Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja ti predlažem da legneš i noge u vis, peglaćeš sutra :lol:

Ja nešto osećam da ovo nije moj mesec što se tiče bebe :(

Ma to sam vec odradila, dobrih pola sata :rolleyes:

Sto tako mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo, lepo, al' posle izvesnog vremena malo dosadno ;)

Kako mislis nije tvoj mesec? :(

Ma to sam vec odradila, dobrih pola sata :rolleyes:

Sto tako mislis?

Ma nešto sam se smorila, sve mislim da smo omašili ovulaciju ovaj mesec, a i valjda sebe pripremam da se ne razočaram posle <_< Ma nisam normalna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se isto tako osecam <_< ... Mada, mozda i bolje, ionako kad mislim da smo 'potrefili' ne bude nista <_< ...

Tačno tako <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gdje ste drage moje drugarice?Evo ja malo brala tresnjice,pa reko da vidim jel ima sta novo...nisam jos dobila..a ako ne dobijem do sutra,radim test ujutro.pa sta bude...ako ima nesto pokazat ce..nemogu vise cekati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam odaaavno pocela da sanjam takve snove o trudnoci i o porodjaju i uvek je bilo nekako cudno i nerealno, a ovo nocas je bilo tako stvarno, ja kao odem na more (a zaista sam u periodu kad je trebalo da mi bude termin bila na moru) i tamo se porodim, ostalo sam vec pisala, a smesno mi sto sam u snu brinula kako cu sad otisla na more bez deteta a vracam se sa detetom

:lol: da... sta ce mama da ti kaze

Мејби шта има ново, ја кад јуче претекох а јој мислила сам да ћу да идем у хитну колико ме глава болела.

Kat tako boli glava to je najcesce hormonski. Il si trudna ili ces da dobijes, nema trece ;)

:( Kako ti je sada? Nadam se da je proslo.

Meni se takve glavobolje pojave iskljucivo kada se menja vreme, odnosno kada se nesto sa vremenom desava, bio to pritisak ili druga neka promena. Ni brufen ne pomaze, tako da na zalost znam kroz sta si prosla

Kod mene nema nista novo, osim sto sam u divnim odnosima trenutno sa mm, proslo nas ono ludilo od pre neki dan :) Sad jos malo pa idemo na plazu, vetar je skoro skroz stao, a da vidis boju vode ... mmmm ... Obozavam vikende, zar ima lepsa dva dana u nedelji?

A jel ti znas da je kod nas hladno i pada neka susnezica :angry: A i vikend nam ne pocinje sutra kao tebi VEC CEO DAN KASNIJE! A i sta ce nam kad ne mozemo napolje po ovom vremenu :(

Idete za NG? Uzivajte!!!

Ja idem ovde Pardon, ja zivim na 5 minuta odavde

crowne_salalah.jpg

Beach_off_of_the_Crown_Plaza_Hotel__Sala

Ljubim te i sve moje cekalice, pisemo se kasnije!

xoxoxo

Odo' sad da padnem u depresiju p0201.gif

Dodji kad kod ti volja, za tebe je poziv uvek otvoren

t1815.gif

Cao devojke.

Jekic, i ja sam juce imala uzasnu glavobolju, ali uvece me uhvatila, htela sam da umrem, popijem tabletu pa je povratim, pa hladni oblog na glavu, i na kraju me je mm masirao glavu pola sata pa sam nekako uspela da zaspim...grozno kako me bolela

I tebe :huh: Ma sta vam je sa tim hormonima? Mora da ste sve trudne t2712.gif

Lepo, lepo, al' posle izvesnog vremena malo dosadno

Ne verujem :D Vi jos tu i radite, ne lencarite samo. Mene posle 20 dana na moru uhvati neki neizdrz da nesto radim ali nikad i da idem kuci. A da radim na moru - idealna kombinacija p0406.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako Ljubinka pronađe odgovarajući smajli za sve :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

crowne_salalah.jpg

Beach_off_of_the_Crown_Plaza_Hotel__Sala

Jao sto je ovde lepo...zavidim ti..gdje se nalazi ovo mjesto?Ja u zivotu ljepse nisam vidjela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,da maybe premiera sutra..postavit cu test..ali navece..sutra kolace pravim..slava mi 2.januara...ustvari postavit cu ga,ako ga budem radila,a radicu ga samo ako vjestica ne dodje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

babydust.png

PRASIM SVE MOJE CEKALICEEEE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

81686.gif

I vucem vas za nosice da krenete zamnom u prvi trimestar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name='maybe' date='29.12.2011, 22:59' post='313784

Jeste, lepo je, i nije puno poseceno, a u pitanju je juzni deo Omana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako Ljubinka pronađe odgovarajući smajli za sve

Hehe iskustvo B) , kad sam pocinjala na ovoj temi, i forumu uopste, dok ja nadjem odgovarajuceg smajlija devojke iskucaju 10-ak strana :lol:

Dokle vise???

Znaci premijera sutra Hocu da se radujem

A znas li ti kako je lepo sa muzicem se ujutru grejati i odugovlaciti pod debelim jorganom kada je tako hladno i oblacno?

Toga se jedva i secam jer izmedju nas spava jedan zvrk koji se budi u svitanje i kopa nam oci da bi ih otvorili t2525.gif Svima vam zelim uskoro takva budjenja, nista sladje od toga :rolleyes:

Salu na stranu, ne padaj u depresiju vec u jedno relativno-udobno sediste Turkish airlines-a :D

I za tebe, naravno, za sve moje cekalice :wub:

Hehehe, pa i na poslu je sad dosadno, zatisije pred buru, jos malo pa ce ispiti ... Ko li ce sve to da cita

Sto se mene tice, moze i mesto za stajanje ;)

Potseti me sad sa ovim citanjem ispita na moju nastavnicu biologije, doduse iz osnovne skole... Imala sam ko 20 god. kada sam kod drugara na rodjendanu srela tu svoju biologicarku, koja je bila strah i trepet za djake. A ona ustvari zena spadalo, totalno zanimljiv lik, prosto mi je bilo neverovatno kako dozivljavamo profesore u skoli a kakvi su oni u stvari. I njen muz nam isprica kako su oni voleli da se kartaju ali su uvek morali nju da cekaju da ispregleda kontrolne zadatke, pa ih podele medjusobno i izdele petice da bi ubrzali proces. Tako i ti, ne moras bas 10-ke ipak to nije osnovna skola ali 7-8-ce, nece niko da se buni. A kakav je sistem ocenjivanja tu kod vas - isto od 6 do 10 ili neki drugi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,da maybe premiera sutra..postavit cu test..ali navece..sutra kolace pravim..slava mi 2.januara...ustvari postavit cu ga,ako ga budem radila,a radicu ga samo ako vjestica ne dodje..

NECE DODJE

HVALA B.MAMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih bas ove nedelje gledala kako se ubise pisajuci eseje/pismene sta vec (to im je poslednji zadatak pred ispit), i setila se sebe kao studenta i koliko sam ga i ja tupila na tim zadacima i pismenim ispitima ... A onda sam to stavila u perspektivu profa i asistenata koji su to sve morali da citaju ... Kao ja sada :rolleyes: ... E sad znam tacno sta su mislili i kako su se osecali :lol:

A jos i to sto citas nije na srpskom! Koliko god da dobro znas jezik (pretpostavljam engleski?) moraju i studenti da ga znaju, u protivnom nemam pojma na sta bi to licilo i kakva bi agonija bila da se protumaci ono sto su napisali :huh: A sta ti predajes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E upravo na to lici, cesto, na zalost - na agoniju. Ja engleski znam savrseno, nije da se hvalim ali sam sa njim odrasla, pa je tako sticajem okolnosti. Ja sam se cak forumu pridruzila da bih vise vezbala srpski, koji zapostavljam vec duuugi niz godina, hehehe.

Jedno vreme sam predavala upravo engleski, sada predajem interpersonal skills, predmet iz oblasti komunikacija. A arapski ne znam, meni je arapski tezak jezik za izgovaranje (o pismu da ni ne pricam) ... tako da definitivno ocenjivanje ispita i ovih pismenih nece biti dosadno :lol:

Ipak je lakse kad ti je predmet vezan za sam jezik na kom se polaze. Moja mama je prevodilac i zamoli je moja drugarica da joj prevede neku literaturu iz oblasti molekularne biologije. Kaze mama - samo je veznike znala da prevede :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak je lakse kad ti je predmet vezan za sam jezik na kom se polaze. Moja mama je prevodilac i zamoli je moja drugarica da joj prevede neku literaturu iz oblasti molekularne biologije. Kaze mama - samo je veznike znala da prevede :lol:

Hehe, takve tekstove nama daju za ispite <_< Mislim ne iz molekularne biologije, nego one gde znamo samo veznike da prevedemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, mene si uspela da nasmeješ! :lol:

Reci mi, da li ti je bilo teško da otkucaš ovo? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Pa malcice, morala sam da se vratim par puta i "ispravim" spelling, jer sam u prvom mahu napisala "kako treba" :lol:

Da ti vidis kakvih sve ima bisera. Pre jedno mesec dana su morali da pisu o organizaciji vremena (time management) i da svrstaju svakodnevne prepreke sa kojima se susrecu u tri kategorije - rutinske prepreke kojima moraju odmah da se posvete, rutinske prepreke koje mogu da ostave za kasnije, i neocekivane prepreke. Jedan od mm-ovih ucenika (predajemo isti predmet) je pod "neocekivane" prepreke stavio ni manje ni vise THINKING. To je bilo plakanje od smeha :lol: ... Gde misliti moze da bude bilo sta nego neocekivana prepreka :lol: ...

:lol: :lol: :lol:

Pretpostavljam da ste ga nagradili dobrom ocenom, ipak vas je nasmejao i popravio vam raspoloženje! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Jao, Maybe, pa ovo treba izdrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene nista novo...sad moram biti vredna, osecam o..... na desnoj strani pa valda je to to, i meni bi plivanje dobrodoslo ali nikako da krenem, svake godine posle mora obecam sebi da cu ici redovno i nista,a do bazena ni 5 min., al dobro bar idem da setam nekad i do 10 km. :)

Gde su danasnje premijere? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, mozda neke od vas ovo nasmeje, pa rekoh da vam postavim jedan primer sta sada trenutno citam :)

Lestening

Every one in the world have to lestining to understanding so, this askill from the guld. These are askills we have its to communucating with athors people like speaking and listining, and the listining is important one. If you don't listining for the radio, If you don't listining the person who are do interview with you, and If you don't hearing the TV just only loking!! How you can understand?

Eto, malo je OT, ali posto smo sinoc o tome caskale, rekoh da vidite kako to izgleda :lol:

Inace, kod mene nista novo <_< ... dosadno cekanje ...

:lol: :lol: :lol:

Gde je Alex, rece da ce da postavi test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema nigde nikog, zene beru novogodisnje tresnjice :lol:

A jel Jekic vec otputovala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica naravno stigla!!!!! Bilo bi bas prvo cudo da je bilo drugacije!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao maybe, janisam neki Englez, ali brateee fino sam se nasmijala... Ovaj mjesec ovulacija je definitivno propustena, osjetila sam je samo tako, ali sam bila ljuta na mm i samo mu okrenula d**e za laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, mozda neke od vas ovo nasmeje, pa rekoh da vam postavim jedan primer sta sada trenutno citam :)

Lestening

Every one in the world have to lestining to understanding so, this askill from the guld. These are askills we have its to communucating with athors people like speaking and listining, and the listining is important one. If you don't listining for the radio, If you don't listining the person who are do interview with you, and If you don't hearing the TV just only loking!! How you can understand?

Eto, malo je OT, ali posto smo sinoc o tome caskale, rekoh da vidite kako to izgleda :lol:

Inace, kod mene nista novo <_< ... dosadno cekanje ...

DIZASTER :D

Prisustvovala sam sceni kad je neki lik hteo da zeza mog drugara kako ovaj ide da studira Engleski i odluči da se pravi pametan...i počne da viče za njim

AR JU SPIK INGLIŠ na šta je moj drugar odgovorio

Do you do you :D ja sam se valjala...lik i dalje nije skontao gde je pogrešio :D mislio je da mu moj drugar odgovara ahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.