Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

Draga moja nema tu nista nemoguce cim se ona nazire to je to...jaooo bas si me obradovala nocas sam bas mislila na tebe ...drzim ti fige..uff jedva cekam da mi se pridruzis u prvi trimestar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kakav ce moj film da bude,s obzirom da me grudi otkidaju,i jedan jajnik me je malo zigao... B) Ali zato osecam rostilj u komsiluku na kilometar... :P Videcemo,test bih uradila za dva dana,vestica mi je malo poljuljana,tako da ne znam sta da mislim,uvek malo kasni.Ne ljutite se...please :) Tu sam ja 17og,javljam sta je bilo :rolleyes:

Po spisku tebi sutra treba da NEdodje...ali dobro sačekaćemo tri dana...do nedelje...inače ni ja nemam pojma kad bi trebalo da NEdobijem, napisala sam oko 20. to je tačno 28. dan od poslednje, ali poslednja 2 meseca sam pila Cikloproginovu i dobijala tačno, a ovog meseca sam prestala, tako da ne znam kako će sve to da funkcioniše sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas to,videcemo sta ce da bude :wub: Valjda ce neka od svih nas da predje u prvi semestar!!!Daj Boze :rolleyes: Nesto osecam da hoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vam je trebalo vremena sve ukupno od kad ste odlučili da napravite bebu pa do sad? Heh verovatno kad dođe ima da poblesavi od sreće :D kako planiraš da mu saopštiš?

Prva dva puta nam je uspelo iz prve,i evo sad smo prvi mesec radili al'corak t2107.gif Da,poblesavice od srece kad cuje da sam dobila b0214.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

E, baš bezveze...mnogo me bre nervira ta veštica, igra nam po živcima, a poslednji mesec pogami baš, baš...Biće bolje sledeći put, samo polako...upiši se na spisak...ljubim te!t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas to,videcemo sta ce da bude :wub: Valjda ce neka od svih nas da predje u prvi semestar!!!Daj Boze :rolleyes: Nesto osecam da hoce...

Nadam se da te osećaj ne vara...i da će da bude više nas, stvarno vreme je da brišemo sa ove teme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, baš bezveze...mnogo me bre nervira ta veštica, igra nam po živcima, a poslednji mesec pogami baš, baš...Biće bolje sledeći put, samo polako...upiši se na spisak...ljubim te!t4843.gif

Bice,izgleda da ne idem odavde bez vas,mozda nam je sudjeno da sve odemo u isto vreme,doduse sad sam ja poslednja na spisku,al' ne bih se bunila i da odem poslednja,meni je ovo tek prvi put.Ljubim i ja te draga moja lenocka g13258.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

:(:(:(:(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu,ovo odvratno zvuci ali-ko zna zasto je to dobrok05106.gifBas sam se nadala da ces otvoriti "srecni"krug,ali idemo dalje,ne?k05145.gif

Jelo Jelo,ajde zivota ti prekini ovaj zacarani krug,pa da se veselimok05201.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

Hmm...nemora da znaci da je prava vestica mozda je i lazna ko znaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm...nemora da znaci da je prava vestica mozda je i lazna ko znaaaa :)

Samo mi sad jos to fali,da se javim sutra i da kazem da je prestala,da je bilo par kapi a da mi je test pozitivan :lol: E onda bi stvarno trebala da dobijem Oskara :lol: Ma nek bude sta mora biti,nije smak sveta t4105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice,izgleda da ne idem odavde bez vas,mozda nam je sudjeno da sve odemo u isto vreme,doduse sad sam ja poslednja na spisku,al' ne bih se bunila i da odem poslednja,meni je ovo tek prvi put.Ljubim i ja te draga moja lenocka g13258.gif

Suncokretu,ovo odvratno zvuci ali-ko zna zasto je to dobrok05106.gifBas sam se nadala da ces otvoriti "srecni"krug,ali idemo dalje,ne?k05145.gif

Jelo Jelo,ajde zivota ti prekini ovaj zacarani krug,pa da se veselimok05201.gif

Mislim da je vreme da neka od čekalica prijavi svoje dve crtice, stvarno me više ovo nervira, ali sad ozbiljno...sad sam čitala temu Kako ste dragom saopštili lepu vest i rasplakala sam se...ajde više, hoću da se jedna po jedna upisujemo prvo na tu temu, pa onda i na ostale o trudnoći!!!!t2416.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Jela Jela - April 15

*Vienna - April 18

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Јекић- Мај 2

*Ljubinka- Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Suncokret-Maj 14 (daleko bre)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je vreme da neka od čekalica prijavi svoje dve crtice, stvarno me više ovo nervira, ali sad ozbiljno...sad sam čitala temu Kako ste dragom saopštili lepu vest i rasplakala sam se...ajde više, hoću da se jedna po jedna upisujemo prvo na tu temu, pa onda i na ostale o trudnoći!!!!t2416.gif

Polako lenocka bice 100%,evo sa ovog spiska barem dve odlaze u "prvo"sad u Aprilu,garantujem ti t2027.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napravih novi spisak,dodala sebe na dno.Eh,sta ti je zivot,s'vrha na dno t1813.gif

Odoh sad da kuvam nesto,posto ce mm sigurno da se razocara kad cuje, moram da mu pripremim lep,njemu omiljeni rucak d aga malo oraspolozim pa se kuckamo,ljubim vas sve g13254.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Polako lenocka bice 100%,evo sa ovog spiska barem dve odlaze u "prvo"sad u Aprilu,garantujem ti t2027.gif

Ajde, da ti verujem...t2029.gif

Ali pazi se, ako ne bude tako, ima da dobiješ po guzi...m1330.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Стварно хоћу један плусић на овој теми, па да направимоt9307.gif

I ja...ali stvarno, stvarno...što kažu deca "stvarnički" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo zene, na posaok0580.gif3ws-cherri.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Amo zene, na posao3ws-cherri.jpg

Ja taj "posao" mogu da radim samo ako mi neka od vas pozajmi svog muža, pošto moj nije tu... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe,Lenocka ni moj nije u subotu se vraca iz Nemacke...Valjda smo uradili nesto dok je bio tu,jel mi je doslo vec da svisnemt15155.gif

Jekic,veceras iz sve snage pa da budeip-01lens.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe,Lenocka ni moj nije u subotu se vraca iz Nemacke...Valjda smo uradili nesto dok je bio tu,jel mi je doslo vec da svisnemt15155.gif

Jekic,veceras iz sve snage pa da budeip-01lens.jpg

A, tvoj se brzo vraća, moj nije tu već nedelju dana i ne zna se kad će da se vrati...

Jeste, Jekić, navali, berba...moraš i za nas dve, kad već ne možemo mi... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,mozes ti to,verujemo mi u tebe,moras za mene i Lenocku da se potrudis vecerast15209.gift15200.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде даћу све од себе. Прво има да буде овоt1535.gif па онда ово

t15203.gif а онда опет овоt1520.gif и за крај овоt15202.gif

Može. može...samo moraš 3 puta, za sebe i za nas dve!b0216.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ајде ево додајем још једном t1521.gif да буде три пута, за сваку по један пут.

Ma ništa ti ne vredi ovde da dodaješ....moraš to večeras da odradiš "uživo" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.