Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Па јел си пипала руком, ја још увек нисам, нешто ми је гадно, него се бришем тоалет папиром и само двапут ми се овако растегло.

Jesam :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

хаха а јел гадно колико ми се чини :unsure:

Ma jok :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ranije nisam obracala paznju na to, a sad tacno primecujem u toku ciklusa kako se menja.

A ja ne znam koja mi je grupa sekreta :unsure:

Ja sam jedno vreme imala beo sekret,gust i samo to..Nije se menjao. Bila sam treća grupa i to kao nije strasno, pa sam po preporuci lekara samo koristila tantum rosu, i od tad mi se bas iscistio, sad se sve lepo vidi mada nisam sigurna dal' to ima neke veze :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Љубинка ту нико не може да буде крив, не сме она себе да криви због антибиотика, пила их је баш да беби не би шкодили, мора да одбаци ту могућност милион жена је пило па је родило праву и здраву децу, а шта је са женама које се пазе па опет доживе тако нешто. Не знам зашто јој се то десило и немам објашњење, само знам да она није крива никако.

Ни ти ниси била крива, не верујем да је акупунктура довела до тога као ни купање, једноставно то се некад деси, нико не може за то да буде крив, тело само одбаци плод и то је то нажалост :(:(:(

Ma naravno da nema ni govora o krivici, samo sam izrazila svoju bojazan zbog Lene, jer polazeci od sebe (a ne mora da bude, ipak je to Lenocka) sam pretpostavila sta moze da joj se mota po glavi. A to nikako ne bih zelela jer svaka cekalica bi sve uradila za svoju bebu, ali neke stvari ipak nisu do nas, bez obzira sta uradili. Mene je ustvari najvise i tesilo to sto sam znala da su moje namere bile najbolje moguce i samo u korist bebe. Nadam se da ce i Lenocka tako da razmislja, a nadam se i da ce joj uteha uskoro stici. Jer koliko god to surovo bilo, ipak je dobro znati da mozes da ostanes u drugom stanju i to sa svojim muzem.

Па јел си пипала руком, ја још увек нисам, нешто ми је гадно, него се бришем тоалет папиром и само двапут ми се овако растегло.

Meni se i vise rasteze i zna da ga bude bas dosta. I skroz je providan, ko staklo. I to mi kao bude jasan znak za O pa opet nista <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Имам али до сад никад нисам користила камеру, не сналазим се баш најбоље са техником, можда сте приметили :huh:

Замисли да то урадимо били би најлуђи плусићи у историји :lol::lol::lol:

Ma poducicu ja tebe kad budes spremna da evoluiras u sajber cekalicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvinite opet ja sa mojim pitanjima :(

jel ima veze folikul sad sa trdunocom, npr meni je bio na levu strnu taj folikul sto sam zatrudnela i sad tu osecam pritisak, jel normalno to? :unsure:

izvinite ako moze da odgovori neka novopecena trudnica ili mama: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sta se to desilo sa Lenockom?

Koliko vidim iz vasih postova, izgubila je bebu.

E kako mi je zao....uzas! :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvinite opet ja sa mojim pitanjima :(

jel ima veze folikul sad sa trdunocom, npr meni je bio na levu strnu taj folikul sto sam zatrudnela i sad tu osecam pritisak, jel normalno to? :unsure:

izvinite ako moze da odgovori neka novopecena trudnica ili mama: )

Moze da ima veze jer ako je pukao folikul sa leve strane, onda je i oplodjena jajna celija prosla kroz levi jajovod i verovatno se ugnjezdila sa leve starne materice. Meni je isto tako bilo sa leve strane i koliko se secam u pocetku sam i osecala ziganje sa te strane. Znam da je normalno sto se brines, ali pokusaj da se opustis, 9 meseci dugo traje a brigom ne cinis dobro bebi. Kako ono tvoje krvarenje? Jel prestalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh žene moje :lol:Ljubinka, predlog za sajber crtice je fenomenalna ideja :lol: Stvarno bi bili najludji plusići.

Što se tiče plodne slizi, ranije dok nisam obraćala pažnju na istu, tj. dok nisam znala šta je, uvek sam se čudila šta mi to sluzavo visi iz piiiip, i znam da sam je ranije češće imala. U poslednje vreme jako retko, sva tri puta kada sam zatrudnela nisam je imala.

Lenočka je sad dobro, uhvatio je pre neki dan virus, imala je visoku temp. povraćanje, dijareju, bila je na infuziji.... sad je dobro. Javiće se uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е Леночка је баш надрљала :( :( :( и стомачни вирус да је ухвати. чула сам да хара тај стомачни вирус свуда, где баш њу да закачи.

Девојке ја мало пре била у вц, да каким :o и кренуо ми браонкаст секрет после тога :( изгледа ми ништа од мене ни овај месец а тек ми је 11 дпо, никад ми није кренула најава пре менструације овако рано обично дан пре менструације, од све муке изгледа ми да ћу сутра да добијем, тако да од мене не очекујте сличице овај месец.

:lol: :lol: jekić, 11 dpo kad ti krene braonkasti sekret može da znači implantaciju, meni se manifestovalo kao dve tri roze tačkice, a nekom, kao npr. tebi što bi moglo da bude, kao braonkast sekret ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке ја мало пре била у вц, да каким :o и кренуо ми браонкаст секрет после тога :( изгледа ми ништа од мене ни овај месец а тек ми је 11 дпо, никад ми није кренула најава пре менструације овако рано обично дан пре менструације, од све муке изгледа ми да ћу сутра да добијем, тако да од мене не очекујте сличице овај месец.

Ih bre, Jekic, nemoj odmah sve crno, ko sto rece Suncokret, mozda je implantacija, rano ti je za vesticu jos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма ја сам готова за овај месец знам то, сутра ће да ми падне температура и то је то.

Макар ћу да ушетдим за тестиће имам 4 за следећи месец, неискоришћена :P:lol:

Dobices po guzi!

t0160.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма ја сам готова за овај месец знам то, сутра ће да ми падне температура и то је то.

Макар ћу да ушетдим за тестиће имам 4 за следећи месец, неискоришћена :P:lol:

nemoj tako....mnogo zena je imalo braon sekret na pocetku trudnoce...kad treba da dobijes???kad ce projekcija??? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Немој ме по гузи, видиш како је црвена :P

Jel ti vise odgovara ovako?

t0131.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

По мом неком прорачуну, требам 3 децембра, али изгледа ми да ће да порани овај месец.

Nećeš ti ni dobiti B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Где ли је Мејби :( :( :(

pozz drage moje vidim ima svega kod vas nadam se da je sve ok i da ima puno plusica ,ja sam sad u nedoumici pokusavam vec jako dugo da zatrudnim i nema rezuktata ,plodni dani su mi bili od 20 do 24 ,imala sam 11 e sad se pitam kad uopce mogu da upotrijebim test jer sam izgubila volju za svim a trebala bih dobiti 8 decembra pleasee hellp kiss za sve vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па за тест ти је још стварно рано, имаш још 10 дана до менструације, шта знам најбоље да сачекаш још једно 7-8 дана па да ураиш први тест.

Jekic hvala ti puno mene ubi to cekanje vise stvarno sam nestrpljiva :(,pa kako kaze doktor razmisljanje o tome nece te opustiti vec ces biti samo vise napeta ,a mene je smorilo viseee ljubim te kiss i veliki poz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Где ли је Мејби :( :( :(

I ja se pitam, sto li bar na kratko na svrati?

Jekic hvala ti puno mene ubi to cekanje vise stvarno sam nestrpljiva :(,pa kako kaze doktor razmisljanje o tome nece te opustiti vec ces biti samo vise napeta ,a mene je smorilo viseee ljubim te kiss i veliki poz :rolleyes:

Ma kakvo opustanje, pa mi ovde samo o tome pricamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ради ми смо све неопуштене, то нек те незабрињава, што каже Анчи ми овде само о томе причамо :lol:

:blink: da znam ali sam vise opterecena s tim a moj rade se samo smije hahahaha kaze polako hmm uhh :angry: nadam se da ce biti pozitivnoooo i da nece doci vjestica nikako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano je za test. I meni je termin 08.12.., ili 07.12., jer me steglo uvece, a krenulo ujutro, pa ne znam koji dan da racunam, al ajde neka bude 08.12., mada svejedno je, jer ja sam ovaj put trudna, pa nece ni doci...

Test cu da radim tek 11.12., tj. u nedelju ujutro, a tad cu vec uveliko biti trudna, jer cim ne dobijem prvog dana (a kod mene je tacna u minut), znam onda milion posto, a ovako je samo 100%.

Samouverena sam, nema sta, trudna, trudna, trudna..... :lol::lol::lol:

A ako u medjuvremenu dozivim spontani i ipak dobijem, tu ste vi da me utesite :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rano je za test. I meni je termin 08.12.., ili 07.12., jer me steglo uvece, a krenulo ujutro, pa ne znam koji dan da racunam, al ajde neka bude 08.12., mada svejedno je, jer ja sam ovaj put trudna, pa nece ni doci...

Test cu da radim tek 11.12., tj. u nedelju ujutro, a tad cu vec uveliko biti trudna, jer cim ne dobijem prvog dana (a kod mene je tacna u minut), znam onda milion posto, a ovako je samo 100%.

Samouverena sam, nema sta, trudna, trudna, trudna..... :lol::lol::lol:

A ako u medjuvremenu dozivim spontani i ipak dobijem, tu ste vi da me utesite :rolleyes::rolleyes:

Odusevljavas me svojom pozitivnoscu!

I ja sam trudna evo vec 3 dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odusevljavas me svojom pozitivnoscu!

I ja sam trudna evo vec 3 dana :lol:

Anchyy cestitam od <3 ,cekacemo i mi pa sta bog da ,a ja se nadam da je vec jedan veliki plus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sledeceg meseca saljemo decu u skolu! :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sledeceg meseca saljemo decu u skolu! :lol::lol::lol:

:lol:

A bogami, sledece godine stizu unuci :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.