Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A sta je Cito? :unsure:

Ja se smejem zajedno sa Suncokretom, ocigledno je da ne mogu ovako virtuelno da ti pokazem bas koliko ja krestim :D

Odlicno!!! :)

Cito je skraćenica od Citomegalovirus. Možeš da joj pokažeš, staviš po deset pevajućih smajlića u svakom postu i shvatiće kakva si ti pevač'ca :lol: Moraće da posustane :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe, druga s' leva si ti, ne računamo dirigenta, obrati pažnju, moraće da posustane :lol:m0825.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako nesto???

Singing-Smiley-singing-9159211-90-120.gi

th_smiley_singing.gifth_smiley_singing.gifth_smiley_singing.gif

Mada ce pre da bude ovako:

LaLaLa.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: Da, to i verzija iznad koju sam ti postavila, ako to ne upali, ja ti se pridružujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DAAAAA - to sam ja!!!! Kako si me potrefila! Kakve dve nedelje da cekamo, ima svaki dan do NEdobijanja da radi test, samo da bi je postedela ... :lol: :lol: :lol:

Al' provali facu ovom četvrtom kad "zakreštiš" :lol: :lol: :lol: :lol:

Ljubooooo RADI TEST! m0823.gif m0833.gif m0814.gif m0803.gif m0855.gif s0506.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo smo svi tuto kompleto t4216.gif t4211.gif t4231.gif m0821.gif m0800.gif ajde, ajde, radi test ili teško tebi sa nama, vi'š kakav smo opasan orkestar :lol:AKO SU TI MILE BUBNE OPNE, RADI TEST! k28011.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' provali facu ovom četvrtom kad "zakreštiš" :lol: :lol: :lol: :lol:

Taj četvrti je Ljubinka :lol: Ima odmah da uradi test, samo da prekine Maybe pevanje :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taj četvrti je Ljubinka :lol: Ima odmah da uradi test, samo da prekine Maybe pevanje

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jbg (izvinite na recniku, ali nemam nista pametnije da kazem)!

Nista, spremaj se ti onda za tu operaciju, pa bar da budes mirna.

Žao mi je, znam da si se ponadala, ali kao što ja uvek kažem sebi "ko zna zašto je to dobro", možda je bolje da prvo završiš sve što treba oko te operacije, da smanjiš rizik...moraš da razmišljaš pozitivno i biće sve u redu...Ljubim tet4801.gif

Steta :( ... mada, mozda i nije ... ja cvrsto verujem u ono "ko zna zasto je to dobro" ...

E jbg...to mi je prvo palo na pamet,izvinjavam se na recniku. Pa,nista draga,sad se spremaj za tu operaciju,pa da posle mozes da budes mirna kad zatrudnis. ;)

Jesi to radila uz pripreme za trudnocu ili ovako?Pitam zato sto sam citala da treba da se radi,a moja dr meni to nije trazila,a sad posle ovoga sto sam citala mislim da mi hormoni nisu bas ok.

Biće da je onda ona crta što se pojavila bila fabrička.... Idemo dalje, možda je i bolje da prvo rešiš tu operaciju pa onda bebica, ne budi tužna, ko zna zašto je to dobro ;)

Ufff, bas mi je žao jer si se ponadala, ali imala bi i brigu... Zna onaj gore šta je za tebe najbolje, veruj mu.

Ред жао ми је стварно, можда је и боље тако да се среди то око материце па после можеш да уживаш у трудноћи да не бринеш.

Bas mi je zao...

Hvala vam devojke na podršci, bilo mi je žao jer sam se ponadala, ali kao što kažete ko zna zašto je to tako dobro. Ranijih godina dok nisam pila pilule mi se dešavalo da mi izostane, a da pritom nisam trudna, nego bude neka cista u pitanju ili prosto zbog ovakve materice, ali to mi se nije dešavalo više od jednom godišnje. A zamislite ovo, ja juče nazvala gak ns da zakažem pregled, bez uputa, kad ono u zavisnosti od toga koju sestricu dobiješ, svaka te upućuje na neku privatnu kliniku. I onda sam pobesnela kao ris i googlala i na netu našla mob broj doktora koji je šef tog odeljenja gde ja trebam da idem i nazvala ga direktno i čovek je bio sasvim normalan u komunikaciji. Rekao mi je da ga nazovem sledeće nedelje pa da dođem na gak. Iskreno se nadam da sam ovaj put našla dobrog doktora, jer su mi se pretrage i preporuke već smučile. Ovaj mu sad dođe kao poslednja nada.

Samo da vam se pohvalim i ovde, pu,pu, da se zapljunem :P nema Ešerihije, stigli mi rezultati urinokulture! :D

Super Leno, pu pu.

Pa dobra vam je ova ideja sa horskom izvedbom URADI TEST, mnogo vam je dobra kompozicija, samo da znate ja sam sopran, od mog glasa i te kako mogu da puknu bubne opne :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

E nisam dugo bila na sajtu,zato kasnim...ALI TI CESTITAM OD SVEG SRCA I UZIVAJ!BAS SI ME OBRADOVALA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nisam dugo bila na sajtu,zato kasnim...ALI TI CESTITAM OD SVEG SRCA I UZIVAJ!BAS SI ME OBRADOVALA!!!

Hvala ti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala i Cito i Herpes i Rubellu, pojma nemam kad sam ja to sve imala, dobro, Rubellu verovatno kao mala, zato se i ne sećam, Toxo uopšte nisam imala, i ne treba mi.

Dobro da si prelezala rubeolu, to bas zna da bude gadno po plod ukoliko se dobije u trudnoci.

Eto ni ti nisi imala Toxo, a isto stalno imaš ili si sa životinjama kao i ja...samo da tako i ostane, da se pazimo...za Rubellu ispada da nisam imala, iako sam mislila da jesam...a meni nisu radili Herpes, iako to spada u TORCH, zašto ne znam...

Pazi se sad Leno da ne dobijes Toxo najvise od tvojih maca. Kucne mace su manje rizicne ali ove sto slobodno lutaju i love miseve mogu da prenose zarazu, jer su misevi i drugi glodari najveci prenosioci. I bezi od rubeole, mada je ona sada relativno retka bolest jer se godinama u nazd deca vakcinisu mmr-om.

maybe, druga s' leva si ti, ne računamo dirigenta, obrati pažnju, moraće da posustane :lol:m0825.gif

Ovako nesto???

th_smiley_singing.gifth_smiley_singing.gifth_smiley_singing.gif

Mada ce pre da bude ovako:

LaLaLa.gif

Ovo smo svi tuto kompleto t4216.gif t4211.gif m0821.gif m0800.gif ajde, ajde, radi test ili teško tebi sa nama, vi'š kakav smo opasan orkestar :lol:AKO SU TI MILE BUBNE OPNE, RADI TEST! k28011.gif

Taj četvrti je Ljubinka Ima odmah da uradi test, samo da prekine Maybe pevanje

Majko moja niste normalne (a ni muzikalne)! Pa tek mi je juce bila ovulacija ali kad ste bas toliko navalile uradicu jedan ujutru, u slucaju da su trojke mozda i pokaze nesto :lol:

A ako nastavite sa pevanjem krenuce sve redom da ga rade od muke :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazi se sad Leno da ne dobijes Toxo najvise od tvojih maca. Kucne mace su manje rizicne ali ove sto slobodno lutaju i love miseve mogu da prenose zarazu, jer su misevi i drugi glodari najveci prenosioci. I bezi od rubeole, mada je ona sada relativno retka bolest jer se godinama u nazd deca vakcinisu mmr-om.

Majko moja niste normalne (a ni muzikalne)! Pa tek mi je juce bila ovulacija ali kad ste bas toliko navalile uradicu jedan ujutru, u slucaju da su trojke mozda i pokaze nesto :lol:

A ako nastavite sa pevanjem krenuce sve redom da ga rade od muke :lol:

Da moraću da pazim sad više to oko Toxo...a za Rubeolu znam da je retka sad, uglavnom deca boluju od velikih,ovčjih boginja, Varičele, to sam imala sa negde 10 godina, a u poslednje vreme kad god čujem da neko dete ima boginje, od kolega ili iz komšiluka, to su te velike boginje, a ne Rubeole...valjda nisam toliki baksuz da sad to zakačim i Toxo, stalno sa životinjama, pa nisam imala, a i od rubeola se vakciniše i retka je...pu,pu, daleko bilo... :P Ali znate šta je čudno? Kad sam bila beba, imala sam veliku temperaturu i osip, kad me je mama odvela kod doktora, rekli su da imam male boginje, rubeole, ali izgleda da su pogrešili, jer po nalazu nisam bolovala od toga, čim nemam antitela...

A što se tiče pevanja, spremi se :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da moraću da pazim sad više to oko Toxo...a za Rubeolu znam da je retka sad, uglavnom deca boluju od velikih,ovčjih boginja, Varičele, to sam imala sa negde 10 godina, a u poslednje vreme kad god čujem da neko dete ima boginje, od kolega ili iz komšiluka, to su te velike boginje, a ne Rubeole...valjda nisam toliki baksuz da sad to zakačim i Toxo, stalno sa životinjama, pa nisam imala, a i od rubeola se vakciniše i retka je...pu,pu, daleko bilo... :P Ali znate šta je čudno? Kad sam bila beba, imala sam veliku temperaturu i osip, kad me je mama odvela kod doktora, rekli su da imam male boginje, rubeole, ali izgleda da su pogrešili, jer po nalazu nisam bolovala od toga, čim nemam antitela...

A što se tiče pevanja, spremi se :lol: :lol: :lol:

Leno ako si do sada bila u kontaktu sa mackama stvorila si imunitet na toksoplazmozu, bas kao i kad prelez\is boginje, ako bi se sad testirala na istu, tvoj rezultat bi bio pozitivan sto je samo znak da si proizvela antitela.Opasno je samo za trudnice koje bas u trudnoci dolaze u kontakt sa mackama po prvi put, tako da nemas razloga za brigu......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno ako si do sada bila u kontaktu sa mackama stvorila si imunitet na toksoplazmozu, bas kao i kad prelez\is boginje, ako bi se sad testirala na istu, tvoj rezultat bi bio pozitivan sto je samo znak da si proizvela antitela.Opasno je samo za trudnice koje bas u trudnoci dolaze u kontakt sa mackama po prvi put, tako da nemas razloga za brigu......... :)

Testirala sam se i negativan je i IgM i IgG antitela, što znači da je nemam i da je nikad nisam imala, što me je i iznenadilo, jer sam bila skoro sigurna da sam ja to imala zbog stalnog kontakta sa životinjama...ali dobro, šta je tu je, paziću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

RAAAAAAAAAAAAAAAAADIIIIIIIIIIII TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!

singing.gif

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda smo malo više navalile, pa ženi tek juče bila ovulacija, jedino ako je njena beba Hudini, pa da se brzinski stvori u materici i da test bude pozitivan 2 dana od začeća :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

РАДИ ТЕСТИЋ тралалалалалааааааааа.... t4215.gif

Уствари ајде све којима је време РАДИТЕ ТЕСТ t4211.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Jekić, radi test i ti :P Vidim po grafikonu BT prošla ti je ovulacija...ako gnjavimo Ljubinku, ti si mislila da se izvučeš,a? Tebi je bila ranije nego njoj ovulacija, zato: RADI TEST JEKIĆ!!! shout.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма не ја нећу овај месец да радим тестове ;)

Ma nemoj...neće moćit2617.gif Ima da radiš, pa da pevaš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ах добро ако баш морам, ја то мрзим да радим али ако сте се ви удружиле онда ћу морати један у понедељак ;):lol:

Ma znam ja da ti to ne voliš, zato rekoh daj da te nagovorim da odradiš koji... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао ајде баш кад си запела ;) да знаш да то радим само због тебе, иначе не бих ја никако :lol:

Јел са сличицама или без.

E pa baš ti hvala što je samo zbog mene :lol: Sa sličkama, podrazumeva se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сличицу ћу да поставим дана кад требам да добијем, то је 4 новембар, али овај месец ми каснила овулација па ћу вероватно касније да добијем. Супер је ово кад се мери температура, знаш да ти каснила овулација и не мораш да се мислиш што касни и менструација.

Uuu, ko će da čeka još skoro nedelju dana :huh: Ali dobro, čekaćemo i navijaćemo za dve crtice!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka piše, piše, ja čekam da vidim post i...ništa! Da l' se predomisli? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda smo malo više navalile, pa ženi tek juče bila ovulacija, jedino ako je njena beba Hudini, pa da se brzinski stvori u materici i da test bude pozitivan 2 dana od začeća :lol::lol::lol:

Ali u slucaju da su proradili crveni plodni dani onda mi je vec 9-10. dan... Kuku gde to rekoh sad ce one dve da se raspevaju :D

Ах добро ако баш морам, ја то мрзим да радим али ако сте се ви удружиле онда ћу морати један у понедељак ;):lol:

Znam da to kazes samo da bi prestale da pevaju a ustvari nemas nameru da ga radis, zato da dam svoj doprinos, tj. glas m0804.gif i stas orjnfq.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisam se obukla, bas sam se raskomotila :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.