Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ivana 84,navijamo za tebe i NEdolazak t123003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka moja draga,mozda zato sto mi je prvi put da ne ugledam crtice posle t1514.gif,al"ako bi to nastavilo da se iz mesec u mesec ponavlja mozda ne bih bila tako hladna :)

Nemoj ni da misliš o tome...šta iz meseca u mesec, biće uskoro!!! ;) Taman te pohvalih, nemoj da me ljutiš! :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ni da misliš o tome...šta iz meseca u mesec, biće uskoro!!! ;) Taman te pohvalih, nemoj da me ljutiš! :P:lol:

Samo objasnjavam svoju"smirenost"na negativan test,a o buducim testovima necu ni da razmisljam,sledeci mesec je MOJ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, da ponovim spisak, čisto da smo u toku, koji film je sledeći... :lol:

*Natasa - April 14

*Jela Jela - April 15

*Vienna - April 18

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Јекић- Мај 2

*Ljubinka- Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

S tim što i dalje je Sucokret tu i navijamo da ne dođe bezobraznica...taj film je u toku :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo objasnjavam svoju"smirenost"na negativan test,a o buducim testovima necu ni da razmisljam,sledeci mesec je MOJ :lol:

Svaka cast na pozitivnom stavu! 2bcc38969357eb5fed036adc0f33911a.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije lose sto vodis i vesticu sa sobom. Kad krenes kuci, zbrisi joj t3613.gif a dok te nadje trebace joj najmanje 9 meseci

xaxaxaxa da je ostavim da luta po Beogradu...hm.. <_< ..to i nije tako losa ideja....pokusacu i to ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

xaxaxaxa da je ostavim da luta po Beogradu...hm.. <_< ..to i nije tako losa ideja....pokusacu i to ;) ;)

:lol: Nemoj je ovde 'leba ti,kad se budes vracala nazad baci je usput tamo nege u Jagodinu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, da ponovim spisak, čisto da smo u toku, koji film je sledeći... :lol:

*Natasa - April 14

*Jela Jela - April 15

*Vienna - April 18

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Јекић- Мај 2

*Ljubinka- Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

S tim što i dalje je Sucokret tu i navijamo da ne dođe bezobraznica...taj film je u toku :lol: :lol: :lol:

Dok ne procuri nista ne priznajem,moj film je jos uvek u montazi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Nemoj je ovde 'leba ti,kad se budes vracala nazad baci je usput tamo nege u Jagodinu :lol:

m0127.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja da se javim da me izbrisete sa spiska,dobila jutros,samoo se malo pomerilo,al ova apsolutno dosla bez PMS.Idemo dalje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja da se javim da me izbrisete sa spiska,dobila jutros,samoo se malo pomerilo,al ova apsolutno dosla bez PMS.Idemo dalje!!!

Ne ocajavaj,bice,bice t4617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

Tako je sa mojom prvom trudnocom bilo :D Uradila ujutru i tek popodne vidim dve crtice a mm kaze pa malo si trudna ja brzo u apoteku i zena mi se nasmeja i isto to kaze hahaha.

Uradim sutradan ujutru ponovo test kad ona se zacrvene iz taka hehehee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

:D :D :D :D

Eto me sutra u prvom redu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D :D

Eto me sutra u prvom redu :)

I meneeeeee :DDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Биће, биће нешто сутра још једна пројекција t4229.gif

Ma ja sam show program sa svojim NE(trudnocama) jako,jako,jako je bleda,al"nisam sigurna,ipak je proslo dva sata.Stomak onako tinja,videcemo do sutra sta ce da se desava,mozda sam ishalucinirala II m1830.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D :D

Eto me sutra u prvom redu :)

I meneeeeee :DDDDDDD

Bankrotiracete zbog bioskopskih karata :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

davoooooooo sta se desilo ja sad stigla :rolleyes:

Davaj slike,obecala si :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e ja da se javim da me izbrisete sa spiska,dobila jutros,samoo se malo pomerilo,al ova apsolutno dosla bez PMS.Idemo dalje!!!

Zao mi je... Imas novi krug i puno lijepog "posla" za uraditi. :D

Suncokreeeettticuuu, eto i mene sutra... Jaaaaoooooooo, pa ti si najvjerovatnije TRUDNA!!! 62e0f4f0b735bbe7146bf354f1824b28.gif

Zvoncice, prasi i danas, izgleda da si nesto uradila svojim redovnim oprasivanjem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

trci po test i sutra ujutru javi sta je bilo....necu da se radujem uzalud.....a videcu tek u petak ....nadam se da si bar ti ubola ono pravo :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokreeeettticuuu, eto i mene sutra... Jaaaaoooooooo, pa ti si najvjerovatnije TRUDNA!!! 62e0f4f0b735bbe7146bf354f1824b28.gif

Videcmo Boki,tupo mi u stomaku,imam osecaj kao da ce da krene prokleta,nesto curka,pitaj Boga sta,neka vodica :lol: Radim sutra definitivno jos jedan ako ne dodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

Pa kakav bi to film bio bez dobre zapetljancije!

Ma pusti ti sta oni (na uputstvu) pisu - tako je i meni bilo sa drugom tr. posle 1-2 sata crtica. Od tada uvek gledam test i posle par sati (a bilo ih je vise od 10) i nikada se ne pojavi ta druga crtica.

A, NE!!!

NIKO SE NE BRISE - MI SE SAMO POMERAMO! :lol:

E pa izgleda da se Suncokret BRISE!

davoooooooo sta se desilo ja sad stigla :rolleyes:

Sta sta se desilo?! Izgleda da si i ovog puta ubola prorocanstvo!

KA'CU JA? KA'CU JA? RECI... PLIZZZZZ t0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trci po test i sutra ujutru javi sta je bilo....necu da se radujem uzalud.....a videcu tek u petak ....nadam se da si bar ti ubola ono pravo :lol: :lol: :lol:

Necu ni ja da se radujem prerano,"govorim tiho i nosim psa sa sobom"Snoopy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeeee necete verovati,sad sam uzela test,da ga pogledam i malo bolje skeniram i vidi se druga crta :blink: E sad,posto u uputstvu pise da se rezultat ne ocitava posle 30 min a ja od kako sam ga uradila proslo je 2 sata,bice da je to samo ona fabricka crta,mada mi ne izgleda bela kao sto zna da bude,onako belo,ugravirano.Ako ne dobijem do sutra,radim jos jedan test ujutru,mozda ovaj moj film ipak ima srecan kraj b0264.gif

E pa draga moja da ti nebi lupala sada glavom lepo se spakuj sutra i na uz sto je najsigurnije i da nas obradujes... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam show program sa svojim NE(trudnocama) jako,jako,jako je bleda,al"nisam sigurna,ipak je proslo dva sata.Stomak onako tinja,videcemo do sutra sta ce da se desava,mozda sam ishalucinirala II m1830.gif

kad sam ja uradila prvi test druga linija se skoro nije ni vidjela, mm nije vjerovao da sam trudna ali sam ja bila ubijedjena i uradila test za dva dana i onda je bila mnogo jasnija..sad sam u seedmom mjesecu trudnoce!!zelim ti isto iskustvo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.