj sin radi pa ce vama biti lakse a moja cerka ne radi nigde a toliko deca,tesko joj je

rekla sam mom muzu to sto je ona rekla i on mi samo rekao da se nebrinem i da ce biti sve u redu,a kad mi izadjemo iz njenog stana ona ce se na$ bati zbog toga,jer njena plata ne moze pokriti ni pola troskove za dadzbine za stan a gde je hrana i pice? al sta trazi dobice zar ne?

:blink: :blink: :blink: Nemam nista da kazem na ovo

VelNes svaka cast za kucu,nisam ja ni sumnjala u tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiih konacno se ofarbah...sad cu opet da bidnem lepa crnokosa Snezana... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiih konacno se ofarbah...sad cu opet da bidnem lepa crnokosa Snezana... :lol:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiih konacno se ofarbah...sad cu opet da bidnem lepa crnokosa Snezana... :lol:

Ti si i pre toga bila lepa!!!!! A i crnokosa zar ne?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si i pre toga bila lepa!!!!! A i crnokosa zar ne?!

Aha crnokosa sam od novembra, bas mi se Dja jer ima svetle oci pa dodju do izrazaja. :lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace sutra idem u moj rodni grad Zrenjanin na vikenad, dobila slobodan dan, pa cu se javljati cim stignem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace sutra idem u moj rodni grad Zrenjanin na vikenad, dobila slobodan dan, pa cu se javljati cim stignem. ;)

Bas lepo,uzivaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo,uzivaj

Ocem! Videcu moju seku, i drugaricu iz detinjstva...idila prava...ala ce da se kafenise :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke postavila sam slicice na temi kucni ljubimci :rolleyes: Ljubim vas idem da se sredjujem za posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri den zene drage,

probudila sam se jutros u 10:30 pa smo se nabrzake spremili i pravac bolnica,vodili smo srculence kod pedijatra jer kasljanje se nesmiriju ujutru i uvece i promukla je sva dusica slatka,al je plakala dok su je pregledali :( uzput smo sreli mog dokija nismo nista pricali,jer se vidimo u ponedeljak i nadam se na mrvicu i naravno pitaci za utrogestan da mi ispise na recept jer je 5e a bez recepta je 25e pa bolje je sa receptom heheh

stigli smo kuci ,malo jeli pa izasla do apteke po lek za srculence ali trebam ici kasnije po lek jer ga moraju napraviti,uzput sam srela sveki pa mi rekla da cemo trebati da izadjemo iz njenog stana ufff to mi najteze palo tek kad sad kazem mm za to kosa ce da mu odpadne :( al sta cemo nema nam druge

zena je takva sta ces,nebira reci pa je samo tako rekla citiram doci ce mi cerka sa decom pa bi ste vi morali da sebi nadjete stan,morate se iseliti iz mog stana jer moj sin radi pa ce vama biti lakse a moja cerka ne radi nigde a toliko deca,tesko joj je

rekla sam mom muzu to sto je ona rekla i on mi samo rekao da se nebrinem i da ce biti sve u redu,a kad mi izadjemo iz njenog stana ona ce se na$ bati zbog toga,jer njena plata ne moze pokriti ni pola troskove za dadzbine za stan a gde je hrana i pice? al sta trazi dobice zar ne?

Uzas....ma,idite odatle,bice vam bolje sto dalje od nje,teze,ali bolje...a nju ko sisa...

Inace sutra idem u moj rodni grad Zrenjanin na vikenad, dobila slobodan dan, pa cu se javljati cim stignem. ;)

Dolazis u moj kraj? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha crnokosa sam od novembra, bas mi se Dja jer ima svetle oci pa dodju do izrazaja.

Videli na slickama - Snezana :wub:

Inace sutra idem u moj rodni grad Zrenjanin na vikenad, dobila slobodan dan, pa cu se javljati cim stignem.

Uzivaj draga moja!!!!

Ocem! Videcu moju seku, i drugaricu iz detinjstva...idila prava...ala ce da se kafenise

Uh, kafenisanje, poslednji put sa Ljubom a pre toga ko zna kada

Devojke postavila sam slicice na temi kucni ljubimci :rolleyes: Ljubim vas idem da se sredjujem za posao

OdoK da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzas....ma,idite odatle,bice vam bolje sto dalje od nje,teze,ali bolje...a nju ko sisa...

Dolazis u moj kraj? :)

A okle si ti Myheart? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videli na slickama - Snezana :wub:

Uzivaj draga moja!!!!

Uh, kafenisanje, poslednji put sa Ljubom a pre toga ko zna kada

OdoK da vidim

Hocu kolega! :wub:

Pa i ja samo sa tom drugaricom i kumom kad dodju... :(

Ce kafenisemo nas dve uskoro, imam taj filing! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A okle si ti Myheart? :blink:

:lol: iz Elemira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: iz Elemira

A jeee, to je tamo kad se ide za Melence!!!

Znam znam!!!

Moz se vidimo?!?!?! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jeee, to je tamo kad se ide za Melence!!!

Znam znam!!!

Moz se vidimo?!?!?! :rolleyes:

da,u tom pravcu. Imas pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,u tom pravcu. Imas pp

:lol: Dobro si mi rekla ne gleda baba sine dal ima pp. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke postavila sam slicice na temi kucni ljubimci :rolleyes: Ljubim vas idem da se sredjujem za posao

Kako to sad na posao :blink: Kakva je to smena tako kasno?

Uh, kafenisanje, poslednji put sa Ljubom a pre toga ko zna kada

Kad budes sledeci put dolazila u BG isplaniraj da se vidimo.

Koji sam ja baksuz <_< Ja ni na LH testu ne mogu da imam drugu crtu. Samo neka bleda kontrolna. Bem ti jeftine testove, a ni oni nisu bas toliko jeftini da ne bi valjali :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.