Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja moram malo da se zalim,caj pijem vec 4,5 dana,osetila sam da se nesto zakuvava,kanda su mi plodni dani,al me kanda virus zgrabio,u nedelju sam jedva izdrzala na poslu,noge i ledja otkidaju i evo i juce i veceras me drzi neka glupava temp 37,7,od radova nista/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moram malo da se zalim,caj pijem vec 4,5 dana,osetila sam da se nesto zakuvava,kanda su mi plodni dani,al me kanda virus zgrabio,u nedelju sam jedva izdrzala na poslu,noge i ledja otkidaju i evo i juce i veceras me drzi neka glupava temp 37,7,od radova nista/

Kako ništa, pa zna se koji je najbolji lek za preznojavanje i skidanje temperature :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak mislim da ti je mala beta jer si je radila kad ti je vec kasnilo. I da ti je ovulacija bila par dana posle poslednjeg odnosa a plivaci uspeli da pozive toliko, opet bi trebalo da je veca beta.

I ja tako mislim. Sutra trebam da pozovem docu da se dogovorimo kad se vidimo. Pošto kod nas u kući sve uvek mora da ide naopako, počela sam da tripujem kako se neće javiti na tel i kako neću uspeti ništa, baš zato što toliko to čekam. Evo i koleginica me je zvala, dete joj je bolesno pa neće doći sutra, ko zna kako će biti prekosutra...a mm ide u četvrtak na put. A dr je rekao da u obzir dolaze sreda ili četvrtak...ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam docu i kaže da dođem na pregled sutra prepodne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red, dobro je da moze sutra da te primi. javi nam sta je bilo obavezno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvala sam docu i kaže da dođem na pregled sutra prepodne :)

Super! Eto bez potrebe si se nervirala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ništa, pa zna se koji je najbolji lek za preznojavanje i skidanje temperature :)

Znam ja to,trudila sam se nekako da pokrijem bar tri dana,cisto da sam mirna,al ne verujem,kad nije do sad,nece...Tako da ja iscekujem sa tugom 28 vesticu po redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto....sedim ja na poslu, počeo pritisak u očima, nadutost, stomak hoće da se raspadne, krsta bole......odem u wc, kad ono krenulo rozikasto. Od besa sam počela da plačem istog sekunda kad sam videla šta je na toalet papiru. Sad me onako boucka, nije još uvek krenulo ono pravo.....toliko sam i ljuta i iznervirana i razočarana....ma užas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto....sedim ja na poslu, počeo pritisak u očima, nadutost, stomak hoće da se raspadne, krsta bole......odem u wc, kad ono krenulo rozikasto. Od besa sam počela da plačem istog sekunda kad sam videla šta je na toalet papiru. Sad me onako boucka, nije još uvek krenulo ono pravo.....toliko sam i ljuta i iznervirana i razočarana....ma užas....

Nemoj, razmišljaj da je možda bolje da prvo rešiš problem koji imaš oko materice, znam da si sad besna ali barem pokušaj tako da razmišljaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nisam dobro shvaćena, besna sam jer počinjem da dobijam, a sutra mi je zakazan pregled kod stručnjaka koji treba da me operiše. Kako da me pregleda ako mi krene jače. Eto oko toga se nerviram. Neka ona krene sutra, ma odmah posle pregleda, ali samo da dočekam taj pregled. Izvinjavam se ako sam konfuzna, rade mi hormoni defifnitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nisam dobro shvaćena, besna sam jer počinjem da dobijam, a sutra mi je zakazan pregled kod stručnjaka koji treba da me operiše. Kako da me pregleda ako mi krene jače. Eto oko toga se nerviram. Neka ona krene sutra, ma odmah posle pregleda, ali samo da dočekam taj pregled. Izvinjavam se ako sam konfuzna, rade mi hormoni defifnitivno.

Au da, to sam potpuno previdela. Joj, jeste gadna situacija, baš danas da dobiješ <_< Pa šta je ta veštičara radila svih ovih dana?? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da se nerviras Red. Citam tvoje postove i pratim...Kad prodje meca, onda na pregled. Pa sta? To je tebi sad strasno, uzasno, ali ne zato sto to jeste, vec zato sto tebe muce druge stvari. Strah, pa razmisljanje da si baksuz, zasto bas meni itd. Ali gledaj ovako: Sta fali da odes na pregled za par dana. Kazes da si dobila i zakazes novi? A ako taj doktor moze samo i iskljucivo sutra i nikad vise...eeeee, onda ne treba ni da te reze!!! Onaj koji ti radi operaciju MORA imati vremena i za par dana, kad lepo meca prodje.

A sad nemoj da tugujes i da se predajes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

I da...zna samo mm i vi, pa vi vidite koliko ste mi važne i koliko vas volim

I još ovo (već sam rekla ne zamerite, pogubljena sam, misli mi dolaze i odlaze): izgleda da su mi devojke sa Bebca bile talične, jer ovo se desilo posle viđenja i druženja sa njima...

Hvala vam Evo sad sam odradila još jedan, onu trakicu Baby rapid i to sa mm-om...druga crtica je bleđa nego na prošlom, ali prvi test je bio sa jutarnjim urinom, a za ovaj sad sam se jedva ispiškila :lol: ali tu je druga crtica, vidi se, odmah se pojavila...znači dva testa, različita marka, u razmaku od 2 sata...

aao-DSC033.jpg

Pisaću obavezno, samo malo da mi se srede misli, staviću vam i sliku da vidite :lol:

Čula sam se sa Yorom, pustila sam joj poruku da ode na forum, a ona me zvala jer kod kuće nema internet i neće moći sledećih nedelju dana, pa sam joj rekla i rasplakala sam se dok sam joj govorila...nisam plakala kad sam videla crtice, ni kad sam rekla mm-u, ali jesam kad sam njoj rekla, eto koliko mi je jaka veza sa vama...poslala sam joj i mms da vidi...čula sam se i sa Suncokret preko poruka, ona je otišla na svadbu, pa ne može da se javi ovde...a Woman je u nekog gužvi, ali njoj još nisam rekla, kad dođe ovde videće...

YES!

TATATATIRA!!!!

Cestitke i ovde ovako javno, neka sve ide kao po loju pa kad dodje vreme da popijemo koju

Rode su definitivno posetile nas grad ipak one vole jug ;) ;)

Svim cekalicama preporucujem sedmodnevnu posetu nasem gradu kako bi ugledale svoje plusice sto pre.Ovde u vazduhu osim osiromasenog uranijuma postoji jos nesto ....plusici na svakom koraku

He, he ,he i uz razgledanje grada susret sa nama :wub::wub::wub:

Na nogama forum sada,

vatrometi na sve strane,

nije više samo nada

čekali su svi da svane!

Lenočka nam testić radi

sa njega se crte smeju-

"Dve su,dve su",viču svi,

i Lenino srce greju!

Čestitamo,draga naša!

Srce nek je puno sreće!

Od svih sada forumaša

radost u plusiće kreće!

Uh odovog može da se rikne. Srećom pa sam sama u kancelariji pa mogu na miru da plačem. OD SREEEĆEEE. LENOČKA NAM JE TRUDNAAAAAAAAAAAAAAAA

Ja tek došla do 70 strane a moram sve da pročitam a ima mnogo posla. Ali nema veze glavno da smo ugledali Lenine dve crte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма имаш и преко интернета да их наручиш и то много јефтинје, али захваљујући мом непознавању енглеског ја купујем ове наше.

Можда се ти снађеш. Ево ти линка.

http://www.homehealth-uk.com/medical/ovulation-tests.htm

Jekic, sad gledam ovo, pa mozes da ga prevedes na srpski. Imas pise ti "select language" tu udjes i izaberes srpski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, mene pocinju da bole grudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nisam dobro shvaćena, besna sam jer počinjem da dobijam, a sutra mi je zakazan pregled kod stručnjaka koji treba da me operiše. Kako da me pregleda ako mi krene jače. Eto oko toga se nerviram. Neka ona krene sutra, ma odmah posle pregleda, ali samo da dočekam taj pregled. Izvinjavam se ako sam konfuzna, rade mi hormoni defifnitivno.

Glupa veštica, uvek dođe kad ne treba :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM TEK SAD VIDELA, LENOCKAAAAAAAAAAAAA YES YES YES YES AAAAAAAAAAAAAAAA CESTITAAM idewm sad i ja da iscitam :)

Kjara i tebi zelim laku trudnocu, i Lenocki takodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, moram da vam ispricam nesto. Malopre sam sprovela jedan moj "licni test za trudnocu" :lol:

Elem, kad sam bila trudna, nisam imala neke specijalne prohteve da mi se jede ovo-ono, ali mi se strasno pila kisela voda, ali to je stvarno bilo neverovatno, meni je isla voda na usta samo kad pomislim na kiselu vodu :D , drugaciji ukus je imala, ne mogu da vam objasnim. A nikad je ranije nisam pila, bila mi je bljak, i posle spontanog kad sam je probala samo sam rekla "Gospode Boze, kako sam ovo mogla da pijem?".

I sad ja svakog meseca pre nego sto treba da dobijem pinem malo cisto da vidim kakvog je ukusa i do sada je uvek bila bljak! Malopre sam je probala ponovo i BAS MI SE SVIDJA!!! Test "kisela voda" pozitivan! :lol: :lol: :lol:

Prolupala sam skroz!

A hvata me "pms", znaci ili cu da dobijem za par dana ili za 9 meseci :P , nema treceg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA SAM TEK SAD VIDELA, LENOCKAAAAAAAAAAAAA YES YES YES YES AAAAAAAAAAAAAAAA CESTITAAM idewm sad i ja da iscitam :)

Kjara i tebi zelim laku trudnocu, i Lenocki takodje :)

:lol:

Dobro jutro, Kolumbo! Pa Lenocka je glavna vest na forumu vec par dana. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad treba da NEdobijes????drzimo fige svi da NEdobijes......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nisam dobro shvaćena, besna sam jer počinjem da dobijam, a sutra mi je zakazan pregled kod stručnjaka koji treba da me operiše. Kako da me pregleda ako mi krene jače. Eto oko toga se nerviram. Neka ona krene sutra, ma odmah posle pregleda, ali samo da dočekam taj pregled. Izvinjavam se ako sam konfuzna, rade mi hormoni defifnitivno.

Red, nemoj da se unapred nerviras, mozda ce doktor moci da te pregleda bez obzira na vesticu, ja sam jednom bila na pregledu dok sam krvarila, doduse ja sam i isla na pregled zato sto sam krvarila a nije trebalo, ovo je drugacija situacija, ne znam, to ce ti reci doktor. A mozda ce i moci na uz da te pregleda, nemoj da otkazujes, idi bar popricaj sa covekom, ako je tolliki strucnjak kao sto kazes, ne ispustaj ga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad treba da NEdobijes????drzimo fige svi da NEdobijes......

Ko? Jel ja? :D Pa krajnji rok mi je 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da moraću da pazim sad više to oko Toxo...a za Rubeolu znam da je retka sad, uglavnom deca boluju od velikih,ovčjih boginja, Varičele, to sam imala sa negde 10 godina, a u poslednje vreme kad god čujem da neko dete ima boginje, od kolega ili iz komšiluka, to su te velike boginje, a ne Rubeole...valjda nisam toliki baksuz da sad to zakačim i Toxo, stalno sa životinjama, pa nisam imala, a i od rubeola se vakciniše i retka je...pu,pu, daleko bilo... :P Ali znate šta je čudno? Kad sam bila beba, imala sam veliku temperaturu i osip, kad me je mama odvela kod doktora, rekli su da imam male boginje, rubeole, ali izgleda da su pogrešili, jer po nalazu nisam bolovala od toga, čim nemam antitela...

A što se tiče pevanja, spremi se :lol: :lol: :lol:

Jaoooo pa ja tek sada vidim da si trudna, pa to je diiivno! Cestitam od srca, bas mi je drago sto citam ove lepe postove... :rolleyes: Nemoj nista da brines, ja sam zivela sa macama do 5. meseca tridnoce, onda su otisle kod moje mame i mazila sam ih bukvalno celu trudnocu i nista mi nije bilo. To su naravno moje kucne mace koje nikuda ne idu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko? Jel ja? :D Pa krajnji rok mi je 4.

a da radis testic???? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da radis testic???? :P

Jok ja! Radila sam jedan u ponedeljak, i bio je negativan, sledeci ce da bude tek ako ne dobijem, a mozda me uhvati kriza pa odradim jedan u medjuvremenu :D , bicete obavestene blagovremeno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.