Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

tanja ti cestitam od srce imaj lesna i bezgrizna bremenost i ne svet donesi prekrasno bebence.

Nie gi cekame plodnite denovi i pocnuvame vo akcija na berenje ke se potrudime maksimalno da gi iskoristime i nekako sum sigurna deka ovoj mesec ke bide praviot za pravenje bebe i deka ke bide uspesen pozdrav do nasite trudnici sto si ja vrsat rabotata i ne prasat redovno a pozdrav i do cekalicite sto nestrplivo cekaat da ostanat trudni911c0ae941dba86b264add293460572c.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde Jekić koliko si se to ugojila za 10 dana, ionako si mršava ;) A znam kako je na moru, apetit se otvori, jede se kao nikad :lol: Bitno da si ti uživala...u svemu ;)

Da, mi bi trebalo da krenemo noć između utorka i srede, ali videćemo već, kako se spremimo, pošto idemo kolima, pa ne moramo da žurimo...Daj Bože da nam more svima bude talično, pa da sve po povratku prijavljujemo pozitivne testove, kao što je već krenulo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi isto, uvek isčačkamo skoro poslednji dinar ili evro :lol: Ali nema veze, pare su ionako da se troše ;)Jekić, ajde pa da vidimo slikice sa mora ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla je vestica :angry::angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla je vestica :angry::angry::angry::angry:

Bezveze <_< Bezobraznica, ma ne sekiraj se sredićemo je mi jednom t0120.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bezveze <_< Bezobraznica, ma ne sekiraj se sredićemo je mi jednom t0120.gif

Mislis??? :unsure: ne zurimo nigde,kad bude bice,ali malo sam se ponadala da je nece biti neko vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozz svima...citala sam vase postove, neki su me jako dojmili...cekalica sam plusica...trazeci po netu nesto sto bi mogla povezati sa prvim simptomima naisla sam na vas..mozda se ne bi ni registrirala da nisam procitala postove od Zvoncice i Lenocke

ee taj optimizam me je jednostavno privukao ,i evo me da zajedno cekamo plusic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozz svima...citala sam vase postove, neki su me jako dojmili...cekalica sam plusica...trazeci po netu nesto sto bi mogla povezati sa prvim simptomima naisla sam na vas..mozda se ne bi ni registrirala da nisam procitala postove od Zvoncice i Lenocke

ee taj optimizam me je jednostavno privukao ,i evo me da zajedno cekamo plusic.

Dobrodosla u cekalice.. :D da,da njihov optimizam je ovde od velike pomoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е па ја стигла, лепо сам препланула и баш сам уживала, брала сам трешњице радовно па се надам добрим резултатима крајем месеца. Недостајале сте ми, посебно Ивана84 и наравно све остале чекалице ЛЕНОЧКА, ЗОРА, МИА, МЕЈБИ, СУНЦОКРЕТ, и остале дочекалице Воман, Малиша, Јека Бека...

Видим да је Мејби још нема :(

nedostajal si Jekić, nadam se lepim vestima 14 avgusta.

A mojim čekalicama koje tek idu na more da se vrate sa punim tibama beba:-)

Veliki pozz svima...citala sam vase postove, neki su me jako dojmili...cekalica sam plusica...trazeci po netu nesto sto bi mogla povezati sa prvim simptomima naisla sam na vas..mozda se ne bi ni registrirala da nisam procitala postove od Zvoncice i Lenocke

ee taj optimizam me je jednostavno privukao ,i evo me da zajedno cekamo plusic.

E dobrodošla draga, sad si na pravom mestu. Naša tema je, kao i ceo Forum. super mesto za druženjee dok čekamo naše bebice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nedostajal si Jekić, nadam se lepim vestima 14 avgusta.

A mojim čekalicama koje tek idu na more da se vrate sa punim tibama beba:-)

E dobrodošla draga, sad si na pravom mestu. Naša tema je, kao i ceo Forum. super mesto za druženjee dok čekamo naše bebice

Drage moje, samo da vas pozdravim, pridružujem vam se, počeli smo da pravimo bebu muž i ja..piše na netu da u 30.godinama koliko ja imam treba u proseku oko 9 meseci da se napravi beba..šta da radim ranije nisam imala želje:( sad radim već 3 god za stalno, ko i muž i sad je odlična prilika..:) eto ovde ćemo ćaskati dok čekamo:) Puno vas sve pozdravljam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo da vas pozdravim, pridružujem vam se, počeli smo da pravimo bebu muž i ja..piše na netu da u 30.godinama koliko ja imam treba u proseku oko 9 meseci da se napravi beba..šta da radim ranije nisam imala želje:( sad radim već 3 god za stalno, ko i muž i sad je odlična prilika.. :) eto ovde ćemo ćaskati dok čekamo:) Puno vas sve pozdravljam :rolleyes:

Teice,srecno,pa da nas i ti uskoro obradujes lepim vestima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic nemaj gajle se zaborava pa moze ovoj mesec ke prestanime da bidime cekalici bas zatoa sto ti ne zaboravi :) :) :) pozdrav od mene do site

My heart ajde ovoj mesec ke bide uspesen sega isprati ja vesticata i posle na rabota so tm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga,hvala,more i plodni dani ce se poklpiti,pa valjda ce more da uradi svoje... :D nadam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav drage,hajde primite i mene u svoj klan hihi :) imam dete od 2,5godine i veoma tuznu pricu...rodjen je sa rascepom usne i nepca i imao je 2 operacije do sada/pre godinu sana ostala sam trudna opet i u 4mesecu imala spontani.pre 3meseca smo odlucili da krenemo opet u akciju :rolleyes: sobzirom da su ove dve trudnoce nastale u prvoj nedelji ne zasticenog odnosa,nadali smo se da ce i sada biti tako...medjutim....3meseca nista,imam sve simptome trudnoce sva 3m cak sam i mleko dobila a kada nisam sigurna jer sam pocela proveravati pre ta ista 3m :angry: posle 10 negativnih testova otisla sam vaditi b-hcg koji je iznosio 0,3...znaci nista...posavetovali su me u laboratoriji da uradim prolaktin...referentne vrednosti su od 1,6do19 meni je 18.6...sutra idem kod ginekologa da vidim sa njim jer sam citala da moze biti veliki problem,ali i da sprecava zacece.tj ovulaciju...dali su neke od vas imale slican problem i dali znaju nesto o tome? hvala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, samo da vas pozdravim, pridružujem vam se, počeli smo da pravimo bebu muž i ja..piše na netu da u 30.godinama koliko ja imam treba u proseku oko 9 meseci da se napravi beba..šta da radim ranije nisam imala želje:( sad radim već 3 god za stalno, ko i muž i sad je odlična prilika..:) eto ovde ćemo ćaskati dok čekamo:) Puno vas sve pozdravljam :rolleyes:

ma draga, nikad nije kasno za bebu.

Ja sam bebu želela sa svojih 12 godina ali sam bila svesna da želj nije dovolja već zdrava i normalna porodica. Pa čak i sa 32 kad sam se udala prvih 6 meseci nisam htela jer sam prvo želela da vidim za kakvog sam se čoveka udala. A kad sam rešila 3 godine nisam mogla.

A sad sa drugim se mučim dobre 2 godine a 4 banke napunila pre 6 meseci.

Ali neodustajem.

Želim ti što kraće zadržavanje na ovoj temi

pozdrav drage,hajde primite i mene u svoj klan hihi :) imam dete od 2,5godine i veoma tuznu pricu...rodjen je sa rascepom usne i nepca i imao je 2 operacije do sada/pre godinu sana ostala sam trudna opet i u 4mesecu imala spontani.pre 3meseca smo odlucili da krenemo opet u akciju :rolleyes: sobzirom da su ove dve trudnoce nastale u prvoj nedelji ne zasticenog odnosa,nadali smo se da ce i sada biti tako...medjutim....3meseca nista,imam sve simptome trudnoce sva 3m cak sam i mleko dobila a kada nisam sigurna jer sam pocela proveravati pre ta ista 3m :angry: posle 10 negativnih testova otisla sam vaditi b-hcg koji je iznosio 0,3...znaci nista...posavetovali su me u laboratoriji da uradim prolaktin...referentne vrednosti su od 1,6do19 meni je 18.6...sutra idem kod ginekologa da vidim sa njim jer sam citala da moze biti veliki problem,ali i da sprecava zacece.tj ovulaciju...dali su neke od vas imale slican problem i dali znaju nesto o tome? hvala :D

Uh, baš mi žao klinca, ali to je rešiv problem kakvih sve stvari ima. I žao mi je zbog tvojih pobačaja. Za prolatkin kod lekara pa vidi šta ti kaže, nemoj suviše da se brineš i razmišljaš jer i ta briga može da utiče na začeće.

I tebi kao i svima na ovoj temi želim što manje zadržavanja.

Kako se zove bebac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma draga, nikad nije kasno za bebu.

Ja sam bebu želela sa svojih 12 godina ali sam bila svesna da želj nije dovolja već zdrava i normalna porodica. Pa čak i sa 32 kad sam se udala prvih 6 meseci nisam htela jer sam prvo želela da vidim za kakvog sam se čoveka udala. A kad sam rešila 3 godine nisam mogla.

A sad sa drugim se mučim dobre 2 godine a 4 banke napunila pre 6 meseci.

Ali neodustajem.

Želim ti što kraće zadržavanje na ovoj temi

Uh, baš mi žao klinca, ali to je rešiv problem kakvih sve stvari ima. I žao mi je zbog tvojih pobačaja. Za prolatkin kod lekara pa vidi šta ti kaže, nemoj suviše da se brineš i razmišljaš jer i ta briga može da utiče na začeće.

I tebi kao i svima na ovoj temi želim što manje zadržavanja.

Kako se zove bebac?

hvala draga.... bebac se zove Bojan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaGAK dobrodosla u klan :D i ja ti zelim sto krace zadrzavanje na ovoj temi,pa da se uskoro citamo u trudnoci. Nadam se da ce sve biti ok,opusti se,bice beba..verovatno hormoni rade svoje...A sto se tice Bojana-sreca pa je resivo,a za spontani-sta da ti kazem-sve se desava sa nekim razlogom. Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Tanja yelim ti laku i lepu trudnocu,drage moje uz vas sam....bice i ovog meseca puno plusica osecam.... ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe hvala puno ....i ja se nadam da se vidimo u ovoj temi za neke 2godine da opet cekamo plusice a do tada snacemo se nekako.... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде поставићу кад обе будемо укључене, па кад је видиш да их бришем.

Važi! ;)

Mislis??? :unsure: ne zurimo nigde,kad bude bice,ali malo sam se ponadala da je nece biti neko vreme...

Ne da mislim, nego znam, ništa se ti ne brini! ;)

Veliki pozz svima...citala sam vase postove, neki su me jako dojmili...cekalica sam plusica...trazeci po netu nesto sto bi mogla povezati sa prvim simptomima naisla sam na vas..mozda se ne bi ni registrirala da nisam procitala postove od Zvoncice i Lenocke

ee taj optimizam me je jednostavno privukao ,i evo me da zajedno cekamo plusic.

Dobro nam došla!!! Drago mi je da su te moji postovi privukli da nam se pridružiš, jer zajedno smo jače!!! Videćeš družina je super, naravno nekad i mi imamo crne misli, ali to prođe brzo...i želim ti da što pre vidiš svoj plusić!!!

Drage moje, samo da vas pozdravim, pridružujem vam se, počeli smo da pravimo bebu muž i ja..piše na netu da u 30.godinama koliko ja imam treba u proseku oko 9 meseci da se napravi beba..šta da radim ranije nisam imala želje:( sad radim već 3 god za stalno, ko i muž i sad je odlična prilika..:) eto ovde ćemo ćaskati dok čekamo:) Puno vas sve pozdravljam :rolleyes:

Dobrodošlica i tebi! Ma kakva statistika, brzo ćete vi da dočekate svoju mrvicu, samo berite trešnjice, kako mi ovde kažemo! :lol:

pozdrav drage,hajde primite i mene u svoj klan hihi :) imam dete od 2,5godine i veoma tuznu pricu...rodjen je sa rascepom usne i nepca i imao je 2 operacije do sada/pre godinu sana ostala sam trudna opet i u 4mesecu imala spontani.pre 3meseca smo odlucili da krenemo opet u akciju :rolleyes: sobzirom da su ove dve trudnoce nastale u prvoj nedelji ne zasticenog odnosa,nadali smo se da ce i sada biti tako...medjutim....3meseca nista,imam sve simptome trudnoce sva 3m cak sam i mleko dobila a kada nisam sigurna jer sam pocela proveravati pre ta ista 3m :angry: posle 10 negativnih testova otisla sam vaditi b-hcg koji je iznosio 0,3...znaci nista...posavetovali su me u laboratoriji da uradim prolaktin...referentne vrednosti su od 1,6do19 meni je 18.6...sutra idem kod ginekologa da vidim sa njim jer sam citala da moze biti veliki problem,ali i da sprecava zacece.tj ovulaciju...dali su neke od vas imale slican problem i dali znaju nesto o tome? hvala :D

Dobrodošla! Žao mi je zbog tih ružnih stvari koje su se desile, ali proći će sve to, doći će sve na svoje mesto!

SVIM NOVIM ČLANOVIMA NAŠE BANDE ŽELIM JOŠ JEDNOM DOBROŠLICU, ISTETOVIRAJTE SVOJE "TETOVAŽE" (ove potise "hoću bebu") PA DA ZAJEDNO SREDIMO VEŠTICU!

g20063.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Tanja yelim ti laku i lepu trudnocu,drage moje uz vas sam....bice i ovog meseca puno plusica osecam.... ;):P

Pa praši nas, da bude puno plusića trudnice naša! :P Ajde, treba da skupim bebi prašinicu za more, moram i tamo da budem "vredna" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prasila bih vas ja svaki dan medjutim nemam racunar kuci pa iskoristim priliku kada sam na poslu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SVIM NOVIM ČLANOVIMA NAŠE BANDE ŽELIM JOŠ JEDNOM DOBROŠLICU, ISTETOVIRAJTE SVOJE "TETOVAŽE" (ove potise "hoću bebu") PA DA ZAJEDNO SREDIMO VEŠTICU!

Meni kaze da imam puno tikera,nema mesta a htela sam jos kad da stavim,a ne znam koji da izbacim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe je malopre bila tu, čak je i pisala, ali nije ostavila post... :( Da li ima opet problema sa netom ili neće da se druži sa nama :unsure: Ajde, Maybe NEDOSTAJEŠ NAM!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee, Maybeh13001.gif Mnogo mi je drago što si tu, ali mi je žao što si u takvom raspoloženju i što ti odmor tako bezveze prolazi...i meni je bio naišao takav period, ali polako popušta, ne dam se ja :P A nemoj ni ti, popričaj sa mužićem, pa da smislite neki plan za bekstvo! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.