Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jao, zene, moram da vam ispricam nesto. Malopre sam sprovela jedan moj "licni test za trudnocu" :lol:

Elem, kad sam bila trudna, nisam imala neke specijalne prohteve da mi se jede ovo-ono, ali mi se strasno pila kisela voda, ali to je stvarno bilo neverovatno, meni je isla voda na usta samo kad pomislim na kiselu vodu :D , drugaciji ukus je imala, ne mogu da vam objasnim. A nikad je ranije nisam pila, bila mi je bljak, i posle spontanog kad sam je probala samo sam rekla "Gospode Boze, kako sam ovo mogla da pijem?".

I sad ja svakog meseca pre nego sto treba da dobijem pinem malo cisto da vidim kakvog je ukusa i do sada je uvek bila bljak! Malopre sam je probala ponovo i BAS MI SE SVIDJA!!! Test "kisela voda" pozitivan! :lol: :lol: :lol:

Prolupala sam skroz!

A hvata me "pms", znaci ili cu da dobijem za par dana ili za 9 meseci :P , nema treceg...

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala za lepe trudnicke zelje:-))))

Red,

mene je dr pregledao i ovako i onako, taj dan mi je krenulo prosli mesec.

ja sam se iznenadila, bas mi je bilo malo i neprijatno, ali on je rekao: prvi dan vam je, pa nije sigurno obilno.

Anchy

3dana jossss...

kisela voda, luda si skrozz:-))))

odradi jedan testic dan pre, cisto da vidis jel ima nekih promena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, moram da vam ispricam nesto. Malopre sam sprovela jedan moj "licni test za trudnocu" :lol:

Elem, kad sam bila trudna, nisam imala neke specijalne prohteve da mi se jede ovo-ono, ali mi se strasno pila kisela voda, ali to je stvarno bilo neverovatno, meni je isla voda na usta samo kad pomislim na kiselu vodu :D , drugaciji ukus je imala, ne mogu da vam objasnim. A nikad je ranije nisam pila, bila mi je bljak, i posle spontanog kad sam je probala samo sam rekla "Gospode Boze, kako sam ovo mogla da pijem?".

I sad ja svakog meseca pre nego sto treba da dobijem pinem malo cisto da vidim kakvog je ukusa i do sada je uvek bila bljak! Malopre sam je probala ponovo i BAS MI SE SVIDJA!!! Test "kisela voda" pozitivan! :lol::lol::lol:

Prolupala sam skroz!

A hvata me "pms", znaci ili cu da dobijem za par dana ili za 9 meseci :P , nema treceg...

Ima i trece... ako budes dojila recimo godinu dana, moze da se desi da ne dobijes godinu i 9 meseci ;) Glasam za trecu varijantu

Red, nemoj da se unapred nerviras, mozda ce doktor moci da te pregleda bez obzira na vesticu, ja sam jednom bila na pregledu dok sam krvarila, doduse ja sam i isla na pregled zato sto sam krvarila a nije trebalo, ovo je drugacija situacija, ne znam, to ce ti reci doktor. A mozda ce i moci na uz da te pregleda, nemoj da otkazujes, idi bar popricaj sa covekom, ako je tolliki strucnjak kao sto kazes, ne ispustaj ga!

To sam htela i ja da ti kazem. Obavezno idi na pregled, pa ako je iole normalan razumece da nisi namerno dobila, a iako imas pregledi su moguci. Makar cete se dogovoriti sta dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam "dužnost" da vam prenesem pozdrave od Lenočke, sve je u redu sa njom, ali je internet opet zeza pa se zato ne javlja, čim ga sredi eto nje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sam pročitala što ste napisale, ali nemam vremena da vas citiram jer sam na poslu, a kući mi je inače net zaribao. Čula sam se sinoć sa docom i rekao je da mu se javim kad prođe meca pa onda da me pregleda. Ma ja sam bila besna na sudbinu jer sam jedva čekala da odem kod ovog doktora, a ta veca nije mogla da sačeka barem jedan dan. Znam da dr neće nigde pobeći, ali ne volim baš toliku neizvesnost. No dobro, već sinoć sam se smirila. Sad za vikend slavimo mm i ja rođj pa imam gomilu briga oko toga, to će mi taman okupirati mozak do pregleda. Ljubim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да Зоро, Леночка и Киара су нам трудне, био је много леп месец.

Joj, baš sam se obradopvala za Kiaru, to nisam znala. E pa draga želim ti da si nam ti sledeća na redu. :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sam pročitala što ste napisale, ali nemam vremena da vas citiram jer sam na poslu, a kući mi je inače net zaribao. Čula sam se sinoć sa docom i rekao je da mu se javim kad prođe meca pa onda da me pregleda. Ma ja sam bila besna na sudbinu jer sam jedva čekala da odem kod ovog doktora, a ta veca nije mogla da sačeka barem jedan dan. Znam da dr neće nigde pobeći, ali ne volim baš toliku neizvesnost. No dobro, već sinoć sam se smirila. Sad za vikend slavimo mm i ja rođj pa imam gomilu briga oko toga, to će mi taman okupirati mozak do pregleda. Ljubim vas.

E, draga baš mi krivo. Izgleda da je i tvoja kao i moja

ZAŠTO JEDNOSTAVNO KAD MOŽE KOMPLOKOVANO :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, baš sam se obradopvala za Kiaru, to nisam znala. E pa draga želim ti da si nam ti sledeća na redu. :wub::wub::wub:

Hvala Yora :) :)

Red, ne znam kad ti je tacno rodjendan, SRECAN RODJENDAN Tebi i tm unapred. Da ga lepo provedete :)

meni i mm je 9 godisnjica danas.

Sutra idem popodne kod lekara, javljam sta je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam 6 testova. Sad ih imam 7 da donesem kuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Yora :) :)

Red, ne znam kad ti je tacno rodjendan, SRECAN RODJENDAN Tebi i tm unapred. Da ga lepo provedete :)

meni i mm je 9 godisnjica danas.

Sutra idem popodne kod lekara, javljam sta je bilo.

Srecna godisnjica! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Зоро на лепим жељама, али ја бих највише волела сад да Мејби стигне на ред и дочека своје цртице, јесам ја дуже на форуму али она дуже чека овако.

Sta ovo govori o tebi kao o osobi? Divna si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Зоро на лепим жељама, али ја бих највише волела сад да Мејби стигне на ред и дочека своје цртице, јесам ја дуже на форуму али она дуже чека овако.

Možete i zajedno da budete "na redu"! ;)

A ja ću od sledećeg meseca da vas menjam na ovoj temi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možete i zajedno da budete "na redu"! ;)

A ja ću od sledećeg meseca da vas menjam na ovoj temi! :)

Zajedno,nego kako. (i ja sam isto pomislila) :rolleyes:

Moon,divno,baš si me obradovala. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Тачно је Мама ДИ, ја сам Анђео m0706.gif ма добро нисам мислила да објави неколко месеци пре мене, можда да објави пре мене једно сат времена, доста јој је :lol:

:lol::lol::lol:

Тико, чекамо и тебе, наравно чим будеш спремна дођи код нас, треба да се попуне празна места.

Hvala ti Jekić...Jedva čekam. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo prasiniceimages-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

My heart - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

Venera - 29.11.11 :unsure::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svratila da vidim da li je Anchy nešto napisala, trebala je danas da nedobije, koliko sam zapamtila...

Anchy, jel da očekujemo premijeru? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ti nemoj da se guras... <_<

ma ćaooo :P Ja ću pored moje Zvonke :P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Зоро на лепим жељама, али ја бих највише волела сад да Мејби стигне на ред и дочека своје цртице, јесам ја дуже на форуму али она дуже чека овако.

Možete i zajedno da budete "na redu"! ;)

A ja ću od sledećeg meseca da vas menjam na ovoj temi! :)

Ma vidim ja da ste se već dogovorile. Mada mi se sviđa onaj predlog da sve od reda pobegnemo na prvi. :lol:

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

My heart - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

Yora - 26.11.2011

Venera - 29.11.11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Тачно је Мама ДИ, ја сам Анђео m0706.gif ма добро нисам мислила да објави неколко месеци пре мене, можда да објави пре мене једно сат времена, доста јој је :lol:

Па да, Мејби и ја имамо да договоримо заједно кад да урадимо тест, само ћу ја сат времена касније. А ти слободно заузми наша места али у врло кратком периоду.

Тико, чекамо и тебе, наравно чим будеш спремна дођи код нас, треба да се попуне празна места.

Hvala, Jekić.

Upravo sam to htela da napisem - ja bih najsrecnija bila da ja i Jekic zajedno ugledamo te dve crtice i da zajedno budemo trudnice i mame ... i da nam se decica druze ... :wub: ... mada, kad bolje razmislim, ja bi da tobude jedan veliki EXODUS sa ove teme i da sa mnom i Jekic podju i Ljubinka i Yora i Suncokret i Lucija2 i Tika i Red i ... MA SVE BRE :D ... moramo sve da stignemo Lenocku :wub:

A ako ne bude tako ... Jedva cekam da se druzimo zajedno Mooonlight! ;)

Ja bih SAD odmah da radim test ... ali ne vrediiiiiiii, joj, danas mi je tek 14 d.c.

Ma samo vi idite u Prvi trimestar, pa ćemo se tamo družiti kad vas stignem! ;)

Inače sutra idem na pregled i čekam zeleno svetlo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma vidim ja da ste se već dogovorile. Mada mi se sviđa onaj predlog da sve od reda pobegnemo na prvi. :lol:

Ja ću onda da otvorim još jedan nalog da imam društvo na ovoj temi! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: ... sedam je moj broj!

Jesi ti videla moj nick? :P

Ja svratila da vidim da li je Anchy nešto napisala, trebala je danas da nedobije, koliko sam zapamtila...

Anchy, jel da očekujemo premijeru? :rolleyes:

Sutra treba da ne dobijem, ali nesto mi se cini da ce jos i da porani... :angry:

U svakom slucaju ako ne dobijem sutra, verovatno premijera u subotu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde ajde, bezite odavde jedna po jedna... nema smisla, vec je nedelju dana proslo, a niko ne javlja da je trudan. A ove stare clanice ajde u drugi ili treci krug! :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh nego ako zatrudnim pre nego sto prodje 7 meseci, moracu vama da podelim talicne ukrajinske testove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Иначе синоћ сам мислила да сам добила, цело јутро гледам у гаћице нема ништа :lol:

Ovo ja radim uvek,ali uvek,kad dodje dan kad ne treba da dobijem... :lol: i tako dok vesticara ne dodje.Mislim da se nikad u toku meseca ne prosetam toliko puta do wc tad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.