Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ма ја одавно престала да пишем симптоме, досадило ми пошто увак добијем, али искрено сад ми је много чудно што ме оволико боле груди, не могу да спавам на страну и кад скинем брус видим све звезде.

:rolleyes:jekic moze biti, moze biti :rolleyes: Grudi su pokazatelj necega :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teice,srecno,pa da nas i ti uskoro obradujes lepim vestima. ;)

Hvala draga!:) svi kažu da se na letovanju prave bebe, doduše mm nije dobio godišnji pa idem s drugaricama..al moraćemo da napravimo neki ambijent lavor, pesak, ležaljka kad dođem:))) haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo sam Vam zahvalna na rečima utehe.

Ne znam dal je moguće da se u tako maloj trudnoći javlja bol zbog rastezanja materice, jer baš takav osećaj imam.

A dodatno sam naplašena jer sam u prethodnoj trudnoći isto to osetila, i nakon par nedelja se desio spontani pobačaj. Možda to nema veze, ali ipak ne mogu a da ne poredim. Luda i zabrinuta glava!

5. nedelja sam iduće sedmice, tako da će se već tada videti na UZ gde je plod i da li je sve u redu. Da ipak na vreme krenem sa lekovima ukoliko je potrebno.

E pa vidi... Nikakve simptome trudnoce a ni bolove nisam imala a imala sam vanmatericnu, isto tako me nista nije bolelo ni kada sam imala spontani, a kada sam treci put bila trudna i imala zdravu i normalnu trudnocu stalno sam nesto osecala, od pocetka, i boluckanje u stomaku, nekad i malo jace i sve je to normalno pa nesto se desava i raste u tebi. Ja bih na tvom mestu izvadila Bhcg iz krvi pa posle tri dana ponovo da vidis da li i kako se razvija plod a u medjuvremenu se primiri i obavezno pij folnu kiselinu ako ti to vec nisu rekli.

A ja opet ne znam kad ne treba da dobijem :blink: Moram da se vratim u nazad i pronadjem post od prethodnog dolaska vestice. Hoce li Maybe vise da se uozbilji i azurira nam listu, to je bio njen posao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja baš dugo nisam bila na forumu. Poslednje vesti,uradila sam test za trudnoću i bio je pozitivan,posle toga sam uradila ponovo i opet je bio pozitivan. Danas sam otišla kod ginekologa i nije ništa mogao da vidi na ultrazvuku. Jel imate ideju o čemu se radi i da li se nekom to desilo? Znam da je moguća rana trudnoća pa da se još ne vidi ali ja sve više i više sumnjam da sam u drugom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja baš dugo nisam bila na forumu. Poslednje vesti,uradila sam test za trudnoću i bio je pozitivan,posle toga sam uradila ponovo i opet je bio pozitivan. Danas sam otišla kod ginekologa i nije ništa mogao da vidi na ultrazvuku. Jel imate ideju o čemu se radi i da li se nekom to desilo? Znam da je moguća rana trudnoća pa da se još ne vidi ali ja sve više i više sumnjam da sam u drugom stanju.

Koliko je to rano, koja si nedelja i kako te je gledao? Vaginalnom sondom ili onim obicnim uz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je to rano, koja si nedelja i kako te je gledao? Vaginalnom sondom ili onim obicnim uz?

Vaginalnom sondom. Poslednja m. mi je bila 06.07. Uvek dobijem na 27 dana što znači da sam trebala da dobijem sad u ponedeljak,ali još ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaginalnom sondom. Poslednja m. mi je bila 06.07. Uvek dobijem na 27 dana što znači da sam trebala da dobijem sad u ponedeljak,ali još ništa.

Ajojj pa rano ti je to duso, pa to ti je 4-ta nedelja, tu se i ne moze nista videti sem zutog tela, cudi me da je dr. hteo da te gleda tako rano, obicno ginekolozi nece da gledaju prvi uz pre 5,5-6 nedelje, a neko ni tad. Strpi se jos malo ili jos bolje sto ti je jekic predlozila idi izvadi Betu iz krvi, tako ces najbolje znati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je još rano da se nešto vidi. Mislim da nije loša ideja da vadiš betu na 2-3 dana i da vidiš da li raste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala ja mislim u prethodnom postu.

E, pa iskreno se nadam da si trudna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја мислим да је тест у праву, овако рано да погреши чисто сумњам. Сара јеси ли ти имала проблем са грудима, ако јеси како ти је, ако ниси извини ја нешто побркала.

Nisi pobrkala,imam još uvek. Za sada smatraju da ne treba da se operišem pa mi je malo laknulo. Tako da sam prestala da razmišljam o tome i počela da pravim bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajojj pa rano ti je to duso, pa to ti je 4-ta nedelja, tu se i ne moze nista videti sem zutog tela, cudi me da je dr. hteo da te gleda tako rano, obicno ginekolozi nece da gledaju prvi uz pre 5,5-6 nedelje, a neko ni tad. Strpi se jos malo ili jos bolje sto ti je jekic predlozila idi izvadi Betu iz krvi, tako ces najbolje znati ;)

e molim te mi objasni šta je to žuto telo s obzirom da mi je to pokazao na ultrazvuku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e molim te mi objasni šta je to žuto telo s obzirom da mi je to pokazao na ultrazvuku

To ti je znak da je doslo do oplodnje, nalazi se na jajniku, znaci da trudnoca postoji ali je jako rano da se vidi u materici. Tako da se ne brini, trudna si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je znak da je doslo do oplodnje, nalazi se na jajniku, znaci da trudnoca postoji ali je jako rano da se vidi u materici. Tako da se ne brini, trudna si :)

ju daj bože,ja se sve nesto bojim da se radujem. iz tvojih usta u božije usi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ju daj bože,ja se sve nesto bojim da se radujem. iz tvojih usta u božije usi

Vidi, oplodnja je 100% bila, zuto telo ti siguran znak za to, zbog toga ti je i test pozitivan, znaci da pokazuje trudnocu, nema drugog nacina da ti test pokaze pozitivno ukoliko ne postoji trudnoca . Ali da bi se nesto videlo na uz moras sacekati barem jos nedelju dana najmanje. Budi mirna s' te strane, da si trudna jesi, ostaje ti da se jos malo strpis, kad ti je gin. rekao da ponovo dodjes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno da cu vas obavestiti cim budem nesto znala vise. Inace zakazao mi je pregled za sledecu nedelju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno da cu vas obavestiti cim budem nesto znala vise. Inace zakazao mi je pregled za sledecu nedelju

Eto vidis, sve ide kako treba, samo relax ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zadnja 2-3 dana bolucka stomak, ako malo duze nosim Andjelu. Inace ja nemam nikakve menstrualne bolove, ni ovulaciju nikad ne osetim. A ni za predhoene dve tridnoce nisam imala simptome. Jedva cekam da piodje ovih 10pak dana da nedobijem, mada mi dodje da vec sad kupim test.

Saro-d ti napustas ovu temu ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vestica otisla :D:D:D konacno..sad se bacamo na posao..malo je poranila pa mi se sad sve poremetilo tako da cemo i pre mora morati da se valjano potrudimo...valjda cemo se i mi sa mora vratiti u vecem broju..nadam se,nadam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, груди ме боле од овулације, баш ме одавно нису овако болеле :angry::angry::angry:

Не кажем да је симптом, мене скоро увек боле од овулације али не оволико.

Tako je i meni bilo dve nedelje pre nego sto cu da dobijem ubise me grudi,lepo nisam znala kako da se namestim kad spavam..a mozda i jesi trudna,iskreno se nadam da jesi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чисто сумњам, вероватно ми се пореметили хормони од мора и климе.

Moguce,ali moguce je i ono drugo,zar ne? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zadnja 2-3 dana bolucka stomak, ako malo duze nosim Andjelu. Inace ja nemam nikakve menstrualne bolove, ni ovulaciju nikad ne osetim. A ni za predhoene dve tridnoce nisam imala simptome. Jedva cekam da piodje ovih 10pak dana da nedobijem, mada mi dodje da vec sad kupim test.

Saro-d ti napustas ovu temu ;):wub:

Ja se nadam da ćemo svi ovu temu brzo da napustimo,ali ne smem da se radujem pre vremena. Ja još uvek čekam da vidim šta će se desiti i ubija me ovo čekanje!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Чисто сумњам, вероватно ми се пореметили хормони од мора и климе.

Pusti ti more i klimu,daj prostora i za neki drugi razlog. Držim ti palčeve! Jedino što ovo čekanje ubija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde neka neko objavi dve crtice, vreme je :)

Ja sam zakazala prvi UZ za utorak i javljam rezultate.

Stomak me više skoro ni ne boli, ali sam mirovala poslednja dva dana. Nadam se da će proći i da je bila bespotrebna briga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje čekalice, javljam se sa dve crtice :))))))))))))))))))))))))))))

Ja sam odlučila pre dve nedelje da sačekam sa trudnoćom zbog državnog ispita, pomirila se sa tim, teškog srca.Udubila se u posao. Čak smo mm i ja imali poslednji put zaštićen odnos... kad veštica kasni dan, kasni dva, tri, četiri, pet i test izbaci II

Nema kraja mojoj sreći, hoće srce da mi pukne.

Samo neka Bog da ovaj put zdravog i živog bebca...

Želim vam svima trudnoću, svima, svima od prve do poslednje, neizmernu sreću i što manje sekiracije... Sve vas volim...

AKO TE JE BOG STAVIO U NEŠTO, ON ĆE TE I PROVESTI KROZ TO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.