Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nisu nego su se skratili a i strasno me bole grudi i krsta kad treba da dobijem a pre mi se to nije desavalo...bas je glupo svo ovo cekanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene krenulo nesto da mrljavi :(

smrc

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene krenulo nesto da mrljavi :(

smrc

:(:(:( e sapatnice moja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako je kod tebe my heart stanje?

ima li kakvih simptoma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene krenulo nesto da mrljavi :(

smrc

I kod mene krenulo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako je kod tebe my heart stanje?

ima li kakvih simptoma?

Nisi videla da sma se opet upisala?dosla juce,a evo danas sam imala nesto kao odliv ili mi je telo odbacilo plod,pa mi je jako isla,bas sam se uplasila,ne znam sta je,malo je sad slabije,ali se bas bojim kako ce noc da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi videla da sma se opet upisala?dosla juce,a evo danas sam imala nesto kao odliv ili mi je telo odbacilo plod,pa mi je jako isla,bas sam se uplasila,ne znam sta je,malo je sad slabije,ali se bas bojim kako ce noc da prodje.

Uh i meni ide nekad jako da se uplasim , a grudi me bole trenutno strasno, pa se stalno prepipavam..uh zenske muke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf :(

mene ne boli stomak ... nista se posebno ne desava, samo mrljavi, nesto braonkasto ... sto me nervira, nek krene kako treba pa da se ne razmisljam vise ...

nema veze, znaci bice opet dobre akcije i ovog meseca ... rad rad i samo rad :D

za novu godinu hocu da vidim sve plusice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh i meni ide nekad jako da se uplasim , a grudi me bole trenutno strasno, pa se stalno prepipavam..uh zenske muke

Ali ovo je bilo strasno,lilo je u mlazu,imala sam ugruske ogromne,za dva minuta mi se napunio ulozak,bilo je skroz druge boje nego menstrualna krv,onako bas bas crvena,i evo sad manje ide,ali imam neku napetost u stomaku i malo sam malaksala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ovo je bilo strasno,lilo je u mlazu,imala sam ugruske ogromne,za dva minuta mi se napunio ulozak,bilo je skroz druge boje nego menstrualna krv,onako bas bas crvena,i evo sad manje ide,ali imam neku napetost u stomaku i malo sam malaksala.

Pa to je bas puno, verovatno si puno zeljeza izgubila ako si malaksala , u svakom slucaju idi kod ginekologa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali ovo je bilo strasno,lilo je u mlazu,imala sam ugruske ogromne,za dva minuta mi se napunio ulozak,bilo je skroz druge boje nego menstrualna krv,onako bas bas crvena,i evo sad manje ide,ali imam neku napetost u stomaku i malo sam malaksala.

ih bre, pa moguce da je doslo do oplodnje pa se plod nije zakacio... Jel prestalo sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni je znalo tako dok sam radila na bebi ... i posteno sam znala da se prepadnem ... a onda od prepadanja i da pocnem da drhtim i da smisljam svasta nesto ... nisam nikad bila kod lekara zbog toga, niti sam ga pak pitala ... bolje da ne znam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malopre kad sam isla u wc bilo je manje,tj.normalno,ali evo sad opet osetim da se sliva mlaz...

Ne znam sta je,ali ujutru zovem moju dr,pa cu videti,da ne idem u bolnicu,jer kod nas ima svega 3normalna ginekologa,a ne bih bas da upadnem nekome u nezgodnom trenutku,imam losa iskustva sa njima iz trudnoce.Videcu ujutr. mislim da je ipak telo odbacilo plod,jer da je odliv mislim da bi duze trajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je jednom isto tako kad sam dobila sve izaslo odjednom, jedva sam dosla kuci sve proslo,sva sreca imala dugu crnu jaknu i bas Sam se bila uplasiila..i to je bilo jedan ... Problem je ako traje vise dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:kiss: da prodje brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima,nova sam na forumu.pokusavam da ostanem trudna vise od godinu dana ali neuspesno,vec sam ocajna...imam dve cerkice jednu od 14 god i jednu od 5,lako sam zatrudnela oba puta.sad vise od svega zelim jos jedno dete ali nista...najgore od svega sto me niko nerazume...svi kazu sta se nerviras pa vec imas dvoje dece i tako slicno...nadam se da me vi razumete.

Dobrodosla! Naravno da te razumemo, dece nikad dosta. I ja drugu tudnocu cekam vise od godinu dana :( Mada, veruj mi, mnogo je veca agonija kada nemas jos dete a trudnoca se ne desava. Prvo sam cekala 6 godina i ne moze da se poredi moje psihicko stanje onda i sada. Stvarno zelim bar jos dvoje :rolleyes: a starija sam od tebe 3 godine. Mozda ne bi bilo lose da proveris hormone i ove vezane za plodnost a i za stitnu zlezdu, hoce ona da remeti plodnost a i cikluse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hvala vam.Videcemo noc kako ce da prodje,ali bas me strah.javicu vam sutra. ljubim vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,hvala vam.Videcemo noc kako ce da prodje,ali bas me strah.javicu vam sutra. ljubim vas sve

Javi se obavezno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla! Naravno da te razumemo, dece nikad dosta. I ja drugu tudnocu cekam vise od godinu dana :( Mada, veruj mi, mnogo je veca agonija kada nemas jos dete a trudnoca se ne desava. Prvo sam cekala 6 godina i ne moze da se poredi moje psihicko stanje onda i sada. Stvarno zelim bar jos dvoje :rolleyes: a starija sam od tebe 3 godine. Mozda ne bi bilo lose da proveris hormone i ove vezane za plodnost a i za stitnu zlezdu, hoce ona da remeti plodnost a i cikluse.

Hvala na savetu molim te samo mi kazi gde se proveravaju hormoni jer mi treba uput od ginekologa.Nisam to nikad radila pa neznam,a moj ginekolog stalno mi govori da je sve u redu ali bi ja volela da obavim neke preglede.Nadam se da ce i tebi uspeti i naravno svim zenama koje to zele...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Тики77 ДОБРОДОШЛА

А није ваљда да сте све добиле у исто време и Венера, Мај Харт и Сања :( :( :(

Мрзим више вештицу :angry: :angry:

Како безвезе све у исто време :(

Јекић,ал онда то значи да ће све у исто време да објаве плусиће ;) ајде таман да се крај године обележи са мноооооого плусића,цртица и трудница :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Тики77 ДОБРОДОШЛА

А није ваљда да сте све добиле у исто време и Венера, Мај Харт и Сања :(:(:(

Мрзим више вештицу :angry::angry:

Како безвезе све у исто време :(

bas bezveze :angry:

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Bimbi - ?

Milina mama - ?

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

Yora - 26.11.

Sanja83 - 27.11.

Jekic - 3.12.

Red_Butterfly - 5.12.

Dusica 2502 - 05.12.

Tajci79 - 08.12.

IvanaV - 09.12.

Ljubinka - 06.12.

Anchy07 - 11.12.

Maybe - 13.12.

Trmalja - 13.12.

Kikiriki - 14.12.

My Heart - 23.12.

Venera 23.12.11

Yora???? ajde obraduj nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas bezveze :angry:

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Bimbi - ?

Milina mama - ?

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

Yora - 26.11.

Sanja83 - 27.11.

Jekic - 3.12.

Red_Butterfly - 5.12.

Dusica 2502 - 05.12.

Tajci79 - 08.12.

IvanaV - 09.12.

Ljubinka - 06.12.

Anchy07 - 11.12.

Maybe - 13.12.

Trmalja - 13.12.

Kikiriki - 14.12.

My Heart - 23.12.

Venera 23.12.11

Yora???? ajde obraduj nas...

hvala stavi i mene na taj spisak 20.12 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.