Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Da, cepa pa rastura, tako meni zna da bude, toliko loše da mi malo fali da odem u Hitnu, nesnosni bolovi. Al' ne znam od čega to zavisi, nekad boli da hoću da poludim, nekad normalan bol, a nekad ništa, jedva osetim.

Što ne izvadiš krv? Tako ćeš sigurno znati ;)

Tako jako boli za ovulaciju? :o Mene tako boli sako kad dobijem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan pre nedelju dana jedan pre 2 posto smo radili muz i ja na tome pa reko da proverim.... pa moracu jedino tako cu znati.. posto moja drugarica je 2 puta radila test taj koji sam ja uzela i oba puta joj je pokazalo negativno a bila je trudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan pre nedelju dana jedan pre 2 posto smo radili muz i ja na tome pa reko da proverim.... pa moracu jedino tako cu znati.. posto moja drugarica je 2 puta radila test taj koji sam ja uzela i oba puta joj je pokazalo negativno a bila je trudna

Ima raznih slučajeva vezanih za testove :blink:

Mene do sada nisu presli, ali nisam ih nesto ni često radila-pa mozda i nisam merodavna :unsure:

Koliko dugo pokušavate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink:

Totalno te razumem. Drzim fige-da je guzva a mališani rastu ;)

I meni je cudno :blink:

Da, cepa pa rastura, tako meni zna da bude, toliko loše da mi malo fali da odem u Hitnu, nesnosni bolovi. Al' ne znam od čega to zavisi, nekad boli da hoću da poludim, nekad normalan bol, a nekad ništa, jedva osetim.

Tako jako boli za ovulaciju? :o Mene tako boli sako kad dobijem..

Zato ona ostaje trudna iz prve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa od skora. ali ja sam jako nestpljiva.a sad mi nije nista jasno mislam da necu ni dobiti skoro jer se nadujem ko zaba kad treba da dobijem i jako sam nervozna a sad nema nist od toga.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato ona ostaje trudna iz prve...

Mora da je to :D Mora da ima ultra, mega, giga folikule :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako jako boli za ovulaciju? :o Mene tako boli sako kad dobijem..

To je drugačiji bol od menstrualnog, kao napad bubrega <_< ne smem da se pomerim, ako se pomerim ili promenim položaj, počinju nesnosni bolovi. Ali, nije mi nije uvek tako.

Ima raznih slučajeva vezanih za testove :blink:

Mene do sada nisu presli, ali nisam ih nesto ni često radila-pa mozda i nisam merodavna :unsure:

Koliko dugo pokušavate?

Ni mene nikad testovi nisu prešli, uvek sam radila ozloglašeni Baby rapid i uvek mi je pokazao pravo stanje.

I meni je cudno :blink:

Zato ona ostaje trudna iz prve...

:lol: nema to veze, nekog ništa ne boli pa ostane trudan. Ali, ovo što se kod tebe sad dešava definitivno jeste ovulacija, to će ti danas biti potvrdjeno na uz-u, garant ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: nema to veze, nekog ništa ne boli pa ostane trudan. Ali, ovo što se kod tebe sad dešava definitivno jeste ovulacija, to će ti danas biti potvrdjeno na uz-u, garant ;)

P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja javim posle duga vremena. Sve sam uredno procitala. Cestita. SRCULENCETU i svim novim trunicama!!! Zao mi je Ljubo I Nestrpljivko.. Ni ja nisam trudna :( Danas i juce su mi recimo plodni dani. Ne merim temp, ne gledam maby baby, ne kupujem LH trakice. Totalno sam se opustila (znam da mnogo rizikujem sto koristim rec ''opusteno'' na nasem furumu Zaista ne mislim o tudnoci. Pomirila sam se sa tim da beba nece doci toliko brzo koliko sam ja zamislila.

Oooooooo pa to je mozda dobitno, nadam se!!! Super sto si nam se javila

Ma stres je cudo,na poslu mi je bilo nenormalna ludnica,svi smo malo skrenuli.Kao sto rekoh u bazalnoj ,cula sam se sa docom i posto smo kucni prijatelji rekao mi je da i bey pregleda yna sta je u pitanju posto me je video nasta sam licila ovih dana.Rekao je da pustim da dodje prirodno da je ne izazivamo jer je to samo od stresa.Rekao mi je i da se pripayim malo,da par dana odmorim i ako treba popijem bromazepan da mi se malo misici opuste i sve ce biti ok.U slucaju da izostane i posle odmaranja da vidimo sta dalje.

P&P + keks super za opustanje

Ja sam 2 puta radila test ali su oba negativna a kasni mi ovaj mesec kazu da ti testovi i nisu pouzdani toliko... :) ja se nadam da su mi pogresno pokazali

Probaj opet sutra sa prvom mokracom i obavezno da nam slikas i stavis ovde da uzivamo u dve crtice

Jao, zene, ja imam utisak da ce jajnici da mi eksplodiraju, sve jaci pritisak osecam, dal se tripujem, nemam pojma... Ziva nisam do popodne :unsure:

E i meni zna tako kada mi je jaca ovulacija - i sada mi je tako bilo. Imala sam utisak da ce ona stvar dole da mi ispadne, a lakse mi kad sedim, osim ako se malo pomerim pa zna da jace zaboli

Nadam se da je to u pitanju :rolleyes:

E da, bukvalno imam potrebu da se drzim za stomak dok hodam, sve mislim da ce da izlete

t2712.gif

Da, cepa pa rastura, tako meni zna da bude, toliko loše da mi malo fali da odem u Hitnu, nesnosni bolovi. Al' ne znam od čega to zavisi, nekad boli da hoću da poludim, nekad normalan bol, a nekad ništa, jedva osetim.

P&P

Ja da štrikam neću nikad :D Biću moderna baba i vodiću unuče u šoping

Pa to ke da bidne moderno bwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaa.. Hocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooooooo pa to je mozda dobitno, nadam se!!! Super sto si nam se javila

P&P + keks super za opustanje

Probaj opet sutra sa prvom mokracom i obavezno da nam slikas i stavis ovde da uzivamo u dve crtice

E i meni zna tako kada mi je jaca ovulacija - i sada mi je tako bilo. Imala sam utisak da ce ona stvar dole da mi ispadne, a lakse mi kad sedim, osim ako se malo pomerim pa zna da jace zaboli

t2712.gif

P&P

Pa to ke da bidne moderno bwe

keks ne dolazi u obzir.trenutno ne razgovaramo,do daljnjeg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

keks ne dolazi u obzir.trenutno ne razgovaramo,do daljnjeg ;)

Sto? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy i meni je tako bilo kad sam pila klomifen,pa se sad malo i bojim silnih hormona koje cu da ubacim u sebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto? :blink:

zato sto mi neda da donesem jednu mali dzukelicu od kolege u kucu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa imas li vec nekog psa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče mi palo na pamet, kako za jedno 20-30 god neće biti ni foruma, ni plusića, ni zezanja, ni ničega <_< bićemo sve matore babe, štrikaćemo i gledati dnevnik na RTS-u u 19.30h :( dok nam se dečica spremaju za noćni izlazak. Kako me to sve rastužilo <_<

Ma daj sunce, mi nikad ne da budemo babe, pogotovo ako ostanemo svi ovako vedrog duha!!! Ima mi da se kuckamo jos dugo dugo, ali narafno i na drugim temama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slika je fenomenalna :)

Da devojke, nemojte to da šaljete <_< Ne podnosim lančane poruke..

Ja da štrikam neću nikad :D Biću moderna baba i vodiću unuče u šoping :lol: :lol:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa imas li vec nekog psa?

jok ,ima njegova mila seka <_< <_< :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa?Kakve veze ima njegova sestra i njeno kuce sa vama i vasim kucetom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehee na plusicima 888 strana a na bazalnoj 222 strana. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Joooooooj blese sta je ona primetila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa?Kakve veze ima njegova sestra i njeno kuce sa vama i vasim kucetom?

zivimo u istom dvoristu ,a njegova mama ne voli dzukele .grrrrrrrrr,mrzim ih sve coporativno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zivimo u istom dvoristu ,a njegova mama ne voli dzukele .grrrrrrrrr,mrzim ih sve coporativno

ma bre je**** go**** magarac jedan.uhhhhhhhh kako bih ga sad prozdrnula,eno ga sedi i cuti kao mula a tako bih ga tresnula da mu se glava okrene naopacke kao u ovom crtacu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma bre je**** go**** magarac jedan.uhhhhhhhh kako bih ga sad prozdrnula,eno ga sedi i cuti kao mula a tako bih ga tresnula da mu se glava okrene naopacke kao u ovom crtacu

:lol: :lol: :lol: sorry morala sam

Znam tacno kako se sada osecas i ja kad sam besna mislim da izgledam kao u onoj raekami za lion cokoladicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: sorry morala sam

Znam tacno kako se sada osecas i ja kad sam besna mislim da izgledam kao u onoj raekami za lion cokoladicu

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.