Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jel si radila neke analize?

[/quot

Pa bila sam da gledam secer koji je posle glukoze bio visok pa sada vec neko vreme pijem glukofaz 850 dva puta na dan.... pa su mi gledali Antilimerov.... pa sam sada pila tablete 5 dana da bih posle 3 meseca napokon dobila! E to je ukratko moj istorijat :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, stvarno ti nije fora, ja ne radim sutra, znaci neko mora da odradi jedan :D

Ja cu da radim, ako nece niko :lol:

Ма коме ће да се имтплатира 6 дан од овулације, то је бре феномен.

Кажу да је обично од 9 до 11, у већини случајева, јер као путује 5-6 дана до материце, па онда 4-5 дана лута по материци док се не закажи, е тако сам ја разумела да се дешава оплодња.

Mozda sam ja fenomen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem se bas najbolje, ali koliko sam ukapirala imas problem sa ciklusom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Jao, ovo je definitivno pms, ja iz krajnje depresivnog stanja prelazim u euforiju, sada ni s od suzica, samo se kezim ... zamisljam kako se implantacija zakazuje :P

Ma kakav PMS... To je nesto drugo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da radim, ako nece niko :lol:

Mozda sam ja fenomen :lol:

E, to je taj duh! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razumem se bas najbolje, ali koliko sam ukapirala imas problem sa ciklusom?

Ako mislis na mene - O, DAAAAA!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А девојке гутам слова, али то је само због тога што куцам са два прста јер јако споро куцам, па покушавам да убрзам, и на крај дође са закачивања на заказивање.

Није то ништа другарици сам одговорила да поздрави сина оваквом смс поруком.

Поздрави оног твог малог дркавца (уместо дрекавца) и сад ми је непријатно кад помислим на то :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis dve? :rolleyes::P

:lol::lol::lol: od podrigivanj i vracanja hrane iz zeludca nije ni cudo sto sam omasila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mislis na mene - O, DAAAAA!!!!!

Da, na tebe ;)

Pa ne znam sta da ti kazem, nisam sigurna da je neka od cekalica imala takav problem, javice se valjda neko sa jos nekim savetom, ja nemam iskustva s tim... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, na tebe ;)

Pa ne znam sta da ti kazem, nisam sigurna da je neka od cekalica imala takav problem, javice se valjda neko sa jos nekim savetom, ja nemam iskustva s tim... <_<

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А девојке гутам слова, али то је само због тога што куцам са два прста јер јако споро куцам, па покушавам да убрзам, и на крај дође са закачивања на заказивање.

Није то ништа другарици сам одговорила да поздрави сина оваквом смс поруком.

Поздрави оног твог малог дркавца (уместо дрекавца) и сад ми је непријатно кад помислим на то :blink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Tiffany, dobro dosla i jos brze otisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovako kao padobranac...

Jel mogu nešto da vas priupitam?

Trebala sam da dobijem 20.11. ali još nisam...

Juče sam radila test koji je negativan. Da li je moguće da test bude lažno negativan posle tolikog kašnjenja i da li je neko imao takav slučaj?

Inače nemam nikakvih simptoma, sem što me stomak bolucka kao da ću svakog trenutka dobiti.

U četvrtak imam zakazano kod dr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ovako kao padobranac...

Jel mogu nešto da vas priupitam?

Trebala sam da dobijem 20.11. ali još nisam...

Juče sam radila test koji je negativan. Da li je moguće da test bude lažno negativan posle tolikog kašnjenja i da li je neko imao takav slučaj?

Inače nemam nikakvih simptoma, sem što me stomak bolucka kao da ću svakog trenutka dobiti.

U četvrtak imam zakazano kod dr...

Moze da bude i lazno negativan, a mozda ti kasni, ako imas nekih problema sa hormonima ili ako imas cistu, pa da ti se poremeti.Ja ti peporucujem da ponovis test sutra ujutro, jer mislim da je bilo do testa. Koji si koristila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene mene uhvatilo sad kao radi mi se test, zarazile ste me!

Ne znam da li da ga uradim sutra kad ustanem ili ipak da sacekam petak? :rolleyes:

Ja ovako kao padobranac...

Jel mogu nešto da vas priupitam?

Trebala sam da dobijem 20.11. ali još nisam...

Juče sam radila test koji je negativan. Da li je moguće da test bude lažno negativan posle tolikog kašnjenja i da li je neko imao takav slučaj?

Inače nemam nikakvih simptoma, sem što me stomak bolucka kao da ću svakog trenutka dobiti.

U četvrtak imam zakazano kod dr...

Moguce da je lazno negativan, mada je mala verovatnoca za to..Videces kad dodjes kod dr-a..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koristila sam baby rapid.

nisam nikada imala problema ni sa cistama ni hormonima, ali opet imala sam i zaštićene odnose (kondom) pa verujem da je test tačan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskusnije čekalice,šta mislite je l' može da se zatrudni desetak dana pre menstruacije,ako su ciklusi redovni na,otprilike 28 dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskusnije čekalice,šta mislite je l' može da se zatrudni desetak dana pre menstruacije,ako su ciklusi redovni?

Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da

Hvala Kikiriki...

Doktorka nam je dala zeleno svetlo,ali ja bi već trebalo da dobijem za desetak dana,pa razmišljam da li da se baš,baš trudimo ili nema vajde i da čekamo da veštica prođe,pa onda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Kikiriki...

Doktorka nam je dala zeleno svetlo,ali ja bi već trebalo da dobijem za desetak dana,pa razmišljam da li da se baš,baš trudimo ili nema vajde i da čekamo da veštica prođe,pa onda.

Trud je uvek dobrodošao :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trud je uvek dobrodošao :D:P

E,i to što kažeš. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene..Ja se razbolela.Ovih dana sam bila na hitnoj, urgentnom i primala infuziju.. <_< Navodno je neka viroza u pitanju, a glava me otkida, povracala sam juce ceo dan, i srce mi jako lupalo..Nasli su mi neke bakterije u urinu i kao verovatno je od toga, mada ja ne osecam nista :huh: Radila sam jedan test jos i naravno negativan je, mada sam svim doktorima govorila da sam mooozda trudna da paze zbog lekova..Ne znam, sad verovatno ne bi ni bilo dobro da sam trudna. Mozda odem da uradim betu, da budem sto posto sigurna.. :unsure:

А девојке гутам слова, али то је само због тога што куцам са два прста јер јако споро куцам, па покушавам да убрзам, и на крај дође са закачивања на заказивање.

Није то ништа другарици сам одговорила да поздрави сина оваквом смс поруком.

Поздрави оног твог малог дркавца (уместо дрекавца) и сад ми је непријатно кад помислим на то :blink:

:lol: :lol:

Taman ste htele da me izbacite iz udruzenja test-manijaka, i onda se probudilo skriveno ludilo u meni! :D

Elem, krenem ja juce na fax i usput kupim tri testa, i krene da me obliva znoj i ja shvatim da necu izdrazati do sutra, tj danas, pa se vratim i kupim posudu za urin (da ne bih piskila u ruku), odem na fax, odem u toalet i tamo uradim test!

Hehe, naravno, negativan je, ali me je kriza prosla...

Ne znam ima li svrhe sad da vam kacim slicicu jer se potpuno osusio? :huh:

Poznat mi je taj osecaj :lol: I da, vidim neku crticu na prvoj slici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiffany draga,ja otkad znam za sebe imam neredovne menzese....i oko doktora i naravno policisticni jajnici....ko ima takve jajnike ima ovulaciju jako rijetko,1-2 godisnje...ja sam pila klomifen i uspjela sam zatrudniti,i sad imam curicu od 8 mjeseci...i nikako se posle porodjaj nismo cuvali,ali nista...neuspjeva nam...a da odes doktoru da ti provjeri hormone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji si ti jekic car! Ulazim u kuhinju i smejem se kao luda kad sam procitala za drkavca, a mm cita knjigu i gleda me belo, kao sta mi je! E luda si zeno skroz.

Tiffany dobrodosla i kako kazu sto pre otisla u odeljak za trudnjace! :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce da je kod tiffany mali poremecaj zbog dugogodisnjeg koriscenja tableta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom sebi "napravila" trudnički stomak, i mnooogo je lep bio, krivo mi je što sam sve te slike izgubila, nenamerno, crk'o mi komp iz čista mira a nisam sačuvala slike i podatke. Sad bih vam pokazala da imam, i to u kupaćem, sa sve kačketom Tu mi je negde disk pa bih mogla ponovo da instaliram Photoshop, da se igram i pravim trudničke stomake Da vidimo mi koji nemamo dece, kako bi nam čučao stomak

E pa mogu ja to da uradim! Saljite mi vase slicice!

I mene tako bole zadnjih par dana i sve vise bole. Jutros sam potrcala za trolom, a one tako bole da sam jedva trcala od bola. Tako mi dosad nikada nije bilo, mada ne mora da znaci. Temperaturu ne merim, tako da ne znam, mada osecam kao da je blago povisena. Mozda je sve ovo na nervnoj bazi, ali ja od ovulacije verujem da sam trudna, te ako nisam - silno cu se razocarati! :o

Pazi kad 10-ak sekundi nisam mogla da skapiram sta pises, mislila sam da mislis na trolove pa se pitam sa koje si ti planete :blink::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.