Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A sad :angry: za dosadne veštice! E, nadam se da važi ono pravilo što smo pisale pre neki dan :) Tačno u ponoć kao jak klan veštica da poželimo bebu/e u 2012 god :) Želje se ispunjavaju kad je velika snaga u pitanju :) Znači, sve, kol'ko nas ima na ovoj temi u ponoć želimo jednu želju .DA SVE ČEKALICE IZ "PLUSIĆA" DOBIJU BEBU/E U 2012 GOD. Udruženim snagama smo jače t123019.gif

Slаžem se :lol:

Suncokretiću srećan ti rođendan od srca! Neka ti se sve želje ostvare a prva neka bude ova koju ćemo poželeti u ponoć :rolleyes:

A sto ti je mene zao, meni jos nije vreme za opajdaru :lol: Mada jesam najverovatnije propustila ovulaciju <_<

Jaoo ma ja ne znam šta sam pročitala, povlačim povlačim, mada ja to vešticu da sredim u napred da zna da se ne pojavljuje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na čestitkama, sve ste divne :)t4705.gif

E, pošto se verovatno nećemo danas više kuckati želim vam svima SREĆNE NOVOGODIŠNJE PRAZNIKE, DA STE MI ŽIVE I ZDRAVE 100 GOD. DA BUDE PUNO PARICA, TREŠNJICA I BEBICA!

g1435.gif g1414.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna vam nova 2012 i lep provod veceras!!!!

p.s. sledece godine kuckamo sve sa bebama :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

happy-new-year-2012-clip-art-02.gif

Srećna Nova Godina i lep rovod večeras!!! Želim vam puno zdravlja, sreće, veselja, para, ljubavi i naravno bebica! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, srećan ti rođendan!!! :)

Svima, sve najlepše u narednoj godini želim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cvetamo jer je mali prohodao, ali sam još uvek ljuta na mm i restrikcije traju... :(

Prohodao sa 8-9 meseci? Cestitam!! Uzivajte sa bebcom, pa da se pomirite sto pre i da u sledecoj godini imate jos jednog bebca...

I ja vas sve prasim! Ja sam prosle godine za Srpsku NG saznala da sam trudna... pa to isto zelim i vama! <3

Prasim vas sve i da mi se lepo provedete, budete srecne i imate puno beba :*******

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cvetamo jer je mali prohodao, ali sam još uvek ljuta na mm i restrikcije traju... :(

Prohodao sa 8-9 meseci? Cestitam!! Uzivajte sa bebcom, pa da se pomirite sto pre i da u sledecoj godini imate jos jednog bebca...

I ja vas sve prasim! Ja sam prosle godine za Srpsku NG saznala da sam trudna... pa to isto zelim i vama! <3

Prasim vas sve i da mi se lepo provedete, budete srecne i imate puno beba :*******

Suncokret srecan rodjendan! :***********

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zelim vam sve najlepse na svetu, i da sto pre predjemo na temu "slike pozitivnih testova" a posle i sire... Puno dobrog zdravlja, tresnjica, i bebica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVIM MOJIM CEKALICAMA ZELIM SRECNU NOVU I DA SLJEDECU DOCEKAJU SA MINIMUM JOS JEDNIM CLANOM PORODICE!!! LJUBIM VAS SVE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECNA VAM NOVA GODINICA, NEKA SVIM CEKALICAMA BUDE PLODNA I VESELA! Mnogo vas sve volim :wub: (to ne govori vino iz mene :D ) i ljubim i grlim!

Dragi brate, sa malim zakasnjenjem ti cestitam rodjendan i da mi bdes uvek tako lepa, pozitivna i jaka i da pocnes da slavis i decije rodjendane! I pozdravi nam Lenocku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

novogodisnja prasinica za moje cekalice......g33013.gif

ja sam sd dosla iz provoda i malo sam popila vina.....zelim vam da vam ova nova godina donese puno bebica ljubim vas svet4870.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prohodao sa 8-9 meseci? Cestitam!! Uzivajte sa bebcom, pa da se pomirite sto pre i da u sledecoj godini imate jos jednog bebca...

I ja vas sve prasim! Ja sam prosle godine za Srpsku NG saznala da sam trudna... pa to isto zelim i vama! <3

Prasim vas sve i da mi se lepo provedete, budete srecne i imate puno beba :*******

Da da, pod tim podrazumevam da hoda sam, bez držanja za ruke i nameštaj i prođe 7-8 koraka sam a onda sedne ili na guzu ili se spusti na ruke pa puzi :) Praktično pređe našu sobu od zida do zida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da, pod tim podrazumevam da hoda sam, bez držanja za ruke i nameštaj i prođe 7-8 koraka sam a onda sedne ili na guzu ili se spusti na ruke pa puzi :) Praktično pređe našu sobu od zida do zida :)

Već ste prohodali?! Bravo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, srecna nam svima Nova godina i da se ove godine sve preselimo u druge teme :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, srećan ti rođendan!!!

Svima, sve najlepše u narednoj godini želim :)

Hvala Kiki :)

Suncokret srecan rodjendan! :***********

Hvala :***

SRECNA VAM NOVA GODINICA, NEKA SVIM CEKALICAMA BUDE PLODNA I VESELA! Mnogo vas sve volim (to ne govori vino iz mene ) i ljubim i grlim!

Dragi brate, sa malim zakasnjenjem ti cestitam rodjendan i da mi bdes uvek tako lepa, pozitivna i jaka i da pocnes da slavis i decije rodjendane! I pozdravi nam Lenocku :wub:

Hvala dragi brate moj :):wub: :wub:

Cekalice, srecna nam svima Nova godina i da se ove godine sve preselimo u druge teme :rolleyes:

Takodje, valjda ćemo, ne kažu bezveze da je 2012 godina beba :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje

zelim vam SRECNU NOVU 2012 GODINU!!!

I puuuuuuuuuuuuuuuuuunooooooooooooooo bebica!!!!!!!!

g33100.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje čekalice,vama bih posebno da poželim srećnu i plodnu Novu Godinu!!!

Mnogo vas volim i sinoć sam u ponoć pomislila na vas i poželela da se ova tema što pre isprazni.

Ljubim vas sve puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam pozelala bas kao sto je kikiriki rekla, u ponoc, za sve nas da dobijemo bebicu ove godine..tj ne moramo bas da je rodimo u ovoj, ali svakako da je stvorimo u 2012-toj ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim clanicama srecnu NOVU 2012 ,puno zdravlja,ljubavi i beba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, желим вам пуно бебица ове и свих наредних година, и

Сунцокрет СРЕЋАН РОЂЕНДАН,са закашњењем, живела,живела и срећна нам била,и пууууно деце имала :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna vam Nova godina i da ove godine konacno ugledamo crtice i da sl.docekamo sa bebama u narucju. :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tebi Jekic,da ti se ostvari sve sto si pozelela!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Срећна Нова 2012

6e-DSCI27.jpg

:lol: :lol: Takođe Jekić sve najbolje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.