Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Javljaj sto pre i ne moj da brines, bice sve super

Javljam naravno ;)

:wub: :wub: :wub:

Zelim ti najlespu i najdosadniju trudnocu! :wub::)

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Cestitam ti od srca!!!

Joj, placem vec 5 minuta (od srece naravno), ne mogu da stignem da isprocitam sve ove cestitke pa da i ja dodjem na red da cestitam!!! Sto kaze Jekic ne mogu ni da smislim recenicu :lol:

Leno, ulepsala si mi dan!!!

Hvala vam, drage moje!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka, čestitam! :)

Želim ti laku i bezbrižnu trudnoću! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Ja još ne smem da se radujem mnogo, sutra zakazujem kod mog ginekologa u DZ, a i idem kod privatnika, moram da čujem mišljenje što više njih oko onih lekova i to što pre...

Moram još nešto da vam kažem, ovo mi je 13. ciklus kako pravimo bebu, da li je srećan ili baksuzan...i ovog meseca smo mm i ja imali samo 2 odnosa, kad mi je prestala menstruacija, pa sam ja otišla za Bg na par dana, pa onda kad sam se vratila posle nekoliko dana i onda su posle 2 dana krenule tegobe i otkrili mi Ešerihiju, pa onda terapija i ništa od trešnjica...a svih ovih meseci te prati plodne dane, te svaki drugi dan, razne taktike...i ovaj mesec sam osetila ovulaciju i imali smo tad odnos, to je bio 17. dan, to 2 dana pre nego što je otkrivena Ešerihija, ali opet...

Znas kako kazu, Baksuzan broj koji donosi srecu :rolleyes:

LENOCKA, puno puno puno lepih trenutaka, srece, radosti u trudnoci i naravno posle nje :). Uzivaj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla i sto pre otisla u prvi trimestar..

I Lene ladno jos nema..cccc....valjda je sve ok....

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,kako lepe vesti. Cesittam ti od srca!!!

Zelim ti bezbriznu trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pepeljugo moja, evo me konačno, da upalim vatromet zbog ove diiivnee vesti t9307.gif t9305.gif moms24.gif KONAČNO! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka jos jedna bebac beba, sad smo mi tetke bogatije za jos jednu mrvicu. Cestitam draga, cestitam od srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke, čestitke, poljupci i zagrljaji i od mene za Lenočku!!!

Baš lepa novost na temi, ajde sada i ostale za njom. Lenočka, povuci nogu da krene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno, cestitaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!

Ovo je divna vest, jaoooo, ludilo :P:P:P

Znala sam, kao i ostale tetke hahahaha

Tacno smo tetke i volimo tu tvoju mrvicu kao da je nasa!

Ovo je stvarno za vatromet.

Uzivaj i ne sekiraj se nista. Sve ce biti savrseno, veruj nama!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sad se opusti u uzivaaaaaaaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Leno.... :wub: Ipak sve dođe na svoje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ne znam šta da vam kažem...ja nisam pri sebi...hvala vam što ste se nadale za mene...ja sam sad skroz izgubljena, ne zamerite mi ako pišem nepovezano...100 pitanja mi prolazi kroz glavu, ne znam šta da mislim...svašta hoću da vam kažem ali ne znam odakle da počnem, a plus ruke mi toliko drhte da jedva kucam...

Juče nisam stigla da vam se javim, a ni da uradim test, rekla vam je Suncokret kakva je bila situacija, a plus se i mm razboleo pa smo bili kod lekara...celu noć sanjam da sam trudna, pa nisam, pa jesam...sanjala sam i Mališu, kao sad je zatrudnela i ja tu sa njom, na uz kod dr...od 7 sati se vrtim po krevetu da li da ustanem da uradim test ili ne...i oko 10 ajde rekoh da ga odradim( najviše zbog vas, ja bih inače čekala još nekoliko dana, možda i celu nedelju)mada znam da nema ništa...ispiškim se, ubacim štapić, kad se pojavljuju dve crtice istovremeno, ja ne mogu da verujem!!! Gledam test, gledam uputstvo, kao da prvi put radim test, nisam sigurna šta to znači, možda je greška...a crtica za trudnoću jaka kao i kontrolna, ako ne i jača, onda pozovem mm-a(prvo mu napravim malo iznenađenje koje planiram od kad smo počeli da radimo na bebi, posle ću da vam kažem)...crtice se vide jasne kao dan, ali ja onda pomislim da nije od onih lekova lažno pozitivan test, pa potražim po netu i koliko sam videla antibiotici ne mogu da izazovu pozitivan test...sad samo želim što pre da odem kod ginekologa da mi kaže da li je sigurno ili nije, a najviše da mi kaže nešto u vezi onih lekova, antibiotika što sam pila, koliko je to štetno, još se brinem oko toga...

Ali pre toga, čekam još jednom da mi se pripiški, pa da odradim još jedan za svaki slučaj...još ne verujem i ne znam da li da se radujem...

Hvala vam što ste se toliko interesovale za mene...ne zameriti još jednom, skroz sam pogubljena :wacko:

jao draga ..... čestitam..... :-*

i ne brini zbog lekova...... kada se mrvica zakačila iako si ti pila bilo kakve lekove, to je veliki borac :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka cestitam ti od srca, zelim ti lepu trudnocu :wub::wub::wub: ...tri dana nisam bila na forumu, kad sam videla tvoje crtice struja me neka prosla..divno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad sam se rasplakala.Od srece,naravno.Lenocka,cestitam od srca,uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako mi je neobično, moja Pepeljuga trudna :) Juče sam na svadbi često mislila na nju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, Леночка нам трудна, ја била код мојих и мислила сам у суботу да урадила тест, и улазим јуче у кућу и одмах палим лаптоп и гледам кад нема речи само онај предиван тест, искрено распаметила сам се почела да се смејем гласно и зовем мм и њему покажем :lol:

Da, to što je prvo uslikala samo test bez teksta je jako lep čin. A mene je "uhvatila" taman pre nego što ćemo da krenemo na svadbu sa porukom na mob. "Idi na forum...." juu reko, ove tačkice mi se ne svidjaju ni malo, šta li se to desilo kad mi s' takvom ozbiljnošću to piše" ? Mm bio na kompu da pogleda neke rezultate, ja prilazim i kažem" sklanjaj se, moram nešto da vidim"a on meni kad je video šta otvaram kaže" jaooo, opet Bebac" :lol: medjutim kad je video da je Lenočka okačila test raznežio se zajedno sa mnom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MY BEBY dace bog da i ti uskoro takav okacis ja ti od srca zelim i naravno svim ostalim cekalicama :wub: :wub: :wub:

Hvala my bejbe, još malo i krećem u action ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam...opet :wub:

Suncokretiću moj stigla si :D Ni ja ne mogu još da poverujem i još se ne osećam tako :P Sad ćeš i ti brzo, čim se action bliži :P

Evo ja celo jutro okrećem brojeve, zovem, ali svi ginekolozi nešto prezauzeti...moja dr u DZ sutra radi ultrazvuk, pa sam uspela nekako da se uguram za termin u 10h. Probala sam kod nekog privatnika da zakažem za danas, ali jedan ne može pre srede, nije tu, drugi može danas u 12:45, ali mm ne može da izađe sa posla, nije mu tu šef da ga pita, a meni je baš daleko, a nemam ni prevez u to vreme...evo stalno zivkam mm-a da vidim je li uspeo da se izvuče, pa sam mu sad spustila i slušalicu, jer sam se iznervirala, znam da nije on kriv, ali neka se snađe nekako, ne mogu da izdržim ovu neizvesnost, ni da spavam normalno, ni nešto da radim...pa sam otplakala jednu turu i sad sam se malo smirila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da places draga, bice sve ok. Zbog antibiotika nemoj da se sekiras. Sta si pila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da places draga, bice sve ok. Zbog antibiotika nemoj da se sekiras. Sta si pila?

Najgore moguće, bar po nekim pisanjima na internetu-Ciprocinal...a i Pipem, to mislim da nije tako strašno...pila sam dve nedelje, od 19. do 33. dana ciklusa, mislim da je to bilo 2 dana posle ovulacije i začeća...malo me slobodi što je bilo tako rano, ali stvarno bi mi značilo da se posavetujem sa doktorima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da se sikiraš zbog lekova please, pre će stres naškoditi bebi nego lekovi, rekoh ti juče, lekove si pila u fazi žutog tela, tad bebe nije bilo u materici, opusti se, sve će biti ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хихи права си трудница већ сад те дрмају хормони. Нисам видела јел ти Енав нешто одговорила

Nije još... :(

Nemoj da se sikiraš zbog lekova please, pre će stres naškoditi bebi nego lekovi, rekoh ti juče, lekove si pila u fazi žutog tela, tad bebe nije bilo u materici, opusti se, sve će biti ok ;)

Pokušavam, ali...znam i ja to, ali ipak sam pila 2 nedelje, znači, ajde da kažemo jednu nedelju da mu je trebalo da doputuje do materice, ali ova druga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ja sam isla kod zubara i pod anesteziju, pila antibiotik i nisam znala da sam trudna. Sve je bilo ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najgore moguće, bar po nekim pisanjima na internetu-Ciprocinal...a i Pipem, to mislim da nije tako strašno...pila sam dve nedelje, od 19. do 33. dana ciklusa, mislim da je to bilo 2 dana posle ovulacije i začeća...malo me slobodi što je bilo tako rano, ali stvarno bi mi značilo da se posavetujem sa doktorima...

Aman zaman zeno. Evo ovako, bila sam trudna 2 sedmice kad sam pocela da pijem ciprocinal i pila ga 10 dana. Znaci, bila sam trudna 24 dana kada sam zavrsila sa terapiju. Nemoj sad da ti dodjem tamo sa ovim zvrkom pa da vidis kako je i zdrava i zaj****. :D

Evo i sama vidis koliko ima primjera. Nemas brige. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lencka puno si me obradovala...Neka je sa srecom zelim ti laku i lepu trudnocu,bice sve u redu ne brini.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

CESTITAM!!!!!!!!!!!

Od srca ti zelim laganu trudnocu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.