Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Samo da vam javim na brzinu izvestaj od nase drage Anchy.

"12dc na levom jajniku folikul 20x18mm,endometrijum 10mm. Ima jos par komada, ali nisu dovoljno dobri."

Ona ce napisati pun izvestaj kada dodje do kompa veceras ili tek sutra.

Sutra radi i koitalni test.

Puno vas pozdravlja!!!

Uh, odličan folikul, zato je i bolelo tako! Jedan ali vredan!

Eh evo i mene,......imam upalu jajnika potvrdjeno ali kaze dr.da to nista ne ometa :blink: da mogu da nastavim sa klomifenom a dao mi neke antibiotike koji kostaju ni manje ni vise nego 2 600 dinara 3 kutije po 3 kapsule samo ima u njima, treba da popijem, za 5 dana da dodjem ponovo da vidi sta je sa folikulima,danas je bilo rano kaze to se tek kuva,a krvarenje bi trebalo da se povuce za dan dva..... Anchy vidim i kod tebe se kuva opasno,bice tu nesto

:o kakvi su to bre antibiotici? :angry: ja sam za svoju upalu pila Himoral 600 din.

Pa kako to majku mu?????????????????? :angry:

Evo sada, kupali Svrcu (sad blazeno paja kod mene u krilu urolan u peskir), pre toga kosili travu.

:lol: Odlicno zapazanje

Ja mislim da ne treba tako cesto kupati kuce, pogotovo male :unsure: Nisam sigurna, nesto mi se mota po glavi da to lose utice na njihovu prirodnu zastitu koze i dlake :huh:

Nije toliko zbog dlake koliko, jer još nije vakcinisan, (mislim da nije) ne bi trebao uopšte da se kupa pre vakcina, ali ajde, ako je bio toliko prljav a u kući je, onda ok, jednom se toleriše. Luna proredite kupanje, i zbog dlake i zbog toga što nije još uvek vakcinisan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo zene kolko ste vi sve ispisale,jos sam pocela da zevam pa progutacu laptop dok vas iscitam :lol:

Juce sam docekala test od VelNes al nisam mogla da odgovorim,nisam znala sta reci a iskreno se vise nisam ni mogla dici iz kreveta kolko sam se najela :blink: a nazalost i ovo vece sam se najela lepo pa sad cekam da bude ono prvo bluckanje u trudnoci,ko me tero da toliko jedem?

Vidim ima i nove clanove jeee zelim da i vi sto pre odete od ove zasad ubedljivo najbolje teme ;)

Ljubo kako je bilo na Nothing ellse mothers xixixi da znas da ti zavidim

i sta sam jos htela napisati?nemam poim ,jel ima neki lek za ovo stanje sto se zaboravlja u trudnoci?

inace ja sam ok krvarenje nema i nadam se da se nece ni pojaviti aaaaa setila sam se jekic ima dva momka i jednu curu jeeee super

odoh ja vec mi i glava pada na monitoru,laku noc

Dobro je da je proslo krvarenje!!!Kad ides opet na uz?Lepo pajkite

Niiiiikog nema... :(

Sta ti radis tako rano ovde?Vidi i Sunce je tu ccccc Kakve smo mi vestice.Ranom zorom mi na Bebcu :lol: ,e samo da vas obavestim(zaboravih najvaznije) test je definitivno beo,ali dobro smucice se i njemu jednom pa ce porumeneti.Odoh sad na posao .Ljubac :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas 21 dan, trebalo bi da ne dobijem u iducu sredu, ali vec danas se vestica najavljuje, pa je ocekujem da stigne tacno na vreme.

Nervozna sam vise od svega, stalno se vrtimo u krug. Bila ovaj mesec na klomifenu, super odreagovala, imala 4 folikula, kaze moja dr, nikad bolji nisu bili, proverila hormone, sve ok.... bas sam se bila ponadala da ce biti nesto, ali posle 3 meseca doslo na red da mm ode na kontrolni spermogram, nije mu bio bas najbolji pa je imao neku terapiju, sve on to lepo odradio, spermogram se bas popravio, ali pojavile se bakterije u spermokulturi. Uzas.

Sad ih verovatno i ja imam, tako je to stalno kod nas, nego mi nije jasno kako se stalno druge pojavljuju.

Urolog mu je rekao da ako se ne ostvarimo trudnocu do te njegove kontrole, da uradimo i ASA test (test na antispermatozoidna antitela) pa smo i to zakazali, ali tek za 22. 5. na Torlaku.

Ja cu u medjuvremenu svoje briseve odraditi, pa ako ima nesto da sto pre pocnem sa terapijom.

I bez obzira na sve to, ja se ipak nadam da mi vestica nece u sredu doci u posetu! :)

Ajoooj, vas baš poteralo <_<

m0918.gif

to kod mene tako neide.Evo mu m0932.gif od mene vise .Trt,Trt i TRT sa veeelikim TRT.Nista dok mi se ne izvini pa makar ne razgovarali do daljnjeg,Pa bem mu misa,niti mogu sa dvoristem da radim sta hocu,niti mogu da drzim papagaja,niti mogu da imam cvece zakaceno o ogradu na terasi niti mogu da imam dete,jedva sam macu unela u kucu i sad da mi se** za kuce e tu se prijatelj malkoo zajebunio :angry:

:lol: podržavam te potpuno! I treba da se ljutiš, na šta to liči, ništa ne možeš zbog njegove gospodje mame :angry: Oduvek mi je bilo žao što ljudi koji imaju dvorište, znači, imaju uslova, nemaju psa, naravno, mislim na pasoljupce. Pa barem papagaja *ebem mu miša, ni to ne može? Onda UDRI! t0127.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je da je proslo krvarenje!!!Kad ides opet na uz?Lepo pajkite

Sta ti radis tako rano ovde?Vidi i Sunce je tu ccccc Kakve smo mi vestice.Ranom zorom mi na Bebcu :lol: ,e samo da vas obavestim(zaboravih najvaznije) test je definitivno beo,ali dobro smucice se i njemu jednom pa ce porumeneti.Odoh sad na posao .Ljubac :rolleyes:

Inventari sta ces :lol:

:( za belinu...ali svidja mi se pozitivan stav, naravno da ce da porumeni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoooj, vas baš poteralo <_<

:lol: podržavam te potpuno! I treba da se ljutiš, na šta to liči, ništa ne možeš zbog njegove gospodje mame :angry: Oduvek mi je bilo žao što ljudi koji imaju dvorište, znači, imaju uslova, nemaju psa, naravno, mislim na pasoljupce. Pa barem papagaja *ebem mu miša, ni to ne može? Onda UDRI! t0127.gif

:lol: Dobicu ja to kuce ne zvala se ja VelNes B)

Imam ja nesto sto sveki nema!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si tuj popegla Sunce ti tvoje?!?!? :lol:

:lol: :lol:

Sta ti radis tako rano ovde?Vidi i Sunce je tu ccccc Kakve smo mi vestice.Ranom zorom mi na Bebcu :lol: ,e samo da vas obavestim(zaboravih najvaznije) test je definitivno beo,ali dobro smucice se i njemu jednom pa ce porumeneti.Odoh sad na posao .Ljubac :rolleyes:

Veštice teške :lol:g43009.gif

Mislim da je kod tebe stres u pitanju, moraš da se OPUSTIŠ da bi dobila :lol: OPUSTI SE da zatrudniš, OPUSTI SE da dobiješ :lol: Kako god da okreneš opuštanje je ključ. Ne, ozbiljno, mislim da tebi stres odlaže menstruaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Dobicu ja to kuce ne zvala se ja VelNes B)

Imam ja nesto sto sveki nema!!!

Je l' to ono "Sladja pika nego sika"? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo zene kolko ste vi sve ispisale,jos sam pocela da zevam pa progutacu laptop dok vas iscitam :lol:

Juce sam docekala test od VelNes al nisam mogla da odgovorim,nisam znala sta reci a iskreno se vise nisam ni mogla dici iz kreveta kolko sam se najela :blink: a nazalost i ovo vece sam se najela lepo pa sad cekam da bude ono prvo bluckanje u trudnoci,ko me tero da toliko jedem?

Vidim ima i nove clanove jeee zelim da i vi sto pre odete od ove zasad ubedljivo najbolje teme ;)

Ljubo kako je bilo na Nothing ellse mothers xixixi da znas da ti zavidim

i sta sam jos htela napisati?nemam poim ,jel ima neki lek za ovo stanje sto se zaboravlja u trudnoci?

inace ja sam ok krvarenje nema i nadam se da se nece ni pojaviti aaaaa setila sam se jekic ima dva momka i jednu curu jeeee super

odoh ja vec mi i glava pada na monitoru,laku noc

Drago mi je da nema vise krvarenja.

Velnes znam kako je kad ne mozes nista u dvoristu,slicna situacija.Za beo test :angry: ali mi se svidja sto si pozitivna. Kao sto rece Sunce,stres ti je garant odlozio ciklus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas 21 dan, trebalo bi da ne dobijem u iducu sredu, ali vec danas se vestica najavljuje, pa je ocekujem da stigne tacno na vreme.

Nervozna sam vise od svega, stalno se vrtimo u krug. Bila ovaj mesec na klomifenu, super odreagovala, imala 4 folikula, kaze moja dr, nikad bolji nisu bili, proverila hormone, sve ok.... bas sam se bila ponadala da ce biti nesto, ali posle 3 meseca doslo na red da mm ode na kontrolni spermogram, nije mu bio bas najbolji pa je imao neku terapiju, sve on to lepo odradio, spermogram se bas popravio, ali pojavile se bakterije u spermokulturi. Uzas.

Sad ih verovatno i ja imam, tako je to stalno kod nas, nego mi nije jasno kako se stalno druge pojavljuju.

Urolog mu je rekao da ako se ne ostvarimo trudnocu do te njegove kontrole, da uradimo i ASA test (test na antispermatozoidna antitela) pa smo i to zakazali, ali tek za 22. 5. na Torlaku.

Ja cu u medjuvremenu svoje briseve odraditi, pa ako ima nesto da sto pre pocnem sa terapijom.

I bez obzira na sve to, ja se ipak nadam da mi vestica nece u sredu doci u posetu! :)

Uh znam kako ti je. Znam i dodje mi ko u pesmi da vrisnem od muke!!!!!!

m0918.gif

to kod mene tako neide.Evo mu m0932.gif od mene vise .Trt,Trt i TRT sa veeelikim TRT.Nista dok mi se ne izvini pa makar ne razgovarali do daljnjeg,Pa bem mu misa,niti mogu sa dvoristem da radim sta hocu,niti mogu da drzim papagaja,niti mogu da imam cvece zakaceno o ogradu na terasi niti mogu da imam dete,jedva sam macu unela u kucu i sad da mi se** za kuce e tu se prijatelj malkoo zajebunio

Kako izgleda kucov? Ako je kao ovo moje cudo to je ljubav!!!!!!!!!!

Ja mislim da ne treba tako cesto kupati kuce, pogotovo male :unsure: Nisam sigurna, nesto mi se mota po glavi da to lose utice na njihovu prirodnu zastitu koze i dlake
Nije toliko zbog dlake koliko, jer još nije vakcinisan, (mislim da nije) ne bi trebao uopšte da se kupa pre vakcina, ali ajde, ako je bio toliko prljav a u kući je, onda ok, jednom se toleriše. Luna proredite kupanje, i zbog dlake i zbog toga što nije još uvek vakcinisan.

Na dva mesta (veterinara)smo pitali i iste odgovore dobili. Kupanje moze ali specijalnim samponom i to ne cesto; prvo tableta za protiv parazita i cuda, pa nakon nedelju dana vakcina - tako da ce dupanger biti vakcinisan sledece nedelje.

A bio je prljav za medalju-crna, blatnjava voda, a posto smo ga pre neko vece prvi put kupali malko smo ga kupali jer se plasi, pa je ovo bio dodatak. Sada pomalo i mirise ali jos uvek smrdjucka.

Inace je mnogo smesan, kada hoce da paja dodje ispred mene sa tuznim oketima i hoce da mi se popne u krilo. Hoce da ga uzmem - u krilu mi zapaja i ona ga spustim u kutiju.

E da bude jos gore ove glupacetine jos uvek nema,popusila sam od juce 4 kutije cigareta i dim pocinje na usi da mi izlazi.Tacno cu odlepiti .ili cu napisati na celu

PAZI - UJEDAM !!!!!

Negde pri kraju studija bila sam prilicno u jednom periodu nervozna i moja koleginica, koja se bavila tim astro stvarima, uradi mi pregled planeta (valjda se to tako kaze) i sva odusevljena mi saopsti: "Pa nije ni cudo sto si tako nervozna, mesec ti je u devici. Brecnula sam se na nju, jel' to znaci da treba da napisem na majici:

MESEC MI JE U DEVICI - PAZI UJEDAM!

LJUBAC ZA TEBE!!!!

Je l' to ono "Sladja pika nego sika"?

Bleso jedna :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na dva mesta (veterinara)smo pitali i iste odgovore dobili. Kupanje moze ali specijalnim samponom i to ne cesto; prvo tableta za protiv parazita i cuda, pa nakon nedelju dana vakcina - tako da ce dupanger biti vakcinisan sledece nedelje.

A bio je prljav za medalju-crna, blatnjava voda, a posto smo ga pre neko vece prvi put kupali malko smo ga kupali jer se plasi, pa je ovo bio dodatak. Sada pomalo i mirise ali jos uvek smrdjucka.

Inace je mnogo smesan, kada hoce da paja dodje ispred mene sa tuznim oketima i hoce da mi se popne u krilo. Hoce da ga uzmem - u krilu mi zapaja i ona ga spustim u kutiju.

Negde pri kraju studija bila sam prilicno u jednom periodu nervozna i moja koleginica, koja se bavila tim astro stvarima, uradi mi pregled planeta (valjda se to tako kaze) i sva odusevljena mi saopsti: "Pa nije ni cudo sto si tako nervozna, mesec ti je u devici. Brecnula sam se na nju, jel' to znaci da treba da napisem na majici:

MESEC MI JE U DEVICI - PAZI UJEDAM!

LJUBAC ZA TEBE!!!!

Bleso jedna :wub:

Da, poseban šampon za kuce, da, da.... ima ljudi koje svoje pse kupaju šamponom za ljude i još stave balzam <_< pa to je smrt za njihovu kožu i dlaku. Nisam ja ni mislila da si ti jedna od tih, nego, malecki je pa zato, da se ne razboli od čestog kupanja.

Duša :wub: prava je beba, navikla si ga na krilo i sad si nadrljala, ako si, i ja sam prema kucama izuzetno nežna i brižna, oni su moje bebe :wub: lepo mu, zaspi dok ga češkaš, kome ne bi bilo lepo :rolleyes:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, poseban šampon za kuce, da, da.... ima ljudi koje svoje pse kupaju šamponom za ljude i još stave balzam <_< pa to je smrt za njihovu kožu i dlaku. Nisam ja ni mislila da si ti jedna od tih, nego, malecki je pa zato, da se ne razboli od čestog kupanja.

Duša prava je beba, navikla si ga na krilo i sad si nadrljala, ako si, i ja sam prema kucama izuzetno nežna i brižna, oni su moje bebe lepo mu, zaspi dok ga češkaš, kome ne bi bilo lepo

:wub:

Cekaj, salis se ili stvarno???? Zar se ne raspitaju pre toga??? Pa ni isti sampon nije za sve a kamoli za kuce. Saznala sam da imaju i svoj asortiman sampona. Mi uzeli bas taj specijalni za stence, kad je to preporuka da je taj dobar za njih ondak je to tako., zar ne?!

Smesan je za medalju kada se kupa, drhtura i kuka po malo. A nas dvoje smo jos ludji od njega, drezdimo i gledamo da mu se usesa ne pokvase i da se fino ispere, pa ondak da se dobro isusi pesirom, pa ga zamotam u dekicu i u krilo kod mene - a onda je posebno smesan, kobojaki uzdise i kao kuka i onda se upajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozes da mu radis onda sta hoces. A izgleda da me skontao kao da sam mu mama, jer kada mu se pripaja ona dodje do mene i hoce da ga uzmem u narucje i upajam :wub:

Vidim da i ti isto radis, samo sto sam ja bas taza u ovome :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, salis se ili stvarno???? Zar se ne raspitaju pre toga??? Pa ni isti sampon nije za sve a kamoli za kuce. Saznala sam da imaju i svoj asortiman sampona. Mi uzeli bas taj specijalni za stence, kad je to preporuka da je taj dobar za njih ondak je to tako., zar ne?!

Smesan je za medalju kada se kupa, drhtura i kuka po malo. A nas dvoje smo jos ludji od njega, drezdimo i gledamo da mu se usesa ne pokvase i da se fino ispere, pa ondak da se dobro isusi pesirom, pa ga zamotam u dekicu i u krilo kod mene - a onda je posebno smesan, kobojaki uzdise i kao kuka i onda se upajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozes da mu radis onda sta hoces. A izgleda da me skontao kao da sam mu mama, jer kada mu se pripaja ona dodje do mene i hoce da ga uzmem u narucje i upajam :wub:

Vidim da i ti isto radis, samo sto sam ja bas taza u ovome :P

Neće da troše pare, jefitinije im je da kupe "Brezu" od 100 din <_<

Joooojjj, dušaaaaaa milaaaa :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Da, da, ceo život sam sa psima ;)

E, kad budeš poželela da pišemo o kucama, možemo u posebnu temu za to, da ne "gušimo" ovde, da ne budemo OT, admini će da nas ispraše ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja sam opet uradila test i nista...a za divno cudo pocele su grudi da me bole..to mi se jos nije desavalo,cak ni kad treba da dobijem. totalno sam zbunjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma stres je cudo,na poslu mi je bilo nenormalna ludnica,svi smo malo skrenuli.Kao sto rekoh u bazalnoj ,cula sam se sa docom i posto smo kucni prijatelji rekao mi je da i bey pregleda yna sta je u pitanju posto me je video nasta sam licila ovih dana.Rekao je da pustim da dodje prirodno da je ne izazivamo jer je to samo od stresa.Rekao mi je i da se pripayim malo,da par dana odmorim i ako treba popijem bromazepan da mi se malo misici opuste i sve ce biti ok.U slucaju da izostane i posle odmaranja da vidimo sta dalje.

Tesko je opustiti se.. ali ja imam jedan predlog koji je upalio kod mene i mog dragag. Nije bas za javnost, pa cu ti poslati u privatnoj poruci. Takodje, okrenula sam se drugim stvarima i zaista ne mislim na trudnocu u opste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, sinoc smo kasno stigli, pa sam se odmah turila u krevet!

VelNes, manje stresa, molim te! Znam kako ti je, i ja kad sam se selila nisam smela da ponesem mog macora, mog ljubimca, posto sad cuvamo dva psa-mackoubice, koja macka udje u dvoriste iz njega izlazi samo u dzaku <_< Ali, ubedices ti njega vec nekako, i moji s&s se stalno bune sto namemo travu i cvece u dvoristu a mi im samo kazemo da zato imamo dva najlepsa psa u gradu :D (kao da je njih mnogo briga... :P )

Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak :lol:

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" :lol: Izvini, morala sam! :rolleyes:

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila :huh: I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm :P i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, poseban šampon za kuce, da, da.... ima ljudi koje svoje pse kupaju šamponom za ljude i još stave balzam pa to je smrt za njihovu kožu i dlaku. Nisam ja ni mislila da si ti jedna od tih, nego, malecki je pa zato, da se ne razboli od čestog kupanja.

Duša :wub: prava je beba, navikla si ga na krilo i sad si nadrljala, ako si, i ja sam prema kucama izuzetno nežna i brižna, oni su moje bebe lepo mu, zaspi dok ga češkaš, kome ne bi bilo lepo

Cekaj, salis se ili stvarno???? Zar se ne raspitaju pre toga??? Pa ni isti sampon nije za sve a kamoli za kuce. Saznala sam da imaju i svoj asortiman sampona. Mi uzeli bas taj specijalni za stence, kad je to preporuka da je taj dobar za njih ondak je to tako., zar ne?!

Smesan je za medalju kada se kupa, drhtura i kuka po malo. A nas dvoje smo jos ludji od njega, drezdimo i gledamo da mu se usesa ne pokvase i da se fino ispere, pa ondak da se dobro isusi pesirom, pa ga zamotam u dekicu i u krilo kod mene - a onda je posebno smesan, kobojaki uzdise i kao kuka i onda se upajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozes da mu radis onda sta hoces. A izgleda da me skontao kao da sam mu mama, jer kada mu se pripaja ona dodje do mene i hoce da ga uzmem u narucje i upajam

Vidim da i ti isto radis, samo sto sam ja bas taza u ovome

Neće da troše pare, jefitinije im je da kupe "Brezu" od 100 din

Joooojjj, dušaaaaaa milaaaa

Da, da, ceo život sam sa psima

E, kad budeš poželela da pišemo o kucama, možemo u posebnu temu za to, da ne "gušimo" ovde, da ne budemo OT, admini će da nas ispraše

Kad ste ovakve sa kucama kakve ce te tek biti sa svojim bebicama... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad ste ovakve sa kucama kakve ce te tek biti sa svojim bebicama... :wub: :wub: :wub:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: t4705.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Dobicu ja to kuce ne zvala se ja VelNes B)

Imam ja nesto sto sveki nema!!!

Ako mislimo na isto - ima i ona ali neupotrebljivo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislimo na isto - ima i ona ali neupotrebljivo :lol:

Ovo vazi i za mozak B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" :lol: Izvini, morala sam! :rolleyes:

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila :huh: I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm :P i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

Ne smeš da se kupaš pole sexa? I zašto radiš taj test? Koje su indikacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, poseban šampon za kuce, da, da.... ima ljudi koje svoje pse kupaju šamponom za ljude i još stave balzam pa to je smrt za njihovu kožu i dlaku. Nisam ja ni mislila da si ti jedna od tih, nego, malecki je pa zat, da se ne razboli od čestog kupanja.

Joj sta sam ja sve radila svojom kucicima kad sam bila mladja :o Sve ovo boldovano, tusirala ih, nisam imala pojma da treba da pazim usi, strcala ih parfemima, susila fenom. I svi su preziveli :D Ne znam samo sto su osle bezali od mene :huh::lol:

Devojke ja sam opet uradila test i nista...a za divno cudo pocele su grudi da me bole..to mi se jos nije desavalo,cak ni kad treba da dobijem. totalno sam zbunjena.

Mozda je stvarno jos rano, ako si nestrpljiva i imas nekih 800 din. uradi betu, ona ne gresi.

Kad ste ovakve sa kucama kakve ce te tek biti sa svojim bebicama...

Mogu misliti :wub: Nadam se samo da ce da promene sampon :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko je opustiti se.. ali ja imam jedan predlog koji je upalio kod mene i mog dragag. Nije bas za javnost, pa cu ti poslati u privatnoj poruci. Takodje, okrenula sam se drugim stvarima i zaista ne mislim na trudnocu u opste.

I ja bih PP za opustanje :P

1. VelNes, manje stresa, molim te! Znam kako ti je, i ja kad sam se selila nisam smela da ponesem mog macora, mog ljubimca, posto sad cuvamo dva psa-mackoubice, koja macka udje u dvoriste iz njega izlazi samo u dzaku Ali, ubedices ti njega vec nekako, i moji s&s se stalno bune sto namemo travu i cvece u dvoristu a mi im samo kazemo da zato imamo dva najlepsa psa u gradu (kao da je njih mnogo briga...)

2. Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak

3. Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" Izvini, morala sam!

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

4. I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

1. Vazno da ste vas dvoje slozni oko kucica, onda s&s mogu samo da duvaju. Nisu s&s (bilo ciji) jedini namcori, hoce to sa godinama i kod m&t :P

Nikada necu zaboraviti kada smo brat i ja bili jos kod mame i tate i nesto je brat hteo u dvoristu da sredi a tata mu ne da da dira njegov krs i brat mu odbrusi - pa kako i da se zenim kad nam neces dati nista da radimo po svome; a on kaze- moze tvoja zena u dvoristu da radi sta hoce ali mora mene prvo da pita :blink: Dan danas ga zezamo za tu izjavu :P Snaja, naravno, radi kao ona hoce, moja tata nekad ima neke besmislene primedbe, ona ga izogovara kod mene i ismejemo se site a dvoriste im je 100 puta lepse nego kad smo mi bili klinci :)

2. Rasa, car. Na kraju da kazes coveku koliko fanova ima ovde :lol: Odlican folikul i odlican endometrijum.

3. Super sto radite taj test. Bar da sa te strane budes mirna, da znas da nisi spermo ubica :ph34r:

4. On ce verovatno i danas da baci pogled na folikul, da vidi da li je pukao. To svakako trazi. Ako je folikul pukao onda je mozda bolje svako dan xxx jer je zivot jajasca kratak pa da sa preskakanjem dana ne preskocite i plodne dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih PP za opustanje

1. Vazno da ste vas dvoje slozni oko kucica, onda s&s mogu samo da duvaju. Nisu s&s (bilo ciji) jedini namcori, hoce to sa godinama i kod m&t

Nikada necu zaboraviti kada smo brat i ja bili jos kod mame i tate i nesto je brat hteo u dvoristu da sredi a tata mu ne da da dira njegov krs i brat mu odbrusi - pa kako i da se zenim kad nam neces dati nista da radimo po svome; a on kaze- moze tvoja zena u dvoristu da radi sta hoce ali mora mene prvo da pita :blink: Dan danas ga zezamo za tu izjavu :P Snaja, naravno, radi kao ona hoce, moja tata nekad ima neke besmislene primedbe, ona ga izogovara kod mene i ismejemo se site a dvoriste im je 100 puta lepse nego kad smo mi bili klinci

2. Rasa, car. Na kraju da kazes coveku koliko fanova ima ovde :lol: Odlican folikul i odlican endometrijum.

3. Super sto radite taj test. Bar da sa te strane budes mirna, da znas da nisi spermo ubica :ph34r:

4. On ce verovatno i danas da baci pogled na folikul, da vidi da li je pukao. To svakako trazi. Ako je folikul pukao onda je mozda bolje svako dan xxx jer je zivot jajasca kratak pa da sa preskakanjem dana ne preskocite i plodne dane.

1.Jao, a moj otac s godinama postaje sve ludji po pitanju dvorista, non-stop nesto ceprka, donosi neko cvece, sve mora da bude cakum-pakum, a onda sedne i kaze "ma sta ce meni sve ovo, ti si se udala, udace ti se i sestra, za koga ja sve ovo sredjujem..." :blink: Strasno...

3. Sto to zvuci strasno :huh: , citala sam da hoce i od klomifena da se stvara previse gusta sluz kroz koju spermatozoidi ne mogu da prodju :huh:

4. Da, prvo ce folikul da pogleda, ali ne verujem da ce on da pukne u medjuvremenu, mozda tek sutra.

To je jedan od razloga zbog kojih radimo onaj test, da vidimo da li spermici mogu da prezive unutra dovoljno dugo ;) Ako mogu, onda je dovoljno svaki drugi dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' to ono "Sladja pika nego sika"?

hahahahhahahha e bas to

Cekaj, salis se ili stvarno???? Zar se ne raspitaju pre toga??? Pa ni isti sampon nije za sve a kamoli za kuce. Saznala sam da imaju i svoj asortiman sampona. Mi uzeli bas taj specijalni za stence, kad je to preporuka da je taj dobar za njih ondak je to tako., zar ne?!

Smesan je za medalju kada se kupa, drhtura i kuka po malo. A nas dvoje smo jos ludji od njega, drezdimo i gledamo da mu se usesa ne pokvase i da se fino ispere, pa ondak da se dobro isusi pesirom, pa ga zamotam u dekicu i u krilo kod mene - a onda je posebno smesan, kobojaki uzdise i kao kuka i onda se upajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mozes da mu radis onda sta hoces. A izgleda da me skontao kao da sam mu mama, jer kada mu se pripaja ona dodje do mene i hoce da ga uzmem u narucje i upajam

Vidim da i ti isto radis, samo sto sam ja bas taza u ovome

jooj dusa jedna,stavicu ti slike danas

Neće da troše pare, jefitinije im je da kupe "Brezu" od 100 din <_<

Joooojjj, dušaaaaaa milaaaa

Da, da, ceo život sam sa psima ;)

E, kad budeš poželela da pišemo o kucama, možemo u posebnu temu za to, da ne "gušimo" ovde, da ne budemo OT, admini će da nas ispraše

Mi koristimo posebne sampone za macu a sad sam kupila i za kucu.Ja sam za otvaranje teme ;)

I STA VAM YNACI TO OT?

Evo i mene, sinoc smo kasno stigli, pa sam se odmah turila u krevet!

VelNes, manje stresa, molim te! Znam kako ti je, i ja kad sam se selila nisam smela da ponesem mog macora, mog ljubimca, posto sad cuvamo dva psa-mackoubice, koja macka udje u dvoriste iz njega izlazi samo u dzaku Ali, ubedices ti njega vec nekako, i moji s&s se stalno bune sto namemo travu i cvece u dvoristu a mi im samo kazemo da zato imamo dva najlepsa psa u gradu (kao da je njih mnogo briga...

Prezivela ja jucerasnji dan, kao sto vam je Luna rekla, imam jedan dobar folikul i to na levom jajniku, sto je super jer mi je leva strana mnogo bolja od desne, 20x18 je bio juce, danas bi trebalo da bude zreo. Endometrijum mi je juce bio 10mm, jel to bese dovoljno? Rasa kaze da je super, zadovoljan je kako sam odreagovala na klomifen, gleda me na UZ i kaze "super, odlicno si ga napravila", ludak

Jao, Luna, koji si ti car, "koitalni test" Izvini, morala sam!

Treba da se sexamo danas kad mm dodje s posla i nakon 3-4 sata da odemo kod Rase, uzima mi bris i onda pod mikroskopom gleda kako moje telesne tecnosti reaguju sa spermatozoidima. Ako tu nesto ne valja onda se radi ASA test koji pominje Joca.

I dobro je sto nismo imali odnose od nedelje, on je meni prosli put rekao da od 9-10dc ne radimo nista, a ja sam to zaboravila I trebalo bi da sa ovim danasnjim odnosEm i jos jednim u subotu pokrijemo sve, tako mi je rekao, nema potrebe svaki dan.

Divno za folikule,jooj jedva cekam tvoj test

Ako mislimo na isto - ima i ona ali neupotrebljivo

Ovo vazi i za mozak

hahha ,more ona je mlada zena tek joj je 47. ali posesivnost je cudo ...u svakom slucaju JA SAM DOBILA SVOJE KUUUCEEEE sam vam rekla da cu uspeti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.