Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Devojke, hvala vam puno na podrsci i hvala vam sto me razumete :wub: :wub: :wub:

Sta bih ja bez vas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja sad na folikulometriju pa vam se javljam cim se vratim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja sad na folikulometriju pa vam se javljam cim se vratim

Aj' brate moj, sa srećom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh ja sad na folikulometriju pa vam se javljam cim se vratim

Srećno m0135.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba Dimić, pa gde si ti? :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam sta da mislim... Imam sve simptome ovulacije, i bole i svrbe me bradavice ceo dan, od jutros i ona sluz se pojavila i to obilno, pritisak u donjem stomaku, cak sam osetila da me zignulo sa desne strane a na uz ni jedan folikul :blink: U subotu idem opet ali zar ne bi vec trebalo da imam makar neke malecke folikule, danas mi je 11 dc a poslednja dva meseca ciklus mi je trajao 24 dana. Pa taman i da traje 30 dana vec bi trebalo nesto da se vidi da bi oko 15 dc bila ovulacija. Jedino ako je folikul danas pukao pa ga zato nema ali me onda cudi kako nista nije bilo pre pet dana na uz. I kako imam simptome ovulacije tako izrazene a da nema nicega? Mi cemo za svaki slucaj veceras da oberemom0777.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima! Mene interesuje moze li se zatrudneti i kolika je verovatnoća da se trudnoća dogodi već pri prvih nekoliko pokušaja? Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je zatrudneti i od jednog puta! Nekome se to desi odmah, nekome posle par meseci, nekome posle par godina...sve zavisi od slucaja do slucaja!

Btw, ja jos nisam dobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je zatrudneti i od jednog puta! Nekome se to desi odmah, nekome posle par meseci, nekome posle par godina...sve zavisi od slucaja do slucaja!

Btw, ja jos nisam dobila...

Mislim, znam ja da si ti rekla da ces uraditi u subotu, ali eto mogla si i danas jedan testic da uradis. :):rolleyes:

Morala sam da prepravim poruku da bi imala smisla, ali inace sam umjesto "testic" napisala "testis".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Трмаља и ти си почела да гуташ слова као ја :lol:

Ma ja to iz solidarnosti ;):lol:

Jos gledam sta sam napisala, pa mi nije jasno. :lol: A kad sam se ispravljala napisala sam "tectic", tek mi je iz treceg puta uspjelo da stavim C i S gdje im je mjesto. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad uradila test na poslu i vidi se bleda, bas bleda druga crta! Nemam aparat da slikam, a ne smem unapred da se radujem, jer mozda i dobijem! :angry:

Mozda umisljam, ali evo opet gledam - tu je nesto...

Mada opet nije prva jutarnja! Videcemo za koji dan...sta bude neka bude! Samo da se zavrsi vise ovo iscekivanje, u kojem imam samo vas. Mm ne ucestvuje... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crta je tu....bleda, jedva vidljiva, ali tu je...

Zvala sam mm, kaze da celo jutro misli o tome.

Pita jesam li slikala i slala test na vase strucno misljenje.

Kazem, nemam aparat, a mobilnim ne mogu slikati.

Videcemo ujutro....ako ne dobijem do sutra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, vidi se crtica i na prvom nepreradjenom :rolleyes: Jel ces sad ssvaki dan da radis testove? :rolleyes:

Tajci, kad ces ti da nam pustis slicicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g33013.gif

malo prasinice za sve cekalice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas popodne kad stignem kuci, slikam i saljem. Razmisljam da usput odem u laboratoriju da dam krv :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Milina mama - ?

LunaMi - ?

Yora - ?

Sanja83 - ?

Jekic - ?

Red_Butterfly - ?

Dusica 2502 - ?

Tajci79 - 08.12.

IvanaV - 09.12.

Ljubinka - 06.12.

Maybe - 13.12.

Trmalja - 13.12.

Kikiriki - 14.12.

Mian - 15.12.

tiki77 - 20.12

My Heart - 23.12.

Venera 23.12.11

Anchy07 - 13.01.'12.

To je sve sto ja imam da kazem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo da se zahvalim nasim vrednim prasilicama Jeli, Takici i dzombi medju prasilicama Zvonki :wub:

Danas popodne kad stignem kuci, slikam i saljem. Razmisljam da usput odem u laboratoriju da dam krv :-)

Moj covek, ja bih vec bila u laboratoriji :D Ako test pokazuje nesto bledo, krv ce sigurno razresiti sve nedoumice. Mada sa testovima je dramaticnije :ph34r:

Maybe, i ja vidim na prvoj neobradjenoj slicici drugog testa (na prvom se stvarno nista ne vidi) a i na negativu. Sve se plasim da se nadam, mogu misliti kako je tebi tek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je sve sto ja imam da kazem <_<

Ipak :( Moracu i ja da pocnem da merim BT ona je izgleda pouzdanija od svih testova, makar znam sta da ocekujem.

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Milina mama - ?

LunaMi - ?

Yora - ?

Sanja83 - ?

Red_Butterfly - ?

Dusica 2502 - ?

Tajci79 - 08.12.

IvanaV - 09.12.

Maybe - 13.12.

Trmalja - 13.12.

Kikiriki - 14.12.

Mian - 15.12.

tiki77 - 20.12

My Heart - 23.12.

Venera 23.12.11

Ljubinka - od 22.12. do 29.12.

Јекић-30.12

Anchy07 - 13.01.'12.

Ja se upisah ali posto nemam pojma koliko ce mi ovaj mesec ciklus trajati krenula sam od 24. dana pa do 30. Daj Boze pa ce mi ovaj ciklus trajati 9 meseci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде па за Српску Нову да нас обрадујеш :D

Tad mi je bila veridba :rolleyes: , ustvari tad me je mm verio (posto smo na taj dan poceli da se zabavljamo), a veridbu smo pravili 16-tog

Ipak :( Moracu i ja da pocnem da merim BT ona je izgleda pouzdanija od svih testova, makar znam sta da ocekujem.

Sve ti kaze, i kad je bila ovulacija, i da li je uopste bila, i ako je bila da li je bila dobra, a i najavi vesticaru par dana unapred, da te ne iznenadi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se upisah ali posto nemam pojma koliko ce mi ovaj mesec ciklus trajati krenula sam od 24. dana pa do 30. Daj Boze pa ce mi ovaj ciklus trajati 9 meseci :unsure:

Ah, da, videla sam za f-metriju, ali nisam prokomentarisala, nemoj da se bedaris, mozda O kasni ovog meseca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, pa ti ces za NG da nam poklonis dve crtice? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Дај Боже! Кад идеш опет на фоликулометрију, јел сутра.

Иначе што се тиче БТ ту стварно човек не може да промаши, чим падне то је то :(

Sutra idem. Ma ono sto meni nije jasno je da sam ovog meseca imala dva puta jako izrazene simptome ovulacije 5. i 10. dana. Kod mene su ranije O bile kasnije oko 18. dc ali to je bilo pre trudnoce kada i inace nisam imala nikakve pokazatelje kada je ovulacija. Ono sto mi je posebno zanimljvo je da se u oba ova dana (ovog meseca) simtomi jave samo na jedan dan i sutra ih vec nema, a u prethodnim ciklusima mi ona sluz traje nekoliko dana, postepeno se pojacava. Joooj, kad cu vise da prestanem da razlazem svoje telo u sitna crevca, da se opustim i da nemam pojma ni kad sam dobila ni kad mi je O :wacko:

Samo da pitam za BT - da li se meri ispod jezika? Mrzi me sad da iscitavam na toj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe ja sam corava ne vidim te blede crtice, pa necu da komentarisem, ima komptentnijih :)

Anci, zao mi je.. :(

Btw.. kako da se stavim na tu listu sto izbacujete stalno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.