Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drugi put će biti ;)

Pa jednom ce biti :), samo se nadam da je sve ok.

Naterala sam i muza da ide da radi spermogram..on je radio jedan ali pre 3 godine i tada je imao odlicne rezultate, ali ne skodi da uradi opet, cisto radi provere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene pocinje stomak da boli, stize vestica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jednom ce biti :), samo se nadam da je sve ok.

Naterala sam i muza da ide da radi spermogram..on je radio jedan ali pre 3 godine i tada je imao odlicne rezultate, ali ne skodi da uradi opet, cisto radi provere..

Baš mi je žao.... :(

Mene pocinje stomak da boli, stize vestica :(

Što bih ja rekla onu dečiju pesmicu "beži, beži babarogo" (čitaj veštice da nisi došla ;))...

Ja se iskreno nadam da će te zaobići...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, crta jel plavičasta - a daj bože da nam za 5 dana podariš dve crvene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene pocinje stomak da boli, stize vestica :(

A sto se tog bola tiche, pitala sam dve drugarice koje su trudne i obe su imale uobicajene simptome kao da ce dobiti svaki cas, bol u stomaku se nastavljao, mislile dobice svaki cas - a vestica ipak nije stigla..tako da taj bol ne mora da znaci da stize :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tog bola tiche, pitala sam dve drugarice koje su trudne i obe su imale uobicajene simptome kao da ce dobiti svaki cas, bol u stomaku se nastavljao, mislile dobice svaki cas - a vestica ipak nije stigla..tako da taj bol ne mora da znaci da stize :)

Ja sam jedna od tih ;) Baš sam juče pisala Hellen o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto se tog bola tiche, pitala sam dve drugarice koje su trudne i obe su imale uobicajene simptome kao da ce dobiti svaki cas, bol u stomaku se nastavljao, mislile dobice svaki cas - a vestica ipak nije stigla..tako da taj bol ne mora da znaci da stize :)

I ja se sve nadam tome :) Cak sam nocas sanjala da sam trudna, otperecena :)

Baš mi je žao.... :(

Što bih ja rekla onu dečiju pesmicu "beži, beži babarogo" (čitaj veštice da nisi došla ;))...

Ja se iskreno nadam da će te zaobići...

Hvala ti :rolleyes: A moze i ovako- idi idi vesticice, da ne vidim tvoje lice..Da mi zora bol ne stvara.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti :rolleyes: A moze i ovako- idi idi vesticice, da ne vidim tvoje lice..Da mi zora bol ne stvara.. :lol:

Može :) :) : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla u nas hor vestica, pardon, cekalica :lol:

Hvala :lol: Cekalice vs. Vestice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pazi Maybe sto je mudra - uradila test nedelju dana ranije samo da bi izbegla pevanje :P

A sad sve u glas, jer mi se cini da ce ovde biti slavlja

t4216.gifRADI JOOOOS JEDAN TEEEEST t4253.gif JOOOOS JEDAN TEEEST URADI t4248.gif ILI JOS PEEEET

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okupirala sam danas ovu temu, vidim :( ... nigde nikog, pa pricam sama sa sobom :lol:

Ali moram da iskuckam, sva sam nesto nervozna ... Imala sam cudno iskustvo preksinoc, bili smo kod nekih nasih poznanika, koji su nedavno dosli nazad iz Srbije i doneli sa sobom flasu rakije ... Uglavnom ne pijem, ponekada casu vina uz veceru, a zestoko bas retko pijem (ali kada popijem to su uglavnom uvek u pitanju po casica-dve rakije :lol:) ... Zato sam i popila dve casice rakije to vece, nisam mogla da odolim :rolleyes:, medjutim, katastrofa mi je od te dve casice bila celu noc, muku sam mucila. A nije neka slj rakija, nego jedna od onih skupljih ... Nikada ne bih pomislila da tako lose moze da mi bude posle samo malo i to dobre rakije ... :blink:

Maybe kad ti (ne)treba da dobijes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek 16-og, zato vise kazem da mi je to od preksinoc cudno, nego sto zaista mislim da je neki simptom u pitanju ;)

A evo sada me ubi stomak, ziga i probada, kao i uvek tih dana pred mens ...

Ko ce ga znati..Uf ma najgori su ti dani kad se blizi vestica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda malo manje namrgodjeniji ali ovako se cekaju ti dani m0944.gif

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda malo manje namrgodjeniji ali ovako se cekaju ti dani m0944.gif

:)

A dok ih cekamo ajde malo da caskamo... pre neki dan sam skapirala kako zamisljam Maybe (nisam uspela da vidim ni jednu njenu sliku ako je i postavljala jer takvom brzinom brisete te slicice <_< )... gledala sam najnoviji film sa Dzulijom Roberts u kom igra profesorku i sve vreme je dozivljavam kao da je Maybe, ne po karakteru lika koji tumaci vec po izgledu i oblacenju.

Maybe, sto se tice one rakijice - pa moze biti da ti se slosilo jer organizam bas zna burno da reaguje na ono sto mu ne prija u trudnoci, ali i ako nisi trudna. Meni se nekad desavalo da mi pozli i od pola casice, kao da mi negde pogresno skrene i umesto u glavu udari u zeludac pa mi bude muka.

A stvarno se nadam da si docekala svoj red i da je ovo tek prva mucnina u sledecih par meseci. I neka si preokupirala ovu temu sa sobom, neces jos dugo. Ides Lenocki da pravis drustvo u prvom trim. da ne bude usamljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja, ti uvek znas tacno sta da kazes i kako da kazes, neverovatna si :wub:

Sledeceg leta obavezno sa Yorom i Suncokretom pijemo kafu negde na Karaburmi, imamo do tada da smislimo sta cu da kazem s&s i kako da "opravdam" izlazak :rolleyes:

A sutraaaaa postavljam joooos jeeeeedaaaan teeeestiiiiiiiiic! :lol:

Sve se plasim da ces da se poradjas sledeceg leta :D jedino ako ces da dodjes u Srbiju da to "obavis". Onda nece ni biti problem za izgovor, ti sa bebcem u setnju a mi za tobom ;) Moraces malo sporije da hodas jer cemo tada nas tri da budemo pred porodjaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A daaaa!!! Sutra testic! Uz obaveznu muzicku pratnju

k28019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sutraaaaa postavljam joooos jeeeeedaaaan teeeestiiiiiiiiic! :lol:

m0812.gif

m0804.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim novim čekalicama želim dobrodošlicu.

Hvala vam za čestitke za rođendan, divne ste <3 :*

Ljubinka, planirala sam da uradim tatto na ruci, negde ispod šake, sa te strane gde je mali prst i to bi bio violinski ključić. E sad...pošto idem na operaciju-intervenciju odložila sam tatto.

Jekić, i mene je zezala beta ovaj mesec, kasnilo mi je nekih nedelju dana, a kada su mi izvadili krv rezultat je bio 1,1.

Juče sam bila kod doce u ns i mogu vam reći da mi deluje skroz ok, rekao je da mora operacija, dao mi je spisak analiza koje trebam da pribavim i kad završim onda ću dobiti termin za intervenciju. Ja sam već krenula u akciju, već imam neke od analiza. Što se tiče same intervencije, traje desetak min, ujutru dođeš i taj dan ideš kući, čeka se samo prva menstruacija i može da se pravi beba. Sad se osećam rasterećenije i jedva čekam da se sve završi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, zaboravih, juče je mm i meni bilo 9 godina od prvog poljupca :* i početka naše ljubavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - 5.12.

Milina mama - ?

Jekic - ?

Tajci79 - 10.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Maybe - 16.11

Mian - 18.11.

My Heart- 25.11.

Yora - 26.11.

Sanja83 - 27.11.

Venera - 29.11.

Ljubinka - 06.12.

Anchy07 - 11.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim novim čekalicama želim dobrodošlicu.

Hvala vam za čestitke za rođendan, divne ste <3 :*

Ljubinka, planirala sam da uradim tatto na ruci, negde ispod šake, sa te strane gde je mali prst i to bi bio violinski ključić. E sad...pošto idem na operaciju-intervenciju odložila sam tatto.

Jekić, i mene je zezala beta ovaj mesec, kasnilo mi je nekih nedelju dana, a kada su mi izvadili krv rezultat je bio 1,1.

Juče sam bila kod doce u ns i mogu vam reći da mi deluje skroz ok, rekao je da mora operacija, dao mi je spisak analiza koje trebam da pribavim i kad završim onda ću dobiti termin za intervenciju. Ja sam već krenula u akciju, već imam neke od analiza. Što se tiče same intervencije, traje desetak min, ujutru dođeš i taj dan ideš kući, čeka se samo prva menstruacija i može da se pravi beba. Sad se osećam rasterećenije i jedva čekam da se sve završi.

Super sto nije nista komplikovano i sto ce da ti bude lakse poslije intervencije. Neces biti toliko opterecena pitanjima. I nadam se da neces docekati drugu vjesticu poslije intervencije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mabye hvala ti draga na dobrodoslic pa sve je to isto da izvines...ja idem dole za 4-5 mjeseci ali mi je puno kasno da cekam..ne znam videcemo sta ce ovde da se desava za dve sedmice opet idem da vadim hormone :angry: cetvrti put u dva meseca nigde veze ali moram da radim sta mi kazu videcemo tamo u decembru idem na neku njihovu terapiju ako ne bude nista do tada ma ja imam problem sa progesteronom i to je sve ali samo me da izvines vuku ko budale a nemogu da uzmem nista iz apoteke na svoju ruku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imal nekoga ovde :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imal nekoga ovde :unsure:

Yes, treba li sta draga? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

treba mi drustvo :rolleyes: da pricam sa nekim da malo se oraspolozim..pisala sam na predhodnoj stranici o mom problemu pa mozes da me savetujes sta da radim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.