Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Gde je Jeka? Ajte žene kad sam se ja smorila bar me vi ovde obradujte, i da neka od vas dočeka one famozne plusiće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja da se javim da me izbrisete sa spiska,dobila jutros,samoo se malo pomerilo,al ova apsolutno dosla bez PMS.Idemo dalje!!!

Tako je...biće uskoro, samo pozitivno!!!m1212.gif

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

Jeeee!!!h13022.gif Pa lepo sam ti rekla da se sigurno nije pokazala jer nije prvi jutarnji urin...sačekaj do ujutru, pa da odgledamo i drugi deo filma "Suncokretin put do dve crtice"...t2709.gif

Mislim da nema šanse da ti se pojavi druga crtica ni posle celog dana, ako nema trudnoće, ja kad sam ranije radila testove, 2 puta sam ga pogledaLa posle par sati, sigurno je prošlo 4-5 sati i nije bilo ništa zato što nije bilo ni trudnoće...tako da, ima nade i to velike!!!m0701.gif

nemogu da ih stavim dok mi tel veceras nestigne bice zeno pako sam kad sam ga videla jos doktorka kaze vidi ovu bebu pa ona se smeje i kaze gospodjo imate nasmejanu bebu ...

Joj, Zvončice...blago tebi, biće to lepa nasmejana bebica! t8627.gif

Hvala draga mi znamo da vi mislite na nas i zato smo hrabrije nego ikada.t4801.gif
Hvala ti Sunasce ogrej nas malo vidis da nam ni vreme nije naklonjeno :( , jaooo kako me samo boli stomak i kicma kako li cu izdrzati put uuuffff :angry: :angry:

Još jednom želim vama dvema da poželim srećan put, puno sreće i da sve prođe naj,najbolje...pa nam javite, čim budete mogle, kako je sve prošlo!!! Šaljem vam puno pozitivne energije i dva velika poljupca!!!t4870.gift4870.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra zene,sutra zene h13072.gif radim ponovo ako vestica ne dodje...

Wow, ovde je toliko uzbudljivo da umesto da ucim (a bas sam u frci, imam neki rok) ja citam ovu temu i uz vas sam mislima i jedva cekam da sutra uradis test, bas nesto imam osecaj da ce biti dve jasne crtice! :rolleyes: Tako je i mene bolelo kao da cu da dobijem u terminu kada sam trebala, kad ono nista i posle sam uradila test koji je bio pozitivan i 9 meseci kasnije je stigla Sofija. Tako ces i tiiiii! ;)

Evo saljem moje tri dobre vile i njihove carobne stapice... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je Jeka? Ajte žene kad sam se ja smorila bar me vi ovde obradujte, i da neka od vas dočeka one famozne plusiće :)

Sad sam bas htela da pitam za tebe i vidim da si jos tu!Hoce li taj bebac vise da izadje da ga upoznamo? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret...ajde ajde...daj bože da ne dobiješi da neko mali sedi sad u tvom stomaku...

Imam zadatak za vas sve, da me toliko obradujete da se porodim od sreće! :D

Da da devojke mali je zabušant :) i da promašili su 100% ajde sad da vidimo u petak šta će da kaže dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,i da ponovo pozelim malisi i veseljaku srecu i naravno,zelim im bebu iz prve.Uz vas smo devojke g33004.gif

I ja se pridružujem lepim željama. I želim va da uspe iz prve

drage cekalice,

moram da vas malo kritikujem, toliko ste zanimljive i pozitivne da sam zapostavila sve kucne obaveze i po ceo dan citam sta se desava kod vas....

i ja sam cekalica vec godinu dana..... poslusala sam sve savete koje ste napisali, kupila cajeve i ocekujem izostanak vestice vec krajem ovog meseca.....

pozdrav od mene!!!

Draga, ne zaboravi da podigneš noge u vis posle odnosa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret ako ti za koji dan ne dobiješ ti lepo uradi betu. Što je sigurno, sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je Jeka? Ajte žene kad sam se ja smorila bar me vi ovde obradujte, i da neka od vas dočeka one famozne plusiće :)

Kiki mrs bre u porodiliste. :D :D :D

Zenske super vam je ovaj film. Krene polako pa sve uzbudljivije i onda sve splasne taman mislis da je gotovo kad buuum opet krene i taman kad je najzanimljivije drugi deo sutra. Suncokret ti to nama namerno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sekiraj se ovo je predposlednja vestica ove godine . Jos jedna i nema vise vestice 9 meseci.

Vidimo se ujutro.Dodjite na kafu oko 5.30 pa da krenemo.

Cimam te kad krenemo, a kafu pijemo u Bg. ;)

Zaaaaa Beeograd za Be o grad t4216.gif

Nek vas u BG doceka sunce i da nam se vratite u sto vecem broju t61059.gift61056.gift61057.gif (stavih i jedno crnce - nek se nadje)

rado bih ja to...jednom je upalilo... :P al mi vjestica u gostima... :angry:

Pa nateraj nju da izvodi striptiz m04125.gif

spremam kucu al prasim na svaki pola sata ....g33001.gif

Sad mi jasno odakle skupis toliku prasinu h0221.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzaba,i da odem nece se nista videti,suvise je rano,tek tamo u 5-oj nedelji,i to je pitanje.

Hoce hoce meni je moj lekar sada potvrdio drugu trudnocu a bila sam cetvrta nedelja :) tako da samo pozitivnoooo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaaaaa Beeograd za Be o grad t4216.gif

Nek vas u BG doceka sunce i da nam se vratite u sto vecem broju t61059.gift61056.gift61057.gif (stavih i jedno crnce - nek se nadje)

Sad sam gledala prognozu vremena za sutra, najvisa dnevna 10 stepeni, kisa, vetar i `sekire` uuuuufffff baksuzi li smo ti mi juznjaci pa to ti je :angry: :angry:

moze i crnce nije na odmet ne ljutim se ja :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam zadatak za vas sve, da me toliko obradujete da se porodim od sreće! :D

Da da devojke mali je zabušant :) i da promašili su 100% ajde sad da vidimo u petak šta će da kaže dr.

Dodji Kiki sutra ispred Jevremove, cim me mali cuje pozelece da izleti napolje...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...vecito kasnim....morala sam prvo da odgledam reprizu epizode "suncokret i dvocrtni stapic" ;) samo pozitivno draga, mozda je jos rano da se pokaze...uspeces ti pa cemo gledati tvoj debi "suncokret i devet meseci tajni" (kao lici na Harija Potera) :rolleyes:

Nervira me sto nemogu da vam se javljam preko dana, crko mi kucni komp, pa sve cupkam do uvece da mogu da sednem za mm-ov poslovni lapitopi(tako ga zevo moja princezica), pa da iscitam sta ima novo i da li da se radujem sa nekom od vas.

Dodajte me na spisak 06.04 i jos uvek je cekam,a ako stigne menjacemo datum, a ako ne..... :wub:

Inace..ima li i za mene mesta u toj vasoj spanskoj seriji (Ljubinka ili Zvoncica(nesecam se koja je dala ideju) ubaci me u scenario :D ), stavi slobodno neku smotanu koja vecito kasni svugde prepoznacu se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

Jao Suncokret :D :D :D ja mislim da ti ne haluciniraš!!! Al ajd da sačekamo sutra sa čestitkama :D

A kad treba da se javiš lekaru zbog onih inekcija???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Suncokret :D :D :D ja mislim da ti ne haluciniraš!!! Al ajd da sačekamo sutra sa čestitkama :D

A kad treba da se javiš lekaru zbog onih inekcija???

Cim bude pozitivan test,a sa ovim ne znam sta da mislim.Sutra cu sve znati,ukoliko me test bude zezao,otici cu lepo i izvaditi krv,to je mi je najsigurnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

Cim bude pozitivan test,a sa ovim ne znam sta da mislim.Sutra cu sve znati,ukoliko me test bude zezao,otici cu lepo i izvaditi krv,to je mi je najsigurnije.

I ja mislim da ne haluciniraš, čim je linija opet tu, nema veze što je bleda, važno da je ima...ali u pravu si, ponovi opet sutra, a ako opet nisi sigurna, vadi krv...jedva čekam da ti čestitam, ali što reče Maki-D sačekaćemo do sutra, da ne baksuziramo...joj, što sam uzbuđena...h13036.gif sve živce ima da izgubim ovde na forumu, svaki dan nešto uzbudljivo i neko iščekivanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...vecito kasnim....morala sam prvo da odgledam reprizu epizode "suncokret i dvocrtni stapic" ;) samo pozitivno draga, mozda je jos rano da se pokaze...uspeces ti pa cemo gledati tvoj debi "suncokret i devet meseci tajni" (kao lici na Harija Potera) :rolleyes:

Nervira me sto nemogu da vam se javljam preko dana, crko mi kucni komp, pa sve cupkam do uvece da mogu da sednem za mm-ov poslovni lapitopi(tako ga zevo moja princezica), pa da iscitam sta ima novo i da li da se radujem sa nekom od vas.

Dodajte me na spisak 06.04 i jos uvek je cekam,a ako stigne menjacemo datum, a ako ne..... :wub:

Inace..ima li i za mene mesta u toj vasoj spanskoj seriji (Ljubinka ili Zvoncica(nesecam se koja je dala ideju) ubaci me u scenario :D ), stavi slobodno neku smotanu koja vecito kasni svugde prepoznacu se ;)

Pa tebi kasni već 8 dana ili sam ja nešto pogrešno razumela :unsure: Jesi radila test? Nemoj i ti da nam igraš po živcima, jedna po jedna, ne možemo da izdržimo ovoliko uzbuđenja odjednom :lol: Radi test i javljaj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja mislim da ne haluciniraš, čim je linija opet tu, nema veze što je bleda, važno da je ima...ali u pravu si, ponovi opet sutra, a ako opet nisi sigurna, vadi krv...jedva čekam da ti čestitam, ali što reče Maki-D sačekaćemo do sutra, da ne baksuziramo...joj, što sam uzbuđena...h13036.gif sve živce ima da izgubim ovde na forumu, svaki dan nešto uzbudljivo i neko iščekivanje....

Videcemo lenocka,sacekacemo sa radovanjem i cestitanjem,da ne prenagljujemo.A moj film se stvarno oduzio,mislim da treba da bude nominovan za Oskara :D Kako izdrzavas bez dragog i da li se maca vratila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta kažeš ti da danas izvadiš krv??? Ne znam jel rano???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta kažeš ti da danas izvadiš krv??? Ne znam jel rano???

Ne znam ni ja,nikad to nisam radila,ma sacekacu lepo sutra i znacu sta mi je ciniti,ipak je sve ovo rano,verovatno i za krv,kasni mi tek jedan dan.Kao sto vec napisah, u normalnim okolnostima ne bih ja radila test sigurno jos par dana,sta cu kad moram.Sutra je definitivno taj dan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

jaooooo!!!!!

to!!!!!!

draga idi vadi krv... nemoj da razmišljaš nego pravac neka ambulanta i izvadi betu....

jao jao jaoo!!! ja mislim da je to TO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf...vecito kasnim....morala sam prvo da odgledam reprizu epizode "suncokret i dvocrtni stapic" ;) samo pozitivno draga, mozda je jos rano da se pokaze...uspeces ti pa cemo gledati tvoj debi "suncokret i devet meseci tajni" (kao lici na Harija Potera) :rolleyes:

Nervira me sto nemogu da vam se javljam preko dana, crko mi kucni komp, pa sve cupkam do uvece da mogu da sednem za mm-ov poslovni lapitopi(tako ga zevo moja princezica), pa da iscitam sta ima novo i da li da se radujem sa nekom od vas.

Dodajte me na spisak 06.04 i jos uvek je cekam,a ako stigne menjacemo datum, a ako ne..... :wub:

Inace..ima li i za mene mesta u toj vasoj spanskoj seriji (Ljubinka ili Zvoncica(nesecam se koja je dala ideju) ubaci me u scenario :D ), stavi slobodno neku smotanu koja vecito kasni svugde prepoznacu se ;)

Amidala pa sto ne uradis test? Kasni ti dovoljno dugo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcemo lenocka,sacekacemo sa radovanjem i cestitanjem,da ne prenagljujemo.A moj film se stvarno oduzio,mislim da treba da bude nominovan za Oskara :D Kako izdrzavas bez dragog i da li se maca vratila?

Čekamo, čekamo, to sam i rekla... :rolleyes:

Joj ne pitaj me...mm mi baš fali, svaki dan sve više...čujemo se samo na kratko i preko poruka, a što je najgore ne zna kad će da završi sa poslom i da se vrati, ima baš dosta,još ne može da proceni, nada se da će da dođe do Uskrsa, ali ništa nije sigurno...biće baš bezveze ako ne dođe za Uskrs :(

Vratila se maca...muku mučim i sa njom...prvo sam pokušala da je odvedem kod veterinara, ali nema šanse, neće da se vozi u kola, doživela je veliki stres i baš je uznemirena, pa sam onda prekjuče dovela veterinara kući, a ona kao da je predosetila, pobegla...tražili smo je i tražili, ali ništa, pa nam veterinar ostavio injekcije da je bockamo svaki treći dan, neki antibiotik, da ne dobije gangrenu ili sepsu...posle je došla, ali niko nije smeo da je bocka, sva sreća tu bio moj tata, pa je on nekako...tek posle injekcije je nešto prvi put za 3 dana pojela i odspavala malo...sad joj prskam ranu nekim antibiotikom u spreju i mažem neku mast, ali prosto je žalosno da je gledam, onako bez noge, sa ogromnom ranom...mnogo pati, samo tužno gleda i mjauče, kao da mi se žali, skroz su joj se oči promenile, duša me boli kad je gledam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ni ja,nikad to nisam radila,ma sacekacu lepo sutra i znacu sta mi je ciniti,ipak je sve ovo rano,verovatno i za krv,kasni mi tek jedan dan.Kao sto vec napisah, u normalnim okolnostima ne bih ja radila test sigurno jos par dana,sta cu kad moram.Sutra je definitivno taj dan :D

Ja sam sutra u 7:30 u prvom redu, pa čekam lepe vesti :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.