Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Opet vidim samo kad je u horizontali. Definitivno je do mene i svi testovi koje si postavljala, ja sam vidjela kad si ih slikala u horizontali.

Ja sam sad nasla svoj stari test, pa cem da ga slikam i postavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje oko sokolovo vidi ili sam se izvježbala :huh:

blow,brown,dust,girl,movement,photograph

Mali prašine šaljem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма треба да добијем за 4 дана, не очекујем Бог зна какву цртицу, јуче сам радила исто тест, и ова је јача у односу на јуче данас, једино то што ме мало храбри :unsure:

Jbg, postavila bih i ja svoj, nego je mutna slika, pa ne valja. Cekam mm da dodje pa da slikam sa njegovim telefonom, posto je mnogo bolji nego moj. I da ta moja crtica koja se vidi uzivo, uopste se ne vidi na slici :huh: . Vidjecete kad postavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, a što ti se kod ove kontrolne linije pojavila još jedna crta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па исто тако и код мене, уживо се лепо види и баш сам разочарана што се на сликама само назире, а јутрос кад сам видела розе цртицу мислила сам и на апарату ће да се види добро али некако све је бледо у односу на уживо :( :( :(

Провалила сам кад се кликне на слику, она се увећа и боље се види.

Ma to ti kazem, na ovom mom ima jedna tamno roza, ali je tanka i sve ostalo je bliiijeedooo, jedva se nazire. Za to blijedo nisam ni ocekivala da se vidi, ali se ne vidi ni ovo tamno.

Ma ne vole da se slikaju, misle da nisu fotogenicni :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, a što ti se kod ove kontrolne linije pojavila još jedna crta?

I ja se pitam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, nesto nije u redu sa ovim BB testovima, secas se kako je bilo kod mog, potpuno razmrljena kontrolna linija. Doduse, kod mog je ona druga strana bila potpuno bela a kod tebe se vidi jos jedna crtica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dosad jekic nisam videla drugu crtu, kao ostale zene na forumu, a sad je lepo vidim. Bleda druga crtica. Nadamo se da je to - to! :-)

Daj Boze da se zatamni u narednim danima, mada jos je rano, ako je to bebac, videce se lepo za 7 dana! Drzimo ti fige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nesto bolucka stomak od sinoc, nije kao kad treba da dobijem, a nisu ni jajnici, vise onako neki pritisak :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragickaaaa! Dobila sam! Nedelju dana ranije :o I prosli mesec isto dosla nedelju dana pre i sad, ispade da sam u novembru dva puta imala :blink: Kakav uzas :angry:

Jekic, uradi sutra sa rapid baby testom, ipak je on najpouzdaniji. A crtica je lepa siroka jako bleda ali ipak je vidim narocito kad zavalim ekran na laptopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragickaaaa! Dobila sam! Nedelju dana ranije :o I prosli mesec isto dosla nedelju dana pre i sad, ispade da sam u novembru dva puta imala :blink: Kakav uzas :angry:

Jekic, uradi sutra sa rapid baby testom, ipak je on najpouzdaniji. A crtica je lepa siroka jako bleda ali ipak je vidim narocito kad zavalim ekran na laptopu.

To ti se nesto ciklus poremetio, verovatno ti je i ovulacija bila ranije. Jbg... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сад сам урадила бејби рапид, на њему нема ама баш ништа.

Глупи ББ тестови :angry: :angry: :angry:

Ih bre, Jekic... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali to ti nije prvi jutarnji urin, a i ovaj BB je osetljiviji iako ne valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нема везе, боље овако него да се надам а и утврдили смо макар нешто, можда су ови бб тестови јефтини али нису добри <_<

Ma kod mene je pokazao jednu crticu, razmrljasnu ali jednu, kod tebe se ipak nazire i druga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма видећемо сутра, ипак је бејби рапид бољи и сигурнији тест, ако он каже нема ништа онда нема ништа.

А ко има још пројекцију ових дана. Где нам је она листа.

291120113507.jpg

Evo ovaj moj, ne znam da li se sta vidi.

Ali mm vidi crtice na tvoja oba testa i na ovom mom. Ja mu pokazem ovaj i kazem da se nista ne vidi, a on meni da sam corava. Ja mu pokazem tvoje, a on kaze da imaju crtice iste sirine kao i kontrolne, ali da su jako blijede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, rano je za test! Znaces za 5-6 dana, ne budi nestrpljiva! Mozda je beba tu, a jos se ne vidi na testu! Nemoj da radis toliko testova, za te pare kupi neke seksi gace. To je moj savet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A za Ljubinku - Ciklus ti se poremetio, idi kod doktora da vidimo sta je. Mozda da uradis hormone, ali doktor ce znati sta treba da uradis. Moguce da je od stresa i prevelike zelje, ali ipak otidji. I ne sekiraj se...Imas jedno dete, a nekako osecam da ce uskoro i drugo... :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo zene, zauzmite svoja mesta, sad ce projekcija :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja Trmalja vidim crtu kod tebe, tanku i bledu, a i kod jekic isto tako kao i tvoj mm :P

Mislim da su ti baby rapid testovi prenaduvani...e bas oni sve registruju, malo sutra! Tek kad kasni, to se vidi, mada i tad je pitanje koliko...KOd moje sestre su bile 2 vristece tamne crte. Bile smo na putu i radila je test nakon 15 dana kasnjenja. Beba neplanirana. Putovale, vukle torbe, pusile, pile, ona pila tablete za streptokoke...ma ne pitajte sta sve...znala da popije i pusi i u trudnoci (naravno, ne preporucujem!) :P

I evo ga Simon, kao kiklop, napredniji i mentalno i fizicki u odnosu na drugu decu. To je mala/velika munja! Kad hoce - hoce, pa i da se trudis svim silama, ne moze se otkaciti! A kad nece - dzaba sve! Zato, bolje da deca dodju kasnije, ali da budu oni najjaci i odabrani, a ne neki kilavi! Zato zene, samo hrabro napred, pa ce jednom najbolji spermic da pobedi i da se rodi jako, zdravo i pravo dete!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

UUuuuu, kako jaka druga crta :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: pa ČESTITAM! t2028.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

Wow,kako diiivne ctice!!! ČESTITAM! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram vam reci da ste vi prve (sem mene, naravno :) ) koje ste videle moje dve crtice :wub: .

Moj muzic jos spava, ali imace najdivnije budjenje u zivotu!!!

"Ajde tata, ustajanje :wub: !"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ta, da, da, daaaaaaaaaaaaaam :) !

WWWWWWWOOOOOOEWWWWWWW

čestitam!!!!!!!!!!!!!!

jedva čekam da i ja vidim ovako nešto.....

sa srećom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je to!

Trudna iz aviona! :rolleyes::rolleyes:

Bravooooooooooo cale, pogodio si ovaj put U CENTAR!

A tebi mama zelim ugodnu trudnocu, da se prolepsas i da ti prodje sa osmehom na licu! E ovo je divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.