Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Test, test, test,... haj'te drage moje!!!!

'ocem dve crte, kad kod mene nisu bile, da budu kod vas!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2cn-test.jpg

Evo ga, sad se vidi iz svih uglova.

Samo da popijem kafu, pa cu da trknem do apoteke. ;)

Ja ovde vidim drugu crtu, jeste da je svetla svetla al' vidi se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f2g-PB0517.jpg

I dalje je ovakav... :blink:

Анчи затамни га мало, мени се чини ко да има нека цртица али изнад контролне линије, знам сад ће да кажете да ја свугде видим линије.

I meni se cini da ima jedna sa desne strane :) Mada dafinitivno nesto nije u redu sa ovim testom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić jedva čekam tvoje rezultate bete sutra!!! Na ovoj potamnjenoj slici stvarno se nazire druga crtica. Nadam se da je to-to! :) Na mojim negativnim testovima nikad nije bilo druge crtice, ni u najavi, tako da bi mi stvarno bilo čudno ako je opet greška.

Anchy07 i meni je čudan ovaj tvoj test, sigurno je neispravan, čekamo novi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni se desio jedan takav razmrljan test pre 2 meseca. imala sam kao otisak druge crtice ali bez boje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, Jekić ,draga moja, baš mi je žao...neću sad ništa da ti pričam, znam da ti je mnogo teško, odmori, sutra je novi dan...ljubim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t23127.gif

Око поднева приметим груди ме више толико не боле... пипам и притисакам џабе све, после мало почеше крста да ме боле, ја ништа не обраћам пажњу, рекох ма то онако дуго сам седела данас, кад ме пре пола сата пресече нешто, ја одлажем нећу да идем у вц, остајем по својој одлуци до краја, трудна сам овај месец и тачка, пре десет минута одох у вц, не могу више, а оно проклетница увелико кранула t23102.gif

макар нећу да се нервирам око бете сад знам да дефинитивно умишљам и следећи месец нисам више тест манијак, само се надам ко глупача нека џабе, неће ме и готово, никад више нећу да урадим ни један тест нити ћу да радим бету, нити ћу да идем код доктора, све ћу да забаталим лепо и готово, ако ми је суђено биће ако не ником ништа, , хвала на подршци драге моје биће неки други пут само неће сад.

Сад одох ако могу да се успавам и да се пробудим сутра ако могу пробудићу се што касније t2360.gif

Uj....sto je mrzim...bas mi je zao :( , ... saljem ti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, sta god da ti kazem bilo bi suvisno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić,najiskrenije mi je jako žao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t23127.gif

Око поднева приметим груди ме више толико не боле... пипам и притисакам џабе све, после мало почеше крста да ме боле, ја ништа не обраћам пажњу, рекох ма то онако дуго сам седела данас, кад ме пре пола сата пресече нешто, ја одлажем нећу да идем у вц, остајем по својој одлуци до краја, трудна сам овај месец и тачка, пре десет минута одох у вц, не могу више, а оно проклетница увелико кранула t23102.gif

макар нећу да се нервирам око бете сад знам да дефинитивно умишљам и следећи месец нисам више тест манијак, само се надам ко глупача нека џабе, неће ме и готово, никад више нећу да урадим ни један тест нити ћу да радим бету, нити ћу да идем код доктора, све ћу да забаталим лепо и готово, ако ми је суђено биће ако не ником ништа, , хвала на подршци драге моје биће неки други пут само неће сад.

Сад одох ако могу да се успавам и да се пробудим сутра ако могу пробудићу се што касније t2360.gif

Jekic, bas mi je zao! Bem joj mamu, ubices ti nju jednog dana. Saljem ti jedan veeeliikii t4608.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t23127.gif

Око поднева приметим груди ме више толико не боле... пипам и притисакам џабе све, после мало почеше крста да ме боле, ја ништа не обраћам пажњу, рекох ма то онако дуго сам седела данас, кад ме пре пола сата пресече нешто, ја одлажем нећу да идем у вц, остајем по својој одлуци до краја, трудна сам овај месец и тачка, пре десет минута одох у вц, не могу више, а оно проклетница увелико кранула t23102.gif

макар нећу да се нервирам око бете сад знам да дефинитивно умишљам и следећи месец нисам више тест манијак, само се надам ко глупача нека џабе, неће ме и готово, никад више нећу да урадим ни један тест нити ћу да радим бету, нити ћу да идем код доктора, све ћу да забаталим лепо и готово, ако ми је суђено биће ако не ником ништа, , хвала на подршци драге моје биће неки други пут само неће сад.

Сад одох ако могу да се успавам и да се пробудим сутра ако могу пробудићу се што касније t2360.gif

Хвала вам свима, надам се да не звучим патетично, свесна сам да делујем мало :blink: са овим мојим цртицама, али шта да радим ваљда их ја видим па желим и ви да их видите и да ме охрабрите мало, и једноставно желим да верујем макар тих неколико дана да имам некакве шансе, мада сам свесна да већина их овде не види.Не могу да спавам сад, одавно се нисам овако усрано осећала, још сам плакала заједно са мужем и то ме је додатно погодило, шта знам јесте оно никад не одустај и награда те чека али јебено је тешко сваки месец и што је најгоре ја се никако не могу навићи на неуспехе, моја љубав ми каже биће кад се најмање будемо надали али ја се сваки месец и превише надам, знам да сам опседнута и да ми то никако непомаже али не могу да мислим тренутно ни о чему другом, и ето дошао ми је 14 циклус надања и нема краја, одувек сам желелела велику породицу а изгледа ми да да од мог сна нема ништа. Не знам шта више да радим знам да ми од плакања нема ништа али тренутно само то радим, одвратна Бт ме охрабрила имала сам добар скок и све после тога, помислила сам да ми се коцкице овај месец поклопиле и шта знам опет сам се понадала без покрића. И тако волела бих да сам сад позитивна и да кажем све је ок, биће неки други месец али се не осећам тако, једноставно сам сломљена и разочарана и бесна и ронзава и само желим нашу бебу која никако да дође :(

Ја сам савршено свесна да ово неком може да изгледа као патетично баљезгање и не знам шта све као покушај да изазовем неко виртуелно сажаљење, које ми искрено не треба, тренутно је ово искрено олакшавање душе и жеља да све што осећам неком и кажем. Једноставно не знам сад шта да радим са собом и не знам како да престанем да плачем и да не будем тужна, ММ се љути кад плачем пред њим, не зна како да ми помогне, моја мајка само зна да каже опусти се, моја сетра само извлачи неке примере као овај, онај чека па дочека, моја кума само каже да сам преоптерћена и треба да се опустим, а у суштини нико не жели да ме види како плачем и знам да хоће само да ме утешем, али то не могу као што ни ја сама себе не могу да утешим. И ето сад ми је некако лакше док сам исписала као ми је имам утисак да сам избацила део своје фрустрације и боли, не замерите ми због овога.

Draga moja, potpuno te razumem. Znam kroz sta prolazis, ja sam bila na persenima nekoliko meseci :-(

Samo polako mila, sakupi snagu, prespavaj i trudi se da ne razmisljas niocemu. Meni je jedino pomagalo da se umorim do besvesti sa glupim filmovima, igricama i da tako umorna zaspim. Nista mi drugo tada nije pomagalo.

Znaci samo lagano, znaj da ovde ima dosta nas koje na tebe mislimo. Zdruzenim snagama i energijom, SIGURNA sam moze jedna drugoj pomoci.

Saljem ti brdo pozitivne energije i poljubaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала вам свима, надам се да не звучим патетично, свесна сам да делујем мало :blink: са овим мојим цртицама, али шта да радим ваљда их ја видим па желим и ви да их видите и да ме охрабрите мало, и једноставно желим да верујем макар тих неколико дана да имам некакве шансе, мада сам свесна да већина их овде не види.Не могу да спавам сад, одавно се нисам овако усрано осећала, још сам плакала заједно са мужем и то ме је додатно погодило, шта знам јесте оно никад не одустај и награда те чека али јебено је тешко сваки месец и што је најгоре ја се никако не могу навићи на неуспехе, моја љубав ми каже биће кад се најмање будемо надали али ја се сваки месец и превише надам, знам да сам опседнута и да ми то никако непомаже али не могу да мислим тренутно ни о чему другом, и ето дошао ми је 14 циклус надања и нема краја, одувек сам желелела велику породицу а изгледа ми да да од мог сна нема ништа. Не знам шта више да радим знам да ми од плакања нема ништа али тренутно само то радим, одвратна Бт ме охрабрила имала сам добар скок и све после тога, помислила сам да ми се коцкице овај месец поклопиле и шта знам опет сам се понадала без покрића. И тако волела бих да сам сад позитивна и да кажем све је ок, биће неки други месец али се не осећам тако, једноставно сам сломљена и разочарана и бесна и ронзава и само желим нашу бебу која никако да дође :(

Ја сам савршено свесна да ово неком може да изгледа као патетично баљезгање и не знам шта све као покушај да изазовем неко виртуелно сажаљење, које ми искрено не треба, тренутно је ово искрено олакшавање душе и жеља да све што осећам неком и кажем. Једноставно не знам сад шта да радим са собом и не знам како да престанем да плачем и да не будем тужна, ММ се љути кад плачем пред њим, не зна како да ми помогне, моја мајка само зна да каже опусти се, моја сетра само извлачи неке примере као овај, онај чека па дочека, моја кума само каже да сам преоптерћена и треба да се опустим, а у суштини нико не жели да ме види како плачем и знам да хоће само да ме утешем, али то не могу као што ни ја сама себе не могу да утешим. И ето сад ми је некако лакше док сам исписала као ми је имам утисак да сам избацила део своје фрустрације и боли, не замерите ми због овога.

Mogu samo da ti kazem da te sve od reci do reci razumem..jer sve nas sto cekamo to boli i boli...i ne zna puno njih kako je to.. nadajmo se boljem vremenu...

Da li je neko od vas cuo za ovog coveka? http://www.radost-radjanja.com/, moja skolska prijateljica koja isto ne moze da ostane trudna pokusava sad sa njegovom terapijom, medom i cajevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала вам свима, надам се да не звучим патетично, свесна сам да делујем мало :blink: са овим мојим цртицама, али шта да радим ваљда их ја видим па желим и ви да их видите и да ме охрабрите мало, и једноставно желим да верујем макар тих неколико дана да имам некакве шансе, мада сам свесна да већина их овде не види.Не могу да спавам сад, одавно се нисам овако усрано осећала, још сам плакала заједно са мужем и то ме је додатно погодило, шта знам јесте оно никад не одустај и награда те чека али јебено је тешко сваки месец и што је најгоре ја се никако не могу навићи на неуспехе, моја љубав ми каже биће кад се најмање будемо надали али ја се сваки месец и превише надам, знам да сам опседнута и да ми то никако непомаже али не могу да мислим тренутно ни о чему другом, и ето дошао ми је 14 циклус надања и нема краја, одувек сам желелела велику породицу а изгледа ми да да од мог сна нема ништа. Не знам шта више да радим знам да ми од плакања нема ништа али тренутно само то радим, одвратна Бт ме охрабрила имала сам добар скок и све после тога, помислила сам да ми се коцкице овај месец поклопиле и шта знам опет сам се понадала без покрића. И тако волела бих да сам сад позитивна и да кажем све је ок, биће неки други месец али се не осећам тако, једноставно сам сломљена и разочарана и бесна и ронзава и само желим нашу бебу која никако да дође :(

Ја сам савршено свесна да ово неком може да изгледа као патетично баљезгање и не знам шта све као покушај да изазовем неко виртуелно сажаљење, које ми искрено не треба, тренутно је ово искрено олакшавање душе и жеља да све што осећам неком и кажем. Једноставно не знам сад шта да радим са собом и не знам како да престанем да плачем и да не будем тужна, ММ се љути кад плачем пред њим, не зна како да ми помогне, моја мајка само зна да каже опусти се, моја сетра само извлачи неке примере као овај, онај чека па дочека, моја кума само каже да сам преоптерћена и треба да се опустим, а у суштини нико не жели да ме види како плачем и знам да хоће само да ме утешем, али то не могу као што ни ја сама себе не могу да утешим. И ето сад ми је некако лакше док сам исписала као ми је имам утисак да сам избацила део своје фрустрације и боли, не замерите ми због овога.

Jekic moja,veruj mi da te razumem,pogotovo zato sto znate da nemate nikakav problem koji vas koci,i nije vam jasno zasto nece...i mi smo isto tako 2 godine u braku...pa ostanem trudna,a bili smo na moru sa prijateljima,pa sam se verovatno malo vise opustila,i cak nisam ni verovala da su testovi pozitivni,jedva sam sebe ubedila da sam trudna,zbog zelje koliko sam to zelela.E posle toga desi se,izgubimo bebu,pa prodje jos sedam meseci cekanja,pa sam sad ostala trudna i cak sta vise pre nego sto sam saznala bila sam mnogo razocarana,i plakala sam kao ti,jednostavno to su stvari koje ne mozemo da iskontrolisemo.Isplaci se,bice ti posle lakse,ne drzi to u sebi,i naravno da ces podeliti sa nama,zato smo tu,da se podrzavamo :wub: A sto se tice bebe veruj mi da ce da dodje,ne tesim te,znam.....i to mozda vrlo uskoro

Ja te evo vuceeeeem za nosic,i bice jer si ti jedna dobrica,veruj mi :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ovo sto je Jekic napisala, kao da sam ja rekla :( ...

Nazalost jako dobro znam kako se osecas. Misljenja sam da operecenost trudnocom nemoze da utice na to dali cemo ostati u trudne. Da je tako to bi bila odlicna kontracepcija, ali nije. I stvarno mi nije jasno zasto nam je toliko tesko i zasto nam se ne da ono sto najvise zelimo :( ... Neznam...

Znam samo to da nikada necu odustati od svog deteta!!!

Imacu ga... Neznam kad, ali bicu mama jednog dana :wub::) !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvi su ovo skenj postovi na ovoj temi?!!! Žene, glavu gore jajne celije na pozicije, i juriiiiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,sta da ti kazem osim da idemo dalje.Tesko je,ali Boze moj,moras dalje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, ja neću da te tešim. Rado bih ti ponudila rame za plakanje i zagrljaj, ali to ti ne bi pomoglo. A i ne treba ti to, jer ti si jedna hrabra i jaka osoba, koja će sad da stisne zube, duboko udahne i nastavi dalje vredno da radi na pravljenju bebe! ;)

Od srca ti želim da ovo bude poslednja veštica u narednih 9-10 meseci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic zao mi je sto si se toliko nadala i opet razocarala...

Svima nam je tesko da se borimo sa razocarenjima iz meseca u mesec, ali doci ce tome kraj i sve cete imati svoje bebironce...znam da ce sad neko pomisliti lako je njoj da prica vec ima dvoje, yato mi je glupo da se cesto javljam na ovoj temi... ali cekala sam i ja prvo i prolila puno suza i gomila negativnih testova...bodrim vas iz daljine i cekam zajedno sa vama sve nase pozitivne testice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prokletinja stigla i kod mene... :(

Ovaj mesec sam se najmanje nadala ali sam se cini mi se najvise i razocarala.

Sta da se radi, idemo dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvi su ovo skenj postovi na ovoj temi?!!! Žene, glavu gore jajne celije na pozicije, i juriiiiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!!

E, Kikiriki, ne kenj!!! Ova tema i postoji pre svega zato sto samo mi koji smo u istom sosu mozemo jedni druge da razumemo. Ni nasi muzevi, ni mame ni sestre ni drugarice... Svi nas oni vole i zele isto sto i mi ali ipak nisu u nasoj kozi. Niko sem nas cekalica ne zna kako nam je... Lepo je kad se ovde podrzavamo i salimo a najlepse kad neka ugleda II, ali kad neka padne, pa kome da se izjada ako ne nama a onda sledi: "Žene, glavu gore jajne celije na pozicije, i juriiiiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Jekic - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

My Heart- 25.11.

Venera - 29.11.11

Anchy07 - 11.12.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, Kikiriki, ne kenj!!! Ova tema i postoji pre svega zato sto samo mi koji smo u istom sosu mozemo jedni druge da razumemo. Ni nasi muzevi, ni mame ni sestre ni drugarice... Svi nas oni vole i zele isto sto i mi ali ipak nisu u nasoj kozi. Niko sem nas cekalica ne zna kako nam je... Lepo je kad se ovde podrzavamo i salimo a najlepse kad neka ugleda II, ali kad neka padne, pa kome da se izjada ako ne nama a onda sledi: Žene, glavu gore jajne celije na pozicije, i juriiiiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!! :)

Upravo tako! Ti mene, zeno, odusevljavas!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, bas mi je zao i sto dodje ova prokletinja a i sto te testovi bas cimaju poslednjih meseci. Mislim da je dobro sto si radila betu da vidis da li postoji neko povecanje vrednosti. Ja mislim da vasa beba ceka da se vencate, da je ne bude sramota, jednog dana kad nauci da racuna, sta je njena mama radila a nije se udala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

plusic :huh::huh::huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, sto se upisa??? Jel :( ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.