Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

pa mozda je covek odlucio da pripremi podrum....znas ono....promena lokacije....egzibiconizam mozda pomogne ;) (bez ljutnje ljubinka cmok)

E vidiš, moguće da je to...Ljubinka spremi se za svaki slučaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ljubinke izgleda da sam bila upravu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ljubinke izgleda da sam bila upravu ;)

Ma nisi, nego me nervira, pravi buku i baca moje stvari t1938.gif

A ja sam ti haos, smo dovlacim sve i svasta, pravi sam svastar, kao od toga moze nesto da se napravi, a onda samo bunkiram u podrumu dok mm ne poludi i napravi cistku t6011.gif a onda ja idem za njim i gundjam t2409.gif

Ubilo se sto je atmosfera za tresnjice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekalilce i prašilice, gde ste od jutros? Uspavale ste se...ovo vreme je ionako samo za spavanje...hoću sunce <_<

Ali, zato je petak!!!h13006.gif

q6e-thank-.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

BICE DRAGA , BICE.... nista nebrini, kada se najmanje budes nadala a ono ...opa bato dve crte.

Ja vam se pridruzujem tek u junu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g33178.gif

stize prasenje, namestite se !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO!!

Ja imam jedno pitanje za sve : Koliko dugo cekate bebu i ako imate vec jedno dete kolkiko dugo ste cekale ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO!!

Ja imam jedno pitanje za sve : Koliko dugo cekate bebu i ako imate vec jedno dete kolkiko dugo ste cekale ?

8 meseci...tačnije ovo je osmi ciklus...joj gde nam postavi ovo pitanje, ima da se ubedačimo kad sračunamo koliko smo već čekalice... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini mozda sam pogresila, ali nadam se da ce nam se obratiti i mame koje imaju dete ili dvoje dece i uliti jos malo nade i snage.

Mi smo prvo oko 8-9 meseci , a onda drugo oko 6 meseci kada se zakacilo ali jbg..i sa cekamo zeleno svetlo od dr.

nista sto je ispod dve godine ( to je po najnovijem) nije strasno.... cekaju nas nase bebe tamo negde i docice nam ove godine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini mozda sam pogresila, ali nadam se da ce nam se obratiti i mame koje imaju dete ili dvoje dece i uliti jos malo nade i snage.

Mi smo prvo oko 8-9 meseci , a onda drugo oko 6 meseci kada se zakacilo ali jbg..i sa cekamo zeleno svetlo od dr.

nista sto je ispod dve godine ( to je po najnovijem) nije strasno.... cekaju nas nase bebe tamo negde i docice nam ove godine..

Ma šalila sam se, svakoj od nas je to uvek u glavi, koliko već čeka te dve crtice...znam to za 2 godine, neko kaže 1 godina, pa analize, neko 2 godine...mi smo već odradili dosta analiza posle 6 meseci, nismo mogli da čekamo, ali pošto je za sad sve u redu, ostaje nam ipak samo da čekamo i da "radimo" ;)

Daj Bože da si u pravu to za ovu godinu, stvarno vreme je više...

Ti koliko vidim krećeš u junu...doći će i to brzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам била само на прегледу, а анализе планирамо да радимо после летовања, тад ће да буде отприлике 10 месеци како чекамо, не планирам да чекам годину дана па онда да идемо на преглде, ја бих и раније али драги ми каже да ипак дамо природи шансу, да не дижемо одмах панику.

Draga moras pozitivno da razmisljas....kakvih deset meseci... ako nista pre na letovanju ce da se desi, to ti od srca zeli. More, sunce, plaza...mmmmm najbolje branje tresanja onako opusteno i eto ti dve crte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја сам била само на прегледу, а анализе планирамо да радимо после летовања, тад ће да буде отприлике 10 месеци како чекамо, не планирам да чекам годину дана па онда да идемо на преглде, ја бих и раније али драги ми каже да ипак дамо природи шансу, да не дижемо одмах панику.

Pa nije to panika...ja sam još pre nego da krenemo da radimo na bebi otišla i obavila osnovne analize, a posle 6 meseci sam uradila još neke, a i mm...i mogu da ti kažem da sam sad mirnija, bar znam da su te neke stvari u redu i kod mene i kod njega, odbacili smo te neke stvari kao mogući problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro Jekict4830.gifJesi li obavila sinoc svoj zadatak i za nas dve?k10023.gif

Ovo je cetvrti mesec kako radimo na bebi...Ko zna mozda se bas ovog posrecik10029.gif Sisici su mi se naduvali kao baloni,ali uglavnom je tako posle ovulacije pa do menstruacije,nekad jace,nekad slabije,a sad bas boleeeek10064.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro Jekict4830.gifJesi li obavila sinoc svoj zadatak i za nas dve?k10023.gif

Ovo je cetvrti mesec kako radimo na bebi...Ko zna mozda se bas ovog posrecik10029.gif Sisici su mi se naduvali kao baloni,ali uglavnom je tako posle ovulacije pa do menstruacije,nekad jace,nekad slabije,a sad bas boleeeek10064.gif

Možda, možda...daj Bože da je tako...

Meni se nikad ne naduvaju niti me bole u pms-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh a ja mislila vi neke duge cekaliceee. Ma ja sam na drugom detetu radila 6, a na trecem 7 meseci. Bez brige devojke, mnoge stvari idu iz glave. Tek kad sam se opustila i htela sex radi sexa dosla je i beba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu ni da razmisljam o tome uopste,videcemo sta ce biti,mada trebalo bi 24.,al bude li kojim slucajem kasnila sacekacu malo sa testicoms14015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh a ja mislila vi neke duge cekaliceee. Ma ja sam na drugom detetu radila 6, a na trecem 7 meseci. Bez brige devojke, mnoge stvari idu iz glave. Tek kad sam se opustila i htela sex radi sexa dosla je i beba. :D

Pa objektivni nismo dugo, ali subjektivno izgleda mnogo duže... :lol:

Znamo sve mi to, ali...

Ma ja hoću sex radi sexa i radi bebe i radi ljubavi i radi svega, tu nema problema :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh a ja mislila vi neke duge cekaliceee. Ma ja sam na drugom detetu radila 6, a na trecem 7 meseci. Bez brige devojke, mnoge stvari idu iz glave. Tek kad sam se opustila i htela sex radi sexa dosla je i beba. :D

SVAKA CAST NA ODGOVORU

ZVONCICE....OBAVEZNO DA ME VUCES I ZA NOS I ZA USI .... jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam da nam se jave Maliveseljak i Mališa, da nam kažu kako su prošle sa doktorima, terapijom i svime...nadam se da će sutra...

I ja jedva čekam da se jave

BICE DRAGA , BICE.... nista nebrini, kada se najmanje budes nadala a ono ...opa bato dve crte.

Ja vam se pridruzujem tek u junu....

E, super. Nadam se da se nećeš dugo zadržati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam juče pitla za Malogveseljaka i Mališu...nadam se da će danas da nam se jave, ako su se vratile, ne znam koliko to traje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Jeka Beka?s14082.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO JUTRO!!

Ja imam jedno pitanje za sve : Koliko dugo cekate bebu i ako imate vec jedno dete kolkiko dugo ste cekale ?

Prvo smo pravili oko 2 godine a i ovo drugo 2 ali sa nekim prekidima zbog mog zdrastvenog stanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!Pratim vas par dana i vidim moje ste jato bez dileme :rolleyes: ,i ja sam cekalica i verujem da cete vi to najbolje razumeti....mi smo sa prvim detetom imali srecu,iz prvog,ali tada nisam znala ni kada mi je ovulacija,ni koji su simptomi trudnoce ma nista.....i odmah,a sada skoro godinu dana da pokusavamo sa drugim,mada bilo je dosta i stresova i prekida,ali opet smucilo mi se vise cekanje.....nadam se da cemo sve ove godine da napustimo ovu temu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!Pratim vas par dana i vidim moje ste jato bez dileme :rolleyes: ,i ja sam cekalica i verujem da cete vi to najbolje razumeti....mi smo sa prvim detetom imali srecu,iz prvog,ali tada nisam znala ni kada mi je ovulacija,ni koji su simptomi trudnoce ma nista.....i odmah,a sada skoro godinu dana da pokusavamo sa drugim,mada bilo je dosta i stresova i prekida,ali opet smucilo mi se vise cekanje.....nadam se da cemo sve ove godine da napustimo ovu temu :lol:

Dobrodosla Mias14094.gif Nadam se da na drugo neces jos dugo cekati i da ces se kratko zadrzati u ovoj sobis0819.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda sam ja dzomba! Prvo smo pravili celih 6 godina! Drugo pravimo vec 6 meseci, ali sada je mnogo opustenije, mislim, bez obzira na zelju za troje dece, zahvalna sam i na ovom jednom andjelcetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.