Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sanja,a koliko dugo radite na bebi?Nisam bas citala sve i pratila...Meni se cini da treba malo da se opustis,i bice sigurno.U sustini,ako ne postoje fizioloski problemi sa obe strane,stvar je samo u opustanju.Eto,ja mm smo par godina maltene vodili ljubav(iliti imali sex:) samo da bi napravili bebu,zaboravili smo da se opustimo i volimo se samo radi "volenja":P)A ja sam imala problema,cak je i on imao oligospermiju.I kad smo konacno prestali da mislimo na bebu,i opustili se,rekli sebi-ok,to je to,mozda i necemo bas imati bebu,treba malo i da zivimo van toga,bebac je dosao skoro odmah!

Probajte,drage zene,da uzivate i ne mislite na to kako "mora da se pravi beba",i sigurna sam da je to pola puta vec do bebe:)Tesko je,znam,jer sve mi toliko zelimo ta mala stvorenjca,ali samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89 nadamo se da ce ti ipak reci lepe vesti...

Jekic, drzim palceve da ipak bude beba, a ako vec kojim slucajem nije, ostajemo ovde svi djuture da iscekujemo izostanak kalasture sledeceg meseca... :rolleyes:

Kissic svim cekalicama!

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja,a koliko dugo radite na bebi?Nisam bas citala sve i pratila...Meni se cini da treba malo da se opustis,i bice sigurno.U sustini,ako ne postoje fizioloski problemi sa obe strane,stvar je samo u opustanju.Eto,ja mm smo par godina maltene vodili ljubav(iliti imali sex:) samo da bi napravili bebu,zaboravili smo da se opustimo i volimo se samo radi "volenja":P)A ja sam imala problema,cak je i on imao oligospermiju.I kad smo konacno prestali da mislimo na bebu,i opustili se,rekli sebi-ok,to je to,mozda i necemo bas imati bebu,treba malo i da zivimo van toga,bebac je dosao skoro odmah!

Probajte,drage zene,da uzivate i ne mislite na to kako "mora da se pravi beba",i sigurna sam da je to pola puta vec do bebe:)Tesko je,znam,jer sve mi toliko zelimo ta mala stvorenjca,ali samo napred!

Radimo nekoliko meseci,mada nam je receno da ce ici teze...A ja se ponadala kada sam videla drugu crticu da je to to,a nakon par sati :( vestica stigla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo nekoliko meseci,mada nam je receno da ce ici teze...A ja se ponadala kada sam videla drugu crticu da je to to,a nakon par sati :( vestica stigla...

t0165.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic i Sanja89, sta se desava kod vas? Sanja89, zasto ne bi uradila jos jedan test pre nego sto odes kod dr.? jekic, jel' krenula dosadnjakovicka ili se sve zavrsilo na roze sekretu? :rolleyes:

Ne znam,Suncokret,juce sam se cula sa jednom dr,kod mog jos nisam isla, i rekla sam sta se sve desilo i rekla mi je da sacekam drugu menstruaciju ukoliko je bude bilo.Ova poslednja koju sam opisala joj lici na laznu,ali ne mora da znaci tako da je bolje da sacekam.A mleko mi nadolazi samo tako i za to mi je rekla da se moze povezati sa trudnocom...Pojedoh se vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam,Suncokret,juce sam se cula sa jednom dr,kod mog jos nisam isla, i rekla sam sta se sve desilo i rekla mi je da sacekam drugu menstruaciju ukoliko je bude bilo.Ova poslednja koju sam opisala joj lici na laznu,ali ne mora da znaci tako da je bolje da sacekam.A mleko mi nadolazi samo tako i za to mi je rekla da se moze povezati sa trudnocom...Pojedoh se vise...

Ja bi uradila jos jedan testic cisto da ja budem mirna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam,Suncokret,juce sam se cula sa jednom dr,kod mog jos nisam isla, i rekla sam sta se sve desilo i rekla mi je da sacekam drugu menstruaciju ukoliko je bude bilo.Ova poslednja koju sam opisala joj lici na laznu,ali ne mora da znaci tako da je bolje da sacekam.A mleko mi nadolazi samo tako i za to mi je rekla da se moze povezati sa trudnocom...Pojedoh se vise...

Uradi test, sad ti već dosta kasni i ne moraš čekati ni prvu jutarnju a ni doktora... bićeš mirnija :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pinkbabydustshirt-d23522.jpgGde ste cekalice?Nadam se da ste vredneeee pa vas zato nema:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam,Suncokret,juce sam se cula sa jednom dr,kod mog jos nisam isla, i rekla sam sta se sve desilo i rekla mi je da sacekam drugu menstruaciju ukoliko je bude bilo.Ova poslednja koju sam opisala joj lici na laznu,ali ne mora da znaci tako da je bolje da sacekam.A mleko mi nadolazi samo tako i za to mi je rekla da se moze povezati sa trudnocom...Pojedoh se vise...

Kako mlijeko, ne kontam=?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ћао чекалице драге! Ево да се јавим,коначно сам била код др. и то сам се пребацила код другог јер сам ону од пре вијала 8 недеља а ни трага ни гласа од ње...овај др. ме одма послао на неке тестове, а има нешто што требамо и мм и ја да урадимо неки кариограм,па ме занима зна ли нека од вас шта је то и како се то ради,тј. шта ће да нам раде? Јел и то само вађење крви или? Хвала вам унапред на одговору,баш сам нестрпљива да сазнам,а признајем и плашим се мало,па... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ћао чекалице драге! Ево да се јавим,коначно сам била код др. и то сам се пребацила код другог јер сам ону од пре вијала 8 недеља а ни трага ни гласа од ње...овај др. ме одма послао на неке тестове, а има нешто што требамо и мм и ја да урадимо неки кариограм,па ме занима зна ли нека од вас шта је то и како се то ради,тј. шта ће да нам раде? Јел и то само вађење крви или? Хвала вам унапред на одговору,баш сам нестрпљива да сазнам,а признајем и плашим се мало,па... :unsure:

Da, to je vadjenje krvi, da se vidi kakva je tm i tebi hromozomska slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se prijavljujem na cekanje crtica...kupila sam baby rapid danas popodne, jedva cekam jutro da ga uradim :) a inace kasni mi 15 dana... jedva sam izdrzala da ne kuoim test do danas, zaobilazila sam apoteke, jer sam sebe par puta ubila u pojam sa tim testovima, i znala sam posteno da oplacem kad vidim da je negativan... ujutro Vam se javljam sa rezultatima!! Sa srecom druge cekalice i buduce mame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako mlijeko, ne kontam=?

Mleko mi je dva meseca nakon rodjenja Ognjena naglo prestalo.Tada sam dobila menstruaciju i vise ne.Nekoliko meseci nakon toga mleko se ponovo pojavilo,bilo ga je malo samo kada stisnem bradavicu.Ignorisala sam to sve dok nisam otisla kod dr jer ni nakon godinu dana od prestanka dojenja nisam dobijala menstruaciju.Pocela sam da pijem bromokriptin ali i dalje je bilo mleka samo kad stisnem.Dovela sam hormone u red,pocela da dobijam menstruaciju bez izazivanja lekovima ali mleko je jos tu.E ovih dana sam osetila nadolazenje mleka i grudi me uzasno bole...Dr mi je rekla da to moze biti znak trudnoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Divno! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D:D

CESTITAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Bravo,cestitam!!!Sve nas je vise u prvom trimestru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo,Andreaisasa!Cestitke!

Sanja,sta je sa tobom?Je si li radila test?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Divno!CESTITAM!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam i zelim ti laku i lepu trudnocu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemate pojma koliko sam srecna!!! Nisam mogla da docekam do ujutro da uradim test, pa sam ga uradila veceras i pozitivan je!! Suze mi idu na oci od srece :):rolleyes::D :D

Ohohoho! Cestitam!! Zakucala roda na vrata... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke za nove plusiće, divne vesti!

Taman da malo oživimo temu Prvi trimestar, tamo se baš spava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.