Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nadam se da necu ni ja piti nista posto zelimo bebicu a i on je rekao da cu ubrzo zatrudneti da ne brinem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nadam se da necu ni ja piti nista posto zelimo bebicu a i on je rekao da cu ubrzo zatrudneti da ne brinem :)

Nemoj brinuti i ako dobijes terapiju, posle nje se brzo ostaje u drugom stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress svaka ti čast na postovima, prepoznala sam sebe u njima :rolleyes:

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja :wub:

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

Divnoo :) Sad se malo lakše diše.. Uživaj draga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj brinuti i ako dobijes terapiju, posle nje se brzo ostaje u drugom stanju

Hvala nanny na odgovorima :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hello eto mene opet medju vama,nesto zam zabrljala sa ovim forumom pa dok sve ispravim prodje vreme a imala sam jos neke stvari da rascistim sa interneta pa sad hmm

imam danas sta da citam ostalo mi jos 28strana ;-) vec sam procitala da je trmalja videla crtice pa cestitam ti draga od srca da imas laganu trudnocu,ako ima jos koja trudnica zelim sve naj najbolje od srca.

Sta je sa jekic? nemam strpljenja dok stignem do kraja da procitam sve,jel sve u redu sa trecom bebom?nadam se da jeste i da je sve ok.

Bila sam na kontroli i zasad je sve u redu srekna sam sto nisu morali da mi urade operaciju na nogu ali moram da nosim gips dugooo sada samo brojm dane kad ce da ga skinu vise mi je dosadilo da samo lezim a najgore od svega sto dete vidjam retko uvjek je kod babe,danas mi jadnica toliko plakala kad je baka htela obuci jaknicu da je vodi jedva sam se uzdrzala da ne zaplacem pred njima a kad su izasli krenuli su suze a celi hodnik odzvanja mama mama mama eto meni opet suza sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam na kontroli i zasad je sve u redu srekna sam sto nisu morali da mi urade operaciju na nogu ali moram da nosim gips dugooo sada samo brojm dane kad ce da ga skinu vise mi je dosadilo da samo lezim a najgore od svega sto dete vidjam retko uvjek je kod babe,danas mi jadnica toliko plakala kad je baka htela obuci jaknicu da je vodi jedva sam se uzdrzala da ne zaplacem pred njima a kad su izasli krenuli su suze a celi hodnik odzvanja mama mama mama eto meni opet suza sad

Sta se desilo,nisam u toku :unsure::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hello eto mene opet medju vama,nesto zam zabrljala sa ovim forumom pa dok sve ispravim prodje vreme a imala sam jos neke stvari da rascistim sa interneta pa sad hmm

imam danas sta da citam ostalo mi jos 28strana ;-) vec sam procitala da je trmalja videla crtice pa cestitam ti draga od srca da imas laganu trudnocu,ako ima jos koja trudnica zelim sve naj najbolje od srca.

Sta je sa jekic? nemam strpljenja dok stignem do kraja da procitam sve,jel sve u redu sa trecom bebom?nadam se da jeste i da je sve ok.

Bila sam na kontroli i zasad je sve u redu srekna sam sto nisu morali da mi urade operaciju na nogu ali moram da nosim gips dugooo sada samo brojm dane kad ce da ga skinu vise mi je dosadilo da samo lezim a najgore od svega sto dete vidjam retko uvjek je kod babe,danas mi jadnica toliko plakala kad je baka htela obuci jaknicu da je vodi jedva sam se uzdrzala da ne zaplacem pred njima a kad su izasli krenuli su suze a celi hodnik odzvanja mama mama mama eto meni opet suza sad

Da, stvarno, šta se desilo, kakva operacija? :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pala sam i polomila nogu pa sad samo lezim nesmijem se kretati i moram nogu drzati na visoko

kako da stavim tiker?pokusavam ali mi ne ide nesto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Jekić ćemo znati 28. mislim za treću bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za Jekić ćemo znati 28. mislim za treću bebu...

bice sve u redu i sa trecim plodom sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili sam ja najplodniji baksuz na svetu, ili sluz ne znači kod mene ovulaciju. Evo videla sam treću, četvrtu sluz od početka ovog meseca...Možda je kod mene sad sluz vesnik veštice? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja :wub:

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

hello eto mene opet medju vama,nesto zam zabrljala sa ovim forumom pa dok sve ispravim prodje vreme a imala sam jos neke stvari da rascistim sa interneta pa sad hmm

imam danas sta da citam ostalo mi jos 28strana ;-) vec sam procitala da je trmalja videla crtice pa cestitam ti draga od srca da imas laganu trudnocu,ako ima jos koja trudnica zelim sve naj najbolje od srca.

Sta je sa jekic? nemam strpljenja dok stignem do kraja da procitam sve,jel sve u redu sa trecom bebom?nadam se da jeste i da je sve ok.

Bila sam na kontroli i zasad je sve u redu srekna sam sto nisu morali da mi urade operaciju na nogu ali moram da nosim gips dugooo sada samo brojm dane kad ce da ga skinu vise mi je dosadilo da samo lezim a najgore od svega sto dete vidjam retko uvjek je kod babe,danas mi jadnica toliko plakala kad je baka htela obuci jaknicu da je vodi jedva sam se uzdrzala da ne zaplacem pred njima a kad su izasli krenuli su suze a celi hodnik odzvanja mama mama mama eto meni opet suza sad

samo odmaraj i sve ce biti OK.sto si mirnija to ce brze proci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili sam ja najplodniji baksuz na svetu, ili sluz ne znači kod mene ovulaciju. Evo videla sam treću, četvrtu sluz od početka ovog meseca...Možda je kod mene sad sluz vesnik veštice? :mellow:

A možda si i trudna, tako je i na početku trudnoće. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili sam ja najplodniji baksuz na svetu, ili sluz ne znači kod mene ovulaciju. Evo videla sam treću, četvrtu sluz od početka ovog meseca...Možda je kod mene sad sluz vesnik veštice? :mellow:

kod mene to nista neznaci bar tako mislim,radila sam ov. test i na dan kad sam imala sluz ali nije bilo smeska nigde ;-) ako se dobro secam cak sam poslila da sam sterilna i skroz se razocarala vestica je stigla i zivot ide dalje zar ne?Ali nisam ni slutila da sam vec bila trudna :lol: ostala sam trudna prvi dan ciklusa sledeci ciklus nije ni dosao :lol:

tako da ne gledaj sluz i broji ovulaciju samo se opusti pusti mozak da pase travu i na kraju ces videti dve crtice na zelenoj poljani ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A možda si i trudna, tako je i na početku trudnoće. ;)

Mnogo sam onda dugo trudna bre :D tako mi je vec par meseci :D a ranije nisam ni obracala paznju...tako da sam možda već par godin trudna :D

Iz svega što sam do sad videla i čula najprecizniji znak su bolne grudi. A moje su možda izgrižene i izgrebane, ali nisu baš nešto bolne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje,evo ja da zaprasim dok jos mogu,mozda je ova bas ona srecna :D DA vas sve citam u prvom trimestru!! :wub:tattoo4-babydust.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje,evo ja da zaprasim dok jos mogu,mozda je ova bas ona srecna :D DA vas sve citam u prvom trimestru!! :wub:tattoo4-babydust.jpg

SITNO BROJIŠ....hehehe što si spavala, spavala si :D

Eeee evo i ja da uhvatim prašinu prva.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje,evo ja da zaprasim dok jos mogu,mozda je ova bas ona srecna :D DA vas sve citam u prvom trimestru!! :wub:tattoo4-babydust.jpg

ohooo jos 5 dana hmmm nemoj se zamarati nicem sada draga jednostavno idi i legni odmaraj i spavaj jer posle se dugooo neces naspavati ;-) imaj lep poradjaj i sto je moguce lagan da nista ne osetis i da uzivas sa tvojom bebom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice usitnilo opasno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usitnilo,usitnilo :D

Odmah da vam kazem,od spavanja vec duze vreme nema nista,nocu ustajem par puta da piskim,ne mogu se okrenuti,ne mogu zaspati,nesanica,bolovi...Totalno se pripremite za nesanicu koja vas ceka,idealan trening! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usitnilo,usitnilo :D

Odmah da vam kazem,od spavanja vec duze vreme nema nista,nocu ustajem par puta da piskim,ne mogu se okrenuti,ne mogu zaspati,nesanica,bolovi...Totalno se pripremite za nesanicu koja vas ceka,idealan trening! :lol:

Veruj mi, ništa nije priprema....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usitnilo,usitnilo :D

Odmah da vam kazem,od spavanja vec duze vreme nema nista,nocu ustajem par puta da piskim,ne mogu se okrenuti,ne mogu zaspati,nesanica,bolovi...Totalno se pripremite za nesanicu koja vas ceka,idealan trening! :lol:

Hocu nesanicu,hocu ustajanje,hocu trening,ma bas me briga sta sve HOCU DA BUDEM TRUDNA!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu nesanicu,hocu ustajanje,hocu trening,ma bas me briga sta sve HOCU DA BUDEM TRUDNA!!!!!!!!!!

He he biće biće ti prvo čekaj mučninu...daće bog valjda da svi mi pređemo u prvi trimestar, pa u drugi...pa u treći, pa da čekamo ili vodenjak ili kontrakcije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he biće biće ti prvo čekaj mučninu...daće bog valjda da svi mi pređemo u prvi trimestar, pa u drugi...pa u treći, pa da čekamo ili vodenjak ili kontrakcije :rolleyes:

drage cekalice ija sam jedna od vas,samo sto ja imam jednu devojcicu ali zeim jaaaaako jos jednu bebu! :rolleyes: sad ne znam imam neke simptome samo da nisu umisjeni.u januaru smo pokusali da napravimo bepca,ali ja sam 5.feb.nazakost dobila i to 29.dan inace redovno,ali meca mi je tejala nesto krace nego obicno,a ovaj mesec kad mi je bila ovulacija bilo je jako malo sluzi(inace je bude bas,bas),imam vrtoglavicu,a imala sam i mucninu i glavobolju.trebala bi dobiti 3.4. marta,i vec me stomak bolucka i bole me grudi....a juce kad sam kinula zabolela me materica....sta mislite da li je moguce da sam ostala tudna i pored meca koja je bila prosli mesec????? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E drage moje,evo ja da zaprasim dok jos mogu,mozda je ova bas ona srecna :D DA vas sve citam u prvom trimestru!! :wub:tattoo4-babydust.jpg

E bas ta srecna mi je potrebna :P Hvala za prasinicu

Samo sto nisi videla soju bekicu :wub::wub: :wub:

SITNO BROJIŠ....hehehe što si spavala, spavala si :D

Nista ih ne slusaj, to za spavanje zavisi i od bebe i od tebe. Ako nisi ni inace spavalica lakse ces proci a ako ti je uz to beba spavalica onda ni osetiti neces. Ja nisam bila umorna ni jedan jedini dan od kad sam se porodila. Barem ne od Save. Moj ti je savet (ti uradi onako kako mislis da treba ;) ) da bebu nocu dojis u krevetu u kom ti spavas i da je ne prebacujes u krevetac. I beba ce cvrsce spavati a i ti ces se bolje odmoriti jer nocni san ne moze nista da zameni pa ces i danju biti manje umorna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.