Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Elem, ja jos nisam dobila, a nemam kod sebe ni jedan test, juce mm bio sa mnom ceo dan po gradu i nije mi dao da kupim test kaze da sacekam jos neki dan :blink: , a on je sad na poslu a ja se razmisljam da trknem da kupim jedan...

Ja čekala premijeru, rekla si u subotu, i čim sam videla da je od tebe zadnji post ovde odmah sam ušla kad ono ti se razmišljaš da li da kupiš, a kamoli da uradiš test :) Šalim se! Kako je tebi volja... Kao što reče tm možeš da sačekaš još koji dan, ili ako nemaš mira-idi kupi jedan :) ili dva, za svaki slučaj ;)

Držim fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2cn-test.jpg

Evo ga, sad se vidi iz svih uglova.

Samo da popijem kafu, pa cu da trknem do apoteke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy, ajde postavi sliku doradjenog testa:-)

sacekaj, uradi kako ti muz kaze:-)

ma ne verujem da su blizanci, u porodici je samo stric od mm dobio blizance, mada ova boja beta nije tooooliko velika.

prosla beta mi je bila 916, nedelju dana posle sam otisla kod lekara, kaze 5 nedelja trudnoce, znaci da sam bila u 4 ned kada sam je vadila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad je meni veliko svetlo u sobi pa ne vidim nista. moracu se zamraciti :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc smo bas kasno dosli iz grada, i morala sam na brzinu da gvirnem u ovu temu, i tako ja sedim, zabuljila se u kompjuter, proucavam ovaj tvoj test, dolazi mm pocinje i on da gleda, ja ga pitam "vidis li ti ovde nesto" kaze "jok" :lol: ja mu kazem "naravno da ne vidis, to samo ostro zensko oko moze da vidi" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mm verovatno ocekuje da budu dve jake crte, kao sto je bilo na mom prvom pozitivnom testu, tu nije bilo dileme, al sam ga radila posle 15 dana kasnjenja.

Ajde, sad cu da idem, premijera za pola sata-45 minuta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ja se malo igrala sa ovim tvojim testom, prebacila u kompjuter, pa zatamnila i crtica stvarno postoji i lepo se vidi (nadam se da se ne ljutis, bas me je interesovalo kako se to vidi kad je zatamnjena slika). Jedva cekam rezultate bete :rolleyes:

LunaMi, hvala na receptu, dacu i tvoj i Lenockin drugarici pa nek smucka nesto, a mogla bih i ja da smuckam za mm.

Kiara, mozda su blizanci

Elem, ja jos nisam dobila, a nemam kod sebe ni jedan test, juce mm bio sa mnom ceo dan po gradu i nije mi dao da kupim test kaze da sacekam jos neki dan :blink: , a on je sad na poslu a ja se razmisljam da trknem da kupim jedan...

Kupi test, kupi teeest!!! I onda ppremijera..I ko jos slusa muza po pitanju tih stvari, tu slusas nas. :lol::P

Sinoc smo bas kasno dosli iz grada, i morala sam na brzinu da gvirnem u ovu temu, i tako ja sedim, zabuljila se u kompjuter, proucavam ovaj tvoj test, dolazi mm pocinje i on da gleda, ja ga pitam "vidis li ti ovde nesto" kaze "jok" ja mu kazem "naravno da ne vidis, to samo ostro zensko oko moze da vidi" :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista, zene, jedna crtica...

Nego nesto mi cudan ovaj test, uzela sam neki novi BB, slikacu pa da vidite kako mi se razmrljavila kontrolna linija. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy,pa cim se razmrljala test nije dobar...ne verujem da si stavila previse urina posto si iskusna u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy,pa cim se razmrljala test nije dobar...ne verujem da si stavila previse urina posto si iskusna u tome.

Mislis da je ovo neispravan test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis da je ovo neispravan test?

Pa ne znam,a nisi previse urina stavila?

Svakako ne bi trebao da se razmrlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaze apotekarica da je najosetljiviji a jeftin :D

To je to, mrzi me da idem po drugi, videcemo sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam,a nisi previse urina stavila?

Svakako ne bi trebao da se razmrlja.

Pa pise 5-10 sekundi, ja drzala 10, mislim da u svakom slucaju ne moze da ode previse jer onaj prednji deo zadrzava visak urina, a onde gde se pojavljuju linije ode taman koliko treba. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Колко си га ти платил, ја сам била 160 дин :D

205 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anci i ja mislim da je ovaj test neispravan...

Pa i meni se tako cini, odradila sam ih gomilu, ovo mi se nikad nije desilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи види се линија изнад контролне, мислим да треба неки други тест да урадиш.

Pa ovako vidim i ja, ali veruj mi, uzivo nema niceg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ja se malo igrala sa ovim tvojim testom, prebacila u kompjuter, pa zatamnila i crtica stvarno postoji i lepo se vidi (nadam se da se ne ljutis, bas me je interesovalo kako se to vidi kad je zatamnjena slika). Jedva cekam rezultate bete :rolleyes:

LunaMi, hvala na receptu, dacu i tvoj i Lenockin drugarici pa nek smucka nesto, a mogla bih i ja da smuckam za mm.

Kiara, mozda su blizanci :rolleyes:

Elem, ja jos nisam dobila, a nemam kod sebe ni jedan test, juce mm bio sa mnom ceo dan po gradu i nije mi dao da kupim test kaze da sacekam jos neki dan :blink: , a on je sad na poslu a ja se razmisljam da trknem da kupim jedan...

TEST TEST TEST t2712.gif

Јој још два дана, ма како буде макар ћу да знам на чему сам а овако се само мислим.

Opet cu da ponovim: TEST TEST TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sinoc smo bas kasno dosli iz grada, i morala sam na brzinu da gvirnem u ovu temu, i tako ja sedim, zabuljila se u kompjuter, proucavam ovaj tvoj test, dolazi mm pocinje i on da gleda, ja ga pitam "vidis li ti ovde nesto" kaze "jok" :lol: ja mu kazem "naravno da ne vidis, to samo ostro zensko oko moze da vidi" :lol: :lol: :lol:

m0122.gif m0134.gif

Nista, zene, jedna crtica...

Nego nesto mi cudan ovaj test, uzela sam neki novi BB, slikacu pa da vidite kako mi se razmrljavila kontrolna linija. :blink:

Nis' taj test ne valja!!! Deder molim te, uradi novi!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu vise, samo se iznerviram... Danas i sutra sigurno ne, ako do ponedeljka-utorka ne dobijem odradicu jos jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi kada mozes da izdrzis! Ja ne mogu, kako vreme odmice ako ne uradim test ja sizim sve vise i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vidis da me zezaju... Sad sam se naljutila :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vidis da me zezaju... Sad sam se naljutila :angry:

Zasto si se naljutila draga???? Mozda ja nesto nisam ukapirala jer pravim velike pauze zbog neta (od vikenda do vikenda).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto si se naljutila draga???? Mozda ja nesto nisam ukapirala jer pravim velike pauze zbog neta (od vikenda do vikenda).

Ma zbog ovog jutros, izgleda da mi je test neispravan, razmazala se kontrolna linija skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.