Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I jeste dobar znak..temperatura povišena može biti znak trudnoće...sve do 3. meseca temperatura je blago povišena..tako da ženske.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Куоте наме = 'Цлара82' дате = '20 .05.2010, 19:55 'пост = '17826']

И јесте добар знак .. температура повишена може бити знак трудноће ... све до 3. месеца температура је благо повишена .. тако да женске .. ;)

[/ Куоте]

Ух, ала би то био плусић, а?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Куоте наме = 'Цлара82' дате = '20 .05.2010, 19:55 'пост = '17826']

И јесте добар знак .. температура повишена може бити знак трудноће ... све до 3. месеца температура је благо повишена .. тако да женске .. ;)

[/ Куоте]

Ух, ала би то био плусић, а?

Ili dve crtice heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, ili dve crtice. Kako god, samo da bude :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stigli rezultati, svi hormoni su u granicama :), nisam tela Beta hcg opet da radim... proslo je tek 10 dana od proslog testa, pa da se nadam jos koji dan :)

Tako da verovatno kasni malo i na psihickoj bazi :)

Mada ko zna :))) 37.3 je tu, a i stomacic je malo tezak, mislila sam prekjuce da cu da dobijem, svi simptomi pms su bili tu... E sad vredi nadati se :)

Ovo mirise na nesto lepo!!! Obavezno javljaj sta je bilo!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo, evo i jutros ponovo blaga temperaturica, sacekacu jos dan-dva, pa da vidimo ima li tih crtica :) :) :)

Bas se nadam :rolleyes: ... Ali moram koji dan da sacekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad planiraš da radiš test, ili šta već, da bi proverila šta se dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad planiraš da radiš test, ili šta već, da bi proverila šta se dešava?

Jooooj, ne znam sta da radim, nama je svadba za 8 dana :), pa ne bih opet da vadim krv da se ne bi videlo na vencanju... Mada to je najsigurnije, e sad ja sam radila test na hcg, pre nekih deset dana, a test uriina je pozitivan nakon 7-10 od potencijalnog zaceca... Pa sad ne znam, da se ne razocaram ako vidim jednu crticu, a ono bude jedna zato sto sam prerano radila test... Pa mozda bolje da se strpim 2-3 dana, da mi budu vece sanse za one divne 2 crtice... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kud si cekala, sacekaj jos neki dan, pa nas obraduj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo, evo i jutros ponovo blaga temperaturica, sacekacu jos dan-dva, pa da vidimo ima li tih crtica :) :) :)

Bas se nadam :rolleyes: ... Ali moram koji dan da sacekam...

bebo dimic(bas sladak nick :) ) evo i ja ulazem svoju pozitivnu energiju i saljem ti je da ugledas svoje 2 crtice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooooj, ne znam sta da radim, nama je svadba za 8 dana :), pa ne bih opet da vadim krv da se ne bi videlo na vencanju... Mada to je najsigurnije, e sad ja sam radila test na hcg, pre nekih deset dana, a test uriina je pozitivan nakon 7-10 od potencijalnog zaceca... Pa sad ne znam, da se ne razocaram ako vidim jednu crticu, a ono bude jedna zato sto sam prerano radila test... Pa mozda bolje da se strpim 2-3 dana, da mi budu vece sanse za one divne 2 crtice... :rolleyes:

Posle svadbe uradi..biće to najlepši poklon za venčanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Куоте наме = 'Беба_Димиц' дате = '21 .05.2010, 12:05 'пост = '17956']

Јоооој, не знам ста да радим, нама је свадба за 8 дана:), па не бих опет да вадим крв да се не би видело на венцању ... Мада то је најсигурније, е сад ја сам радила тест на хцг, пре неких десет дана, а тест уриина је позитиван након 70-10 од потенцијалног зацеца ... Па сад не знам, да се не разоцарам ако видим једну цртицу, а оно буде једна зато сто сам прерано радила тест ... Па мозда боље да се стрпим 2-3 дана, да ми буду веце сансе за оне дивне 2 цртице ... : Роллеиес:

[/ Куоте]

Наравно уради после свадбе.

Све набоје, и да свадбено весеље прође што лепше и боље а после да нас обрадујеш лееепииим вестима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кад је свадба?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad u subotu :)

Jos malo :)

Temperatura je i dalje malo iznad 37C :) :).... Javljam cim uradim test naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se borim sa željom da uradim test. Rekla sam sebi da neću da radim dok ne prođe neko vreme. Danas je 10 dan od ovulacije i kad smo radili na bebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se borim sa željom da uradim test. Rekla sam sebi da neću da radim dok ne prođe neko vreme. Danas je 10 dan od ovulacije i kad smo radili na bebi.

Moj ti je savet da uradiš test nedelju dana posle izostanka menstruacije..tada je najpouzdaniji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo sad u subotu :)

Jos malo :)

Temperatura je i dalje malo iznad 37C :) :).... Javljam cim uradim test naravno :)

Znaci, u ponedeljak ides da vadis krv?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se borim sa željom da uradim test. Rekla sam sebi da neću da radim dok ne prođe neko vreme. Danas je 10 dan od ovulacije i kad smo radili na bebi.

Bolje sacekaj jos malo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se borim sa željom da uradim test. Rekla sam sebi da neću da radim dok ne prođe neko vreme. Danas je 10 dan od ovulacije i kad smo radili na bebi.

A mozes da zamislis tek ja... Preskocila mi je jedna sada mi kasni druga vestica, a mi vredno radimo na bebi :) i onda kad je jedan test negativan, ja kazem nema veze, mozda ga radim prerano, mozda sam bas sad ostala trudna, pa tako u krug... Bolje sacekaj jos koji dan da budes sigurna da si trudna :)!

Ja se borim sa testicem, eno ga u tasni, ali sacekacu, ono sto je bitno i jutros sam imala 37C, to mi govori nesto lepo...

Mada moj ti je savet ako si nestrpljiva da trknes u najblizu privatnu laboratoriju i uradis test iz krvi na Beta HCG, to je ipak najsigurniji test, a i Bhcg raste u krvi vec nakon 48 sati od zaceca bebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sestro slatka, baš si me nasmejala sa testom u tašni. E, a sad mi pade napamet da možemo isti dan da radomo test. U ponedeljak. Ako u nedelju ne dobijem vešticu.

A inače test mi se ne radi, jer šta ako ne pokaže 2 crtice. Ovako uživam u mogućnosti da sam trudna. Znam da je to zavaravanje ali meni je tako lakše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pozitivno razmišljajte i biće sve ok.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, sestro slatka, baš si me nasmejala sa testom u tašni. E, a sad mi pade napamet da možemo isti dan da radomo test. U ponedeljak. Ako u nedelju ne dobijem vešticu.

A inače test mi se ne radi, jer šta ako ne pokaže 2 crtice. Ovako uživam u mogućnosti da sam trudna. Znam da je to zavaravanje ali meni je tako lakše

Dogovorile smo se!!! Onda u ponedeljak radimo test po dogovoru :)

Ma ni meni se ne radi zato i ja volim da se zavaravam kao i ti, mada ko nam kaze da se zavaravamo, mozda bas jesmo trudne :) Nadam se da jesmo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He,he,he

Dogovoreno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovorile smo se!!! Onda u ponedeljak radimo test po dogovoru :)

Ma ni meni se ne radi zato i ja volim da se zavaravam kao i ti, mada ko nam kaze da se zavaravamo, mozda bas jesmo trudne :) Nadam se da jesmo :)

I mi se nadamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi se nadamo :)

Tako je, Nado :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.