Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Tesko da ce biti premijere, sto se mene tice, pala mi je bazalna temperatura, sto otprilike znaci da stize vestica danas-sutra, ako nekim cudom ne dodje do ponedeljka, moze da padne jedan testic, ovako nema svrhe... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se nešto raznežila :rolleyes: Čitala sam "Plusiće" od pre par meseci, tačnije, april, maj, kad smo imale one silne filmske projekcije, kad sam "zezala" sa svojim testovima, ima II, nema II, pa opet ima II, kad smo pisale po 20-tak stranica dnevno :lol: Tad su "Plusići" bili naposećenija tema, kako je bilo divno i zabavno :rolleyes:

Koje su to strane otprilike? Hocu i ja da procitam kako ste se to druzile pre nego sto sam ja dosla. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se nešto raznežila :rolleyes: Čitala sam "Plusiće" od pre par meseci, tačnije, april, maj, kad smo imale one silne filmske projekcije, kad sam "zezala" sa svojim testovima, ima II, nema II, pa opet ima II, kad smo pisale po 20-tak stranica dnevno :lol: Tad su "Plusići" bili naposećenija tema, kako je bilo divno i zabavno :rolleyes:

Daaa :rolleyes: bas je bilo zabavno a i plodno, dosta njih je tada prebeglo u prvi trim. E onda je nastupilo zatisje, sve se razbezale preko leta ali cini mi se da se atmosfera znatno popravlja poslednjih mesec dana. Izgleda da ce do tvoje premijere opet dostici vrhunac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje su to strane otprilike? Hocu i ja da procitam kako ste se to druzile pre nego sto sam ja dosla. :rolleyes:

E pa to se desavalo dok se Zvonka jos nije porodila, dok jos Jeka Beka nije zatrudnela a Maybe se tek prikljucila cekalicama i unela promene sa cuvenim spiskom premijera :rolleyes: To ti dodje negde oko 100-te starnice a mozda i koja pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opasno me zeza internet ovih dana... Uh bas me nervira!

Pogledacu sutra obavezno, sad moram da palim. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da tu negde oko 100-te stranice je krenulo da se zahuktava :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ок, онда у понедељак радим тест. Ваљда ћу и ја да добијем мало грицкалице.

Da, krećemo ponovo, tako je zanimljivije, od sad svaka koja radi test ima premijeru, skupljamo se svi u odredjeno vreme (naravno ko može), grickamo grickalice i čekamo premijeru :rolleyes:BIOSKOP PONOVO RADI :Ds0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o da ja sam bila kolovodja :lol: :lol:

Da, ti i ja smo jedna drugoj stalno izjavljivale ljubav, pevale i svirale t5202.gif t5212.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekić, nemoj zezati, radi test prvo, hoćemo da uživamo u projekciji, 'oćeš sad da pozovem maybe, da ti otpevamo jednu ariju za kaznu? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма урадила сам, нешто ми опет ко прошли пут, можда мени настају цисте пред менструацију и онда пукну кад добијем, јер сам радила тестове и после менструације тад нема ништа а сад опет неке глупе црте, и хоћу нда одем да проверим због тога.

Зар сте стварно мислиле да ћу да чекам до понедељка да радим тест, ало то сам ја Јекић, тест манијак :lol:

:lol: Daj test na sunce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, jekić, definitivno se vidi crta, i nikako ne umišljaš iste, ako NE DAJ Bože, dobiješ trk god gin. da se ispita šta ti se to dešava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма да и ја тако мислим, прво треба да добијем тек за 2 или 3 дана а стомак ме данима боли као да ћже дан крене, да је евапорацијска сигурно се не би видела у првих 5 минута.

To sam ti rekla mnogo puta, i one su tanke a ne ovako osenčene i debele. Evo, ja mogu ruku u vatru da se crta vidi, jeste jako bleda ali se vidi, još i pre nego što treba da dobiješ. Možda je jekić ovog puta to to, nećemo biti pesimisti ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se nešto raznežila :rolleyes: Čitala sam "Plusiće" od pre par meseci, tačnije, april, maj, kad smo imale one silne filmske projekcije, kad sam "zezala" sa svojim testovima, ima II, nema II, pa opet ima II, kad smo pisale po 20-tak stranica dnevno :lol: Tad su "Plusići" bili naposećenija tema, kako je bilo divno i zabavno :rolleyes:

Da, i ja se setim ponekad kako je tad bilo veselo i poletno...drago mi je što ste rešile da se to opet vrati sa sve premijerama...nadam se da me primate da navijam sa vama :unsure:

Jekić, meni su ovi tvoji testovi svaki put čudni...čas mi se čini da nema druge crte, a onda kad pogledam malo bolje, onako sa strane, nazirem drugu baš bledu crticu...jedva čekam te rezultate bete i držim palčeve! p.s.a što ih onako demoliraš, sve ih rasturiš? :lol:

Meni je danas mnooogo mukat2511.gif Prvi put sam i povratila, ali onako malo...od svega mi je muka...mm otišao na teren i neće biti tu do ponedeljka, a ja sam ga jedva i poljubila, jer mi je muka i od toga...jadan, opere zube i sve, ali meni se čini da opet osećam šta je jeo, pa kad hoće da me poljubi to je na cmok i zadržimo dah i ja i on...katastrofa, tragi-komično :lol::( A kad mi nije muka, tj. u pauzi, samo razmišljam šta bih mogla da jedem, sinoć sam pojela ogroman tost sa ruskom salatom i dve velike krempite, a jutros burek sa mesom, koji mi je tako prijao u početku, a posle mi je preseo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i ja se setim ponekad kako je tad bilo veselo i poletno...drago mi je što ste rešile da se to opet vrati sa sve premijerama...nadam se da me primate da navijam sa vama :unsure:

Jekić, meni su ovi tvoji testovi svaki put čudni...čas mi se čini da nema druge crte, a onda kad pogledam malo bolje, onako sa strane, nazirem drugu baš bledu crticu...jedva čekam te rezultate bete i držim palčeve! p.s.a što ih onako demoliraš, sve ih rasturiš? :lol:

Meni je danas mnooogo mukat2511.gif Prvi put sam i povratila, ali onako malo...od svega mi je muka...mm otišao na teren i neće biti tu do ponedeljka, a ja sam ga jedva i poljubila, jer mi je muka i od toga...jadan, opere zube i sve, ali meni se čini da opet osećam šta je jeo, pa kad hoće da me poljubi to je na cmok i zadržimo dah i ja i on...katastrofa, tragi-komično :lol::( A kad mi nije muka, tj. u pauzi, samo razmišljam šta bih mogla da jedem, sinoć sam pojela ogroman tost sa ruskom salatom i dve velike krempite, a jutros burek sa mesom, koji mi je tako prijao u početku, a posle mi je preseo...

Jao meni je sve smrdilo u prva tri mjeseca i nista nisam jela. Zivjela na supi iz kesice, slanini i paradajizu. Vjerovatno bih i ja povracala, da sam nesto jela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao meni je sve smrdilo u prva tri mjeseca i nista nisam jela. Zivjela na supi iz kesice, slanini i paradajizu. Vjerovatno bih i ja povracala, da sam nesto jela.

Ja kad pomislim da bi ovo moglo da traje tri meseca, odmah mi je muka još više...ali dobro, sve će se izdržati samo da mrvica bude dobro...i što sam nervozna, strašno...mm jadan samo što nije i ranije pošao jer vidi da mi sve smeta, miriše mi na ovo, na ono i na kraju sam rekla "ti si kriv za ovo, zbog tebe mi je muka, zato mora da me trpiš i da ćutiš" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja kad pomislim da bi ovo moglo da traje tri meseca, odmah mi je muka još više...ali dobro, sve će se izdržati samo da mrvica bude dobro...i što sam nervozna, strašno...mm jadan samo što nije i ranije pošao jer vidi da mi sve smeta, miriše mi na ovo, na ono i na kraju sam rekla "ti si kriv za ovo, zbog tebe mi je muka, zato mora da me trpiš i da ćutiš" :lol:

:lol: To sam i ja govorila! Ma gdje neces biti nervozna, stalno gladna, a nista ne mozes da jedes, a kad pojedes postoji veliki rizik da ispovracas. Ma izdrzi se to sve i to sa pjesmicom. A ja od nervoze sto ne mogu da jedem i zbog toga sto mi stalno nesto guraju pod nos samo isla po kuci i govorila "Bem ti ja ovaj moj keeci njuh!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: To sam i ja govorila! Ma gdje neces biti nervozna, stalno gladna, a nista ne mozes da jedes, a kad pojedes postoji veliki rizik da ispovracas. Ma izdrzi se to sve i to sa pjesmicom. A ja od nervoze sto ne mogu da jedem i zbog toga sto mi stalno nesto guraju pod nos samo isla po kuci i govorila "Bem ti ja ovaj moj keeci njuh!" :)

Ja sam nanjušila da je mm pojeo malo belog luka čim je ušao u sobu i iako je on poricao, na kraju je morao da prizna, rekla sam mu da ništa ne može sad da sakrije jer sad imam njuh kao pas tragač, a on mi je na to rekao "pa daj da iskoristimo to, da idemo u šumu da tražimo tartufe, da zaradimo" :lol: :lol: :lol: bezobraznik jedan :angry::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма урадила сам, нешто ми опет ко прошли пут, можда мени настају цисте пред менструацију и онда пукну кад добијем, јер сам радила тестове и после менструације тад нема ништа а сад опет неке глупе црте, и хоћу нда одем да проверим због тога.

Зар сте стварно мислиле да ћу да чекам до понедељка да радим тест, ало то сам ја Јекић, тест манијак

Dok sam redom citala, do ovog posta, bas sam se bila zabrinula za tebe... Jekic odlaze test... mrzi je da radi testove... pomislih da nije bolesna :huh: Ali ne, ipak je ona stara testoholicarka :D

Da, i ja se setim ponekad kako je tad bilo veselo i poletno...drago mi je što ste rešile da se to opet vrati sa sve premijerama...nadam se da me primate da navijam sa vama

Jekić, meni su ovi tvoji testovi svaki put čudni...čas mi se čini da nema druge crte, a onda kad pogledam malo bolje, onako sa strane, nazirem drugu baš bledu crticu...jedva čekam te rezultate bete i držim palčeve! p.s.a što ih onako demoliraš, sve ih rasturiš? :lol:

Meni je danas mnooogo muka Prvi put sam i povratila, ali onako malo...od svega mi je muka...mm otišao na teren i neće biti tu do ponedeljka, a ja sam ga jedva i poljubila, jer mi je muka i od toga...jadan, opere zube i sve, ali meni se čini da opet osećam šta je jeo, pa kad hoće da me poljubi to je na cmok i zadržimo dah i ja i on...katastrofa, tragi-komično ( A kad mi nije muka, tj. u pauzi, samo razmišljam šta bih mogla da jedem, sinoć sam pojela ogroman tost sa ruskom salatom i dve velike krempite, a jutros burek sa mesom, koji mi je tako prijao u početku, a posle mi je preseo...

Ti sad da preuzmes Zvonkinu ulogu - da nas prasis, motivises a ako treba i t0160.gif

Ja sam nanjušila da je mm pojeo malo belog luka čim je ušao u sobu i iako je on poricao, na kraju je morao da prizna, rekla sam mu da ništa ne može sad da sakrije jer sad imam njuh kao pas tragač, a on mi je na to rekao "pa daj da iskoristimo to, da idemo u šumu da tražimo tartufe, da zaradimo" bezobraznik jedan

:lol: :lol: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm otišao na teren i neće biti tu do ponedeljka, a ja sam ga jedva i poljubila, jer mi je muka i od toga...jadan, opere zube i sve, ali meni se čini da opet osećam šta je jeo, pa kad hoće da me poljubi to je na cmok i zadržimo dah i ja i on...katastrofa, tragi-komično :lol::( A kad mi nije muka, tj. u pauzi, samo razmišljam šta bih mogla da jedem, sinoć sam pojela ogroman tost sa ruskom salatom i dve velike krempite, a jutros burek sa mesom, koji mi je tako prijao u početku, a posle mi je preseo...

Jaaadaan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic pa sta je ovo :-)))))))))) linijicu vidim:-)))))

kako im tako dugo treba da ga urade, betu..uf..pa jedva cu docekati ponedeljak da nam kazes rez.

uradi ti jos jedan sutra pa nam pokazi i taj.

ja bila kod lekara.

bubica je jos jako mala, ne vidi se. mesak je tu, plod u materici ali je jako rano.

kaze on oko 4 nedelje.

ja sam po Beti mislila da je bar nedelju, dve vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj verujem kako ti je. nekoliko puta sam radila betu. srecom, imamo vise lab pa sam svaki put izbegavala da radim ponovo u jednoj od njih gde je rez bio negativan-kao donose mi losu srecu:-)

posle pozitivnog testa ipak sam otisla u jednu od njih ponovo:-)

uradi testic sutra ponovo, mada je mozda bolje u nedelju:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

au Jekic, bas si se opustila sa testovima, za sve pare si ih radila:-)))))

e to sto kaze Maybe, iskljucis tel i bar za to vreme si mirna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je dobro videti te opet :)

Doci cemo, vrlo brzo, videces ;) ... i cestitam na selidbi, sada ce sigurno vrednije da se radi na bebici, pa zakoju nedelju i ti da okacis slicicu DVE CRTICE na novoj nam temi! :D

Kako bi to bilo divno!!!!! Hvala Maybe t4616.gif

Supe što ste sami, sigurna sam da ćete biti mnogo opušteniji, pa da ćeš uskoro da nas obraduješ sa dve crtice. Uživajte :)

t2709.gif

Ни код мене, само контролна црта :lol:

Видиш има нас доста тест манијака, мислим да је нека зараза која се шири форумом.

За неки дан ће да буде организовано одвикавање, Добар дан, зовем се Јекић, ја сам зависница од тестова за трудноћу, и тест манијак и желим да се излечим :lol:

CARICEEEEEE

Па да показује две цртице, ево мојих пре неких два месеца, јел да да су лепе :D

yyi-DSCI19.jpg

Prelepe!!!!

Zene, neko je pisao o onim semenkama koje se samelju pa se pomesaju sa medom pa je to kao dobro za muskarce :D , na znam kako da vam objasnim drugacije, mnogo ima strana za listanje unazad, ako bi neko hteo da mi to ponovo napise bila bih mu zahvalna :P

Mozda si mislila na ovo, mada je dosta dama pisao o ovome. Ovo je moj receptic:

- po 50g badema, oraha, lesnika, crnih i belih semenki

- sve ocisceno, NEpeceno, NEslano, samleti i zmesati sa medom

- po jedna kasika ujutru i uvece

Pozdrav drage moje. I dalje nisam resila net :-((( Nadam se da cu to uskoro uraditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ja se malo igrala sa ovim tvojim testom, prebacila u kompjuter, pa zatamnila i crtica stvarno postoji i lepo se vidi (nadam se da se ne ljutis, bas me je interesovalo kako se to vidi kad je zatamnjena slika). Jedva cekam rezultate bete :rolleyes:

LunaMi, hvala na receptu, dacu i tvoj i Lenockin drugarici pa nek smucka nesto, a mogla bih i ja da smuckam za mm.

Kiara, mozda su blizanci :rolleyes:

Elem, ja jos nisam dobila, a nemam kod sebe ni jedan test, juce mm bio sa mnom ceo dan po gradu i nije mi dao da kupim test kaze da sacekam jos neki dan :blink: , a on je sad na poslu a ja se razmisljam da trknem da kupim jedan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.