Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

My Heart- 25.11.

Venera - 29.11.11

Dajte,zene,upisujem se vec treci put,stalno ubacujete tabelu koja nije bila zadnja.... Pliz,dopisujte se na ovoj tabeli...zaboravicu kad treba da ne dobijem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

My Heart- 25.11.

Yora - 26.11

Venera - 29.11.11

Dajte,zene,upisujem se vec treci put,stalno ubacujete tabelu koja nije bila zadnja.... Pliz,dopisujte se na ovoj tabeli...zaboravicu kad treba da ne dobijem... :)

Upisala sam, nadam se zadnji i poslednji put

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

navijamo da vjesticu pokupi autobus,i da ide na lijecenje narednih 9mjeseci... :rolleyes:

:wub:

Ovo ja radim uvek,ali uvek,kad dodje dan kad ne treba da dobijem... :lol: i tako dok vesticara ne dodje.Mislim da se nikad u toku meseca ne prosetam toliko puta do wc tad...

I ja, i ja!!! :lol: :lol: :lol:

Upisala sam, nadam se zadnji i poslednji put

...bar u narednih godinu dana... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

I ja, i ja!!! :lol: :lol: :lol:

...bar u narednih godinu dana... ;)

Da, malo sam se zanela. Ali ti me dobor skapira ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam to htela da napisem - ja bih najsrecnija bila da ja i Jekic zajedno ugledamo te dve crtice i da zajedno budemo trudnice i mame ... i da nam se decica druze ... :wub: ... mada, kad bolje razmislim, ja bi da tobude jedan veliki EXODUS sa ove teme i da sa mnom i Jekic podju i Ljubinka i Yora i Suncokret i Lucija2 i Tika i Red i ... MA SVE BRE :D ... moramo sve da stignemo Lenocku :wub:

DA BREEE :lol:

Obavezno ;)

I ja cu manje malo da caskam, mada se trudim da redovno bar procitam sta se desava, imam rok za poglavlje koje trenutno pisem pa moram da se fokusiram ... a i net me malo, malo pa zzzzzz - ovde trenutno tropska oluja pa pada kisa i duva vetrina i cesto nam se menja signal ...

Ljubim vas sve! :wub:

xoxoxo

Divno, tropska oluja a tebi 14 dc. Iskoristi taj elektricitet u vazduhu.

Mnogo volim oluje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, neko je pisao o onim semenkama koje se samelju pa se pomesaju sa medom pa je to kao dobro za muskarce :D , na znam kako da vam objasnim drugacije, mnogo ima strana za listanje unazad, ako bi neko hteo da mi to ponovo napise bila bih mu zahvalna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи познато ми је то, мислим да је Сунцокрет писала о томе.

Ma meni se cini da je neka od novijih clanica. Treba mi za drugaricu, tj za njenog muza, los mu je spermogram, pa sam mislila ovo da joj predlozim, ne moze da skodi u svakom slucaju. Vec 5 godina nemaju dece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Премијера у суботу, ако не стигне вештица пре. Понеси кокице :lol:

Joj pa to je jos malo.. :rolleyes: mm bolestan, tako da nista do daljnjeg :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Баш ми жао, ако не буде овај месец, сигурно ће следећи, има да се ужелите због тога што нећете овај месец много да се мазите.

:) Hej a kako temperatura utice na "punoglavce"? Smanjuje broj ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Hej a kako temperatura utice na "punoglavce"? Smanjuje broj ili tako nesto?

:blink: Pojma nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali znam kako se skida temperatura t1520.gif :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali znam kako se skida temperatura t1520.gif :lol: :lol: :lol:

Bilo mi bezveze da spopadam bolesnog coveka :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo mi bezveze da spopadam bolesnog coveka :lol: :lol:

Ti mu kazi "duso, pa to je za tvoje dobro, to je lek" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti mu kazi "duso, pa to je za tvoje dobro, to je lek" :D

:lol: :lol: Ma sva sreca pa smo bili vredni za plodne dane tako da posle nisam htela mnogo ni da se trudim :) Inace..t1520.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Ma sva sreca pa smo bili vredni za plodne dane tako da posle nisam htela mnogo ni da se trudim :) Inace..t1520.gif :lol:

:lol:

A koji ti je dc? Na koliko su ti ciklusi inace?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

A koji ti je dc? Na koliko su ti ciklusi inace?

20-ti Inace su mi na oko 28,29 najdalje do 31..Tako da mislim da mi je odprilike ovulacija 13-tog dana..Primetim ja odprilike po sekretu i po tom nekom ziganju stomaka ali ne mogu bas precizno da odredim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo mi bezveze da spopadam bolesnog coveka :lol: :lol:

Moj sam trazi. Samo kuka po kuci i govori "Pomozi bolesnom coveku, sto si takva" :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sam trazi. Samo kuka po kuci i govori "Pomozi bolesnom coveku, sto si takva" :lol: .

:lol: :lol: Pa pomozi bre :lol: Moj je prespavao tri dana sa temperaturom :) Jadnicak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najzad sam se domogla internetah13001.gifpokvario nam se ruter, pa smo čekali dok ga majstori poprave...šta ima ovde novo, ne mogu da stignem sve da pročitam?

Zene, neko je pisao o onim semenkama koje se samelju pa se pomesaju sa medom pa je to kao dobro za muskarce :D , na znam kako da vam objasnim drugacije, mnogo ima strana za listanje unazad, ako bi neko hteo da mi to ponovo napise bila bih mu zahvalna :P

Ja sam pisala da sam napravila mm-u, a mislim da je i još neko pisao, imaš i na inernetu nekoliko tih recepata...moj je: u 1kg meda ili malteksa, po 100 grama samlevenog semena lana, oraha, lešnika i badema (lan sam mlela u električnom mlinu za kafu, a ostalo u secku). U principu može da se ubace i nepečene semenke suncokreta, bundeve, brazilskog oraha, pistaća...

:) Hej a kako temperatura utice na "punoglavce"? Smanjuje broj ili tako nesto?

Pa kažu da ne valja velika temperatura, zato se izbegavaju vruće kupke, uske farmerice i sl. Negde sam čitala da je zato i muško telo tako, da kažem "projektovano", da su testiti niže, da ustvari vise :P da bi bili odvojeni od tela i da u njima bude niža temperatura, jer tako odgovara spermićima koji su u njima...e sad, ne znam da li ako je muškarac prehlađen i ima temperaturu to utiče mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kažu da ne valja velika temperatura, zato se izbegavaju vruće kupke, uske farmerice i sl. Negde sam čitala da je zato i muško telo tako, da kažem "projektovano", da su testiti niže, da ustvari vise :P da bi bili odvojeni od tela i da u njima bude niža temperatura, jer tako odgovara spermićima koji su u njima...e sad, ne znam da li ako je muškarac prehlađen i ima temperaturu to utiče mnogo...

Hvala na informaciji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pisala da sam napravila mm-u, a mislim da je i još neko pisao, imaš i na inernetu nekoliko tih recepata...moj je: u 1kg meda ili malteksa, po 100 grama samlevenog semena lana, oraha, lešnika i badema (lan sam mlela u električnom mlinu za kafu, a ostalo u secku). U principu može da se ubace i nepečene semenke suncokreta, bundeve, brazilskog oraha, pistaća...

E, super, hvala, bas bih volela da pomognem drugarici...

Javila nam Suncokret da si dobro, pa nismo brinule sto te nema, pretpostavljamo da uzivas! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, super, hvala, bas bih volela da pomognem drugarici...

Javila nam Suncokret da si dobro, pa nismo brinule sto te nema, pretpostavljamo da uzivas! :wub: :wub: :wub:

Леночка јавила нам Сунцокрет да ти интернет није добар.

Нема ништа ново код нас, ти уживкаш сад :wub:

Da, čula sam se sa mojom Suncokret preko poruka, a i jutros me zvala, duša moja, da čuje kako sam :wub:

Dobro sam, uglavnom, imala sam neke grčeve i kao neki mali, braon končić na gaćicama, sekret mi je ovako beo, ali dr mi za svaki slučaj dala Utrogestan...sad malo odmaram i nestrpljivo očekujem sledeću nedelju da odem na uz...

Mislila sam na vas i jedva čekam nove premijere!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, čula sam se sa mojom Suncokret preko poruka,a i jutros me zvala, duša moja, da čuje kako sam :wub:

Dobro sam, uglavnom, imala sam neke grčeve i kao neki mali, braon končić na gaćicama, sekret mi je ovako beo, ali dr mi za svaki slučaj dala Utrogestan...sad malo odmaram i nestrpljivo očekujem sledeću nedelju da odem na uz...

Mislila sam na vas i jedva čekam nove premijere!!! :D

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sam trazi. Samo kuka po kuci i govori "Pomozi bolesnom coveku, sto si takva" :lol: .

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam se nešto raznežila :rolleyes: Čitala sam "Plusiće" od pre par meseci, tačnije, april, maj, kad smo imale one silne filmske projekcije, kad sam "zezala" sa svojim testovima, ima II, nema II, pa opet ima II, kad smo pisale po 20-tak stranica dnevno :lol: Tad su "Plusići" bili naposećenija tema, kako je bilo divno i zabavno :rolleyes:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.