Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Divno si sve rekla, ovo boldovano - to si i mene opisala :) ... Nadam se da ce cesto da ti "dodje", bas sam uzivala citajuci :)

Hahahah... Hvala, mila moja!

t4614.gif

Tu sam sa vama, pa mi pomazete da "free my inner demons". :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa tobom! Ja verujem u pozitivan stav i stvarno je dobro osecati se tako, jer bolje tako nego da se razdires iznutra. Ali ako nesto 'oce, ono 'oce! Ne moze nista na silu! Ne znam da li je to "zapisano negde tamo" ili je tako sudjeno ili sta god, ali uvek bude kako treba da bude. Sa ili protiv nase volje.

Ali tvoj post o tome sta ti se izdesavalo me je nadahno :) da napisem sve ovo. I bez obzira na sve, ti si nastavila da se boris i pronasla si resenje! E to je za mene pozitivna energija! Da nikad ne odustanes! (...a kako se usput osecas, to samo ti sama znas... naravno, mislim na sve nas koje se bore sa sopstvenim strahovima)

Kad mi bas bude tesko i kad padnem od razocarenja, ja uvek procitam ove recenice, pa nekako dobijem vetar u ledja:

"Da bi dobila ono što nikad nisi imala, moraš uraditi nešto što nikad nisi. Kada Bog uzme nešto od onoga što čvrsto stežeš u rukama, On te ne kažnjava, nego prosto otvara tvoje ruke da bi primile nesto bolje...Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi".

Ja ne sudim da li cu ici u bitku po tome kolika mi sila preti, vec po tome kolika je svetinja koju branim.

Hrabrost nije odsustvo straha, već procena da je nešto drugo važnije od straha.

Lek za sve je slana voda.Znoj,suze ili more...

''Bože, ja te ne molim da me oslobodiš od životnih patnji, nego te molim da me u patnjama ne napustiš.''

(Ne znam zasto sam ovo napisala, ali u svakom slucaju ne skodi... :rolleyes: )

svaka cast za ove recenice:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

svaka cast za ove recenice:)

Hvala, Makic! :wub:

Ja sam samo glasnik! :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja :wub:

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

Divno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel neko nekada imao cistu pa zbog nje vadio krv ja nikada pa mi je sve to novo :(?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bezveze sto moras ponovo da dajes krv, ali mi je drago sto si bila kod dr i sto ce se sve sto treba brzo i lako srediti ... pa onda u akcijuuuu!!! :)

Divota jedna, hvala!!! :wub:

Mislis "inner angels", zar ne? ;)

Prava si ljubaF jedna! :wub: :wub: :wub: :')

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divnooooo! :wub: ... a slicicu ces da uzmes sledeci put. Kada ponovo ides?

:lol:

Pa ne znam, zakazace mi valjda, sad sutra-preksutra idem da dam krv i urin za laboratorijske analize..sta tu vec sve treba da provere, pa onda cu da vidim kad je sledeci uz..valjda za 2-3 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja :wub:

DIVNO :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek se setim onog Ančinog lekara što joj je rekao-ubošćete valjda jednom.. Još uvek joj se divim kako ga nije lupila nečim :lol:

hahaah :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, hvata me nervoza...i počinju bolići u stomaku...veštica počinje da se najavljuje... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bezveze sto moras ponovo da dajes krv, ali mi je drago sto si bila kod dr i sto ce se sve sto treba brzo i lako srediti ... pa onda u akcijuuuu!!! :)

moracemo nista bez akcije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, da vam javim da je na uz bilo sve ok, vidi se plod i prisutna je srcana radnja

Jako sam srecna sto je ok, bojala sam se pomalo sto se na proslom nije video plod...

Nazalost nemam slikicu posto se mora reci unapred da slikaju, ja to nisam znala nego trazila sliku kad je sve bilo gotovo..

Divno :wub: Sad mozes bar malo da se opustis :D

Slazem se. Uopste nisam negativac, cak sta vise, uglavnom nerviram ljude oko sebe zato sto po meni uvek sve moze da ima srecan kraj - mm je ubedjen da je to posledica previse bajki u detinjstvu... Ali ko kaze da se pozitivni ljudi ne brinu? Mislim, po tim savetima to je to - budi pozitivan, jer ako si pozitivan onda neces ni o cemu da brines Naravno da se i pozitivni ljudi brinu i da razmisljaju - samo ne odustaju i ne predaju se!

Slazem se, biti pozitivan i opusten uopste ne mora da ide zajedno. Skroz sam pozitivna u vecini, ma u svim situacijama, ali zato nisam opustena nikada. Bas sam se pre 2-3 dana ljutila na sebe sto sam stalno u nekom grcu i stalno negde zurim a nemam nikakvog razloga za to. Npr. idemo u setnju a ja se nerviram i stalno pozurujem mm zato sto nam izlazenje iz kuce traje vise od 30 min. Onda se naravno posvadjamo pa mi cela setnja prodje u gundju <_< Ili legnem pored Save da ga uspavam za popodnevnu dremku, pocne i mene da hvata san i onda se nevriram i grize me savest sto cu da spavam :blink: a nemam nikakve posebne obaveze, najverovatnije da bih to vreme provela na forumu. Ali dzabe, mene uvek mora nesto da jede iznutra :ph34r:

cao cekalice moje i trudnice evo ja konacno kuci stalno sam kod dragog pa nikako da sednem iscitam sve i javim.. bila sam juce kod doktora pregled ultrazvuk pregled grudi ma sve uzeo mi papu pa cekam rezultate kaze da cu brzo da zatrudnim da ne treba da se brinem dao mi je da pijem folnu i vitamin b .nisam jos pocela. na ultrazvuku kaze sve je u redu ali imam neku cisticu pa sam vadila krv zbog nje kaze nije nista ozbiljno da se ne brinem posto sam ja odma pocela da kukam kaze da ona ne utice na zatrudnjivanje ali sam vadila krv cisto da proverimo. i sad me zovu iz klinike i kazu nije dosta krvi moram oped da vadim joooooooooj vise pukla mi vena kad mi je sestrica vadila juce i kao ma bice dosta i sad nije uzas a ruka bolucka

Nadam se da je ta krv sto treba da opet das za kompletan hormonski status Na osnovu cega ti je taj dr rekao da ces brzo da zatrudnis? Jesi li ti uopste dobila menstruaciju? Sta dr kaze za to sto vec dva meseca nisi dobila menstruaciju?

Kad mi bas bude tesko i kad padnem od razocarenja, ja uvek procitam ove recenice, pa nekako dobijem vetar u ledja:

"Da bi dobila ono što nikad nisi imala, moraš uraditi nešto što nikad nisi. Kada Bog uzme nešto od onoga što čvrsto stežeš u rukama, On te ne kažnjava, nego prosto otvara tvoje ruke da bi primile nesto bolje...Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi".

Ja ne sudim da li cu ici u bitku po tome kolika mi sila preti, vec po tome kolika je svetinja koju branim.

Hrabrost nije odsustvo straha, već procena da je nešto drugo važnije od straha.

Lek za sve je slana voda.Znoj,suze ili more...

''Bože, ja te ne molim da me oslobodiš od životnih patnji, nego te molim da me u patnjama ne napustiš.''

(Ne znam zasto sam ovo napisala, ali u svakom slucaju ne skodi... :rolleyes: )

Puno ti hvala na ovim recenicama :wub: Stvarno ne znam koja vise nadahnjuje, svakako cu ih sacuvati, vracati se na njih i siriti dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel neko nekada imao cistu pa zbog nje vadio krv ja nikada pa mi je sve to novo :(?

Ja sam imala vodenu cistu i vadila sam krv, tj. radila sam tumor markere, da se utvrdi da li je vodena. Pucala je svakog meseca, to sam znala po bolovima i opet se pojavljivala. Pratila sam je dve godine, a onda sam ostala trudna. Sad je nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, hvata me nervoza...i počinju bolići u stomaku...veštica počinje da se najavljuje... :(

Draga Kikiriki, da nije malo rano? Vidim u onom kalendaru da je očekujes tek od nedelje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno :wub: Sad mozes bar malo da se opustis :D

Slazem se, biti pozitivan i opusten uopste ne mora da ide zajedno. Skroz sam pozitivna u vecini, ma u svim situacijama, ali zato nisam opustena nikada. Bas sam se pre 2-3 dana ljutila na sebe sto sam stalno u nekom grcu i stalno negde zurim a nemam nikakvog razloga za to. Npr. idemo u setnju a ja se nerviram i stalno pozurujem mm zato sto nam izlazenje iz kuce traje vise od 30 min. Onda se naravno posvadjamo pa mi cela setnja prodje u gundju <_< Ili legnem pored Save da ga uspavam za popodnevnu dremku, pocne i mene da hvata san i onda se nevriram i grize me savest sto cu da spavam :blink: a nemam nikakve posebne obaveze, najverovatnije da bih to vreme provela na forumu. Ali dzabe, mene uvek mora nesto da jede iznutra :ph34r:

Nadam se da je ta krv sto treba da opet das za kompletan hormonski status Na osnovu cega ti je taj dr rekao da ces brzo da zatrudnis? Jesi li ti uopste dobila menstruaciju? Sta dr kaze za to sto vec dva meseca nisi dobila menstruaciju?

Puno ti hvala na ovim recenicama :wub: Stvarno ne znam koja vise nadahnjuje, svakako cu ih sacuvati, vracati se na njih i siriti dalje

Upravo si opisala mene! Nerviram se kad nesto radim, nerviram se kad ne radim...

Nema na cemu! Drago mi je da ti se svidjaju! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala vodenu cistu i vadila sam krv, tj. radila sam tumor markere, da se utvrdi da li je vodena. Pucala je svakog meseca, to sam znala po bolovima i opet se pojavljivala. Pratila sam je dve godine, a onda sam ostala trudna. Sad je nema.

e za to sam vadila krv to je to .. sta je to? jel opasno? mene nista ne boli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je ta krv sto treba da opet das za kompletan hormonski status Na osnovu cega ti je taj dr rekao da ces brzo da zatrudnis? Jesi li ti uopste dobila menstruaciju? Sta dr kaze za to sto vec dva meseca nisi dobila menstruaciju?

dobila sam 19tog kad je i tebala doci sledeca odprilike.. samo nisam imala bas puno..prvi dan da ali vec sutradan slabo.. pa mozda zbog ciste.. videcemo sa nalazima idem za dve nedelje ponovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e za to sam vadila krv to je to .. sta je to? jel opasno? mene nista ne boli..

Nije... Mene je bolela tacno 13ti dan od dana dobijanja (tada je pucala). Nista strasno.

Dok nisam znala da je cista, bojala sam se da je slepo crevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je jekić danas? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije... Mene je bolela tacno 13ti dan od dana dobijanja (tada je pucala). Nista strasno.

Dok nisam znala da je cista, bojala sam se da je slepo crevo.

ja se uplasila nisam nikad imala cistu pa neznam.. nisi pila nikakav lek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je jekić danas? :huh:

Stvarno :huh: Jekic, nemoj da nas brines :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se uplasila nisam nikad imala cistu pa neznam.. nisi pila nikakav lek?

Nista... Citala sam da se daju pilule za kontracepciju kao terapija, ali meni to nisu dali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

c0127.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da Jeeeeeeeeeeeeeeekic vadi glavu iz frizidera :D i dolazi vamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja drugarica je pila pilule zbog cisti koje joj se stvaraju, ali ja o tome ne znam ništa detaljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.